• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
@kejtyna doktor mi dal 2x sám fotečku, ať prý mám radost :grinning: :grinning:
24. dub 2014 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus káva mi dela také zle. Uz jsem ji neměla 14dni. Vadi mi vsechny parfémy co mám :frowning2: i bytového parfémy jsem doma zlikvidovala.
24. dub 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtyna já nemám nic, Dr. mi řekla, že dává fotky až s bijícím srdcem, že pak nad tím ženské bečí. Toš tak, musím si ještě počkat :slight_smile:
24. dub 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus ja srdicko mam, ale pozval si me znovu uz za 14 dni kvuli hematomu.. tak mozna proto mi nic nedal kdyby nahodou.. priste budu asertivni a reknu si :D
24. dub 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja byla na KO a jsem presne 5 +0.....tak za 14 dni dalsi utz a snad bude srdicko :slight_smile:
24. dub 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
palí mě žáááha parááda....jde se pro rennie
24. dub 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak příští víkend máme jet k našim a já až v pondělí k doktorovi. No tak jsem zavolala sestřičce a jestli bych nemohla už v pátek přijít abych věděla na čem jsem. Abych věděla co říkat (jde to na mě poznat a už se ptají i lidi kolem, jak jsem hubená tak to břicho hold nezapřu) No a ta mě sice přeobjednala, ale taky hezky seřvala, že do 12tt se přeci nic říkat nemá, že je to moje blbost jestli to řeknu. Pokud to pude, tak to neřeknu, ale zase rači bych jim to řekla osobně než jim to volala po telefonu a uvidím se s nima pak až v červenci a to mi zase přijde už dlouho.
Jaký je Váš názor?
25. dub 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha tak kus příspěvku se smazalo. to je vtipné...
25. dub 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,pokud nevadí tak se přidám k vám. Jsem dneska přesně 6+6tt,ve středu jsme už měli i srdíčko ,ale po tom vše co jsem si zažila jsem v klidu....
25. dub 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova nechápu co tě má sestra co seřvávat? Každýho věc. Udělej to tak, jak to cítíš.....Víš, já v tomhle moc pověrčivá nejsem....Je to prostě tak, že pokud tam mimi má být a má se narodit, tak se prostě narodí a neovlivní to, kdy oznámíš těhotenství.......
25. dub 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako mamka tu byla asi před 14dny a ryla furt do mě, že mi roste břicho abych začala cvičit atd. Jenže od té doby ještě poporostlo, džíny nezapnu a vysvětluj jí, že ne nejsem těhotná a pak jí to budu říkat po telefonu? A nebo jí to řeknu mezi dveřma když si v červenci přijedou pro kluky? Ne to nechci. Pokud by jsme se neviděli a jeli jsme tam třeba za měsíc tak to ten měsíc vydržím, ale takto.. No uvidíme. Budu 7+3 na kontrole tak by mělo být vše vidět a snad mi dá i fotku...
25. dub 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova já to našim řeknu, když budu v 11tt. Je na to příležitost, lepší bych nenašla. Takže v tom problém nevidím. Ano, taky bych to mohla ještě o měsíc pozdržet, ale příležitost bude prostě na narozeniny mého otce a cokoliv potom by bylo divné.
Jinak holky, jak se cítíte? Nevím, která odkud jste, ale tady byla včera trochu bouřka a dneska je mi nějak divně. Mám pocit, že potřebuju čerstvý vzduch. Jestli je divný tlak nebo co?
25. dub 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se s nima uvidím teď a pak až když budu v 17tt a to mi příjde dlouho.
25. dub 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova tak 17 tt taky není zase tak pozdě, ale je pravda, že to už na tobě bude vidět :slight_smile:
25. dub 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus já byla na NT v 13+6 tt :slight_smile:
25. dub 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova my jsme to rodině minule oznamovali ve 20tt ale jen proto, že předtím jsme měli špatnou zkušenost a já se strašně bála.. ono je jedno kdy to oznámíš, to je na tobě.. kamarádka to všem řekla hned jak našla // :grinning:
25. dub 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Já ještě těhu potvrzené nemám, měla bych být teď 5tt a podle kalkulačky termín porodu 28.12.2014. Zatím je mi docela dobře, jenom prsa trošku bolí, ale u prvního mi taky tak brzo nic nebylo, to se rozjelo až později, tak doufám, že teď to bude lepší:slight_smile:
25. dub 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakropackova mě teda přijde taky blbý, že ti sestřička říká, kdy to máš nebo nemáš říct rodině, to je myslím teda asi každýho věc, já teda pověrčivá taky nejsem, já to plánuju říct, až to budu mít 100% potvrzený, ale pokud to třeba někdo pozná dřív, tak to asi zapírat nebudu:slight_smile:
25. dub 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím prosincovky. Vzpamatovávám se po dnešním šoku. Začala jsem krvácet, tak jsem letěla na pohotovost a z jednoho plodu se vyklubaly dva. Ještě to s manželem rozdýcháváme... V úterý jdu na ko ke svému dr. a tak mu teda pěkně vyčiním, když mě před pár dny ujišťoval, že je tam jen jedno.
27. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@shiny_dog - jé gratuluju! třeba ještě vidět nebylo... :dizzy_face:
každopádně chápu, že je to mazec, když z plánovaných dvou dětí budou tři :grinning: mě by jeblo kdybych měla dvojčata... :grinning: :grinning: ani tohle nebylo v plánu :slight_smile:
27. dub 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova U nás to bylo podobné, s rodiči se vídáme jednou za tři měsíce. Byli jsme tam teď na Velikonoce, tak už jsme to nejbližší rodině oznámili. První těhotenství jsme přiznali až ve 14. tt, ale teď prostě byla příležitost a další tři měsíce se nám už čekat nechtělo...
28. dub 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shiny_dog buď v klidu u mě u prvního těhu zjistili dvojčata až v 10. týdnu kdy jsem byla na kontrolním UTZ před screeningem a odběrech krve :slight_smile:. A moc ti gratuluju!
28. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, zítra jdu konečně na 2. UTZ, doufám, že tentokrát již uvidím mimino a srdíčko! A taky doufám, že dostanu fotku :slight_smile: ach jo, držte mi palce :slight_smile:
28. dub 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@padme7 ahojky! Mely by jsme mit stejny TP. Taky mi to vychazi na 28.12. :slight_smile: jak se citis?me poboliva podbrisek (kdyz neboli tak myslim na nejhorsi) prsa boli moc a moc. Podprsenku jsem vymenila za sportovni, je prijemnejsi a moje chudinky 4 se v ni nemackaji. Kdy jdes na UTZ? Nebo uz ho mas za sebou? Ja jdu ted v patek a moc se tesim a bojim zaroven :slight_smile:
29. dub 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska viděla mimino i s bijícím srdíčkem - měří 2cm a všechno by tedy mělo být OK :slight_smile:
29. dub 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jo a dostala jsem průkazku :slight_smile:
29. dub 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu v pátek na kontrolu a jsem fakt zvědavá a s tím kdy říct. No asi bude stačit jeden pohled. Neskutečně mi vyskočilo břicho (spodní část). To prostě neututlám ani volným oblečením.Jak já bych taky chtěla kartičku :frowning2: ale na nás asi ještě bude brzo.
29. dub 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je mi ale teda fakt hodně blbě od žaludku. Co si na to berete (neblinkám, ale snad bych to brala rači, fakt je to hnusný stav).
29. dub 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova cucat citrusový bonbonky, usrkávat studený džus nebo lízátka z lékárny proti nevolnosti :wink:
29. dub 2014 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vcera jsem byla n kontrole, jsme 7+4 dneska, srdicko bilo jako o zavod a mame 11,6mm. Blbe mi neni, ale do ted jsem porad jen jedla a mam utlum, nemam hlad a ani na nic chut...k jidlu se musim nutit :frowning2:

Hele, planujete jit na prvotrimestralni screening? Ja asi na nej kaslu.....trochu me stve, ze u nas se prukazka vydava soucasne s timto screeningem, tak kdo vi, kdy ji dostanu.....
29. dub 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek