• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
Hledám, ale nenalézám... najde se někdo s TP říjen 2012?
Pokud už tu taková diskuze je, omlouvám se, fakt jsem nenašla.
29. led 2012 v 17:24  • Odpověz
Ahoj, já teda termín v říjnu nemám, ale vždycky si řeknu, jak to letí, když naskočí nový téma s dalším měsícem v roce:slight_smile:. Ať se vám to tady brzo rozrůstá... přeju krásné bezproblémové těhotenství.
29. led 2012 v 17:41  • Odpověz
Ahojky, nevím ještě na 100% jestli to už je těhu, ale dneska jsem na testíku našla malého ducha :sunglasses: tak uvidíme. :wink:
30. led 2012 v 19:17  • Odpověz
autor
@salomee Moc děkuju, teda to se máš, že ti to letí, já mám vždycky v těhu pocit, že se snad zastavil čas, vůbec mi to neutíká :unamused: . Koukám že máš termín v květnu, to se rodí úžasný děti, můžu potvrdit z vlastní zkušenosti :grinning:... můj první syn je v květnu... chichi a já jsem taky v květnu, no jo, úžasný měsíc to je :sunglasses: :wink:. Přeji pohodový zbytek těhotenství!!!

@vla1 Potichounku gratuluju a držím pěsti, ať druhá čárka sílí!!!
Já dneska znova testovala a už mám dálnice, tak už tomu začínám i věřit :grinning: .
31. led 2012 ve 14:14  • Odpověz
taky ještě nejsem na 100%, ale mám krásné dvě čárky, ale na krev jdu až 6.2. a UTZ 13.2. :slight_smile:
a když to vše bude ok tak říjen by měl být :grinning:
31. led 2012 ve 14:19  • Odpověz
@twininky taky tichounce gratuluju :slight_smile:
U mě už čárky taky pěkně sílí, asi se budu muset objednat k Mudře, abych si byla na 100% jistá :wink:
Zoditka: tak to moc gratuluji :slight_smile:
1. únor 2012 v 08:56  • Odpověz
@vla1 taky gratuluji....:slight_smile: a jestli vše bude OK, tak budem mít krásné Vánoce :slight_smile:
1. únor 2012 v 09:29  • Odpověz
autor
Jé, super, mám z vás radost, tak ať je vše v pořádku!!!

@twininky Koukám že máš za sebou úspěšné 1.IVF, gratuluji a neboj, určitě to bude dobrý, my máme prvního syna po 1.IVF :wink:.
@vla1 na kdy se objednáváš k dr.? Já se tam tentokrát moc nehrnu, nejraději bych až tak za 3 týdny, aby bylo jasně vidět srdíčko, ale můj muž nějak stresuje, chce jít už příští týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ... mám pocit, jako by byl těhotnej on a ještě k tomu poprvé :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2012 v 10:39  • Odpověz
@zoditka děkuji, tak snad ano....je to velký strach :wink: , a jsem ráda že IVF existuje, :slight_smile:
1. únor 2012 v 11:10  • Odpověz
@zoditka no já se tam taky nějak nehrnu, myslela jsem až tak koncem února, ale potřebuju mít jistotu kvůli práci, protože mi první mateřská konči teď v dubnu. :unamused:
1. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj, sice jsem ještě nebyla u Dr.ale vypadá to na Říjen, test je pozitivní :slight_smile:
1. únor 2012 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky, já našla pozitivní test minulý týden a od té doby čárka pěkně zesílila. K dr. jsem ale objednaná až na 17. 2. To je strašnááá doba! Podle výpočtů mám zatím termín 2. října.
A gratulace všem k //
:slight_smile:
1. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz
@nobilis Gratuluji :slight_smile:.Já mám podle výpočtů 9.října a jsem objednaná na 13.2. a pozitivní test jsem objevila 23.1 :slight_smile:
1. únor 2012 ve 13:56  • Odpověz
@lucinka1991 Také gratuluji. :slight_smile: Já to zjistila 25. 1., a to tak, že jsem pořád zkoušela ovulační testy, jestli ještě něco ukážou, když za celý měsíc nic neukázaly, a najednou tam byla silná čárka, což bylo dost divný na konci cyklu, pak jsem se dočetla, že to může ukázat i těhotenství, a taky že jo. :slight_smile:
1. únor 2012 ve 14:04  • Odpověz
@nobilis Tak to je super :slight_smile: No my sme se snažily už přes rok a pořád to nějak nešlo a vůbec nevím jak se to stalo :slight_smile: přišlo to nějak samo ani nevím jestli jsem na to myslela ale řekla bych že ne :slight_smile: akorát MS jsem měla mít o víkendu ale testovala jsem už v pondelí neco mi říkalo že si mám test udělat :slight_smile:
1. únor 2012 v 16:31  • Odpověz
ahoj holky taky mam ducha :slight_smile:) ale do toho trochu spineni klasika... Gratuluji Vam.
1. únor 2012 v 17:17  • Odpověz
@lucinka1991 My už máme jednoho prcka a chtěli jsme někdy kolem jeho roku a půl začít pracovat na druhém, takže to tak nějak vyšlo. Malýmu je 20 měsíců.
1. únor 2012 v 17:24  • Odpověz
@eligar Taky velká gratulace! :slight_smile:
1. únor 2012 v 17:25  • Odpověz
dekuji, zatim k vam budu jenom nahlizet, u mne to fakt neni jiste, uz mam par sklamani za sebou :slight_smile:
1. únor 2012 v 17:32  • Odpověz
@eligar Taky gratuluji :slight_smile:
1. únor 2012 v 18:56  • Odpověz
@nobilis Tak ted se zadařilo :slight_smile:
1. únor 2012 v 18:57  • Odpověz
Holky Všem tady moc moc gratuluji k // :slight_smile:
2. únor 2012 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky přidávam se :grinning: Jsem dva měsíce po revizi dělohy a otěhotněla jsem po 1ms co moc nedoporučuji,ale přesto věřím, že to do toho října dotáhneme :grinning: Říjen je docela dobrý termín aspon se vzpamatujeme do Vánoc :grinning:
3. únor 2012 v 09:14  • Odpověz
@lili1986 Tak tě tady vítám a určitě to do října dáte :wink:
3. únor 2012 v 09:16  • Odpověz
@zoditka Podle mě nejsi blázen :grinning: ale ti doktoři když už míš :grinning: 2 děti určitě se ti sen 4 splní držím palce :grinning: Mě bude stačit když budu mít aspon jedno zdravé :grinning: Moc si to přeju:slight_smile:
3. únor 2012 v 09:18  • Odpověz
@vla1 Děkuji snad to brzy uteče :slight_smile: :grinning:
3. únor 2012 v 09:20  • Odpověz
Ahojky holky, vsem velike gratulace. Ja testila jen tak vcera, a jeste par dni do menstr., ale už asi neprijde, bo na testu jsou krasne jasne // :slight_smile: Dle vypoctu to zatim vypada na 13 rijen :wink:
3. únor 2012 v 09:49  • Odpověz
@petronuska Tak i tobě moc gratuluji :wink:
Holky tady je docela hezká kalkulačka pro TP http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
3. únor 2012 v 09:53  • Odpověz
@vla1 Podle te kalkulačky to sedí přesně :grinning: i ovulace 17:slight_smile: Tak termín porodu je 10.10 to zní hezky ale stejně každý pujde ven kdy se mu bude chtít :grinning: Je to zajmavé sotva jsme oplodněná už jsem ve 4 týdnu :grinning:
3. únor 2012 v 10:45  • Odpověz
Chci se holky zeptat jake vitamíny berete jestli jen kyselinu listovou nebojiný doplněk pro těhotné. Já beru Mamavit prefolin+DHA. V časopisu pro maminky byl vyhodnocen mezi třema nejlepšími. Pry přípravky s DHA jsou pro děti v prvních měsícich nejlepší. Tak uvidím co to bude za zázrak :grinning: Sice stoji 500kč na měsíc ,ale když chce přítel zdravé dítě ,tak až to koupí:slight_smile:
3. únor 2012 v 10:49  • Odpověz
autor
Ahojky,
jé, krásně se to tu rozjíždí, to mám radost :slight_smile: !!! Tož vitajte děvčice a ať se nám tu daří! Všem moc gratuluju a přeju, ať máte pohodové těhulkování a ať je vše v pořádku!!! Hehe, abych pomalu začala pracovat na seznamu, což? Ať máme trošku přehled :grinning: . Nebo až to budem mít všechny potvrzené od dr.?

@lili1986 jsem ráda, že tě tu vidím, tentokrát to prostě dopadne dobře a basta!!! :wink:
Jinak mě doporučili u prvního dítěte v CARu Calibrum Babyplan, takže poctivě pokaždý zobu totok :wink: .
Chichi a máš krásný TP, 10.10 jsem se kdysi dávno vdávala :grinning: . Jééé, to by bylo krásný, kdyby se to naše malé narodilo na výročí svadby, to mě ani nenapadlo... ale né,snad né, přenášet nechci :angry: :grinning: !
3. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 25
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.