• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
@twininky Jsem sestram řikala že přiště mě uvidi jen o patro vyš na porodnim. Nejkrutejši bylo potkat holky co tam šly dobrovolně. Klidne budu rodit tyden v kuse jen at už to vyjde:D doufam že při porodu bude stejny doktor na sale co mě před narkozou hladil :Dpak se salu vyhodim přitele:DTak me napadlo chce byt tvuj přitel u porodu nebo to chce sledovat z hospody jak muj:D
7. únor 2012 v 19:11  • Odpověz
@nobilis Myslim,že ta sestřička ma určite tolik pacientek že si všechny podle jmena v telefonu nepozna.A určitě jak te uvidi bude zase v poho:D Mě vte nemocnici dodala odvahu sestřička co potratila třikrat pak měla syna. Vždy muže byt huř:slight_smile:pak tam byla pani co ji po cisaři hnilo břicho a nevěděli co sni a mlekem infikovala miminko tak děs.
7. únor 2012 v 19:17  • Odpověz
Holky říkají o chřipkové epidemii, hlavně ať nás těhule mine.. :frowning2:
7. únor 2012 v 19:20  • Odpověz
@lili1986 ...no tak to věřim...to jsou kačeny...ty co chodí dobrovolně na potrat, to je pro ty co chtěj mimčo, hrozná bezmocnost... strašný...
Jo manžel půjde..chtěl být i u transferu, ale to na něj zapomněli...jen ať se jde podívat, aby viděl, že to není jen tak :wink:
7. únor 2012 v 19:22  • Odpověz
@lili1986 Uf, to jsou hrůzy, co se všecko může stát... Ale nám se vše ošklivé vyhne a budeme mít v říjnu ty své poklady! :slight_smile:
7. únor 2012 v 19:23  • Odpověz
Ahoj děvčata, prosím mám dotaz, může se roztahování dělohy projevovat tupou bolestí v zadní části pánve, jakoby oproti pravému vaječníku??
8. únor 2012 v 11:29  • Odpověz
@twininky Ahoj:slight_smile: no myslím ,že to být může jelikož mě 3 dny píchalo ve vaječníku ,tak jsem si našla článek kde psaly ,že píchani je v pohodě. Ale ty jsi už byla na ultrazvuku ,tak víš ,že to neni mimoděložní. Právě psdaly ,že mimoděložní se projevuje bolestí a píchani je pry normálni. Jak už jsem psala bylo mi řečeno ,že mezi 5-8 týdnem jsou nejčastějši potraty. Tak na sebe dávej pozor:slight_smile: Když jsem potratila měla jsem šílenou bolest vaječníku jak kdybych to měla dostat. Tak myslím ,že ta bolest v zadni části pánve bude v pohodě:slight_smile:)
8. únor 2012 v 11:40  • Odpověz
@lili1986 no snad ano...je to taková tupá, jako kybych tam měla zaseklý nerv...ježiš hlavně ať se šmudlíček drží :cry:
8. únor 2012 v 11:46  • Odpověz
@lili1986 teď mě skoro celý týden nebolelo nic, tak se si říkala že je to divný, teď zas bych radši aby mi nebolelo nic...píchání a bolení je ještě víc stresující :slight_smile:
A co ty? jak se cítíš?? :slight_smile:
8. únor 2012 v 11:47  • Odpověz
@twininky V pohodě dokut nemusím lítat a křičet venku po psovy:D Ted se budeme ještě stěhovat ,tak snad to bude v pohodě bez nervů :grinning: Když mě neštve jeden pes tak druhý nebo kočka. A muj přítel nesnáši kočky,tak to je furt kraval kvuli kocourovi :grinning: tak vždy začnu že mě začne bolet břicho tak se vyděsí a přestane :grinning: Jinak jsem ted podražděna nebo nastal 5-6týden a ten je fakt kritycký stači malá infekce atd, Nebudu děsit ale budu víc v pohodě za měsíc :grinning: :grinning: ted budu vztekla baba
8. únor 2012 v 11:59  • Odpověz
@twininky Mě uklidnuje se tady do bazaru dívat na ty všechny pidi šatičky a mikinky :grinning: hlavně růžové :grinning:
8. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz
@lili1986 no to je pěkný..a to se chystam v pátek do školy....no snad bude vše ok :cry:
8. únor 2012 ve 12:05  • Odpověz
autor
Ahojky holčiny!!!
Holky neřešte to, nepoznáte vůbec nic, mě tehdy vůbec nic nebylo a jeden den jsem na ultrazvuku viděla 2 tlukoucí srdíčka a za 3 dny už ty srdíčka netloukly... a nebolelo mě vůbec nic, žádnou změnu jsem necítila a bylo to v 11.tt. Naopak v předchozím těhu jsem od začátku měla křeče v podbříšku, bylo to hrozný, fakt už někdy od 6. nebo 7.tt, několikrát jsem si byla jistá, že to je konec, že potratím... a broučínek mi teď spinká v kočárku, vydržel se mnou... prostě nepoznáte nic, nemá fakt smysl se sledovat a přemýšlet nad tím. Musíme těm drobkům věřit, tak jim trochu věřte, ju? Prostě broučkům v této diskuzi se bude dařit dobře a v září a říjnu se budem předhánět, která dřív porodí a tak to bude a basta!!! :slight_smile:
8. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz
@zoditka a víš že mě to docela uklidnilo ten tvůj příspěvek?? Asi máš pravdu.... :slight_smile:
8. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz
autor
@twininky To si piš, že mám pravdu, já mám vždycky pravdu :grinning: :wink: ! Moje slovo je zákon, jak jsem řekla, tak bude :sunglasses: ! Tady jsou jenom samá zdravá, krásná a hodná miminka, která se na nás v září a říjnu těší :slight_smile: :wink:.
Ale né, vážně, jako já jsem taky nervózní jak prase, a vím, že zase budou chvilky, kdy budu plašit a stresovat a otravovat vás tím :sweat_smile: , ale reálně prostě vím, že fakt nemá smysl řešit, vždyť jsem těhotná už po páté :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechci ze sebe dělat bůhví co, to fakt ne, ale přece jen za těch skoro 10 let, co se víceméně nonstop snažíme zkompletovat rodinu, jsme si už leccos prožili... tož asi tak :confounded: :wink: .
8. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz
autor
Ježiš já mám dneska zas ukecanou náladu :sweat_smile: :grinning: ! Končím s mudrováním, pardon :sweat_smile: :slight_smile: ! A vytočila mě švagrová, úplně děsně, ale raději to tady nebudu psát, co kdyby náhodou... tak kdyžtak někdy v té zamčené :wink:
8. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz
@zoditka stejně Ti závidím, že už máš dva prďolky.... :confused:
8. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz
Holky je zapomínání taky známka těhotenství?? já nějak teď pořád zapomínám :slight_smile:
8. únor 2012 ve 14:01  • Odpověz
Ahojky,

@zoditka Máš pravdu a tvůj příspěvek je skvělej :wink: toho se všechny musíme držet :wink:
Sem teď taky přišla dom a mam takový tmavší výtok, ale nějak to neřeším, nějak bude :slight_smile:
8. únor 2012 ve 14:02  • Odpověz
autor
@twininky Kočko já vím, věř mi, že tě chápu, hrozně moc, dyť jsem si to taky prožívala... ježiš já když si vzpomenu na ty probrečené dny, měsíce, roky, kdy se nedařilo, to zoufalství, když mi někdo oznámil, že je těhu, a já nebyla, ani po umělém oplodnění ne... ale bude dobře, uvidíš!!! Dočkáš se svých děťátek, to ti slibuju!!! Kdysi jsem chodila do jedné diskuze, kde jsme se sešly holky, kterým se přirozeně nedařilo, byli jsme tam holky, co jsme chodily na umělé oplodnění a měli jsme jedno heslo... "My to uchodíme!" :slight_smile: A vem si, že ty už jsi o velký krok dál, ty už toho broučka nebo broučky v bříšku máš :slight_smile: ! A drží se tě zuby nehty. A za nějaké 3-4 roky ti ten brouček nebo broučci hrozně polezou na nervy, když budeš nutně potřebovat něco udělat a oni ti prostě nedaj a nedaj pokoj :grinning: . Né vážně, já vím, že mě se to mluví, ale věř mi, tebe to nejkrásnější teprve čeká :slight_smile: !!! A brzy... už jenom 8 měsíců :slight_smile: :wink: . Prostě máš se na co těšit, první těhu, první porod a první minutky s prvním dítětem je úplně to nejkrásnější, tomu se už nikdy nic nevyrovná a tebe teď tohle všechno čeká, ty se tomuhle všemu blížíš mílovými kroky.
@vla1 Děkuju :sweat_smile: ... a moc držím palečky!!! A je to takové hnědé špinění? To by mělo být v pořádku, já špinila u obou dětí.

Holky prosím připomeňte mi moje slova, až tu někdy budu plašit, jo? Já jsem dneska nějaká moc rozumná :fearful: :sunglasses: :grinning: !
8. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz
autor
@twininky Hehehe tomu se říká těhudemence :sunglasses: :grinning: . A neboj, bude hůř, až bude mimi a budeš kojit, budeš mít zas vykojený "mozeg" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2012 ve 14:27  • Odpověz
@zoditka ani bych něřekla hnědá, spíš takové tmavší béžové, já sem to právě u prvního taky měla, tak sem v klidu :wink:
a fakt díky za ty tvoje dnešní pozitivní příspěvky :dizzy_face:
8. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz
@zoditka vůbec né....tvoje příspěvky jsou naprosto skvělé... :slight_smile: :grinning:
muj dycky říká, že už mě to vypne, co tady furt datluju, a že si s nim nepovídat a nevšímam si ho, že se akorát nervuju, když tady furt něco čtu, což fakt, že tady vysedávam a nervuju se
Ale z druhý strany jsem ráda, že tady sem protože se tady občas uklidním a
ze srdce některým příspěvkům zasměju...
a taky se tady můžu zeptat na různý otázky, u kterých když se ptám si připadám jak debil, protože kdybych se je měla ptát v reálu, tak by se mi asi hned smáli a mysleli že sem pitomá....
Za další potkávám, tady stejně postižený jedince jako sem já a kolikrát i sztarší, což mě uklidňuje že debil nejsem sama :grinning: holky nic proti ve zlým nikomu ani nikoho konkrétně nemám na mysli....prostě jsem na jednu starnu nerada že projíždim koníka a čtu ty nejhnusnější zprávy, ale na druhou stranu, zase mě to sem táhne kvůli všem těmhle suprovým tlachům....je to fajn :wink:
8. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz
@zoditka mas pravdu, ja v prvnim tehotenstvi mela vsechno v pohode a nakonec fatalni vysledek :frowning2: V druhem jsem krvacela od 7 tt - syndrom mizejiciho dvojcete - snad az do konce a vysledek mi tu sedi na kline a kouka na nasi malou princeznu a ja muzu zkouknout co tu pisete :grinning:

NESTRESOVAT SE!!! a brat to trochu sportovne :slight_smile:
8. únor 2012 v 17:19  • Odpověz
@twininky jj to znam, Luky posledni dobou pred odchodem ven, kdy uz ho strkam aby sel, ukazuje na nozicky a krici: "Mami, boty!"
8. únor 2012 v 17:26  • Odpověz
8. únor 2012 v 17:28  • Odpověz
@zoditka Řeknu ti, že dnes jsem jako praštěná palicí, děsně unavená, všude mě pobolívá, tak se od rána jen sleduju, ale po tvých příspěvcích jsem sledování hodila za hlavu, mimísek bude šikovný po mamince a zvládne to... jsem se právě rozhodla :grinning:
8. únor 2012 v 17:59  • Odpověz
Ahojky, holky, vůbec jaksi nestíhám dočítat :slight_smile: Snad až na mateřské :slight_smile: Jak se daří?
8. únor 2012 v 18:01  • Odpověz
Já zase trpím těhotenskou nemocí zvanou sentimentalita :grinning: Chci obejmout ten můj vedle mě chrápe s otevřenou pusou. Akdyž jsem se kněmu přimáčkla a začala se jeho rukama objímat sama sebe :grinning: :grinning: Jen jsem slyšela nech mě spát :grinning: Ještě ,že mám ty psy.
8. únor 2012 ve 21:37  • Odpověz
@ckei Ahoj určitě všem dobře v teple v klídku u televize :grinning:
8. únor 2012 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.