• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
No on mi tvrdil, že mu pojišťovna pak vyhodí celou tu moji kontrolu a tak prostě to vykazovat nebude, ale taky krom dalších které si budu platit víc neudělá. Jsem ryziková díky potratům, ale i díky rodinné anamnéze. Tak fakt nevím.
5. kvě 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky budoucí maminky, hládím se k Vám čerstvě..
Také čekáme v prosinci mimíska..
5. kvě 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova já si platím každý rok 1000kč a mám UTZ kolik chci....nechápu
5. kvě 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky taky se přidám jestli můžu :slight_smile: zatím to nemám potvrzený utz ale testík už mi vyšel :slight_smile: ve čtvrtek jsem místo ms jen špinila,tak jsem se rozhodla si dneska udělat testík :slight_smile: přemýšlím kdy je dobré zavolat dr a objednat se na krev a prohlídku :slight_smile:
5. kvě 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pridavam se do party,tp mam 4.12. :slight_smile:
6. kvě 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét já právě taky platím 1000,- a jako těhu ještě dalších 1500,-
6. kvě 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesska Jé další co čeká třetí. Vítáme :grinning:
6. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,treti :slight_smile: holky chci tu nahodit takove tema,zacala jsem velmi vazne uvazovat o dule,mate nektera zkusenost?
6. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesska Osobní nemám, jen zprostředkovanou od kamarádky a ta si sulu nemohla vynachválit. Já po zkušenostech s prvním porodem taky vážně uvažuju o dule, nebo vlastní PA. A taky o ambulantním porodu.
6. kvě 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přidávám se k Vám ))) Dnes 10 týden, termín 10.12 a už delší dobu všechno je vzhůru nohama )) Celý život ke snídani stačila čokoláda, k obědu sušenky a k večeři dort ))) Teď už se na to nemůžu dívat. Teď jedou salámy, parky, suchy bílý rohlík a cola (cola jen když je fakt zle a musím v práci něco dělat). Ale stoji to za to )) Přeji všem hlavně zdraví!!! )))
6. kvě 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Závidím těm, které si dopřávají čokoládu a dortíky... Mě je na zvracení už prakticky celý den a šoufl se mi dělá jen když otevřu ledničku. K tomu naprosté nechutenství, ale něco prostě sníst musím. Ať už je konec a zlomí se to! Nejsem schopná pořádně fungovat. Pořád bych jen spala. Při prvním jsem to měla stejné.
6. kvě 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@shiny_dog 7 a 8 týden jsem na tom byla stejně jako ty. Prostě špatně non-stop (( Ale poslední týden se to nějak střída. Aspoň že tak. Protože na to žádnou pomoc nemám. Jak jsem to psala - jenom Cola, ale zdravý nápoj to rozhodně není.
6. kvě 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prosincovky je neuvěřitelné jak strašně rychle to utíká jako by to bylo včera kdy jsme tu otevíraly termín Prosinec 2012 a už tu na mě kouká Prosinec 2014!!!! :grinning: Přeji Vám všem pohodové těhu a aby jste si v čase adventním odnášely domu ty nejkrásnější dárečky vaše malá krásná miminka :wink:
6. kvě 2014 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janakropackova no nekecej! Vydřiduši!!
6. kvě 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy máte konotroly? Já jdu zítra, tak jsem zvědavá na to....
@agnesska moje dula je můj manžel :grinning: Jinak zkušenost nemám a upřímně sama za sebe o to ani nestojím....Nebo aspon manžel mi u každého porodu byl velkou podporou, nevím no.....Ale určitě třeba pro prvorodičky si myslím, že je to dobrý nápad
6. kvě 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna Mně byl třeba manžel u porodu taky velkou oporou, ale byl z toho mnohem vyjukanější, než já a všechny "nestandardní požadavky" (tím myslím, že jsem nechtěla epidural ani jiné tišící prostředky, nechtěla urychlovat porod oxytocinem, chtěla bonding...) jsem si stejně s personálem musela vyřizovat sama, protože on prostě nevěděl. Dula by třeba s tímhle měla dokázat pomoct.
6. kvě 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ja rozhodne prvorodicka nejsem, ale chci jit do jine porodnice, nez jsem byla s dcerami a po zazitcich z predchozich porodu chci nejakeho prostrednika....jinak pritel bude u porodu take :wink:
6. kvě 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já nikoho k porodu ani nepotřebuju a když manžel vůbec porod stihne budu ráda. Rodím tak rychle, že většinou není ani na jakékoliv požadavky čas.
6. kvě 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem ho konecne viděla. Krasne mu bije srdicko :dizzy_face:
7. kvě 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janakropackova asi tak :D taky mám rychlý porody...takže epidurál by mi nestihli ani dát....
7. kvě 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr jo tak v tomhle směru asi ano......já jsem totiž držka, já jsem si vydupala všechno co jsem - nechtěla- :D nabízeli mi taky tišící prostředky, ty jsem odmítala též a taky mi chtěli urychlovat porod.....ale nakonec museli, protože malej nechtěl klesnout a měla jsem nepravidelný kontra.....
Normálně bych si přála rodit do vody ty jo..
7. kvě 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna Já jsem si to nakonec taky vydupala, ale bylo to chvílema už dost únavný (když opakuješ pořád to samé dokola :grinning:). A věřím tomu, že někdo na to prostě nemá, nebo ji v tu chvíli personál porodnice dokáže tak vystrašit/vystresovat, že radši souhlasí, aby měla pokoj :slight_smile:.
7. kvě 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janistr jo v tom máš pravdu......já si pamatuju, jak jsem domítla mediky, jakože na papíru a pak nenápadně mi tam jednoho po druhým strkali!!! člověk pak nemá sílu, to máš recht.....budu muset napsat manželovi na papír co si nepřeju, aby to kdyžtak zařídil...že když budu slabá a řeknu ne, aby zařídil že to budou respektovat...............jinak vražda! :grinning:
8. kvě 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja nevim,jestli mozna nestaci jen porodni plan....jeste to musim zvazit,jestli jen muj pritel nebo i dula...jinak teda jsem asi uplne blba,u predchozich tehu jsem takove hlouposti nedelala,ale tentokrat jsem mela trochu casu a zacetla se tu do ruznych hororovych pribehu a ted mam nutkani se stale pozorovat,jestli je vsechno ok a mam nahnano :-/
8. kvě 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak snášíte těhotenství, už máte některá nevolnosti ? :slight_smile:
9. kvě 2014 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me je priserne spatne uz 4 tydny :frowning2: ale to tak,ze je utrpeni vytahnout paty z domu,protoze neustale zvracim....v predchozich tehu jsem toto vubec nemela ...
9. kvě 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se žaludek zvedá, ale zatím to držím, stejné pocity jsem měla i u minulého těhu s tím že tak kolem 10tt jsem to už nedokázala udržet, tak snad to teď tak hrozný nebude. Dnes se mi poprvé začala motat hlava, viděla jsem rozmazaně.... mám trošku nižší tlak tak doufám že to bylo tím, ale nic moc pocit, když se mi to stalo v práci zrovna když jsem obsluhovala zákazníka.... :confounded: snad se to nebude opakovat....
9. kvě 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem koupila v lékárně nějaké autíčka na nevolnost (cucací bonbony) a snad to pomůže.
9. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně autíčka nepomohli :frowning2: ani jiné lízátka. Koupila jsem různé druhy ... a fuj. Ale třeba to někomu sedí.
9. kvě 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elent zkus studene mleko me pomohlo na doporuceni kamaradky,ktere take pomahalo...nebo zazvorovou limonadu...
11. kvě 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek