• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
Také prosím o přidání do skupiny.
23. kvě 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
i já prosím o přidání :slight_smile:
23. kvě 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kdo chce do Prosincovek na facebooku https://www.facebook.com/groups/659204250795400/
Jsou tak i holčiny z mimina
23. kvě 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take prosim o pridani do uzamcene tady na konikovi na fb se mi moc nechce je vzdy totiz dohledatelne do jake skupiny se kdo prida :(
24. kvě 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jo a hlavne je videt ze pokud pozvete do skupiny nekoho na fb tak mu to zustava na zdi :(
24. kvě 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@v3ra taky jsem se ze skupiny z fb radeji odhlasila...lepsi nez uzavrena skupina je utajena skupina :wink:
24. kvě 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@holubice.petra prosim o pridani tady. diky :slight_smile:
24. kvě 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale na vasem profilu nejde videt, ze jste se pridaly do skupiny. Zkousela jsem to na sobe a kamosce a ani jedne se to neukazalo. Na tajnou se to prepne casem, aby ji ostani videli.
24. kvě 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobně FB moc v tomto nedůvěřuji. Neustále mění totiž nastavení soukromí. Myslela jsem, že mám třeba fotky a tak docela zabezepečené a pak jsem potkala jednu paní od nás z města a říkala, že viděla moje svatební fotky na FB přes její dceru - kterou v přátelích rozhodně nemám, že mi to moc slušelo. tak mě to docela zarazilo. A vzhledem k tomu, že FB to nastavení opravdu mění jako ponožky, tak do tohoto teda fakt nejdu. Ale jsem pro přidání sebe do zdejší uzavřené skupiny, pokud již existuje. Děkuji :slight_smile:
27. kvě 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte nastavajici maminky. Tak ja mam 12tt+4 ... Termin mam dle menzes 5.12. A dle UZ 6.12. Screening...3D UZ naadherny. Je to moje prvni,tak vse strasne prozivam. Naladovost je na prvnim miste,uz me rozbreci i flek na mikine :D ... Spatne mi je jen po bublinkove pomerancove limosce... Aroma z kavy,cigaret,alkoholu me natahuje . Mela sem vzdy vecer dva dny tlak v bokach doktorka me poslala na rozbor moči.. Magneska to jistila.
Mam slaby vytok dostala sem nato Macmiror complex mast(mala rada vzdy si vzit vlozku,a veci kterych vam opravdu nebude lito. Teče to je to takove vyrazne zlute ).... Brisko uz zacina vykukovat na lidi..
Zeny jak to mate s bodavym pocitem v podbrisku smerem k pupiku?! Zvetsuje se mi deloha?! Nechci s kazdou prkotinou otravovat doktorku. :D
30. kvě 2014 v 01:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky mohu pozadat o pridani do uzamcene skupiny??? dekuji :slight_smile:
31. kvě 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj holky, kdo má zájem o uzavřenou skupinu na facebooku, ať se přidá. Je nás tam přes 30 mamin se společným tématem :slight_smile:
https://www.facebook.com/…04250795400/
1. čer 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že už nás je dost :grinning: :grinning:
2. čer 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kika007 tak to jsme na tom skoro stejně .-) já mám 23.12.
5. čer 2014 v 19:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak screening dopadl dobře. Sice mně pozvali znovu na odběr krve, protože podle UTZ nám posunuli o 5 dní termínn porodu, takže na krvi jsem vlastně nebyla v 10+0, ale v 9+2 a to prý by mohlo výsledky trochu zkreslit, ale snad to bude v poho. Nosní kůstku máme, projasnění dobré. CRL 48,6mm, BPD 17,4mm .Nakonec jsme se souhlasili i s dobrovolným odběrem plodové vody (pro jistotu ). Podezírám taťku, že se rozhodl hlavně kvůli tomu, aby mu na 100% řekli co to bude :grinning: :grinning:
12. čer 2014 ve 20:27  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rada se k vam pridam! Dneska jsem 12+1tt, termin porodu 26.prosince :dizzy_face:
13. čer 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@achjonetusim Ahojky, vítej v klubu :grinning:
14. čer 2014 v 19:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maia74 Diky!

Proc je tu tak mrtvo :confounded: ? Vsem je jeste porad spatne :grinning: ? Ja jsem od zjisteni // vsechno totalne prospala, a kdyz jsem nespala tak jsem byla jak namesicna. Nastesti mi neni moc soufl ale zas mam chute, cpu se gazpachem a salatem se caesar zalivkou - jeste ze to nejsou bramburky nebo bonbony, byla bych uz na porodni vaze!
14. čer 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@achjonetusim Já ti nevím, jestli je to tím létem - že jsou všichni venku :unamused:
14. čer 2014 ve 21:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spis jsou vsichni nekde v uzamceny skupine? Halooo :frowning2:
15. čer 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@achjonetusim já v uzamčené skupině nejsem, ale chodím na Prosincovky 2014 skupinu - do uzamčené mě nikdo nedal, byť jsem o to do začátku stála, takže nevím, asi tady na to fórum prdím. Občas sem mrknu, ale je tu mrtvo :( Ale jinak, když už jsem zde, tak to zkusím trochu rozhýbat - co výbavička ženy? Už začínáte něco nakupovat, nebo jen okukovat, co byste rády? Já už mám nutkání začít něco schraňovat :slight_smile: ale ještě nic nemám
16. čer 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus Aha, tady je jeste nejaka skupina kde jsou holky se stejnym terminem? Neni to na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:? S vybavou si pockam az budeme vedet jestli cekame holcicku nebo chlapecka :dizzy_face: Hodne veci mam po prvnim (holcicka) takze se budu snazit neprehanet jako minule :grinning:
16. čer 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@achjonetusim ano, když si vyplníš údaje o svém těhotenství ve svém fotoblogu, tak tě to automaticky zařadí do této skupiny. V této skupině jsou pouze ty, co mají termín v prosinci, obrazovka vypadá trochu jinak. Je to trochu jiné než fórum.
16. čer 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, jdu to prozkoumat :sweat_smile: Diky!
16. čer 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@achjonetusim já budu mít asi něco od tety a od sestřenice, ale pohlaví si necháváme jako překvapení až na prosinec, takže se budu snažit mít všechno v neutrálních barvách. Já totiž ty extra růžové a modré věci moc nemusím. Takhle se tomu i vyhnu + mi to ani nikdo nebude dávat :grinning:
16. čer 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus My to vedet u rpvniho chteli, oslovovali jsme malou uz jmenem a to teseni je takovy konkretnejsi. Ted to chceme vedet uz i kvuli prvorozeny :wink: Na ruzovou taky moc nejsem, brrrr.
16. čer 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra pokud ještě přibíráte, prosím o přidání do uzavřené skupiny :slight_smile:
16. čer 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clarus
@dagin
@achjonetusim ahoj holky tak jsem vas pridala ani jsem si nevsimla ze chcete pridat pokud me primo nekdo neoslovi...ale ani tam to moc "nezije"
Jinak vitejte a preji krasne tehulkovani :wink:
16. čer 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus Ahojky, já jsem tadyna bazárku koupila od jedné maminky super balík nejmenších věciček, ale zatím to nijak nehrotím. Jsme přesvědčený, že to bude klučina, takže máme pár věciček modrých a zbatek neutrál. A kdyby to byla slečna, tak bude mít pár věcí modrých, taťka by ji stejně ještě v porodnici nazul do kopaček.... :grinning:
16. čer 2014 ve 21:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@holubice.petra můžu také poprosit o přidání
16. čer 2014 ve 21:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek