• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
@agnesska k těm porodnicim.. Já obě rodila v podolí a nemůžu si stěžovat ani na personál na sálech ani na 6tinedeli... Benešov... Máme to blíž, ale zase ta péče nevím asi bych se bála.
14. kvě 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesska já měla dulu u porodu s Anickou... Důvodů bylo několik hlavní ale byl ten, že jsem byla v 8 měsíci srazena autem na přechodu a skončila jsem na sále v motole s roztristenou paží... Stres silenej, a u porodu jsem neměla ruku ještě 100% pohyblivou... Porod dlouhej jak blázen, nakonec stejně ještě narkoza jelikož se neodloucila placenta. Kája byl bohužel císařem, a uvidím zda teď půjde přirozený porod nebo ne... Manžel k porodu šel ale jen na první a třetí dobu.. Samotné tlačeni byl venku...
14. kvě 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mondulka21 Ja slysela hodne chvaly na Vrchlabi,pokud chces co nejprirozenejsi porod.
14. kvě 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr jo, to jo, ale zase se bojím, že je to malá nemocnice, kdyby se něco dělo.... a nedávno tam měli nějakej průšvih... a co jsem slyšela už to není taky to co dřív..... :unamused:
14. kvě 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem brutálně unavená a je mi zle...

ad porodnice - Podolí, když se nedostanu tak Krč
14. kvě 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mondulka21 já sloyšela že je zavřená či co :confused:
14. kvě 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna jooo to já taky, únava šílená.... ležela bych až bych brečela, ale ten svišť mi to nedovolí... :unamused:
14. kvě 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna tak to já jsem taky unavená, ale naštěstí mi není zle. Jen se dokopat k tomu něco udělat, to je nadlidský výkon pro mě :grinning:
14. kvě 2014 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 no asi tak......ted jsem dodělala palačinky a šla jsem se natáhnout. Manžel si hraje s dětma a já mám dojem, že za chvíli vytuhnu. Masakr.......
14. kvě 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to ještě tenhle měsíc je maso největší. Minulý víkend jsem měla přednášky, tento víkend mám seminář - pá, so, ne a příští víkend mám školení a tu další neděli mám taky školení......se střelim do hlavy.....budu chybět dětem a ony mě......víkendy zabitý, ale co nadělám no :pensive:
14. kvě 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan no ja prave jeste nevim...:frowning2: na Bebesov slysim i ctu samiu chvalu,ale co kdyz se neco po... :frowning2:
14. kvě 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan no teda,tak to musel byt masakr s tou nehodou,rukiu a pak porod...a bylas spokojena s tou dulou?muj muz chce jit k porodu na 100%,ale mozna by se nam tam sikla...
14. kvě 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agnesska byla moc... znala jsem jí z kurzu ze studia pro zeny, kam jsem chodila cvičit .. u prvního... u druhého už nebyl čas na nic:slight_smile:
Já znám zase černou historku z Bene, ale to je asi všude něco ...
Já jdu určitě do podolí jsem konzerva a nechci měnit:slight_smile:
14. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr
@elent
@sarkar holky tak vcera sem zvladla trochu pomerancoveho juice a vecer drahy udelal mochito tak sem si dala to celkem slo jen me napadlo neuskodi mi v tehu mata? Zabyvate se nekera bylinkami ze jak je to ktee byliny by se v tehu nemely?..
15. kvě 2014 v 09:06  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hagyhagy Ahoj, máta by se neměla dlouhodobě (ani u netěhotných, nedávno tady v nějaké skupině holčina psala, že na mátě si vypěstovala závislost a taky že dlouhodobým užíváním mizí ty její léčivé účinky), ale jednou za čas si myslím, že to nevadí. Teď v době trvání nevolností bych to neřešila, pořád lepší máta a cítit se ok než nejíst nepít a zvracet :grinning:

Já mám co se týče porodnice jasno, bydlíme u Litoměřic, takže tam :slight_smile: Odrodila jsem tam první a i když jedna PA kráva největší a fakt si nepřeju jí tam znova potkat, tak zbytek personálu byl víceméně fajn. A lidi si stejně nevyberu.
A já mám kupodivu dneska nějak moc energie...Akorát se teda obávám, že se nevolnostem opět nevyhnu, už pár dní mám občas takový divný pocit jako na zvracení, zatím teda nic, ale nevím nevím :frowning2: U dcery jsem taky začala zvracet tak nějak v tom 9tt, což budu příští týden...
15. kvě 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenickan no tak ja se asi zkusim zaregistrovat do toho podoli a kdyz to nevyjde,bude v zaloze benesov :wink:
15. kvě 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hagyhagy co jsem nasla na netu tak matu muzes, ale jak rikaji všichni - neprehanet. Dokonce pry je stanoveno ze nesmis vypit vice nez 4 hrnku caje s čerstvou matou behem jedneho dne. Je v ni hodne estrogenu. Takze klidne si občas doprej když ti to dela dobre :wink:
Ja třeba porad resim tu colu. Do tehotenstvi nikdy jsem nemela rada a nikdy nepila. Pro mne je to nezdravy napoj. Ale ted ji piju když uz nemuzu vydrzet. Hodne mi pomaha. Ale pak si vycitam. Doufam, ze to miminku neuskodi. :unamused:

P.S. Holky, omlouvam se za chyby, jsem cizinka :wink: a ke vsemu ted pisu z práce :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mondulka21
Já rodila před 2 lety v HK a fakt si na nic nemůžu stěžovat...
15. kvě 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dancax no, ono u každé nemocnice to je co člověk to názor, kámoška tam na sále zase málem vykrvácela.... U mě zatím vede Náchod, a HK je asi druhej, hlavně proto že jsem Hradečačka tělem i duší, z hk jsem odešla jen kvůli manželoj a tajně doufám že se tam jednou vrátíme.... :slight_smile: Ale uvidím, chci si nemocnice objet, okouknout a pak se rozhodnu.... :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elent hele kamarádka pila colu celý těhu....nemohla se vůbec ovládat, strašně ji chutnala....ale přibrala 30kg :confounded: Takže občas určitě nevadí.....miminko měla zdravé :wink: Jinak píšeš velice dobře, na to že jsi cizinka teda....až na 4 hrnku- píše se hrnky je to super. jsi dobrá :wink:
16. kvě 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketovna Děkuji :wink: přítel je Čech tak taky mě opravuje. Pak se budu zlepšovat s dětském, doufám :grinning:
16. kvě 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nemám nárok vybírat. Motol - nikde jinde mě s naší rodinnou anamnézou nevezmou :grinning:
16. kvě 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tady je to opravdu mrtvé... Už tu ten návrh byl, nechcete diskusi zamknout... Bude-li se chtít někdo přidat napíše si
16. kvě 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že tím, že je to tu právě dostupné všem tak sem nikdo nechce nic ani psát. Já taky radji píšu na ten blog co se otevře jen pro maminky prosincovky.
16. kvě 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova @lenickan Jenže já si třeba zatím nechci dávat informace o těhotenství do profilu a do té druhé skupiny mě to tudíž nepustí... Zapeklitá situace. Ale zamknout asi můžeme...
16. kvě 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Taky mám TP v prosinci. Ale do otevřené diskuse se mi psát moc nechce :frowning2:
16. kvě 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě tady okamžitě odhalili zákazníci a ptali se jak jsem na tom do kdy budu fotit a jestli ještě stihnou přijít :grinning: Takže taky tady jako nee. I Googl když dá jméno tak to vyhodí tyto komentáře. Jako jo u těch co vystupují pod přezdívkou fajn, to jen tak někdo nedá, ale já jsem naučená být pod jménem a nemíním to měnit.
16. kvě 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jsem tady raději zrušila profil Profi. Jinak by bylo peklo i u kolegů :grinning: Stačilo když jsem teď udávala nějaké zákazníky a hned dotazy proč a co mi je a jestli se něco nestalo...
16. kvě 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem též pro zamknutí
17. kvě 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,me vychazi termin porodu na 31.12.2014 podle posledni menstruace.Tudiz jsem zatim na uplnem zacatku :slight_smile:
18. kvě 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek