• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
@janakropackova já zatím nepribrala, ale nebude to dlouho trvat... A to jsem chtěla ještě 8kg zhubnout
12. dub 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan - on chce dvojčata?
12. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan - no to mi povídej, ja taky chtěla dát 6 kg dolů...ted teda asi ne no ://
12. dub 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky pridavam se k vám.Dneska jsem si dělala test a jasný //.poslední MS 27.2.a mi bylo řečeno,ze to bude problém kvůli ovu.a nebyl:slight_smile:
12. dub 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to nevím kdo by za mě odfotil zářijové svatby. :angry: I tak to bude s břichem zajímavé :sweat_smile:
12. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna Taky mi z prosince 4kg zůstali a furt nahoru a dolů okolo 60kg. Moje váha je už 10let 55kg a najednou todle. No k tomu přibrat cca 14kg v těhu a jsem koule :grinning: No ale co. Za to to stojí. Jen manžel mi už nakoupil fůru letních šatů. Tak to asi až za rok... Jo a já bych teda neměla dvojčata kam dát. Takže prrr. nic nebude. I tak to bude zajímavé to oznámit rodině. Hodně do nás hučeli aby jsme to už nepokoušeli.
12. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz. Zjistila jsem, že tu je ještě nějaká skupina prosincovek a tam je teda holek relativně hodně ale nechápu proč je to duplicitní a nebo v čem je to jiné. No jo už jsem tu 5let nebyla :grinning:
12. dub 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova - no prootže musela bejt založená ještě dřív než ta naše...stává se to....v jedné je málo holek a vázne to...Všimla jsem si, že jsou tady jen 4, nebo 5 stránek.....a že někde musí bejt ještě jedna...
13. dub 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsi to našla?
13. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova
@marketovna to je ve fotoblocích. mně automaticky vyběhla, když jsem si do svého profilu připsala týden těhotenství. v té bude ale strašně lidí, prakticky všechny na koníkovi, kdo mají termín prosinec 2014.
jinak bývá zvykem, že se tak po měsíci založí ještě jedna skupina - soukromé diskuze a ta je uzamčená - můžou do ní jen určité holky, kterým se povolí vstup. je to proto, aby si lidi zvenku nemohli číst podrobnosti, ne každému je příjemné psát některé věci, když ví, že to může číst kdokoliv. těhle soukromých skupinek může být na prosinec 14 několik. červnovky 2012 měly dvě, někdo chodil do první, někdo do druhé, někdo do obou a někdo zůstal v téhle původní neuzamčené. + tedy funguje ještě ta ve fotoblocích, ale jak říkám, tam jsou pak stovky holek :grinning: snad jsem to napsala dobře:slight_smile:
13. dub 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@svanhild - na to, že jsem tu 6 let, bych to měla umět napsat :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketovna asi mě znát nebudeš, tady jsem nová a tenhle nick nikde jinde nepoužívám ... Vlastně jsem doteď na žádným "babinci" nediskutovala, až těhotenství mě dohnalo :D
13. dub 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji děkuji :grinning: No časem by se to zamknout mohlo :grinning: nepotřebujeme přeci aby všichni věděli všechno. Jo moje chyba, vystupuju pod svím jménem záměrně, ale když to pak tady dám do hledání tak vyskočí všechn co jsem kdy napsala :grinning: To si někteří počtou :grinning: Jinak moje 2hodinnová siesta po poledni se stává pravidlem. Manžel prohlásil, že je to prevence nemocnici a prevít místo toho aby mě zbudil tak mě dnes nechal spát do čtvrt na pět. Jako a teď se z toho po než dodělám všechnu práci... :angry:
13. dub 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokud by jste to uzavřely - jsem pro a chci být uvnitř :slight_smile: taky nemám moc zájem, aby mohl někdo vyhledat moje komentáře - moje těhotenství je zatím naprosto tajné, hlavně kvůli práci, takže fakt nemám zájem, aby to prasklo :slight_smile: Proto taky ani nemám na svém fotoblogu žádné informace. Jsem zde čistě kvůli tomu, že potřebuju informace a s někým si případně pokecat, když o tom s nikým jiným nemůžu ani mluvit (manžel se nepočítá :slight_smile: )
Jinak - sama se divím, ale není mi stále vůbec zle. Jenom mě bolí prsa - velmi. Musela jsem omezit běh - resp. teď vůbec neběhám! Taky jsem ještě chtěla něco shodit. Mám 170cm a 64 kg. A to ještě před měsícem jsem měla 65, ale protože mi Dr. doporučila bezlepkovou dietu, tak kilčo šlo hned dolů. Každopádně jsem si myslela na svých dávných 60-62kg :slight_smile: takže teď, když navíc nemůžu běhat, bude to složitější. Jsem unavená - chodívala jsem pravidelně běhat se psem večer - ale jsem už v osm tuhá :grinning: takže už jen příležitostně brusle a to hned po obědě - takže tak záležitost na víkend..Jinak jezdím do práce na kole, ale to je tak celkem 30 min denně, takže jakoby nic. No jsem zvědavá, kolik přiberu. Jinak chutě zatím nemám a jím taky normálně - tedy nepociťuju víc hlad.
14. dub 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus ono časem, když se tu v nějaké diskuzi zabydlíš, tak by to nějakou základní info chtělo... jinak je to vůči těm, co "něco" sdělí nefér...
14. dub 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte link na tu druhou diskuzi? Tady to fakt celkem vázne...
14. dub 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan kdyz si das do profilu datum porodu,tak ti naskoci sama
14. dub 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ lenickan nechápu? Když jsi v uzavřené diskuzi, tak jsou na tom snad všichni stejně, ne? Vidí sebe navzájem - všechny ty, kteří jsou v uzavřené diskuzi. Takže všechno, co píšeš do uzavřené diskuze vidí všichni v ní.
14. dub 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus to ano, v uzavřené diskuzi... ale já mluvila o profilu ... prostě se víc přiblížit... ikonka, věk, děti... a tak... chápu tady se neznáme ....
14. dub 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild jooo tak to právě zadávat nechci:slight_smile: určitě ne ted...
14. dub 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ti nevim, jak jako vazne? Ja bych rekla, ze je nas tu zatim malo na to aby tu bylo 50 prispevku za hodinu a hlavne vetsina z nas pracuje a pak ti co se pridaji pozdeji, se pridaji treba az za mesic dva... Nevim proc to tu odsuzovat hned na zacatku.
Jinak dnesni pocasi me nici a rodicak me doklepnul ;) deti a skola auuuu
14. dub 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova já bych 50 příspěvků za hodinu ani nestíhala a asi by to pro mě bylo kontraproduktivní :slight_smile:
14. dub 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan jo aha, už chápu. Ale mám na to jiný názor. Já se uvedla zde do diskuze, kde chci diskutovat, přičemž vím, že kdo mě zná, tak to zase tak lehce nevyhledá, pokud neví, kam jsem přispěla. Myslím si, že jestli si někdo cokoli vypíše do svého fotoblogu je jen jeho soukromá věc. A musí počítat s tím, že se na to lidi budou dívat. Já nechci zatím cokoliv přidávat, protože by mi to bylo vážně blbé vůči mým blízkým a lidem, které znám osobně. Až to uznám za vhodné, tak svůj fotoblog třeba "ožiju".
14. dub 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janakropackova ja si taky myslim ze nektere holky jeste ani nevedi ze jsou tehotne :wink:
14. dub 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako já se nějak nehlídat a jen tak to nezkusit (mám hodně nepravidelnou ms) tak to taky nevím, Jediný příznak je totální únava :grinning:
15. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus já to chápu, dělej jak to cítis...
15. dub 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak dnes jsem byla na kontrolní krvi... Zítra bude výsledek, ale asi to stoupá včera na clear blue bylo 2-3 a dnes již 3+
15. dub 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenickan já právě budu zítra volat na výsledky krve, které mi dělali minulý týden, když jsem byla na prvním UTZ, ale nebyl ještě vůbec vidět plod. Tak jsem zvědavá, kolik toho HCG tam naměřili, protože podle těhotnské kalkulačky jsem ten den byla 6+1 a to už by podle webu plod být mohl vidět. Ale když jsem se dívala na fotky UTZ na webu z 5. týdne, tak by to tak odpovídalo. Právě mě zajímá, jak moc to mám posunuté, právě nevím jestli můžu počítat, že jsem momentálně v 7+0 nebo podle stáří plodu budu o týden posunutá zpět.......vůbec nevím jak se to pak bere.
15. dub 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus to ti řeknou až s takovým zpožděním? U nás pokud stihnu odběr do 12ti hodin tak vím výsledek ten den, v jiném případě druhý den...
Tak držím palce... utz je vhodný dělat až od 1000iu a víc... já měla minulý týden 250iu což je málo, ale byla jsem teprve 32DC. Tak jsem zvědavá co zítra... na utz půjdu až příští týden... to budu tak 6+5... no uvidíme... stačí o pár dní šoupnutá ovulka a je to:slight_smile:
Kdy jsi měla posledni MS? Resp. jak ti vychází termín?
15. dub 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dnes byla znovu na krvi a je to cajk...ale úplnej začátek....minulý čtvrtek jsem měla 28,56 jednotek a dnes 299...takže já budu termín pravděpodobně asi až na konci prosince....dle poslední MS to počítat nemůžu, nebot mám nepravidelný a dlouhý cykly ovulaci vždy 20 nebo až 28 DC...takže mě to bude muset určit dle velikosti mimča asi....
Jinak jsem brutálně unavená a je mi blbě :unamused:
15. dub 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek