• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
Holky neznáte nějakou dobrou stránku pronájem bytů od soukromých prodejcu. Nechce se mi realitce vyhodit 10000kč za to ,že jim podepišu papír :grinning: Už nad tím sedím 3h a žádna změna
5. únor 2012 ve 13:44  • Odpověz
Holky jelikož jiej než mátovej čaj nevypiju a není mi nejlíp nevíte jestli se vůbec v těhotenství může?
5. únor 2012 v 16:39  • Odpověz
Ahojky, dnes jsem nasla // na tehu testu, termin by mel byt podle MS 13.10. Manzel nic netusi, dostane to jako darek ke svym 30tinam.
5. únor 2012 v 16:39  • Odpověz
Jeste k tem tabulkam, holky z kuratek 2010 snad prominou, hodim vam sem navrh jak jsme to delali my....
5. únor 2012 v 16:40  • Odpověz
@aninam to je hezký...tak držím pěsti, aby bylo vše ok :slight_smile:
5. únor 2012 v 16:40  • Odpověz
@aninam mmmooooocccc gratuluji , krráááássnéééé :slight_smile: :wink:
5. únor 2012 v 16:41  • Odpověz
@aninam ani promiň že se ptam, ale co měl Honzulka vážného?? :confused:
5. únor 2012 v 16:42  • Odpověz
@twininky zavinila to lekarka pri porodu....http://www.dlouhacesta.cz/cz/leve-menu/nase-deti/pribehy/honzulka-7-tydnu-hypoxicko-ischemicka-encefalopatie/c419....... zde najdes vice.
5. únor 2012 v 16:45  • Odpověz
5. únor 2012 v 16:47  • Odpověz
@aninam :frowning2: Nevím co napsat je to strašné. Honzíček je v nebíčku a bude dohlížet na své sourozence. Já jsem jen potratila v 6 týdnu neumím si představit přijít kvuli chybě doktorky o miminko. Ale věřím že se mi to nenarozené vráti. A jestli né si tam pro něho dojdu :slight_smile: Manžel bude určitě štastný z takového dárku můj má 30 let 15.2 . A ted mě mrzí ,že jsem mu to taky nedala jako dárek k narozkám:slight_smile: Jenže bych mu těžko vysvětlovala, že se nemužeme milovat pořád jako dřív :sunglasses:
5. únor 2012 v 16:53  • Odpověz
@lili1986 ale muzete :grinning: Milovani tomu prckovi prospiva :slight_smile: A manzel je ma 12.2, tak to vydrzim, slavime to v patek. Udelam mu dve "kacaby" Jednu modrou s vysivkou znaku kluka a jednu ruzovou s vysivkou znaku holky a hodim do krabicky s dnesnim testem :grinning: Se nemuzu dockat....

Jinak ja uz na ten "muj pribeh" s Honzikem koukam trochu jinak, je to smutne a moc to boli, ale musi se s tim zit.
Jdu delat vecu :slight_smile:
5. únor 2012 v 16:58  • Odpověz
Bohužel se nemůžeme milovat. Ten potrat byl zbytečný až po potratu mi řekly ,že mám nízko položenou dělohu a měla jsem pohmožděny čípek po milováni jsem začala právě krvácet. No děkuji všem ,že mi to oznámili tak brzy. Jinak jsem otěhotněla hned po 6 nedělí tak se ještě bojím ale věřím že to tentokrát zvládne do konce. Stejně u nich v nebíčku mrzne tak se vrátili k nám zahřát :grinning:
To bude pěkný dárek k narozkám:D Máš pravdu člověk se nemůže trápit věčně ale nikdy nezapomene:slight_smile: Já jsem prase jsem snědla skoro celé kuře:D a přiteli jsme řekla ,že za to nemužu ,že to chtěl ten malej tak mi to prošlo :grinning: Tak dobrou chut :slight_smile:
5. únor 2012 v 17:06  • Odpověz
@aninam néééé :cry: , proboha, brečím u toho článku :cry: ...je mi to stašně líto....je to vůbec možný tohle, úplně zdravé miminko.. :rolling_eyes: To si snad žádná žena nezaslouží
prosimtě kdepak si rodila, Strakonice?? O strakonicích jsem neslyšela nic dobrého, doufám že ta doktorka je potrestaná, nebo soudili jste se s ní??... :confounded:
Obdivuji Tvoji sílu a přeji Ti už jen samou radost a prostě na to se nedá už nic jinýho říct...mnoho štěstí na další cestě....Tvojí celé rodině...
5. únor 2012 v 17:09  • Odpověz
@twininky Já sem zase na Strakonickou porodnici spíš slyšela chválu, dost držela celou nemocnici dlouho nad vodou, ale tenhle příběh je opravdu hodně bolestivej :frowning2:
@aninam Taky moc gratuluji a určo to bude pro manžu ten NEJ dáreček :wink:
5. únor 2012 v 17:22  • Odpověz
@vla1 no ale o tý strakonický bylo právě i něco ve zprávách v TV, něco tam bylo ohledně gynekologie, holky se tam bojí chodit rodit, většina jich jezdí raději do písku...já nevim, já to raději nechci riskovat :slight_smile: ty strakonice :slight_smile:
5. únor 2012 v 17:30  • Odpověz
nene, já také Písek i poprvé sem tam rodila a byla jsem moc spokojená :wink: A odkud jsi?
5. únor 2012 v 17:31  • Odpověz
5. únor 2012 v 17:35  • Odpověz
@vla1 já?? teď momentálně bydlíme u Strakonic ale v létě se stěhujem ke Klatovům do svého domečku...tedy doufám, ještěse staví :wink:
5. únor 2012 v 17:36  • Odpověz
autor
@aninam Moc ti gratuluju!!! A je mi opravdu moc líto, co se stalo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@lili1986 Já jsem přišla o 3 "dětičky" (v 6.tt a o dvojčata v 11.tt) a stejně jako ty věřím, že se k nám ty dušičky vrátí. Prostě tehdy asi nebyl ten správný čas... :confounded: :wink:
(Ty moje "dětičky" jsou v uvozovkách, protože to se samozřejmě vůbec nedá srovnávat se ztrátou narozeného dítěte, to je prostě úplně nepředstavitelný :frowning2: :frowning2: :frowning2: )
5. únor 2012 v 17:38  • Odpověz
Aha, tak to bydlíme asi kousek od sebe, jsem z Vodňan, ale teď nevím, jestli už sem se tě na to neptala :grinning:
5. únor 2012 v 17:38  • Odpověz
@vla1 nee neptala :grinning:
5. únor 2012 v 17:39  • Odpověz
@twininky tak to je dobře, sem se lekla, že už na mě padla těhotenská demence :grinning: :grinning:
5. únor 2012 v 17:40  • Odpověz
Holky už máte vybraná jména pro dětičky?
5. únor 2012 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky, mohu se k vám "polehoučku" přidat? Zatím mám teda jen jistotu //, na kontrolu jdu až 14.2. A po předchozí zkušenosti jsem prostě opatrnější.. Jinak jsem vás nestihla pořádně pročíst, ale to snad napravím co nejdřív, jste docela spisovatelky :slight_smile:
5. únor 2012 v 17:44  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat - termín porodu 6.10., jsem mz Benešovska a čekáme druhé mimčo, máme dvou a půl letého klučinu
5. únor 2012 v 17:45  • Odpověz
@lucka_85 Vítej mezi náma, také to tady asi žádná nemáme zatim potvrzené od doktora :wink:
@apodemus Taky gratuluji :wink:
5. únor 2012 v 17:46  • Odpověz
@lucka_85
@apodemus
držím pěsti, aby vše dobře dopadlo a v říjnu jste měly dětičky na světě :wink:
5. únor 2012 v 17:47  • Odpověz
@vla1 já mám pro holčičku, tak nějak které by se mi líbilo...klučíčí je jasné :slight_smile:
5. únor 2012 v 17:47  • Odpověz
@vla1 jestli budou dvojčátka, tak holčičky by byly Kamilka a Klaudinka a kluci by byli Lukášek a Michálek, taky doufám, že alespoň jedno jméno to bude :dizzy_face: , zítra jdu na krev..
5. únor 2012 v 17:48  • Odpověz
Děkuju za přivítání, holky :slight_smile: Já objevila dvě čárky před osmi dny, od té doby pěkně sílí, tak mám samozřejmě radost. Loni v září jsem musela na revizi po zamlklém těhotenství v 11. týdnu, tak jsem prostě vyplašená, poznamenalo mě to víc, než jsem čekala.
5. únor 2012 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.