Termín porodu říjen 2012

Hledám, ale nenalézám... najde se někdo s TP říjen 2012?
Pokud už tu taková diskuze je, omlouvám se, fakt jsem nenašla.
lili1986
6. únor 2012
@twininky Já jsem našla na kaktusu tři pupínky chci trojčátka😃 Mě se ta představa dvojčátek začala taky líbit,ale přeju ti to abys nemusela znovu na oplodnění a měla bys to najednou no pokud nechceš více dětí než dvě😃
twininky
6. únor 2012
@lucka_85 no jo bodejť ne. dyť jsem monitorovaná už od 17.1....ono je právě asi lepší, když je to přírodně, nejsou to takový nervíky... 😉
ckei
6. únor 2012
@lucka_85 člověk se tomu neubrání...ale věřím, že bude vše ok a u všech to dobře dopadne 😉 Ty červíci k tomu asi holt patří 🙂
twininky
6. únor 2012
@lili1986 no kdyby byly teď 2, tak bych chtěla ještě příští rok 3...a to by mohl být kluk 😃 😃
lili1986
6. únor 2012
@lucka_85 Já se chci vnutit na 15.2 to má přítel 30let.D MYSLÍM ŽE TO JE NEJLEPŠÍ DÁREK I NA VALENTINA I NA NAROZKY🙂))
lili1986
6. únor 2012
@twininky PAK SE PŘIJEDU NA TEN BLÁZINEC PODÍVAT 😃 Pokud budete mít ten baráček tak jim uděláte ohrádku a můžou si hrát venku ,ale mít 5děti věkově tak málo od sebe to bys musela mít cisterny s mlíkem 😃 a jednu chůvu aspon🙂
twininky
6. únor 2012
@lili1986 ale neeeee....myslela jsem teď dvojčátka holčičky a pak do třetice kluka, dohromady děti 3 😃 😃 😃 😃,
lili1986
6. únor 2012
@twininky Mě se zdálo ,že bud chceš bud fotbalový tým nebo budete mít velké hospodářstvi a potřebujete chasníky 😃 to jsem si oddychla 😎 :-N To bych pak chtěla vidět video na kterém bude celý tvůj den 😃
lili1986
6. únor 2012
@twininky Mě se zdálo ,že chceš bud fotbalový tým nebo budete mít velké hospodářstvi a potřebujete chasníky 😃 to jsem si oddychla 😎 :-N To bych pak chtěla vidět video na kterém bude celý tvůj den 😃
lucka_85
6. únor 2012
@lili1986 To bude ten nejkrásnější dárek 😉
ckei
6. únor 2012
Já se spokojím s jedním 😃
twininky
6. únor 2012
holky jestli to vyjde, tak jim tu kytičku budu zalévat a pak jim je rozesadím a dám, víte že mi to připomíná pohádku třetí princ? jak s těmi kluky rostli meče, koně a psi?? 😃 😃 😃
lili1986
6. únor 2012
To je omylem a nejde to smazat 😃 se omlouvám už jdu raději spát😃Brou holky snad na ty tři hodky zase usnu🙂
twininky
6. únor 2012
@lili1986 a to ještě nevíš že studuju VŠ a obor učitelství pro MŠ 😃 😃 😃
lili1986
6. únor 2012
@twininky Tu pohádku jsem neměla ráda 😃 nevím byla mi nějak nepříjemná ta princezna vražedkyně🙂ale nápad je to moc pěkný🙂
)
lili1986
6. únor 2012
@twininky No tak to mi je trapně ,že jsem se smála odborníkovi🙂) ještě ti budeme posílat všechny naše děti na hlídani 😃
twininky
6. únor 2012
@lili1986 já se z tebe picnu... 😃 😃 😃 , hele prostě mě jebe, je to stav- TĚHOTENSKÝ BLÁZNOVSTVÍ 😃 😃 😃
lili1986
6. únor 2012
To znám🙂 ale měla jsem to i předtím😃
twininky
6. únor 2012
@lili1986 KONEČNĚ BUDU MÍT DĚTÍ JAK SMETÍ.....JUPÍÍÍÍÍ 😃 😃
twininky
6. únor 2012
@lili1986 dnes si mě skvěle rozesmála, i manžel na mě volá z obýváku co se stalo....úžasný....moooooc děkuji 😃 😃 tvých asi 6 článků, který píšeš mě, to je dokonalost sama 😃 😃 😃
zoditkaautor
6. únor 2012
@ckei Já se na teploměr ráno raději ani nedívám, bych asi umrzla jen při pohledu na něj :-p . Těch -14 jsme měli jako dnešní nejvyšší teplotu.
Klid ti závidím, nechápu, že já jsem nervní snad stejně, jako když jsem čekala první...
@twininky Ta kytka je úžasný znamení!!!
ckei
6. únor 2012
@zoditka no, mně se ty stupně vždy rozsvítí při nastartování auta.....😃 a ať dělám co dělám, vždy mi na nich ten můj zrak spočine 🙂
Já jsem od přírody krutý kliďas.....teď obzvlášť.....tak doufám, že jsem klidná právem 🙂
twininky
6. únor 2012
@zoditka doufám že TO JE ZNAMENÍ.... 😉 😉 ale když by tam náhodou byl camprlík, tak růžovou mašličku přendám i za modrou... 😉
zoditkaautor
6. únor 2012
@ckei Hehe my bychom se skvěle doplňovaly, já jsem zase od přírody neuvěřitelně šííílený plašan ]-( 😃 !!!

@twininky Hele modrá nebo růžová mašle je mi fuk, mě se moc líbí ty kytky... každá za jednoho prcka, pindík nepindík, dokonce i to jedno menší... to je prostě dokonalost sama 🙂 ! Jsem moc zvědavá, jestli tam to jedno menší fakt máš... moc držím palce!!!
ckei
6. únor 2012
@zoditka no vida, tak se můžeme doplňovat, no, spíš já Tebe, Ti budu přidávat svého klidu..ráda Ti nějaký daruji 😉
zoditkaautor
6. únor 2012
@ckei Jo, to bych fakt potřebovala... děkuju 🙂 . Hehe no spíš bych někdy potřebovala možná i průplesk na vzpamatování se, ale přes net to je jaksik nemožný 😎 😃
ckei
6. únor 2012
@zoditka tak to možná, že ještě, že tak.... 😃 😃 😃 😃
lili1986
6. únor 2012
@twininky Jsem ráda ,že jsem tě potěšila🙂)) já jdu na svůj 3h spánek 😃 Už bych asi měla jelikož jsem si nejdříve umyla hlavu a ted chcu jit venčit tak jsem zvědavá kolik rampouchu budu mít na hlavě až se vrátim 🙂 🙂 🙂 Krásne sny všem a ne o potratech ale o bublinkách se srdíčky🙂
twininky
6. únor 2012
@zoditka 😃 ....no i já holky jsem zvědavá, jestli jo, začnu věřit na znamení a zázraky 😉
ckei
6. únor 2012
Dobrou noc, holky..jdu též na kutě...zítra mě čeká oční, pak gyn., a pak do práce 😃 😃

Dobrou!

Začni psát odpověď...

Odešli