Termín porodu prosinec 2014

Ahoj holky tak otvíráme nový termín porodu prosinec 2014 🙂
mysiiickaaa
31. bře 2014
@dandala určitě napíšu 🙂, my se o Naty snažili 3 roky a jelikož můj bývalý doktor nevzal v úvahu mou posunutou ovulku a dlouhé cykly tak mě hned na začátku poslal do nemocnice, že to je mimoděložní, měla jsem i cystu na vaječníku a volnou tekutinu v břiše tak usoudil problém tak jsem byla nervní celý týden než byla na utz konečně dutinka a pak jsem změnila doktora 😃 a teď se teda bojím už automaticky 😃
mysiiickaaa
31. bře 2014
@nikuse jdu až ve čtvrtek 3.4, mívám dlouhé cykly a pozdě ovulku tak by ještě nebylo nic vidět, ale bojím se že stejně ještě nic vidět nebude, otěhotněla jsem 14.3 🙂
nikuse
31. bře 2014
@mysiiickaaa Ja ani nevim kdy byla ovulka.Normálně jí mám 14.den ,ale 13. den byla čárka na testu teňounká a 14. zmizela úplně.Ale i v prvním těhu jsem měla na utz v 5tt tečku tak snad bude i teď a tam kde být má 🙂
mysiiickaaa
31. bře 2014
@nikuse tak pak napiš jak jsi dopadla 🙂, já se těším i bojím, nečekala jsem to tak mám strach, že osud jen zkouší co ještě vydržím
svanhild
31. bře 2014
ahoj holky, přidávám se k vám🙂 termín bych měla mít kolem 8.12. a na kontolu jsem objednaná 14.4. dnes jsem byla na krvi a HCG je pěkný🙂
nikuse
31. bře 2014
@mysiiickaaa písnu 😉 myslím si,že trocha strachu neuškodí.Přeci jenom těhu by si měla každá ženská vážit v dnešní době to bohužel neni samozdřejmostí ,že se zadaří.Vše bude v pořádku musíš si to říkat jaá si to opakuju denně 🙂
dandala
31. bře 2014
@svanhild gratulace. 🙂
janadajova
2. dub 2014
ahoj milé těhulky, ještě musim vydržet na // s mužem se aktivně snažílkujem 🙂 takže asi spíš patřím mezi snažilky,ale doufám že // budou a já budu moci říci že čekáme miminko na podle kalkulačky na 24,12,,,,, 😉
clairinka
2. dub 2014
Ahoj holky, nechci předbíhat situaci ani něco zakřiknout, ale dneska luxusní pozitivní test a hned v pondělí jdu na gyndu na UZ. A vychazí mi termín porodu na půlku prosince.... Ráda se přidám do skupiny, kde jsou těhulky se stejným týdnem 🙂
holubice.petraautor
3. dub 2014
Je ahoj holky to jsem rada ze se to tu tak pekne zaplnuje 😉 ja jdu na UZ v pondeli a mam pocit ze se ani nedockam jak se to tahne 🙂
dandala
3. dub 2014
@mysiiickaaa Ahoj jak jsi dopadla dnes na ultrazvuku?
mysiiickaaa
3. dub 2014
@dandala přišla jsem moc brzo, bylo vidět je to kolečko v děloze a to co ten zárodeček vyživuje, prý se to tam hezky tvoří a sliznice taky odpovídá a řekl, že kontrola za 4 týdny a když nevydržím s nervama tak za 3, rovnou jsem mu řekla, že nevydržím tak mě objednali na 24.4 ve 14:45 a dostala jsem jodid takže jsem taková zklamaná a pokračuju v testování, no a vyšel mu tam zrovna stěr na prevenci tak mi ho udělal a varoval, že dva dny zašpiním takže už špiním a nervy mám v čudu 😢
dandala
4. dub 2014
@mysiiickaaa to bude dobrý. To špinění je protože ti dělal ten stěr. Já jsem si myslela, že nic moc vidět zatím nebude, že je brzy. Já jdu ve čtvrtek a taky si myslím, že toho moc neuvidím. Nebuď zklamaná všechno je určitě ok 😉
mysiiickaaa
4. dub 2014
@dandala děkuju, no ty 3 týdny budou ještě nekonečné, včera když jsem viděla to málo na utz tak jsem aspoň neplašila s testama ale zítra nebo v neděli si jeden udělám a budu vždy testit středa a sobota abych se tím uklidnila a ty pak taky napiš jak jsi dopadla 😉
dandala
4. dub 2014
Ty 3 týdny budou dlouhé, ale věř tomu že je to ok. Pro klid na duši si udělej testík 😉 Mimi určitě roste tak jak má, neboj. Já dám ve čtvrtek večer vědět jak jsem já pochodila 🙂
dandala
4. dub 2014
@mysiiickaaa Ty 3 týdny budou dlouhé, ale věř tomu že je to ok. Pro klid na duši si udělej testík 😉 Mimi určitě roste tak jak má, neboj. Já dám ve čtvrtek večer vědět jak jsem já pochodila 🙂
mysiiickaaa
4. dub 2014
@dandala snad pochodíš lépe jak já, moc Ti to přeju 🙂, no už ať je aspoň srpen co? 😃
dandala
4. dub 2014
@mysiiickaaa s tim souhlasim 🙂 nejlépe at uz je prosinec 😉
dandala
7. dub 2014
@holubice.petra Ahoj tak jak dopadl první ultrazvuk? 🙂
janadajova
7. dub 2014
dnes dušík na testu
janadajova
7. dub 2014
zmáte písen ...myslím xindl x..štedrý večer nástal když jsem doma chlastal....u některých to bude štedrý večer nastal když doktor vodu praskal.))))))))))))
holubice.petraautor
7. dub 2014
@dandala ahoj super! Vse v poradku uz blikalo i srdicko 🙂 ja jsem 6+2tt a meril 6mm jsem stastna 😃
svanhild
7. dub 2014
@holubice.petra gratuluju🙂 doufám, že Tě budeme všechny následovat🙂
holubice.petraautor
7. dub 2014
@svanhild to taky doufám! 🙂 moc to všem přeji 😉
dandala
7. dub 2014
@holubice.petra Ahoj mám radost za tebe 🙂 to je super a kdy máš další kontrolu?
holubice.petraautor
7. dub 2014
@dandala za dva tydny...ale to jsou Velokonoce tak az o den pozdeji 😉
janakropackova
8. dub 2014
Ahoj holky. taky se s velkou obavou a zároveň obrovskou radostí a eufórií k vám přidávám. Zatím jen dva pozitivní testy a poslední MS 11.3. Popravdě si potřebuju trochu pokecat. 2x po sobě jsem potratila. Naposledy 5.12. v pátém měsíci těhu. manželovi jsem to včera řekla, ale on je odtažitý. Chápu, že se bojí jak to dopadne. Ale já si s někým potřebuju pokecat. Na UTZ jdu 22.4.
holubice.petraautor
8. dub 2014
@janakropackova potichu gratuluji 😉 taky jsem uz dvakrat potratila ZT pokazde v devatem tydnu...ted verim ze to bude vse v poradku 😎
dandala
8. dub 2014
@janakropackova gratuluji a držím palečky ať nám to všem dobře dopadne 😉
janakropackova
8. dub 2014
Holky díky. Já v to moc doufám. Mám dva kluky a oba potraty byli holčičky. Já toho chlapa chápu. V prosinci jsme museli maličkou po domácím potratu odvést do motola na pitvu. Všechno viděl a hodně ho to vzalo. Holky já se tak bojím. I když vím.... naladit se na zdravé miminko, nesledovat se, odpočívat.... ale...