• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu prosinec 2014

23. listopadu 2016 
@clairinka já na screening určitě jdu, jsem objednaná na 21.5. :slight_smile:
30. dub 2014 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 tak já už jsem taky objednaná na screening. Jdu 23.5. Tak snad bude všechno OK.

Jinak stále zvažuju, jestli to nemáme našim oznámit až po tomto screeningu. Bydlíme u našich, soused nám dělá neuvěřitelné problémy se stavebním povolením - rekonstrukcí, bude se to asi ještě nějakou dobu vyřizovat a zřejmě nestihneme všechno do TP. Naši jsou už teď z toho na prášky a to ještě neví, že čekáme přírůstek :( taková trochu nevhodná doba.....
30. dub 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clarus taky to budu oznamovat až po screeningu - to je skoro za chvilku. Tak když jsem to vydržela doteď, tak to už vydržím :grinning: No jo, holt, sousedy si nevybereš - přeji hodně sil
30. dub 2014 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
motol uz zase. Tentokrat kvuli nejstarsimu. Mame otres mosku auuuuuu
30. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clairinka já na něj 100% jdu, nejradši bych si na něj zajela rovnou do Prahy k Apolináři, ale mám to "trošku" z ruky, tak doufám že mě zas ty "trdla" co tu u nás máme tam pak druhý den nepošlou, protože si nebudou vědět rady :slight_smile:
30. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clairinka Ja taky pujdu, zrovna ten v 1. trim. bych nevynechala... Premyslim ale, ze pozdeji odmitnu tripple test
30. dub 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janiczka no já se cítím právě až podezřele dobře, prsa mám citlivý fakt jenom trošku a blbě mi taky zatím není, tak snad to vydrží:slight_smile: No a UTZ jdu až 21.5., dřív prý nemá dr.čas, zdá se mi to teda docela pozdě už, a hlavně už bych to chtěla mít potvrzený ale co nadělám. Prý pokud by byly nějaký problémy, tak mám určo přijít. Ale taky se už těším. Tak ať to ti to dobře dopadne a dej pak vědět!
30. dub 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkxy já dnes byla na gyndě, bot jsem špinila, Mudr dal utrouš...těhotenství odpovídá 6tt ale nic tam vidět ješztě není :((((( Tak nevím.....ta fotka jak jsem sem dala..to je gestační váček?
30. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna ja myslim ze to ze v 6tt srdicko jeste videt nejde je v pohode.. priste uz urcite bude :slight_smile:
30. dub 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani mimi není vidět? To bylo úplně prázdný :frowning2:
30. dub 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna a doktor ti rekl co? treba ma spatnej ultrazvuk nebo je nesikovnej a proste mimi nevidel.. ja bych zatim neplasila, pripadne si koupila digi test, na tom bys podle tydne ktery ti to ukaze mela videt, jestli ti treba nekleslo hcg
30. dub 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtyna říkal, že tam má jinej než měl a že je možný že to je hůř vidět.....včera jsem si dělala test obyč a byly tam silný koleje....
30. dub 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale řekl, že nepochybuje o těhotenství, že je to jasný a že se uvidí příští týden.....
30. dub 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna neplaš. Ani mě nic krom váčku neukázal a to jsem byla 6+0 v pátek jdu znovu a to má jo dobrý UTZ. Dělá tam i ten 4D.
30. dub 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna no vidis, tak to jsou dobry zpravy! priste tam prcek urcite bude!
30. dub 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketovna ahoj, měla jsem to uplně stejně, na prvním UTZ jsem byla v 6+1 a byla vidět pouze dutinka a žloutkový váček. Včera jsem byla podruhé v 9+0 a viděla jsem už i mimino se srdíčkem :slight_smile: takže klid, odpovídá to tvému týdnu těhotenství :slight_smile:
1. kvě 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. i já se přidám.. Pozitivní test byl 4 dny po spožděné MS. Vychází to tedy 5tt. Takže termín porodu konec prosince, možná začátek ledna ;)
1. kvě 2014 v 10:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2018 (7. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju prdelky :-**

Je mi blbě, tak to bude asi OK :grinning:
1. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
NO já břibrala 12cm v pase. Tak jen doufám, že mi zítra neřekne, že tam jsou dvě. Kolik jste přibrali vi holky? Já jen, že jsem zjistila, že mi to břicho i prasklo a tak zítra lékárna a krém proti praskání. Zdá se mi to ale strašně rychlé na to jak moc jsem na začátku, že to břicho tak děsně letí nahoru. U kluků jsem nic neměla do 5měsíce a pak to šlo skokem nahoru...
2. kvě 2014 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova no nekecej, to je hodně! To t nechci strašit, ale vypadá to na dvě :astonished: No aspon nebudu sama, kdo bude mít 4 děti :grinning: No jak jsi psala minule, prostě si to miminka vynahradí. Napsala jsi to krásně
2. kvě 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova to je fakt dost, to čumím. Já jsem v 10.tt a břicho nic, žádná změna na váze, spíš na mě všechno visí, jak jsem těsně před otěhotněním zhubla. Ale je pravda, že mi Dr. říkala, že ho mám přilepeného na zadní straně dělohy, takže děloha se mi asi zvětšuje směrem dovnitř - což se projevuje na opravdu časté potřebě čůrat.
2. kvě 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova Nejsi v tom sama. Já se teda neměřila, ale už tak tak dopnu kalhoty a hlavně mi to vadí, když sedím nebo řídím auto, takže už jsem vytáhla těhu kaťata. Pohodlí především. Jinak to vypadá u mě na nějakou mykózu, šílený svědění atp. Snad vydržím do úterka, kdy jdu na kontrolu a dr. mi snad něco dá. No jo, když těhu, tak se vší parádou :frowning2:(
2. kvě 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to břicho má nárok. Vždyť je to už 5těhu a třetí v době roku a kousek. Ale je tam jen jedno. Srdíčko tluče krásně a máme 1,2cm jen má kolem sebe prý ne váček, ale bazén, že té plodovky tam má na tak malé těhu opravdu hodn. Proto se to asi tak posunuje a fakt to břicho roste rychle. Kontrola za 3týdny. Jen mě dostalo to, že za 12měsíců od prvního UTZ co vám doktor udělá můžete mít jen 7UTZ které platí pojišťovna. Já měla loni 5UTZ díky krvácení a letos už dva. Takže mám vyčerpáno a pojišťovnu to nezajímá. Prostě za 12m je 7UTZ a konec. Takže si je budu platit. Mám je v těhu poplatku u doktora, ale nepokryje mi to tak aby jsem měla každou kontrolu. Přemýšlím, že ho stejně ukecám a klidně zaplatím víc. Přecijenom mám strach. Ale chci UTZ každou kontrolu.
2. kvě 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova to jako fakt? :-O to si snad dělaj srandu?!? No to jsem zvědavá kolik si jich pak budu doplácet :-/
3. kvě 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova tak to je mazec.. na to, ze jsi predpokladam automaticky brana jako rizikova je to docela sila.. to je fakt mazec ty pojistovny.. kolik stoji UTZ?
3. kvě 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janakropackova 7utz za rok? To je divny ...No nevim vzhledem k tomu ze nedostavam pravidelne ms tak mi delali utz skorokazdy mesic...pred stimulaci na ivf i 2x tydne po ivf kazdy tyden do 11tt...za rok jsem jich mela klidne i 15 a nikdy jsem nic nepriplacela jen 30,-poplatek a 50,- za fotku :wink: jedinne ze by to byla nejaka novinka...jo a mam vseobecnou pojistovnu
4. kvě 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janakropackova ted jsem to schvalne pocitala a od zari do minuleho tydne mam za sebou 13utz :slight_smile:
4. kvě 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kejtyna Já byla u doktorky 6+1 a také tam byl zatím jen váček, mám jít na kontrolu 12.5.2014 a to už má být srdíčko :slight_smile:
5. kvě 2014 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra No já nevím právě. Taky mě to překvapilo. Když jsem čekala druhého tak jsem byla na UTZ ke konci i 2x za týden. Takže taky mě to dost překvapilo. No ještě si to zjistím u jiného doktora (známosti jsou dobrá věc :grinning:) no a mám ZP ministerstva vnitra.
5. kvě 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakropackova ¨já jsem na to koukala na netu a psali tam že nárok je na 2 utz (tuším že 20tt a 30tt) a pak to záleží na vůli doktora, jestli to tý pojišťovně vykáže, jestli si tě hodí jako rizikovou, jestli si to kdyžtak obhájí.... :slight_smile:
5. kvě 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek