• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
ahoj, přidávám se k Vám. Zatím pouze //, k Dr. jdu zítra. Podle těhotenské kalkulačky bych měla být dneska 6+0, doufám, že už zítra bude vidět srdíčko. Schválně jsem si první kontrolu naplánovala až 14 dní od vynechané MS. Chtěla jsem se zeptat - berete kyselinu listovou? Kolik pilulek denně? Najednou nebo ráno a večer? Díky :slight_smile:
8. dub 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus tak dej vědět jak si dopadla . Já jdu ve čtvrtek taky bych mela byt v 6tydnu :wink: .Beru kyselinu listovou rano a vecer.
8. dub 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@holubice.petra Gratulace!!!!

Ja byla na gynde vcera, ale nebylo videt na UZ vubec nic, poslala me alespon na krev. volala jsem si dneska pro vysledky a mam hcg pres 1000 jednotek...Mam jit na kontrolu ted v pondeli odpo, tak snad uz tam neco videt konecne bude....

Jim listovku, pouze rano, tbl s max ddd. dneska jsem si koupila gravimilk vanilka a zadny velky zazrak :frowning2:
8. dub 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to vypadá, že se k vám připojím.....nevím, kdy byla poslední MS....každý měsíc si to značím a tento jak naschvál ne......Ale cca 3.3. takže to vychází na prosinec. test pozitivní dnes ráno a dělala jsem digitál, ten byl + 1-2 týdny...

Jinak všem gratuluji!
8. dub 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Teda to ten prosinec bude nabytý :grinning: Gratulace všem...
8. dub 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clarus srdíčko by už mohlo být a i bít:slight_smile: já byla při prvním mimču taky 6+0 a už bylo:slight_smile:
@clairinka říkají, že záleží na kvalitě ultrazvuku, musí být 1000-2000 jednotek, aby bylo něco vidět. já měla včera HCG přes 3 tisíce, tak doufám v pondělí na KO už v to srdíčko

jinak beru taky jednou denně kyselinu listovou, jinak nic.
všem novým gratuluju:slight_smile:
8. dub 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova - jsem ráda, že čekáš třetí, nepřipadám si tu tak blbě :grinning:

Jinak já nejím nic, jen origoš vitamíny :slight_smile: a něco na funkci mozku kvůli škole :D
8. dub 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna Taky doufáš v holčičku :grinning: Jojo už potřetí čekám třetí tak tfuj tfuj musí to vyjít a je jedno co, hlavně aby to vyšlo....
8. dub 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala
já beru taky ráno a večer, chtěla jsem jen vyzjišťovat, jak se to má brát, protože jsem ještě poučením od DR. nepolíbená :grinning: zítra se určitě ozvu.
@svanhild Upřímně doufám, že to srdce tam bude...už tak dlouho čekám, že mi už tento týden ani nepřijde, že jsem těhotná, jako bych na to zapomněla :grinning: hlavní nával nadšení byl minulý týden :grinning:
8. dub 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dotaz - je vám už zle? Já jsem dnes v 6+0 a zatím mě jen bolí prsa, podbřišek a občas se mi točí hlava - krátkodobě a to spíš minulý týden. Tak se děsím, kdy to přijde...
8. dub 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus není mně zle, ani mně nic nebolí a doufám, že to tak zůstane. při prvním těhotenství mně taky nebylo špatně
8. dub 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus Ja si uzila minuly tyden...V praci dost chodim, takze abych mela energii a nebylo mi na zvraceni a na omdleni, tak jsem musela cely tyden kazdy den jist co 45 min...coz byl zazitek :grinning: A mam potvrzeny vyssi tlak (v zivote jsem ho nemela jiny nez 120/80 (chodim darovat krev) a ted mam cca 135/70, zadychavam se pri rychle chuzi a beh moc nedavam....jinak mi nic neni :grinning:
8. dub 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus do tohoto týdne mi bylo ok.Ted se v noci budim a je mi blbe od zaludku. Ve dne taky, ale zatím nezvracim tak snad se to nebude zhoršovat. Pořád mám pocit plnosti a nemám moc chuť na jidlo. Prsa boli hodně :wink:
9. dub 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clarus - mě je zle jak psovi....a bude hůř asi ještě... :unamused:
9. dub 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala - mě taky bolí prsa, nemůpžu dobehnout ani tram, musim si je držet :grinning:
9. dub 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem se vrátila od Dr. Byla vidět pouze dutinka a žloutkový váček - ani plod ještě neviděla! :( podle těhotenské kalkulačky bych měla být v 6+1 - což se mi zdá už hodně dlouho, na to, že není nic vidět. Vzali mi těhotenské odběry krve a 29.4. jdu znovu, aby snad potvrdila, že je tam vše, co tam má být.. Tak já nevím. Tak dlouho jsem to oddalovala, abych něco viděla a nešla zbytečně (je sice pravda, že pozitivní těhotenské testy mi začali sílit až týden po vynechané MS), ale i tak...snad není něco špatně :(
9. dub 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus Určitě to bude ok. U každého je to trochu jinak takže vůbec nepřemýšlej nad tím, že by mělo být něco špatně. :wink:
9. dub 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak děkuji za uklidnění, ty tři týdny do další kontroly budou asi nekonečné....jsem se ještě chtěla zeptat. Mudr. mi doporučila Femibion 800. Četla jsem si složení, ale jím normální multivitamíny, kde by měla být většina těch vitamínů + kys. listovou, tak mi to trochu přijde zbytečné. Nějaké zkušenosti? Díky
9. dub 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus to vypada,ze jsi otehotnela nejmin o tyden dyl,kdyz ty testy byly tak dlouho...
9. dub 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild asi jo, ale je to hodně divné...ale vysvětlovalo by to vše...nu což i takové věci se stávají. Tak doufám, že to tak opravdu je. Asi budu pro jistotu jednou týdně testovat moč.
9. dub 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova - no tak chtělo by to no tu holčičku :grinning:
9. dub 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus - neboj se, všechno je určitě v pořádku! Mohla jsi mít později ovulaci a proto není miminko ještě vidět víš....Nestresuj se, je to zbytečné! :dizzy_face:
9. dub 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ja jsem furt plna a mam takovoudivnou pachut v puse. Nic mi mechutna a jsem fakt dost utahana. No tak snad bude lip. Jako dnes jsem si koupila ochucene mleko a jak ho miluju tak jsem malem hodila. Dopoledne foceni skolky jeste slo, ale pak foceni 7deni holcicky byl uz zahul. Precijenom ji clovek uspava, prenasi atd. No jak to budu delat dal nevim :slight_smile: budou se muset vic zapojovat rodice deti :slight_smile:
9. dub 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ted jsem byla na wc a na papire krev. Ja nechci :frowning2: je to jen spineni, ale cerstva krev... Po treti uz ne. Prosim...
9. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janakropackova drzim palce at je vse v poradku! Jela jsi na pohotovost?
9. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus Neboj, já to měla úplně stejně, v 5+6, takže o dva dny dřív než ty, byl vidět jen váček, takže taky strašení vším možným, za dva týdny fazolka i s bijícím srdíčkem :slight_smile: držím palce!
Přítomnost žloutkoveho vačku je dobré znamení ;)
10. dub 2014 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se zatím s velkou opatrností přidávám k vám. Mám pozitivní testy, ale na ultrazvuku nebylo ještě vůbec nic, jen zvýšená děložní sliznice. V úterý jdu znovu, tak snad bude vše ok, dnes volám na výsledky krve. Moc vám vše gratuluji :slight_smile:
10. dub 2014 v 06:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakropackova -pokud to jde, lež co nejvíc! Kámoška takhle měla samovolný, vždy jezdila do nemocnice a vždy o to přišla......po třetí se nasrala, hodila nohy nahoru a udržela to. Vím že je to těžké s dvěma dětma, ale měla bys ležet.....a třeba to bude ok!! Mysli pouitivně! :wink:
10. dub 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bessy78 - odkud já tě znááám
10. dub 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak bré ráno....

Dnes jsem byla na gyndě, mimčo ještě neviděl, ale viděl volnou tekutinu za dělohou, což může být mimoděložní. Testy pozitivní jsou, i když čárka není silná jako ta kontrolní, ale na všech je.....Dnes budu volat na výsledky z krve, tak pokud se potvrdí těhotneství tak se budu modlit aby nebylo mimoděložní.....Jinak jsem těhotná asi 4 týdny, takže vidět ani nic nemohl...
10. dub 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek