• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
Ahoj holky tak otvíráme nový termín porodu prosinec 2014 :slight_smile:
24. bře 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky mě vychází zatím termín na 30.11. ale myslím že k tomu prosinci budu blíž :slight_smile: na testu mám pěkné čárky ale na hcg jdu až zítra :sunglasses:
24. bře 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já tento týden zjistila, že jsem těhotná. Podle výpočtu mi vychází termín porodu začátek prosince :slight_smile:
25. bře 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dandala gratuluji! :wink: ja dnes potvrzeno oficialne z hcg :slight_smile: na prvni ultrazvuk jdu 7.4.
25. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také gratulujii Peťo :slight_smile: já zatím dělala jen papírkové testy a Clearblue digitální. K doktorovi zajdu až cca za 14 dní ať nechodím moc předčasně :wink:
25. bře 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dandala dekuji doufam ze bude vse v poradku
26. bře 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holubice.petra taky doufám, že bude u mě vše ok. V kolikátém týdnu jsi podle doktora??
26. bře 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dandala dneska jsem 4+4tt takze paty tyden...vim to presne byla jsem na umelku (KETu) :wink:
26. bře 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra Aha, já jsem otěhotněla na 90% 10.3. a poslední měsíčky jsem měla 27.2
27. bře 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra
@dandala zdravím holky - s velkou pokorou a opatrností se k vám přidávám - zatím jsem akorát v termínu menstruace a na několika testech mám sílící duchy:slight_smile: ale včera jsem lehce špinila:( beru utrogestan a uvidí se co dál. Za týden jdu na gyndu.
27. bře 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Při první těhotenství jsem měla do 4 měsíce slabší měsíčky. Věřím, že špinění u tebe bude ok :wink:
27. bře 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetadr ahoj vítej :slight_smile: špinění ještě nic neznamená! taky beru utrogestan ...přeji hodně štěstí
@dandala já poslední ms měla 23.2. :wink:
27. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala
@holubice.petra ahoj holky:slight_smile: já měla poslední ms 1.3. a dnes mám test zase o kousek výraznější, tak snad se mimčo (jestli se to už tak dá říct:slight_smile:) drží:slight_smile: špinit jsem už přestala, tak snad to bude v pohodě. Jsou to teda nervy.... snažili jsme se 15 měsíců.
27. bře 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Určitě to bude ok, nervy jsou to pořádný a dlouho budou :wink:
@holubice.petra Tak to máme pár dní po sobě :sunglasses:
27. bře 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala to jo - už mám jednoho prcka a jsou to nervy do teď... ale stojí to za to:slight_smile:
27. bře 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pokud vše dopadne dobře tak budu asi taky prosincovka :slight_smile: , poslední ms jsem měla asi 20.2 ale nejsem si jistá jestli byla 17.2 nebo 20.2 ale vím kdy došlo k oplodnění :grinning: a // na testu jsem objevila 25.3, jelikož jsem tento měsíc začala po RP chodit znovu do práce tak to byl trošku šok :grinning:
31. bře 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa gratulace vítej do klubu hih :slight_smile:)
31. bře 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala děkuju :slight_smile:, já se teda hlavně bojím aby bylo vše jak má a tím pádem se bojím i těšit takže prožívám super období :grinning:

holky, taky jste tak přecitlivělé?
31. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa já přecitlivělá zatím nejsem. Jen mám citlivé prsa :astonished:
31. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandala ty taky ale hned mě všechno rozbrečí, jsem celá nějaká rozhozená, no jestli to tak budu mít celou dobu tak nevím jak vydržím dlouho chodit do práce, protože lidi nejsou vždy milí a nevím jak to budu zvládat, i když bych ráda vydržela až do 7. měs.
31. bře 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatím jen krapet nakukuju, ještě to nemám na 100% potvrzené, dneska jsem se objednávala k doktorce a jdu až příští úterý :slight_smile: Ale že mi v krvi roste hCG, to vím, nechala jsem si ho dvakrát odebrat, těhotenské testy byly i po týdnu meškání stále negativní a už mě ta nejistota nebavila :grinning: Včera už pozitivní byl i test, tak předpokládám, že se tam stále něco děje :slight_smile:
@holubice.petra Můžu se zeptat, kolik jsi měla hCG?

Taktéž doufám, že všechno bude v cajku :slight_smile:
31. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala jinak jak jsem tu četla tak máme podobné datum otěhotnění, já otěhotněla 14.3 :grinning:
31. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa podle zápisků by to mělo být 10.3. .....10.4 jsem objednaná k doktorovi, tak budu vědět víc.
31. bře 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandala já jsem objednaná právě už teď na 3.4 tak jsem zvědavá jestli něco půjde vidět, to budou nervičky a to jsem myslela, že při druhém už tak vyvádět nebudu a ono ejhle, jsem tak vystreslá jak u malé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa já u prvního jsem byla uplně v klidu. Teď to moc řeším a zbytečně se stresuji. Tak ve čtvrtek dej určitě vědět jak jsi dopadla :slight_smile:
31. bře 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mrabbit 14dní od transféru (16 dní od oplodnění) 423 :wink:
31. bře 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak i já se připojuji i když to ještě neni oficiální.Těhu jsem zjistila tak nějak náhodou i když bylo plánované po 2měsících snažení.Bulky v prsou ,2týdny bolesti břicha.Došla jsem si k dr. 2testy negativní a podle krve těhu :slight_smile: ve čtvrtek jsem byla naposledy na krvi a HCG hodnoty jsou krásně vysoko takže ve středu mě čeká první UTZ a neskutečně se těšim :dizzy_face: Zatím mi vychází termín na 6.12.
31. bře 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikuse ahoj vítám tě :slight_smile: to máme všichni zatím podobný termín začátek prosince. Dej vědět jak dopadl ultrazuk. Taky se na svůj první těším, ale jdu až příští čtvrtek.
31. bře 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala To čekání je vždy nejhorší :sweat_smile:
31. bře 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikuse taky mi tak na těhotenské kalkulačce ten termín vychází :slight_smile:
31. bře 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa a už si byla na UTZ?Nestihla jsem to tu ještě pročíst :confused: Tak to jsem zvědavá která z nás se tomu termínu nejvíc přiblíží :wink:
31. bře 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 16
Tvůj příspěvek