• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
@twininky nooo tak to dobře
5. únor 2012 v 18:52  • Odpověz
5. únor 2012 v 19:02  • Odpověz
Stěma jmény je to strašně těžké :grinning: Jelikož se nám jich líbi určitě hodně,ale známe mnoho lidí ,kteří se tak jmenují a pak už se nám ty jména sprotiví:D Měla jsem se jmenovat Valerie pak mamce v porodnici nakecaly,že je to v Třinci nejslavnějši prostitutka, tak mi ho nedala :grinning: A mě se líbi:slight_smile: Chtěla bych bud malou Zuzanku nebo Šimonka:slight_smile:
5. únor 2012 v 19:37  • Odpověz
My eli pro malyho vybrany taky jiny jmeno a nakonec 14 dni pred porodem jse to zmenili :grinning: Tak bylo prekvapko aspon nejake :grinning: Ale zvykli si na to i doma a ted jim to vubec neprijde.
Tedka jsme nad jmenama jeste nepremysleli, ale ja mam rada dlouhe jmena. Pro holcicku mame moje nejoblibenejsi Isabella. Pro kluka jsme meli minule Nicolas...tak uvidime. Ale na to je casu jeste dost :slight_smile:
5. únor 2012 v 19:45  • Odpověz
@petronuska No to určitě je ještě času dost :grinning: prý se to ještě nemá moc říkat jinak to přináši smůlu. Minule jsem to roztroubila hned a nevyšlo to ted aspon počkám do 12týdne. Isabela i Nicolas jsou hezké, já jsem pro staročeská :grinning:
5. únor 2012 v 19:52  • Odpověz
Taky čekám až do 12tt, teda poprvé se mi to podařilo utajit, ale teď nevim nevim :unamused:
5. únor 2012 ve 20:01  • Odpověz
autor
@petronuska Hehe my jsme změnili u druhého synka jméno 3 dny před porodem :grinning: . To bylo pro všechny teda překvápko :sunglasses: ! Aspoň něco, když už všichni věděli, že to bude klučina :slight_smile: .
@lili1986 @vla1 Já na tohle nevěřím, když jsme to tehdy s dvojčátkama chtěli říct až ve 12.tt, tak v 11.tt se to potento :frowning2: . Tak od té doby jsme to pokaždý řekli víceméně hnedka... u obou dětí. Tchýně sice vždycky brblá, že to nechce vědět tak brzo, ale proč bych se měla stresovat sama, že jo :sunglasses: :grinning: .
5. únor 2012 ve 20:12  • Odpověz
autor
@petronuska Jé, Nikolase mám teď v užším výběru :grinning: !!!
5. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz
@zoditka :unamused: tři děti to je mi moc líto :frowning2: to už je děs a u dvojčátek je to líto dvojnásobek jelikož je to docela vzácnost :frowning2: ale všechny se ti z nebíčka vráti neboj :wink: U mě vím že nebude nadšený nikdo všichni jen budou brblat nebo to mám zakázane a je to brzy :grinning: Tak se budu asi někde 9 měsícu před rodinou schovávat :grinning: člověk má byt bez stresu:slight_smile: Raději vybírej jméno pro holčičku :grinning: nebo kluci už chcou konečně sestřičku :grinning: :sunglasses:
5. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz
@lili1986 no to ja nejak staroceske a primo ceske dat nemužu (ani nechci), jelikož nemae ani ceske prijmeni. :wink: Taky jsme chteli prvni nejake, co se bude dobre rikat v aj i v cj, a nakonec to dopadlo uplne jinak :grinning: že se pise i vyslovuje jinak. Ale tady je to normalka a nasi si zvykli hned. Nejake pripominky jinych lidi me nezajimaly, je to jejich vec. :sunglasses:
5. únor 2012 ve 21:15  • Odpověz
Krásné, leč dosti mrazivé ráno těhulky :slight_smile: :grinning:
6. únor 2012 v 09:58  • Odpověz
@vla1 Tobě taky :slight_smile: už aby bylo teplo
6. únor 2012 v 10:09  • Odpověz
@lucinka1991 Jo to mi povídej, nemůže v tomhle mrazu ani pořádně ven a to je potom ten den sakra dlouhej :unamused:
6. únor 2012 v 10:36  • Odpověz
@vla1 Přesně tak, jak bylo dlouho teplo tak nam to ted zima vrátí.
6. únor 2012 v 10:40  • Odpověz
6. únor 2012 v 10:42  • Odpověz
autor
Ahojky,
jdu jenom upustit páru...
včera jsem měla křížové bolesti, stejné jako mívám pár dnů před menzes, v noci se mi zdálo, že jsem potratila, vzbudila jsem se úplně se zimnicí, dneska mám pocit, že vymyzeli všechny příznaky na těhu... ach jo, ať už je aspoň o 2 měsíce dál!!! Nebo ať už je aspoň venku tepleji, ať můžem s děckama zas lítat po venku, ať nemám tolik času se pozorovat a přemýšlet nad tím... jsem hrozná :angry: !!!
Konec stěžovacího okénka, omlouvám se, ale už fakt blbnu, možná i z toho, že jsme už týden nebyli venku... no mizím raději dovařit oběd.
6. únor 2012 ve 12:50  • Odpověz
@zoditka Ahojky, mám podobnou stěžovací náladu. Přes víkend jsem špinila, do toho špatná nálada, že trvají mrazy a že se sotva dostaneme ven, a ještě se mi usadil brouk v hlavě, jak to, že nemám nevolnosti jako při prvním těhu, kdy jsem celé první tři měsíce jen utíkala se vyzvracet, prostě pochybnosti a přehnané sebepozorování... ale zas se utěšuju, že je prostě brzo a že každé těhotenství je jiné. Držím Ti palečky, Zoditko, ať je ti líp a vše je, jak má být. Už žádné takové noční můry! :slight_smile:
6. únor 2012 ve 13:09  • Odpověz
@zoditka Teda sen desnej, ale nastesti jen sen. Urco se nic takoveho nestane! :wink:

Ja si dneska delala zase test :o) Taky mi to neprijde moc, že jsem tehu :grinning: Jako sem tam trosku motak, ale to mivam i normalne.
U prvniho mi bylo taky spatne, ale to jsem to zjistila až na zacatku tretiho mesice. Jak to bylo neplanovane, tak nevolnosti celodeni me ani nenapadly, že by bylo tehu :grinning: Ale aspon mi to rychke uteklo :slight_smile:
6. únor 2012 ve 13:28  • Odpověz
Teda holky, neblázněte, vše je tak jak má být :wink: :slight_smile: a zlé sny jsou naštěstí jenom sny :sunglasses:
6. únor 2012 ve 13:39  • Odpověz
@zoditka přidám kapku do mlýna, dnes se mi zdálo že jsem byla na prohlídce ale v nějaké jiné nemocnici a že tam byla nějaká doktorka, která mi řekla že mi udělá vyšetření hadičkou, a že do mě napustí nějakou látku, aby si mě mohla lépe prohlídnout, jenže pak přišla sestra a vzala na mě valkuovou pumpu a malou fazolku schválně odsála ven, a šla to ukázat doktorce a že už ta fazolka měla i nožičky a ručičky, , probudila jsem se a bylo mě z toho úplně nanic....úplně se mi chtělo zvracet.... :sweat_smile: asen pokračoval , že sem šla do práce a řekli mi že už jsem tam skončila....fůůůůůjjj.
A teď něco z Reality:
No a dnes jsem jela na vyšetření do Prahy a museli nás odtáhnout k benzině, protože nám zamrzla nafta, doufám, že vše špatné už sem si vybrala, a že zítra dostanu pozitivní zprávu z krve, kterou mi dnes nabírali... :slight_smile:
6. únor 2012 v 16:44  • Odpověz
@twininky :grinning: Promin ten sen mi přišel vtipný ta akce s pumpou:slight_smile: Neboj nikdo žádnou pumpu nevezme :grinning: Stím autem mi je to líto no Praha děs :grinning: Určitě sis už to vybrala a zítra čekej jen pozitivní zprávy uvidíš:slight_smile:) ja se dnes zase cítim jak praštěna pendrekem :grinning: Myslím ,že by jsme už měli raději všechny dnes už jen odpočívat je to nějaký den blbec:D :grinning:
6. únor 2012 v 16:53  • Odpověz
@zoditka Ani nemluv já už mám pocit ,že to mám dostat týden a pobolíva mě vaječník ,ale všude píši ,že pry je to v počátku těhotenství normálni ,tak budeme doufat:slight_smile: :sweat_smile:
6. únor 2012 v 16:55  • Odpověz
holky mě dneska bolí celý břicho ale hrozně....ten sen byl hroznej :cry: :frowning2:
6. únor 2012 v 16:56  • Odpověz
@lili1986 no dnes to vypadá na vypnutí koníka a hustej relax....fakt byl asi den blbec my jsme cestou potkali 3 auta, který taky někdo táhl....
na UTZ mám 4mm bublinku...snad bude příště srdíčko... :confused:
6. únor 2012 v 16:58  • Odpověz
@twininky Gratuluji k bublince:slight_smile:) určitě bude srdíčko budu držet pěsti a taky se konečně objednám snad to stihnu dřív než porodím :grinning: Ta bolest břicha bude asi jen tremou nebo strachem z vyšetření:slight_smile:
6. únor 2012 v 17:15  • Odpověz
@lili1986 asi ano...vše dohromady, prvně to začalo tím že jsme se zasekli vprostřed polí v půli kopce a nikdo nám nechtěl zastavit, nevěřila bych kolik lidí projede, aniž by se zajímali jestli je někomu špatně...hulváti..pak nám zastavil jeden s dodávkou a odtáhl nás...po dost dlouhé době...no a tím to začalo.... :slight_smile:
6. únor 2012 v 17:26  • Odpověz
autor
Jé holky, co to je dneska za den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ?! To je mi líto, že jsem spustila takovou lavinu... no na druhou stranu, aspoň jsme to ze sebe dostaly, co :wink: ?

@twininky panebože no to byla taky pěkná noční můra :confounded: .
Ale - tys už viděla bublinku!!! Jé, to moc gratuluju, to je super!!! A kdy prosím tě bylo oplodnění... promiň, vím že jsi to psala, ale nejsem si jistá... 17.?
Já nevím, jak to ještě ten týden vydržím :sweat_smile: ...

@petronuska @lili1986 No právě že já jsem to těhu doteď na sobě cítila, ale dneska jak když utne a lítám na WC úplně s třesavkou, jestli nenajdu červenou... úplně pocity na menzes... si připadám jak šílenec, fakt :confounded: .

@nobilis Musím tě trošku uklidnit, mě u předchozího těhu začalo být zle až v 8. nebo snad 9.tt... a špinila jsem u obou dětí, prý to bývá hodně časté. Ale pochybnosti chápu, já i když to vím, a v podstatě to i tak trošku čekám, stejně budu vyšilovat stejně, jestli to špinění dorazí opět :confounded: . A do toho to šílené mrazivé počasí, ono to taky na náladě nepřidá, když nemůžeš pořádně na vzduch... Mmch. tvůj syn má nádherný jméno, stejně se jmenuje i můj první syn :sunglasses: :wink: .

Holky děkuju, trošinku škodolibě jsem ráda, že nehrabe jenom mě :sweat_smile: ... ale né, fakt, jsem ráda, že se tu můžem vypsat.
Tak už žádné špatné sny, žádné příznaky na menzes, přiměřené těhunevolnosti a vůbec, hýčkejte si ty svoje bublinky, už se moc těším, až se tu budem jedna po druhé chlubit, jak je to naše maličké už veliké :grinning:.
6. únor 2012 v 17:38  • Odpověz
autor
@twininky Kdy si tě pozvali na srdíčko?
6. únor 2012 v 17:40  • Odpověz
@twininky Pražáci co dodat :grinning: dnes jsou všichni tak vykakani,že aby náhodou někomu pomohly by jim ubylo:slight_smile: Já bych si už asi na tu cestu lehlá :grinning: mé nervy by to dlouho nevydržely :grinning:
6. únor 2012 v 17:45  • Odpověz
@zoditka Taky mám ještě v plánu počkat tak ještě počkám 14dní podle výpočtu je to teprv 4+5 tak vydržím:slight_smile: snad menzes nedorazí :frowning2: snad nám ty bublinky vydrží. Aspon kolem mě přítel skáče celý den :grinning: asi si poručím na večeři řízek že to chce malý :grinning:
6. únor 2012 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.