• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
7. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz
Takže bych měla být také kolem toho 14.02. 30 dní :slight_smile: Tyjo to je skoro na vyšší dívčí :grinning:
7. únor 2012 ve 14:53  • Odpověz
@zoditka jj, asi to je tak jak říkáš... :slight_smile: no co hlavně aby bylo děťátko, že jo...o to jde hlavně :grinning:
7. únor 2012 ve 14:58  • Odpověz
@zoditka hele když se chytí jedno embryjko a žena otěhotní...tak ty další se třeba přestaly vyvíjet, nebo se nedostali z obalu, nebo se se třeba s nimi stalo a to se jako myslíš vstřebají, nebo co se s nimi stane??? Promiň za otázky jsem totální mimino v téhle problematice... :grinning:
7. únor 2012 v 15:01  • Odpověz
autor
@twininky Vůbec se neomlouvej, když budu vědět, ráda odpovím :wink: . Měla jsem o tom načteno docela dost, hodně jsem se o to zajímala, někde jsem o tom psala i článek... jsem vždycky říkala, že v příštím životě bych chtěla být embryolog :slight_smile:.
Máš pravdu, embryjka, které se nechytí, se vstřebají.
7. únor 2012 v 15:56  • Odpověz
Ahojky, holky, tak příští pátek vyrazím opět na gyn. :grinning: Už by mělo být snad i něco vidět :grinning:
7. únor 2012 v 16:00  • Odpověz
autor
@vla1 Chichi no jo, vyšší dívčí :grinning: . Tak běž koncem příštího týdne a to by už měla být jistota :wink: . Já bych taky raději ještě týden počkala, abych měla jistotu, ale dýl už to fakt nevydržím, takže jdu toho 13.2. (to budu těch 30 dnů po OVU) a kdyby ještě náhodou srdíčko nebylo, tak se mu vnutím i o týden později. :grinning: .
Ježiš já normálně nevím, jestli jsem víc nervózní, že se bojím, jestli je drobek tam kde má být, nebo z toho doktora... holky on mě fakt sežere!!! Ještě když jsem tam byla naposledy, tak mi říkal, že si mám dát od snažení pauzu a teď neotěhotnět... a já tam o měsíc později příjdu, že jsem těhu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. únor 2012 v 16:03  • Odpověz
@vla1 Me dnes bylo receno ze nejlip 8tyden :slight_smile:
7. únor 2012 v 16:20  • Odpověz
@twininky Ahoj:slight_smile: já jsem chtěla později ,ale ne ,že pry už mám přijit 14 na kontrolu jestli je vše v pořádku. Si dělám na večeři pohankovou kaši pry je dobrá na srdce :grinning: možná to působi i na mimi a naroste mu rychle srdíčko :grinning: Neboj nejsem blbá :grinning: jen je to zdravé , :sunglasses:
7. únor 2012 v 17:13  • Odpověz
@lucinka1991 Ahoj mě minule taky řekli ,že v 8.týdnu je to tutovka. Nebo každému miminku se vyvíji jinak,tak aby někdo neplašil kdy v 6.týdnu ještě nebude:slight_smile:
7. únor 2012 v 17:14  • Odpověz
@lili1986 LILLI ty si kůŇ VIĎ ??!! :grinning: :grinning:
7. únor 2012 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky, já když volala na gyndu, že chci co nejdřív přijít, že mám pozitivní těhu testy, tak první, co na mě sestra vyhrkla, bylo, jestli je to chtěný nebo ne!!! Docela drsná otázka pro někoho, kdo fakt touží po druhém dítěti. Jinak mě tam taky nechtí vidět před 8.tt. To si ještě počkám.
7. únor 2012 v 17:25  • Odpověz
@twininky :grinning: ani né jen myslím na sé dítě :grinning: Jinak piju litr mlíka deně na kosti atd :grinning: Jen ty dva koblihy na snídani si musím ještě vymyslet na co jsou dobré :slight_smile: Ty byly pro něho z lásky :grinning: Vím určitě , že se na ten ultrazvuk nebudud dívat dokud mi neřekne,že je vše v pohodě :slight_smile: Nějak mě pícha vaječník se bojím mimoděložního. Škoda ,že pak to dítě nejde přeložit do dělohy :sunglasses:
7. únor 2012 v 17:28  • Odpověz
@nobilis Ahoj ,tak vidím ,že sestry jsou všechny stejné. Myslím ,že bych ji odpověděla,že je kráva :grinning: co se ma vůbec na takovou věc ptát to je mezi tebou a doktorem. Jinak mě zase řekla ,že mam přijít hned u nás jdeš hned a pak za 14dní. Tak přeji hodně štěstí:slight_smile: až už nejsou tak strašně příjemní :grinning:
7. únor 2012 v 17:31  • Odpověz
@lili1986 JJ, díky. Jinak já už jsem na její chování trochu zvyklá. Akorát mě trošku naštvalo, že mi doktorku vůbec nedala k telefonu a rovnou mě podle toho, že je to chtěný a podle PM, objednala.
7. únor 2012 v 17:48  • Odpověz
@nobilis máš přijít před 8tt, to už máš za pár ne? Tvoje počítadlo píše 7tt :wink:
7. únor 2012 v 18:05  • Odpověz
@nobilis to je hrůza přístup... :confounded:
7. únor 2012 v 18:11  • Odpověz
@lili1986 s tebo bych chtěla být v reálu...musíš být ohromně vtipné děvče.....kde bereš tak perfektní kecy a náladu...co ty seš za znamení?? :grinning:
7. únor 2012 v 18:13  • Odpověz
tak oni se musi zeptat, to je jejich "prace". :slight_smile: Me se taky ptala, jen dr. rikal: "To je dobre, Anicko, ne?" Ja mu opovedela: "No jasne, ze je!" :slight_smile: Taky se mam kolem 8 tt objednat :grinning:
7. únor 2012 v 18:14  • Odpověz
@vla1 Jdu 17. 2., tak to už bude po 8. tt. Ale aspoň tam už něco uvidím :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:18  • Odpověz
@aninam Já vím, že se musí zeptat, jen mě to zarazilo, nečekala jsem to tak natvrdo řečeno. Taky jsem jí odpověděla stejně rezolutně: šmarjááá, jasně, že je to chtěný!!! :grinning:
7. únor 2012 v 18:19  • Odpověz
@lili1986 Jojo, to ja si jeste pockam.jsem objednana az na 27.2. :frowning2: už aby to bylo
7. únor 2012 v 18:20  • Odpověz
@nobilis U me to same taky se me sestra ptala uplne me tim zaskocila
7. únor 2012 v 18:21  • Odpověz
@lucinka1991 No, vida, tak to je holt jejich rutina. :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:24  • Odpověz
@nobilis To asi jo :slight_smile: ale pro mě to byl šok
7. únor 2012 v 18:25  • Odpověz
@lucinka1991 To chápu, je to sice asi nutná otázka, ale když se to tak vezme, tak pokud bych řekla, že je to nechtěný, tak jsem asi objednaná dřív :sweat_smile: :grinning:
7. únor 2012 v 18:30  • Odpověz
@twininky Jsem ve znameni panny. Ale snazim se brat vse s nadhledem a povzbudit druhe:Djak jsem byla na cisteni po potratu byla jsem tam s jednou o 10let starsi a doktorky asi zvazovaly prevos do bohnic:Djak jsme se po tak smutne operaci na pokoji jen smaly. Jsem ji kapku zvedla naladu:slight_smile:
7. únor 2012 v 18:44  • Odpověz
@lili1986 je to dobře...víc takových lidí jako Ty a život by byl veselejší... :slight_smile: , přeju Ti ať Ti vše dobře dopadne, tentokrát půjdeš do nemocnice už jen rodit a budeš rozesmívat další rodičky... :grinning:
7. únor 2012 v 18:48  • Odpověz
@lili1986 Já jsem taky ve znamení panny! :slight_smile: To je krásný a obdivuhodný, že jste se i po tak ošklivém zážitku dokázaly smát a jedna druhé to ulehčit. Mimochodem, když jsem čekala syna, tak jsem s tou sestrou, o které jsem tu dnes psala, kolikrát vtipkovala, proto mě asi zarazila ta její otázka. Ale psala jsem to sem jen tak pro pobavení, co se člověk všecko nedoví a neuslyší po nalezení //. :slight_smile:
7. únor 2012 v 18:53  • Odpověz
@nobilis Přesně tak, a hlavně moje prvni bylo ze se chci objednat na UZ a ona se v zapeti zepta jestli je to chteny nebo ne :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.