• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
@dandala určitě napíšu :slight_smile:, my se o Naty snažili 3 roky a jelikož můj bývalý doktor nevzal v úvahu mou posunutou ovulku a dlouhé cykly tak mě hned na začátku poslal do nemocnice, že to je mimoděložní, měla jsem i cystu na vaječníku a volnou tekutinu v břiše tak usoudil problém tak jsem byla nervní celý týden než byla na utz konečně dutinka a pak jsem změnila doktora :grinning: a teď se teda bojím už automaticky :grinning:
31. bře 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikuse jdu až ve čtvrtek 3.4, mívám dlouhé cykly a pozdě ovulku tak by ještě nebylo nic vidět, ale bojím se že stejně ještě nic vidět nebude, otěhotněla jsem 14.3 :slight_smile:
31. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa Ja ani nevim kdy byla ovulka.Normálně jí mám 14.den ,ale 13. den byla čárka na testu teňounká a 14. zmizela úplně.Ale i v prvním těhu jsem měla na utz v 5tt tečku tak snad bude i teď a tam kde být má :slight_smile:
31. bře 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikuse tak pak napiš jak jsi dopadla :slight_smile:, já se těším i bojím, nečekala jsem to tak mám strach, že osud jen zkouší co ještě vydržím
31. bře 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přidávám se k vám:slight_smile: termín bych měla mít kolem 8.12. a na kontolu jsem objednaná 14.4. dnes jsem byla na krvi a HCG je pěkný:slight_smile:
31. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa písnu :wink: myslím si,že trocha strachu neuškodí.Přeci jenom těhu by si měla každá ženská vážit v dnešní době to bohužel neni samozdřejmostí ,že se zadaří.Vše bude v pořádku musíš si to říkat jaá si to opakuju denně :slight_smile:
31. bře 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild gratulace. :slight_smile:
31. bře 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj milé těhulky, ještě musim vydržet na // s mužem se aktivně snažílkujem :slight_smile: takže asi spíš patřím mezi snažilky,ale doufám že // budou a já budu moci říci že čekáme miminko na podle kalkulačky na 24,12,,,,, :wink:
2. dub 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nechci předbíhat situaci ani něco zakřiknout, ale dneska luxusní pozitivní test a hned v pondělí jdu na gyndu na UZ. A vychazí mi termín porodu na půlku prosince.... Ráda se přidám do skupiny, kde jsou těhulky se stejným týdnem :slight_smile:
2. dub 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Je ahoj holky to jsem rada ze se to tu tak pekne zaplnuje :wink: ja jdu na UZ v pondeli a mam pocit ze se ani nedockam jak se to tahne :slight_smile:
3. dub 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysiiickaaa Ahoj jak jsi dopadla dnes na ultrazvuku?
3. dub 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala přišla jsem moc brzo, bylo vidět je to kolečko v děloze a to co ten zárodeček vyživuje, prý se to tam hezky tvoří a sliznice taky odpovídá a řekl, že kontrola za 4 týdny a když nevydržím s nervama tak za 3, rovnou jsem mu řekla, že nevydržím tak mě objednali na 24.4 ve 14:45 a dostala jsem jodid takže jsem taková zklamaná a pokračuju v testování, no a vyšel mu tam zrovna stěr na prevenci tak mi ho udělal a varoval, že dva dny zašpiním takže už špiním a nervy mám v čudu :'(
3. dub 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa to bude dobrý. To špinění je protože ti dělal ten stěr. Já jsem si myslela, že nic moc vidět zatím nebude, že je brzy. Já jdu ve čtvrtek a taky si myslím, že toho moc neuvidím. Nebuď zklamaná všechno je určitě ok :wink:
4. dub 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala děkuju, no ty 3 týdny budou ještě nekonečné, včera když jsem viděla to málo na utz tak jsem aspoň neplašila s testama ale zítra nebo v neděli si jeden udělám a budu vždy testit středa a sobota abych se tím uklidnila a ty pak taky napiš jak jsi dopadla :wink:
4. dub 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty 3 týdny budou dlouhé, ale věř tomu že je to ok. Pro klid na duši si udělej testík :wink: Mimi určitě roste tak jak má, neboj. Já dám ve čtvrtek večer vědět jak jsem já pochodila :slight_smile:
4. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa Ty 3 týdny budou dlouhé, ale věř tomu že je to ok. Pro klid na duši si udělej testík :wink: Mimi určitě roste tak jak má, neboj. Já dám ve čtvrtek večer vědět jak jsem já pochodila :slight_smile:
4. dub 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala snad pochodíš lépe jak já, moc Ti to přeju :slight_smile:, no už ať je aspoň srpen co? :grinning:
4. dub 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa s tim souhlasim :slight_smile: nejlépe at uz je prosinec :wink:
4. dub 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@holubice.petra Ahoj tak jak dopadl první ultrazvuk? :slight_smile:
7. dub 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes dušík na testu
7. dub 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
zmáte písen ...myslím xindl x..štedrý večer nástal když jsem doma chlastal....u některých to bude štedrý večer nastal když doktor vodu praskal.))))))))))))
7. dub 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dandala ahoj super! Vse v poradku uz blikalo i srdicko :slight_smile: ja jsem 6+2tt a meril 6mm jsem stastna :grinning:
7. dub 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@holubice.petra gratuluju:slight_smile: doufám, že Tě budeme všechny následovat:slight_smile:
7. dub 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@svanhild to taky doufám! :slight_smile: moc to všem přeji :wink:
7. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@holubice.petra Ahoj mám radost za tebe :slight_smile: to je super a kdy máš další kontrolu?
7. dub 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dandala za dva tydny...ale to jsou Velokonoce tak az o den pozdeji :wink:
7. dub 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky. taky se s velkou obavou a zároveň obrovskou radostí a eufórií k vám přidávám. Zatím jen dva pozitivní testy a poslední MS 11.3. Popravdě si potřebuju trochu pokecat. 2x po sobě jsem potratila. Naposledy 5.12. v pátém měsíci těhu. manželovi jsem to včera řekla, ale on je odtažitý. Chápu, že se bojí jak to dopadne. Ale já si s někým potřebuju pokecat. Na UTZ jdu 22.4.
8. dub 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janakropackova potichu gratuluji :wink: taky jsem uz dvakrat potratila ZT pokazde v devatem tydnu...ted verim ze to bude vse v poradku :sunglasses:
8. dub 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova gratuluji a držím palečky ať nám to všem dobře dopadne :wink:
8. dub 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Já v to moc doufám. Mám dva kluky a oba potraty byli holčičky. Já toho chlapa chápu. V prosinci jsme museli maličkou po domácím potratu odvést do motola na pitvu. Všechno viděl a hodně ho to vzalo. Holky já se tak bojím. I když vím.... naladit se na zdravé miminko, nesledovat se, odpočívat.... ale...
8. dub 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek