• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
@tesero - stejne jako já :slight_smile:)
10. dub 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna markét to nééé mimoděložní nebude. Bude to OK a hotovo. Nikam jsem nejela.Lehla jsem si a ležela. Dneska průjem jabo blázen ale krev už není. Tak snad to bude jak se uhnizďuje. Naštěstí fotím zas až v sobotu. Tak si jdu sednout k PC a upravovat. No spíš lehnout. Minule mi i za to sezení vynadali. Holky já závidím ty kontroly. Můj Mudr. razí heslo, že do 6+ nemá cenu nic zjišťovat a tak se k němu dřív prostě nedostanu. Objednal mě až na toho 22.4. i když ze sestřičkou řešil co semnou. Kdy mám přijít. Ten prosinec byl divoký a říkal jak nás bude moc sledovat když se povede.No jsem na ně zvědavá. Stejně zkončím na Genetu a nebo někde na jiné klinice. Podle genetiky mám nedostatek Xchromozomu. Tak pokud to bude holka tak budu muset něco prý brát. No a aby to nebyla jen tak prdel tak u kluků máme dědičnou vadu ledvin :grinning: No nejsem magor do toho znovu jít? :grinning:
10. dub 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova - jé já taky fotím :slight_smile:
10. dub 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala. K dr. na utz jdu až za dva týdny, ale těhu test byl pozitivní. Nejdřív jsem měla čtyři negativní a MS stále nikde a dnes najednou první pozitivní a docela výrazné //. Koukala jsem jako blázen. První mimčo nám trvalo víc jak rok než se zadařilo a teď hned druhý měsíc. Doufám, že vše bude ok a dr. mi to potvrdí. Zdravím všechny a opatrujte se!
10. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes jsem byla u doktora. Podle ultrazvuku jsem 5+4 je tam vidět žloutkouvý váček z kterého se prý vždy na 99% vyklube mimi :slight_smile: Kontrolu jak rosteme mám za 12dní :wink:
10. dub 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jinak mi je pořád zle(ve dne v noci) :frowning2: tak mi doporučil ať si v lékárně koupím EMESIN.
10. dub 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandala tak to gratuluji a zároveň děkuji za ujištění, že i u nás se to dobře vyvine. Asi jsem opravdu měla ovulku o pár dní později a tak tam ještě plod není vidět, ale jen žloutkový váček. Nicméně musím říct, že ti závidím tvou kontrolu za 12 dní! Já až za tři týdny!
Mě osobně ještě zle vůbec není - párkrát se mi trochu zatočila hlava, ale šlo to ustát. Tak čekám, kdy to přijde.
Dneska ráno jsem zjistila, že multivitamíny, které beru nejsou pro těhotné a kojící :grinning: tak celý dnešek zkoumám co mám teda brát. Nakonec asi zkusím ten Femibion 800....prý to nějak líp štěpí listovku.
@janakropackova držím palce, ať se udrží! :slight_smile:
10. dub 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clarus uvidíš, že to je ok. Já nemám pocit, že by bylo něco špatně u nás obou :wink: Všechno má svůj čas!!
10. dub 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, krev je nejistá, ale myslím žte t bude cajk......dle testu kterej jsem si dělala dnes mi neříkejte že nejsem :astonished: :astonished: :astonished:
10. dub 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím znovu na krev prý je to hrqniční, ale pokud počítám správně, lunárně jsem 3 týdny
10. dub 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna a kolik Ti krev vyšla?
10. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jako nejistá krev? No přemýšlím, že je fakt dobrý, že jdu až za 12dnů. Sice nevím jak to vydržím, ale aspoň pak snad bude jistota...
10. dub 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild - 28,5..prej to je na hranici.....tak musím znovu... :confounded:
10. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna no, není to moc, ale každá to má jinak. je tam hrozně velký rozpětí, takže to může být v pořádku. kdy jdeš znovu?
10. dub 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild příštéí týden....dnes ráno jsem ale testla a je silnější, byla vidět do minuty, takže nepochybuji.....prostě jsem na úplném začátku..........hlabvně že čárka sílí
11. dub 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Sem to nevydržela a dnes koupila další test a čárka je cca po necelé minutě skoro tak tmavá jako kontrolní. Takže jo, povedlo se. Teď se jen dočkat kontroly auuu
11. dub 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, jdu nakouknout... Mám pozitivní testy, ve středu krev 250, jsem dle Ms 4plus5.
Ve středu další krev zdá hcg roste... Jsem na nervy, je to už 3. tehu ale i tak... Bojím se i jak je všechny zvládnu... Máte nějaká zkušenost?
11. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova ono dříve ten utz je na nic... Jen se embryjko ruší... já bych ani dříve nesla... Tak jen vydržet co? Ono do hodnoty více než 1000iu stejné nebývá nic moc vidět...posílám svůj test ze středy, ještě zkusím zítra zdá nebude už 3+
11. dub 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenickan Jé tak se tu s těma třetíma rozrůstáme :grinning:
11. dub 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova no jo my to budeme mít po roce a 9ti měsících... 3 roky rozdíl jsou ideal
11. dub 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova kdy máš termín... Máš pěkné rozestupy děti...
11. dub 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupííííí podařilo se // jako dvojitá čára na dálnici :slight_smile:)))) tak a je to tu a co ted :slight_smile: lehce tréma...myšlenky typu: jako fakt druhé dítě? zvládnu to? ...budu muset že .))))) TP dle karkulajdy 20,12 ...holky kdy mam zhruba jít na gyndu ...při první jsem přišla moc brzo
11. dub 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak je? Blindíte? :grinning:
@janadajova - to víš že to zvládneš, proč by ne? :wink: Jinak na gyndu bež asi co nejdřív....já volala hned jak jsem měla na testu druhou.....

@lenickan
@janakropackova - no holky, tak pak ještě jedno, nebo aspon dvojčata, at v tom nejsem úplně sama :grinning:
12. dub 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neblindim,ale migrény mě honěj plus motání hlavy a nechutenství...a ráno záchvaty hladu
12. dub 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna Hele my si z těch dvojčat dneska dělali srandu :grinning: Když jsme přišli o dvě holčičky tak proč je teď nemít najednou :grinning: Jinak neblindím, ale mám furt hlad a jsem šíleně unavená. Takže polední dvouhodinovka to jistí. Jen díky tomu nestíhám práci :frowning2:

@lenickan Nechtěli jsme tak velký rozestup. Rok se nám nedařilo a pak jsme o první přišli v září 2012 a o druhé v prosinci 2013. Takže jsem šťastná, že se povedlo tak rychle. Teď už jen aby to vydrželo. Můj doktor tomu, že se budeme ještě snažit moc nakloněný nebyl. Jen doufám, že mě nešoupne do postele. To Bych asi vysvětlovala lidem špatně :sweat_smile:
12. dub 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan jo a termín vychází zatím podle mě na 16.12. a už jsem přibrala 2kg jak furt jím a spím :grinning: Objednaná jsem až na 22.4. dřív mě vzít nechtěli, že by nebylo vidět srdíčko a musela bych stejně znovu.
12. dub 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova - no nebylo to by to krásný? :dizzy_face: Takový malý bolestný :sunglasses:
12. dub 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
12. dub 2014 ve 20:49 • janicac
@janakropackova mne to vychází na 14.12. Ve středu jdu na krev, zdá hcg stoupá a utz taky tak nějak okolo 22.
12. dub 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna jooo to bys notovala s mým manželem...
12. dub 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek