• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
@twininky Já jsem našla na kaktusu tři pupínky chci trojčátka:D Mě se ta představa dvojčátek začala taky líbit,ale přeju ti to abys nemusela znovu na oplodnění a měla bys to najednou no pokud nechceš více dětí než dvě:D
6. únor 2012 v 19:54  • Odpověz
@lucka_85 no jo bodejť ne. dyť jsem monitorovaná už od 17.1....ono je právě asi lepší, když je to přírodně, nejsou to takový nervíky... :wink:
6. únor 2012 v 19:55  • Odpověz
@lucka_85 člověk se tomu neubrání...ale věřím, že bude vše ok a u všech to dobře dopadne :wink: Ty červíci k tomu asi holt patří :slight_smile:
6. únor 2012 v 19:55  • Odpověz
@lili1986 no kdyby byly teď 2, tak bych chtěla ještě příští rok 3...a to by mohl být kluk :grinning: :grinning:
6. únor 2012 v 19:56  • Odpověz
@lucka_85 Já se chci vnutit na 15.2 to má přítel 30let.D MYSLÍM ŽE TO JE NEJLEPŠÍ DÁREK I NA VALENTINA I NA NAROZKY:slight_smile:))
6. únor 2012 v 19:56  • Odpověz
@twininky PAK SE PŘIJEDU NA TEN BLÁZINEC PODÍVAT :grinning: Pokud budete mít ten baráček tak jim uděláte ohrádku a můžou si hrát venku ,ale mít 5děti věkově tak málo od sebe to bys musela mít cisterny s mlíkem :grinning: a jednu chůvu aspon:slight_smile:
6. únor 2012 v 19:58  • Odpověz
@lili1986 ale neeeee....myslela jsem teď dvojčátka holčičky a pak do třetice kluka, dohromady děti 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:,
6. únor 2012 ve 20:00  • Odpověz
@twininky Mě se zdálo ,že bud chceš bud fotbalový tým nebo budete mít velké hospodářstvi a potřebujete chasníky :grinning: to jsem si oddychla :sunglasses: :sweat_smile: To bych pak chtěla vidět video na kterém bude celý tvůj den :grinning:
6. únor 2012 ve 20:03  • Odpověz
@twininky Mě se zdálo ,že chceš bud fotbalový tým nebo budete mít velké hospodářstvi a potřebujete chasníky :grinning: to jsem si oddychla :sunglasses: :sweat_smile: To bych pak chtěla vidět video na kterém bude celý tvůj den :grinning:
@lili1986 To bude ten nejkrásnější dárek :wink:
Já se spokojím s jedním :grinning:
6. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz
holky jestli to vyjde, tak jim tu kytičku budu zalévat a pak jim je rozesadím a dám, víte že mi to připomíná pohádku třetí princ? jak s těmi kluky rostli meče, koně a psi?? :grinning: :grinning: :grinning:
To je omylem a nejde to smazat :grinning: se omlouvám už jdu raději spát:DBrou holky snad na ty tři hodky zase usnu:slight_smile:
@lili1986 a to ještě nevíš že studuju VŠ a obor učitelství pro MŠ :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz
@twininky Tu pohádku jsem neměla ráda :grinning: nevím byla mi nějak nepříjemná ta princezna vražedkyně:slight_smile:ale nápad je to moc pěkný:slight_smile:
)
6. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz
@twininky No tak to mi je trapně ,že jsem se smála odborníkovi:slight_smile:) ještě ti budeme posílat všechny naše děti na hlídani :grinning:
6. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz
@lili1986 já se z tebe picnu... :grinning: :grinning: :grinning: , hele prostě mě jebe, je to stav- TĚHOTENSKÝ BLÁZNOVSTVÍ :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2012 ve 20:06  • Odpověz
To znám:slight_smile: ale měla jsem to i předtím:D
6. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz
@lili1986 KONEČNĚ BUDU MÍT DĚTÍ JAK SMETÍ.....JUPÍÍÍÍÍ :grinning: :grinning:
6. únor 2012 ve 20:07  • Odpověz
@lili1986 dnes si mě skvěle rozesmála, i manžel na mě volá z obýváku co se stalo....úžasný....moooooc děkuji :grinning: :grinning: tvých asi 6 článků, který píšeš mě, to je dokonalost sama :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz
autor
@ckei Já se na teploměr ráno raději ani nedívám, bych asi umrzla jen při pohledu na něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Těch -14 jsme měli jako dnešní nejvyšší teplotu.
Klid ti závidím, nechápu, že já jsem nervní snad stejně, jako když jsem čekala první...
@twininky Ta kytka je úžasný znamení!!!
6. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz
@zoditka no, mně se ty stupně vždy rozsvítí při nastartování auta.....:grinning: a ať dělám co dělám, vždy mi na nich ten můj zrak spočine :slight_smile:
Já jsem od přírody krutý kliďas.....teď obzvlášť.....tak doufám, že jsem klidná právem :slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz
@zoditka doufám že TO JE ZNAMENÍ.... :wink: :wink: ale když by tam náhodou byl camprlík, tak růžovou mašličku přendám i za modrou... :wink:
6. únor 2012 ve 20:16  • Odpověz
autor
@ckei Hehe my bychom se skvěle doplňovaly, já jsem zase od přírody neuvěřitelně šííílený plašan :angry: :grinning: !!!

@twininky Hele modrá nebo růžová mašle je mi fuk, mě se moc líbí ty kytky... každá za jednoho prcka, pindík nepindík, dokonce i to jedno menší... to je prostě dokonalost sama :slight_smile: ! Jsem moc zvědavá, jestli tam to jedno menší fakt máš... moc držím palce!!!
6. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz
@zoditka no vida, tak se můžeme doplňovat, no, spíš já Tebe, Ti budu přidávat svého klidu..ráda Ti nějaký daruji :wink:
6. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz
autor
@ckei Jo, to bych fakt potřebovala... děkuju :slight_smile: . Hehe no spíš bych někdy potřebovala možná i průplesk na vzpamatování se, ale přes net to je jaksik nemožný :sunglasses: :grinning:
6. únor 2012 ve 20:22  • Odpověz
@zoditka tak to možná, že ještě, že tak.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2012 ve 20:23  • Odpověz
@twininky Jsem ráda ,že jsem tě potěšila:slight_smile:)) já jdu na svůj 3h spánek :grinning: Už bych asi měla jelikož jsem si nejdříve umyla hlavu a ted chcu jit venčit tak jsem zvědavá kolik rampouchu budu mít na hlavě až se vrátim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Krásne sny všem a ne o potratech ale o bublinkách se srdíčky:slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz
@zoditka :grinning: ....no i já holky jsem zvědavá, jestli jo, začnu věřit na znamení a zázraky :wink:
6. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz
Dobrou noc, holky..jdu též na kutě...zítra mě čeká oční, pak gyn., a pak do práce :grinning: :grinning:

Dobrou!
6. únor 2012 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.