• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
Ahoj holky,taky rada bych se pridala :slight_smile: termin mame 24.12 a cekame chlapecka.
17. zář 2014 ve 21:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dnes mi dr potvrdila holčičku,mám obrovskou radost, konečně, to jsem se načekala :slight_smile: Jak se jinak máte a cítíte?
Já jsem strašně nemotorná, přijde mi že mám velké břicho jako s první dcerkou před porodem a to je ještě dlouhá cesta přede mnou, kam až mi proroste :D Jinak mám hraniční hodnoty cukrovky 5,2 a norma je do 5,1, tak jdu znova na krev, jen doufám, že cukrovka nakonec nebude, bez sladkého nevydržím.
Už aby byl prosinec a mimčo u mě, nemůžu se dočkat. Mějte se všichni moc krásně.
18. zář 2014 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj marcelinad.velka gratulace :slight_smile: nas taky ceka test na cukrovku tak snad bude vse ok.neustale se cpu sladkym a furt bouram a narazim brichem do vseho :slight_smile: snad to synakovi neva :slight_smile:
19. zář 2014 ve 20:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pipo555
držím palce aby test dopadl dobře, já se toho fakt hrozím, pokud mi vyjde cukrovka vůbec nevím co bych jedla, když žiju sladkým a maso momentálně nedám brrrrr. Tak pa a dej vědět jak jsi dopadla :slight_smile:
22. zář 2014 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak jak se cítíte, neporodil tu už někdo? Já jsem dnes 35tt+2 a měsíc mi hrozí dr. předčasným porodem, před týdnem jsem si poležela i v nemocnici 5 dní a mám nařízený klidový režim, nic nedělat. Je to děs, potřebovala bych zařídit ještě takových věcí. Bříško mi tvrdne jen co vstanu z postele nebo gauče a dost i bolestivě a ty kopance které dostávám jsou taky mazec to jsem s první dcerkou nepoznala, ta kopala tak jemně a teď mám pocit že mi chce prďolka proskočit břichem, nejlépe v noci. Už se nemůžu dočkat až bude venku, doufám teda že ještě tak týden dva u mě vydrží, no a jestli budu nakonec přenášet tak to bude taky sranda, když už teď sotva lezu :grinning:
Mějte se všichni fajn pa
21. lis 2014 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám termín 18. 12. 2014 a budeme mít kluka :slight_smile:
Už je to dlouhý..mám smíšené pocity - chvilku se těším, chvilku bojím :unamused:
27. lis 2014 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, rada bych se pridala do skupiny. Mala se narodila 17.12. 2014. Poradite jak na to? Jsem s vami na fb, zalozila jsem si mk jen kvuli tomu a ted nevim jak na to...diky
3. zář 2015 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Mám na vas dotaz.Mluví vaše děti? Syn se měl narodit 24.12.14 ale měla jsem menší nehodu a ve finále se narodil 4.11.14 .ve 32+6tt.Syn ze začátku mluvil máma, baba,děda, táta nebo mě i volal a teď už nějakou dobu vůbec nemluví :( občas si zvatla dětskou řeči když si hraje.když něco chce tak přijde a chytí mě za ruku a dovede mě k tomu co chce a ukáže na to ale vůbec mi neřekne nic.jsem z toho dost nešťastná. Máte s tím některá zkušenosti?
22. lis v 16:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipo555 moje dcera se narodila 1.12. 2014 a jede rádio Jerevan od rána do večera.... ale ony holky začínají mluvit dřív než kluci. My s ní tedy hodně mluvíme odmalička, jsme fakt hooooodně ukecaná rodina.
23. lis ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek