• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
@twininky jeeee bublinka :slight_smile: , to je super, já jsem šla dnes na krev, ale jelikož dr. tam neměla sestřičku, tak prý mám přijít až tam bude tj. ve středu. Dr. a neumí odebrat krev, nechápu!! Tak vše budu vědět až ve čtvrtek :frowning2: Už netestuji, jediné co mě uklidňuje, jsou bolavá prsa, jinak nic necítím. Twini jsem zvědavá na tebe!!!!! :slight_smile:
6. únor 2012 v 17:50  • Odpověz
@zoditka ano pamatuješ si dobře 17.1....na srdíčko jdu 16.2. :slight_smile: bublinka byla 4mm, ale byla jen černá, jsem 16tý den, tak je asi brzo.. :slight_smile:
6. únor 2012 v 17:59  • Odpověz
@lili1986 néé pražáci to bylo hned za Strakonicema... :slight_smile: o to hůř..
6. únor 2012 v 18:00  • Odpověz
@twininky Ne že se chci opičit :grinning: ale aspon vím kdy mám jit taky na srdíčko když jsme byly asi oplodněny stejně :grinning:Tak už konečně zavolám a zkusím se vtěrnout kolem toho 16 :grinning:
6. únor 2012 v 18:04  • Odpověz
@lili1986 jasně , dyť jo, mě to neva...:slight_smile: játo mam celé řízené.. oto se víc nervuji...je si dej 16.2. aspoň to pak porovnáme :slight_smile:
6. únor 2012 v 18:12  • Odpověz
6. únor 2012 v 18:17  • Odpověz
autor
@twininky No tak to jo, to bylo na srdíčko opravdu ještě brzy, vlastně co si tak pamatuju, máš štěstí, že vůbec bylo na tom ultrazvuku něco vidět, já si pamatuju, jak mě kdysi po 1.IVF doktor vystresoval, protože na ultrazvuku nic neviděl, ale testy jsem měla pozitivní, taky jsem byla 16. den po ET... až sestřička mě pak uklidňovala, že to není nic výjmečného... a vše bylo v pořádku :wink: . Takže to, že už byla vidět bublinka je super!!!
Jo, ještě se zeptám, kolikátý den po oplodnění jsi šla na ET?
Tak to je dobrý, já jdu k dr. o 3 dny dřív a k oplodnění došlo taky o 3 dny dřív... takže budem u dr. nastejno :grinning:
6. únor 2012 v 18:22  • Odpověz
@lili1986 ty si hroznej kus...tvý zprávy mě baví.... :slight_smile:
6. únor 2012 v 18:22  • Odpověz
@zoditka na ET jsem šla 20.1., jo sem ráda že byla bublinka, aspoň je člověk malinko klidnější, ale myslim, že teď do srdíčka to bude čekání delší než na // :slight_smile:
6. únor 2012 v 18:24  • Odpověz
autor
@lili1986 Jé, to se máš, kolem mě nikdo neskáče, manžel dělá denně až do večera, takže to spíš já tady skáču kolem dětí :grinning:
6. únor 2012 v 18:25  • Odpověz
autor
@twininky Teď jsem se schválně dívala do svého notýsku, kam jsem si všechno zapisovala... tak dokonce 17. den po ET jsem tehdy na ultrazvuku byla a nebylo ještě nic vidět :wink: . A na srdíčko jsem byla taky o 10 dnů později, tak jak jsi objednaná ty, a vidět bylo :wink: . Takže jestli dobře počítám, teoreticky bych měla i já v pondělí už to srdíčko taky vidět... ježiš já se tak bojím :confounded: ...
6. únor 2012 v 18:34  • Odpověz
@zoditka Zodi, neboj, mš dětičky 2, tak šanci máš velikou, když už máš 2, já nemám nikoho... :cry: tak se bojím jak blázen
6. únor 2012 v 18:40  • Odpověz
@lokiska no a já na tebe kolik tam těch prďolů budeš mít ty... :slight_smile:
6. únor 2012 v 18:43  • Odpověz
@lokiska kde ty dneska pořád couráš?? :grinning:
6. únor 2012 v 18:53  • Odpověz
@twininky
bublinka byla vidět jedna? a je možné, že nebyla vidět ta druhá? Twini my jsme v 5.týdnu nebo jak je to?
6. únor 2012 v 18:57  • Odpověz
já chodím do práce a doma jsem až k večeru víš.
6. únor 2012 v 18:58  • Odpověz
@lokiska byla jen jedna :frowning2: 4mm...ale ještě není nic ztraceno, hlavně že byla aspoň jedna, když sem tam ležela, bála jsem se aby tam vůbec něco bylo....my jsme přesně v 4+5tt, tedy v 5tt.... :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:00  • Odpověz
@lokiska TY CHODÍŠ DO PRÁCE??? :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:00  • Odpověz
@twininky jojo chodím, ale nic těžkého nedělám, jen sedím, tak je to ok. to víš že jo, hlavně že tam je !
Mají mít od 1,5 - 4mm, tak to roste hezky :slight_smile: a bude ještě většíííííííí
6. únor 2012 v 19:07  • Odpověz
@twininky já, jestli dobře počítám, jsem taky 4+5 :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:09  • Odpověz
@lokiska a já myslela, že už tam bude malilinká tečička mimíska, ale to jsem bláhová... :grinning: ...
6. únor 2012 v 19:10  • Odpověz
@ckei no jestli si 17.1. počala, tak jo... :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:10  • Odpověz
@twininky 19. :slight_smile:, ale poslední ms byla 4.1.
6. únor 2012 v 19:11  • Odpověz
@ckei no tak to neva...každej má OVU jindy...mě to počítala těhukalkulačka takhle....a tam bylo že pokud byla ms 4.1. počala jsem kolem 17.1. a to sedělo... já jela na transfer 20.1 a to byly 3 denní... :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:13  • Odpověz
@twininky jasně, ono to tak nějak je....:slight_smile:
6. únor 2012 v 19:14  • Odpověz
Koukám, že dneska byl nějaký opravdu zvláštní den, taky mě budily noční múry a cítím se pod psa, venku mráz a vítr, v práci jsem se nemohla dostat do tempa, hlava se točila, prostě jsem ráda, že je večer, snad bude zítra líp :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:17  • Odpověz
@lucka_85 i já doufám, mě vzbudila noční můra a nakonec v reálu jsme měli problém s autem...tak doufám v lepší zítřky... :grinning:
6. únor 2012 v 19:22  • Odpověz
Holkyýýýýýýýýýý víte co je super??????????? Dnes ráno už krásně zpívali ptáčkové, i přes ten velikej mráz, JARO JE TADY :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. únor 2012 v 19:23  • Odpověz
@twininky Koukám, že jsi optimista, já teda po příchodu roztávala dost dlouho a to rozhodně nejsem žádná zmrzlina, většinou mi pořád bývá teplo :slight_smile: Takže to jaro.. no nevím, nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2012 v 19:26  • Odpověz
teď na tom tak přemýšlím, holky normálně moje životní číslo je 5, to když sečtu čísla v datu narození. 5let, než jsme dostavěli dům, 5krát se nám nepodařilo IVF, 5tku mám nohu :slight_smile: , 5let jsem se trápila s jedním borcem, a teď je rok 2012, když se sečte tak je 5, tak doufám, že se nám letosd narodí miminko :grinning:
6. únor 2012 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.