• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
Jo a termín zatím vychází na 4.10. :slight_smile:
5. únor 2012 v 17:50  • Odpověz
@twininky ahooj tak jsem tady :slight_smile: al enení to brzy :slight_smile:
5. únor 2012 v 17:55  • Odpověz
díky za přivítání. my by jsme ted chtěli holčičku, aby jsme měli páreček. Ale hlavně aby to bzlo zdravé. K doktroce zavolám příští týden, tak uvidíme na kdy mě objedná
5. únor 2012 v 17:55  • Odpověz
@twininky ty jsi odsud? Jo rodila jsem ve Strakonicich, ale od te doby se hodne zmenilo, hlavne primar. Lekarka byla potrestana tim, ze nesmela 14 dni na porodni sal a delala papiry (to vim od zname), navic nemela atestaci, ale diky tomu (ikdyz je to smutne, ale je to tak) jsem naseho druho syna rodila v naprostem komfortu planovanym cisarskym rezem.
5. únor 2012 v 17:57  • Odpověz
@lokiska není, já sem tady taky :slight_smile:
5. únor 2012 v 17:58  • Odpověz
@vla1
@twininky tak to jsme sousedky :grinning:

Do Strakonic jedine s RAZAKEM!!!!
5. únor 2012 v 17:59  • Odpověz
@twininky Twini nám ten termín vychází teda na kdy?
5. únor 2012 v 18:01  • Odpověz
@aninam no momentálně se nalézám ST, ale jinak bydlím U klatov, ale vim, že tady nadávaj na Strakonice, byl tady prý doktor Štětka a ten je teď v Klatovech,...tak to musí být ona, ta mrcha, nebylo to i ve zprávach?? já bych jí skřípla taky hlavu...to je neskutečný....je to vražedkyně,... :confounded: , zasloužila by vám platit jako mourovatá :confounded: Mam hroznej vztek co se vůbece děje, když jsi prosila císař, měli Ti vyhovět...bože to je hrůza... :confounded:
5. únor 2012 v 18:02  • Odpověz
@lokiska 10.10.2012 :wink:
5. únor 2012 v 18:03  • Odpověz
@twininky no ono Stetka Honzika tahal klestema....Klatovy znam, dela tam tchyne a manzel tam odsud pochazi...
5. únor 2012 v 18:03  • Odpověz
@aninam Jsem si tedka precetla tvuj pribeh a taky brecim.... :cry: Nas malej taky nedychal, když vykouknul. Ale ja teda mela rychlej porod, necele dve hodky od prijezdu do porodnice se nam narodil. A to když jsme prijeli, jsem byla na 1cm a behem hodinky na 10cm. Bohužel zjistili, že prestava spolupracovat, tak jse tlacila a byl venku. Ale nejhorsi po tom vsem bylo to ticho :cry: Nastesti se z toho dostal. Pres noc byl na kysliku a pak už v poho. A je z nej certik tedka trilety :o)
Tak ti gratuluju k dalsimu miminku a hlavne, at je vsechno v poradku :wink:

@vla1 No ja pochazim ze Vsetina (teda kousicek od) a tedka žiju 6tym rokem v Irsku, kousek od Dublinu. No, predtim jsem pracovala v Praze v jedne irske hospode a jednou prisel ten muj a laska na prvni pohled :grinning: Tak jsme asi 7M dojiždeli k sobe a ja se pak prestehovala sem chvilku pred Silvestrem 2006 :wink:
5. únor 2012 v 18:05  • Odpověz
@aninam néééé...tak já nevim, dyť toho chválili... :confused:
5. únor 2012 v 18:07  • Odpověz
Teda tady se to pekne rozjiždi :slight_smile: a ja nestacim cist natos reagovat :grinning:
No a vidim, že spousta nas ma tady nejaky ten "citlivy" pribeh, co? :frowning2: Tak hlavne, at už tedka jde vsechno dobre pro vsechny! :slight_smile:
5. únor 2012 v 18:09  • Odpověz
Holky, tak to nectete!!!!!!!!
5. únor 2012 v 18:14  • Odpověz
@petronuska to ticho je opravdu strasne :frowning2: a nejstrasnejsi je, kdyz "kvikne" a zase prestane :frowning2: To i ta dusicka nadeje pohasina....

A uz dost! Vstric hezke budoucnosti nasich prcku v brisku :wink:
5. únor 2012 v 18:16  • Odpověz
autor
@aninam Krásně napsané :slight_smile: . Tady v této diskuzi se nic špatného nestane!!!!!!! A basta :sunglasses: ! :wink:

Nováčky vítám, gratuluji k // a přeji pohodové těhulkování!!!

Tý jo, totálně se přestávám orientovat... :slight_smile:
5. únor 2012 v 18:25  • Odpověz
@lokiska a ty ses kde zasekla???
5. únor 2012 v 18:31  • Odpověz
Já se už taky v těch jménech a stejných obrázkách ztrácím :unamused:
A přesně tak, tady budou jenom krásné a zdravé miminka :wink: :grinning:
5. únor 2012 v 18:34  • Odpověz
@twininky tady jsem, co pořešíme :slight_smile:
5. únor 2012 v 18:34  • Odpověz
@lokiska no my tě s go postrádáme...to tady zas lítáš někde po koníkovi co?? :grinning:
5. únor 2012 v 18:38  • Odpověz
@vla1 snad budeš mít pravdu, děkujeme :slight_smile:
5. únor 2012 v 18:39  • Odpověz
neee, žehlím, musím taky něco udělat.:slight_smile: Co hafák, už je dobrý?
5. únor 2012 v 18:41  • Odpověz
holky líbí se vám jméno Melánie? blby?
5. únor 2012 v 18:42  • Odpověz
@lokiska neobvyklé
5. únor 2012 v 18:43  • Odpověz
jojo, když my jsme veliká rodina a já nemám z čeho vybírat :frowning2:
5. únor 2012 v 18:45  • Odpověz
@lokiska když se tobě líbí, tak není co řešit :wink:
5. únor 2012 v 18:46  • Odpověz
tak ja jmena fakt jeste neresim :grinning:
5. únor 2012 v 18:46  • Odpověz
My máme Alici a teď se nám líbí Adéla a kluk Filip :slight_smile:
5. únor 2012 v 18:47  • Odpověz
@lokiska joo prospala se, zabalila jsem jí do deky, nevim, nebylo jí dobře, a už přijel páníček, tak je už vpohodě :slight_smile:
5. únor 2012 v 18:48  • Odpověz
@vla1 Filip pěkné, Adélka na malou holčičku se mi taky líbí horší třicetiletá Adéla :grinning:
5. únor 2012 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.