Termín porodu říjen 2012

Hledám, ale nenalézám... najde se někdo s TP říjen 2012?
Pokud už tu taková diskuze je, omlouvám se, fakt jsem nenašla.
salomee
29. led 2012
Ahoj, já teda termín v říjnu nemám, ale vždycky si řeknu, jak to letí, když naskočí nový téma s dalším měsícem v roce🙂. Ať se vám to tady brzo rozrůstá... přeju krásné bezproblémové těhotenství.
vla1
30. led 2012
Ahojky, nevím ještě na 100% jestli to už je těhu, ale dneska jsem na testíku našla malého ducha 😎 tak uvidíme. 😉
zoditkaautor
31. led 2012
@salomee Moc děkuju, teda to se máš, že ti to letí, já mám vždycky v těhu pocit, že se snad zastavil čas, vůbec mi to neutíká :-| . Koukám že máš termín v květnu, to se rodí úžasný děti, můžu potvrdit z vlastní zkušenosti 😃... můj první syn je v květnu... chichi a já jsem taky v květnu, no jo, úžasný měsíc to je 😎 😉. Přeji pohodový zbytek těhotenství!!!

@vla1 Potichounku gratuluju a držím pěsti, ať druhá čárka sílí!!!
Já dneska znova testovala a už mám dálnice, tak už tomu začínám i věřit 😃 .
twininky
31. led 2012
taky ještě nejsem na 100%, ale mám krásné dvě čárky, ale na krev jdu až 6.2. a UTZ 13.2. 🙂
a když to vše bude ok tak říjen by měl být 😃
vla1
1. únor 2012
@twininky taky tichounce gratuluju 🙂
U mě už čárky taky pěkně sílí, asi se budu muset objednat k Mudře, abych si byla na 100% jistá 😉
Zoditka: tak to moc gratuluji 🙂
twininky
1. únor 2012
@vla1 taky gratuluji....🙂 a jestli vše bude OK, tak budem mít krásné Vánoce 🙂
zoditkaautor
1. únor 2012
Jé, super, mám z vás radost, tak ať je vše v pořádku!!!

@twininky Koukám že máš za sebou úspěšné 1.IVF, gratuluji a neboj, určitě to bude dobrý, my máme prvního syna po 1.IVF 😉.
@vla1 na kdy se objednáváš k dr.? Já se tam tentokrát moc nehrnu, nejraději bych až tak za 3 týdny, aby bylo jasně vidět srdíčko, ale můj muž nějak stresuje, chce jít už příští týden :-p 😃 ... mám pocit, jako by byl těhotnej on a ještě k tomu poprvé 😃 😃 😃
twininky
1. únor 2012
@zoditka děkuji, tak snad ano....je to velký strach 😉 , a jsem ráda že IVF existuje, 🙂
vla1
1. únor 2012
@zoditka no já se tam taky nějak nehrnu, myslela jsem až tak koncem února, ale potřebuju mít jistotu kvůli práci, protože mi první mateřská konči teď v dubnu. :-|
lucinka1991
1. únor 2012
Ahoj, sice jsem ještě nebyla u Dr.ale vypadá to na Říjen, test je pozitivní 🙂
nobilis
1. únor 2012
Ahojky, já našla pozitivní test minulý týden a od té doby čárka pěkně zesílila. K dr. jsem ale objednaná až na 17. 2. To je strašnááá doba! Podle výpočtů mám zatím termín 2. října.
A gratulace všem k //
🙂
lucinka1991
1. únor 2012
@nobilis Gratuluji 🙂.Já mám podle výpočtů 9.října a jsem objednaná na 13.2. a pozitivní test jsem objevila 23.1 🙂
nobilis
1. únor 2012
@lucinka1991 Také gratuluji. 🙂 Já to zjistila 25. 1., a to tak, že jsem pořád zkoušela ovulační testy, jestli ještě něco ukážou, když za celý měsíc nic neukázaly, a najednou tam byla silná čárka, což bylo dost divný na konci cyklu, pak jsem se dočetla, že to může ukázat i těhotenství, a taky že jo. 🙂
lucinka1991
1. únor 2012
@nobilis Tak to je super 🙂 No my sme se snažily už přes rok a pořád to nějak nešlo a vůbec nevím jak se to stalo 🙂 přišlo to nějak samo ani nevím jestli jsem na to myslela ale řekla bych že ne 🙂 akorát MS jsem měla mít o víkendu ale testovala jsem už v pondelí neco mi říkalo že si mám test udělat 🙂
eligar
1. únor 2012
ahoj holky taky mam ducha 🙂) ale do toho trochu spineni klasika... Gratuluji Vam.
nobilis
1. únor 2012
@lucinka1991 My už máme jednoho prcka a chtěli jsme někdy kolem jeho roku a půl začít pracovat na druhém, takže to tak nějak vyšlo. Malýmu je 20 měsíců.
nobilis
1. únor 2012
@eligar Taky velká gratulace! 🙂
eligar
1. únor 2012
dekuji, zatim k vam budu jenom nahlizet, u mne to fakt neni jiste, uz mam par sklamani za sebou 🙂
lucinka1991
1. únor 2012
@eligar Taky gratuluji 🙂
lucinka1991
1. únor 2012
@nobilis Tak ted se zadařilo 🙂
vla1
2. únor 2012
Holky Všem tady moc moc gratuluji k // 🙂
lili1986
3. únor 2012
Ahoj holky přidávam se 😃 Jsem dva měsíce po revizi dělohy a otěhotněla jsem po 1ms co moc nedoporučuji,ale přesto věřím, že to do toho října dotáhneme 😃 Říjen je docela dobrý termín aspon se vzpamatujeme do Vánoc 😃
vla1
3. únor 2012
@lili1986 Tak tě tady vítám a určitě to do října dáte 😉
lili1986
3. únor 2012
@zoditka Podle mě nejsi blázen 😃 ale ti doktoři když už míš 😃 2 děti určitě se ti sen 4 splní držím palce 😃 Mě bude stačit když budu mít aspon jedno zdravé 😃 Moc si to přeju🙂
lili1986
3. únor 2012
@vla1 Děkuji snad to brzy uteče 🙂 😃
petronuska
3. únor 2012
Ahojky holky, vsem velike gratulace. Ja testila jen tak vcera, a jeste par dni do menstr., ale už asi neprijde, bo na testu jsou krasne jasne // 🙂 Dle vypoctu to zatim vypada na 13 rijen 😉
vla1
3. únor 2012
@petronuska Tak i tobě moc gratuluji 😉
Holky tady je docela hezká kalkulačka pro TP http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
lili1986
3. únor 2012
@vla1 Podle te kalkulačky to sedí přesně 😃 i ovulace 17🙂 Tak termín porodu je 10.10 to zní hezky ale stejně každý pujde ven kdy se mu bude chtít 😃 Je to zajmavé sotva jsme oplodněná už jsem ve 4 týdnu 😃
lili1986
3. únor 2012
Chci se holky zeptat jake vitamíny berete jestli jen kyselinu listovou nebojiný doplněk pro těhotné. Já beru Mamavit prefolin+DHA. V časopisu pro maminky byl vyhodnocen mezi třema nejlepšími. Pry přípravky s DHA jsou pro děti v prvních měsícich nejlepší. Tak uvidím co to bude za zázrak 😃 Sice stoji 500kč na měsíc ,ale když chce přítel zdravé dítě ,tak až to koupí🙂
zoditkaautor
3. únor 2012
Ahojky,
jé, krásně se to tu rozjíždí, to mám radost 🙂 !!! Tož vitajte děvčice a ať se nám tu daří! Všem moc gratuluju a přeju, ať máte pohodové těhulkování a ať je vše v pořádku!!! Hehe, abych pomalu začala pracovat na seznamu, což? Ať máme trošku přehled 😃 . Nebo až to budem mít všechny potvrzené od dr.?

@lili1986 jsem ráda, že tě tu vidím, tentokrát to prostě dopadne dobře a basta!!! 😉
Jinak mě doporučili u prvního dítěte v CARu Calibrum Babyplan, takže poctivě pokaždý zobu totok 😉 .
Chichi a máš krásný TP, 10.10 jsem se kdysi dávno vdávala 😃 . Jééé, to by bylo krásný, kdyby se to naše malé narodilo na výročí svadby, to mě ani nenapadlo... ale né,snad né, přenášet nechci ]-( 😃 !

Začni psát odpověď...

Odešli