• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
ahoj všem těhulinkám. Doufám že se máte fajn, dneska jsem neplánovaně objevila slabé // na testu, tak jsem z toho vyplesklá :slight_smile: A to prosím 2 dny po Lucinčiných narozeninách, hezký dáreček :sunglasses: už jdu radši spát, mám hlad jak blázen.. tak se opatrujte, zas nakouknu třeba.
9. únor 2012 v 00:27  • Odpověz
@kafficka a nechas si to?
9. únor 2012 ve 13:33  • Odpověz
@aninam Ja nevidim v tom přisěvku naznak ,že by si mimi nechtěla nechat jen je překvapena:slight_smile:mě osobně otazka a nechaš si to pěkně naštvala:DJeště ,že mě se nikdo nezeptal.
9. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz
@lili1986 tak, kdyz psala neplanovane, tak me to vyznelo, ze dalsi dite nechce, proto jsem se ptala.....Neber to tak vazne :wink: U me by to bylo vzdycky planovane :slight_smile:
9. únor 2012 v 15:34  • Odpověz
@lili1986 ta veta sla napsat jinak..... treba s prekvapenim nasla.....ne neplanovane....
9. únor 2012 v 15:34  • Odpověz
autor
Ahojky,
@aninam Tvoje otázka mi teda přijde hloupá, nezlob se na mě :confounded: ... neplánované přece neznamená nutně nechtěné, né? A kdyby ho nechtěla, tak těžko přijde do téhle diskuze... já se omlouvám, já jsem na tohle kapku háklivá :unamused: .
@lili1986 Mě by ta otázka nenaštvala, mě by urazila :angry: :wink: .
9. únor 2012 v 17:49  • Odpověz
autor
To počítadlo jim nějak blbne, dneska začínám 7.tt a píše mi to tam furt 6.tt :confused:
9. únor 2012 v 17:51  • Odpověz
autor
@kafficka Tobě moc gratuluji a přeji pohodové těhotenství!!!
9. únor 2012 v 17:51  • Odpověz
@zoditka me to vyznelo takto, takze jsem reagovala. Bohuzel psane slovo je psane slovo a me to proste tak napadlo. Nerikam, ze se s tim stotoznuji, ale slo to napsat lehceji. Pokud se to nekoho dotklo, tak se omlouvam. Proste me to tak vyznelo. Kdyz je neplanovane, tak je neplanovane (nemusi byt samozrejme nechtene). Nicmene chapu i ty, co si proste nemohou dalsi dite dovolit, nikdy nevime v jake situaci je ta dana osoba. Vic to nekomentuji.
9. únor 2012 v 18:01  • Odpověz
Holky, taky bych si už dala počítadlo, ale nějak pořád nemůžu :unamused: pořád čekám na tu kontrolu, která mi na 100% potvrdí, že je těhu OK. Já se totiž cítím tak netěhu :slight_smile: , ale je pravda, že jsem to měla i při prvním, tak nevím :frowning2:
9. únor 2012 v 19:12  • Odpověz
@vla1 neboj...jak psala zoditka, jsme tady v dobré společnosti...taky bych si ho tam zadala, ale také se bojím, abych to nezakřikla.. :wink:
9. únor 2012 v 19:18  • Odpověz
Já si ho též nedávám, až po kontrole :slight_smile:
9. únor 2012 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky, můžu mezi vás? Předevčírem na mě taky vykoukly //, takže narození mrňouska vychází na říjen :slight_smile: Počítadlo nastavím taky až po kontrole...
9. únor 2012 v 19:26  • Odpověz
@audrey44 vitej a tise gratuluji!!! Tise proto, abych nic nezakrikla :wink:
9. únor 2012 v 19:28  • Odpověz
@audrey44 též tiše gratuluji!! Jinak holky, založila jsem soukr. diskusi...nechci přispívat do otevřené diskuze, tak kdybyste měl někdo zájem....
9. únor 2012 v 19:29  • Odpověz
Ja si ho dala, co se ma stat to se stane a verim, ze to dopadne dobre.... Po dnesku se mnou hormony opravdu mlati :grinning: Behem obeda jsem dokazala dat rodinku do late, priznat jim, ze jsem protivna a na ranu, rozbrecet se a vzapeti se smat az se za bricho popadat :grinning: Nevim jestli manzel uz neco netusi, nicmene jsem to opravdu vydrzela tyden mu to nerict a dat mu to jako darek zitra :grinning:
9. únor 2012 v 19:29  • Odpověz
@ckei tak dej odkaz.... tedy jestli tam po tom "vyroku" vubec mohu :grinning: :grinning: (uz jsem zase na ranu co? :grinning:)
9. únor 2012 v 19:30  • Odpověz
@aninam Děkuju :slight_smile: Snad bude vše v pořádku. Oddechnu si po kontrole. Sice to taky není žádná záruka, ale určitě je to důležitý bod :wink:
9. únor 2012 v 19:30  • Odpověz
@ckei Děkuju :slight_smile: Já bych zájem o soukromou diskuzi měla :wink:
9. únor 2012 v 19:31  • Odpověz
Přidám vás tam jednotlivě, kdo budete mít zájem :wink:
9. únor 2012 v 19:31  • Odpověz
@ckei Tak já prosím, jestli můžu :slight_smile:
9. únor 2012 v 19:32  • Odpověz
@audrey44 už jsi tam :wink: Měla by ses do ní dostat :wink:
9. únor 2012 v 19:32  • Odpověz
@ckei Super, děkuju :slight_smile:
9. únor 2012 v 19:33  • Odpověz
Mám ráda soukromí, proto jsem založila soukromku...tak snad to bude vyhovovat i vám :wink:
9. únor 2012 v 19:33  • Odpověz
@ckei dekuji, uz jsem tam :slight_smile:
9. únor 2012 v 19:34  • Odpověz
Holky a :wink: nebylo by jednodušší to zamknout tady, když už tady máme tolik napsáno??? co myslíš Zoditko??? Ty jsi tady správce??
9. únor 2012 v 19:34  • Odpověz
@twininky ja bych rekla, ze to uz dodatecne nejde ne?
9. únor 2012 v 19:37  • Odpověz
@audrey44 taky tě tady vítám a gratuluji :wink: :slight_smile:
9. únor 2012 v 19:39  • Odpověz
@aninam já myslim, že sme se tady zezačátku tak domlouvali, že tady nabereme nějaké děvčata a pak zamknem...je to psané na prvních stránkách....ale nejsem správce tak nevim :slight_smile:
9. únor 2012 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.