• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
@lenickan takiy jsem chtěla link na druhou diskuzi, jde to tu pomalu :grinning:
15. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna tak super, já mívám ovulku taky později, ale po druhém porodu se mi to tak srovnalo ze to bylo kolem 15 dne
15. dub 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan jo bohužel, do ordinace to prý chodí do týdne....takže zítra volám. 1. den poslední MS 25.2. cyklus cca 29 dní, pravidelný, s max odchylkou 3 dny, ale to ve výjimečných případech. No a na UTZ, když jsem byla, tak byla jen dutinka a žloutkový váček, a to jsem byla 14 dní po plánované MS, tedy 6+1. Termín mi podle kalkulačky vychází na 2.-3. prosinec. Proto mě právě zajímají hodnoty z toho dne. Zítra dám vědět, co jsem se dozvěděla. Kontrolu mám až koncem dubna :(
15. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan a to jsi to zjistila docela brzo, to těhotenství, kolikátého máš prozatímní termín?¨
@marketovna 299 by mělo asi odpovídat 4.-5. týden...hladiny jsem našla zde: http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html
15. dub 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že je tu další skupinka pro prosincovky, mohu se k Vám přidat?
16. dub 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mondulka21 určit ano.....kde jsou další prosincovky?
16. dub 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dle kalkukalčky mi vychází termín na 8.12. ale protože jsem měla dýl ovulaci, tak tipuju cca 22.12 možná dýl ještě
16. dub 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna když si do svého blogu zadáš termín předpokládaného porodu tak tě to k nim automaticky hodí :wink:
16. dub 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus jo zjistila jsem to hned první den po vynechání, 29DC. Mám to na 14.12. tak uvidíme, jak to dopadne... já budu vědět výsledek okolo 16té hodiny...
16. dub 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste aktivní děvčata :grinning: já teprve v deset vylezla s postele a šla bych znovu :grinning: Ale naštěstí krom únavy nic... Už aby bylo úterý :dizzy_face:
16. dub 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem právě zjistila, že tu je další "prosincová" drbárnička :grinning: Mě to automaticky hodilo do jedné a koukám, že tady jsou skoro ty samý holčiny. Tak bych se ráda přidala. Dnes jsme 7+2tt, v pondělí nám potvrdili srdíčko a TP stanovili na 1.12.2014 :slight_smile:
16. dub 2014 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenickan @marketovna tak jsem volala do ordinace a testy na HCG mi vůbec nedělali, prý bylo těhotenství zřejmé z ultrazvuku a tedy nebyl důvod pro HCG testy. Dělali mi už ty základní těhotenské testy na infekční choroby, kr. skupinu, RH faktor a krevní obraz. Vše v pořádku, akorát mám málo železa - taková menší chudokrevnost. Takže na další kontrole prý už dostanu těhotenskou průkazku a zapíší mi tam všechny tyto hodnoty. Takže zřejmě platí ten termín podle poslední MS, tedy momentálně 7+1 a termín 3.12.
16. dub 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andela01 No jak jsem ti psala, tak doufám, že toho 1.12. klapne :grinning: I já to prckovi říkám, že to je hezké datum. Jako mámá bude mít kulatiny tak co. Klidně si je oslavím a večer může na svět :-P
16. dub 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jj vidím, to bylo rychlý :slight_smile:)
16. dub 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus no tak to pak jo....já vůbec nevím jak dlouho jsem......inkriminovaný sex byl přesně před třemi týdny......poslední ms byla 3.3. ale to neodpovídá....takže jsem zvědavá co mi řekne Mudrc ve čtvrtek
16. dub 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakropackova tak to bys to mohla teoreticky oslavit i sklenkou vína, ne? :slight_smile:
16. dub 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova tak snad to klapne, uvidíme :grinning: ještě je to ale sakra daleká cesta :frowning2:
16. dub 2014 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, mám dotaz ohledně screeningu v 10-13.týdnu. Chystá se na něj některá z Vás? Já bych tam šla raději než ten tripple test. Chtěla jsem se zeptat, zda se musí jít buď na screening nebo na tripple nebo se nemusí vůbec na nic a je to jenom podle toho jak kdo chce? Ptám se proto, že až půjdu podruhé k Dr. tak budu už na začátku 10. týdne a nevím jaká je objednací lhůta na ten screening do Zlína do Baťovky.
16. dub 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak u mne je hcg 4000iu, příští čtvrtek jdu na utz tak jsem zvědavá....
16. dub 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clarus v zásadě nemusíš ani na jedno, já chodím vždy na NT screening pak už v zásadě nemusíš na triple, Nt je přesnější. Objednaci doby u vás neznám, ale zavolej si tam... Ještě před utz se chodí na krev, já to měla vždy cca 10 dní před utz
16. dub 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan NT screening je ten v 1. trimsetru? Nevím, co je to NT zkratka.. Právě jsem četla taky, že tento časnější screening je přesnější.
16. dub 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus jojo to je ten v cca 12tt
16. dub 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se včera nasmála. Včera mě píchalo asi dvě hodiny dost v podbříšku. Přeci jenom po těch potratech jsem dost přecitlivělá a možná až přehnaně se hlídám. Ptám se manžela jestli si myslí, že v motole bude doktor co mě měl na starosti když jsem tam ležela a manžel na to: Hele nevím, ale jsi tak max 5+2 a to nebude nic vidět ani srdíčko. To musíš ještě týden počkat. Já vím kdy co dělám... Já na něj, že ne, že to bude víc (sedla jsem ke kalendáři - má pravdu). Ale on si to vůbec nebere, je mu to uplně jedno a naprosto si to nechce připouštět. Jo a prý semnou pude až od 16tt k doktorovi, že začne chodit chvilku před tím než minule skončil. Aby si oprášil poslední dva díly a pak na novou sérii seriálu. Prý to má na pokračování. Jsem ho málem kopla..
17. dub 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakropackova hlavně s humorem :slight_smile: bez humoru by byl život strašně vážný a k nevydržení :slight_smile:
17. dub 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus já určitě na 100% jdu a všem to doporučuju, protože mě to zachránilo od vážných problémů... na ten screening se domluv se svojí gynekoložkou, protože třeba ta moje mě rovnou na to objednala a já nemusela nikam volat...
17. dub 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova ježiš tohle kdyby mi manžel řekl, tak ho snad fakt kopnu :grinning: Se mnou snad půjde hned na ten první screening... a pak se budu snažit aby tam byl pokaždý, kdyby se náhodou zas něco pokazilo... :wink:
17. dub 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hele já si právě myslím, že on se bojí, že když tam bude chodit a pak se něco stane tak ho to hodně vezme. Minule byl úplně mimo a dostával se z toho vlastně do momentu než jsem mu ukázala pozitivní test. Má prostě strach. Ale pobavil jak je mu to úplně jedno a přitom ví přesně termíny a datumy a co by mělo být vidět a nemělo...
17. dub 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a začal se mi dělat opar. Bomba, půl roku jsem ho min neměl...
17. dub 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vás všechny zdravím a ráda bych se připojila. Ve středu nám doktor na utz potvrdil srdíčko, termín bych měla mít okolo 6. 12. :slight_smile:.
17. dub 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek