Termín porodu říjen 2012

Hledám, ale nenalézám... najde se někdo s TP říjen 2012?
Pokud už tu taková diskuze je, omlouvám se, fakt jsem nenašla.
lili1986
3. únor 2012
zoditka Ahoj🙂 Podle mě teprve holky pomalu zjištují, že jsou těhotné 😃 a za týden nás zde bude ohodně víc 😎 Seznam by byl určitě super 🙂 Snad budu tentokrát těhotná déle než 14dní. Jinak se chystám k doktorce až koncem měsíce :-N jsem trošku srab a nechci tam zase přijit stím ,že mám přijit za 14dní jestli bude srdíčko. Pěkne ho budu zatím futrovat a pak uvidíme snad všem nám to do bře dopadne 😃 Obdivuji tě ,že máš už 4 děti a bdeš zvládat 3 najednou🙂) To moje bude chudák asi nejdříve trošku trpět než se vše naučím 😃 Ten termín je hezký ale určitě si to příroda zase zařídi jinak 😃
twininky
3. únor 2012
@lili1986 taky mi to vychází na 10.10.2012 😉
lili1986
3. únor 2012
@twininky Jsem zvědavá ,která z nás to nakonec bude mít přesně 😃
twininky
3. únor 2012
@lili1986 já se obávám, že jestli mi vyjdou dvojčátka x-) , který bych si přála, tak toho 10.10. asi ani omylem 😃 😃
no a 17.1. mě oplodňovali vajíčka, proto to vím přesně na den 😃
lili1986
3. únor 2012
@twininky Jee dvojčátka bych ti moc přála 😃 Budu držet pěsti až ti to vyjde🙂 Dvojčátka je dvojitá radost i starost 😃 bych to asi nedala 😃 Mě 17.1 oplodnoval přítel stím ,že nám doktorka řekla počkat do března a on tvrdil, že naco používat kondom ,že první jsme zkoušely půl roku ,že to určitě napoprvé nebude a ted mu mávu testem před očima ,že měl nějak moc akčni spermie 😃 Budu ti držet palce nebo i když jsem to nezažila uměle oplodnění není prý žádna legrace, tak plivu ti pro štěstí až to jsou krásna zdravá dvojčátka 😎 😃
twininky
3. únor 2012
@lili1986 no souhlasím, že jsi měla veselejší oplodňění 😃 😃 IVF samotné už je vpoho, ale všechno to kolem je na nervy....děkuji atobě také přeji ať ti vše vyjde a vůbec, určo tady budem klábosit o stejných věcech do toho října 😃
lili1986
3. únor 2012
@twininky Už se těším na to kdo nejvíce přibere 😃 Myslím ,že pokud nebudeš mít dvojčatka budu rekordmanka já 😃
twininky
3. únor 2012
@lili1986 to sotva..už teď mám nahoře 15kg od předloni... 😃 brala jsem samý hormony a stejně k hov.u...naknec sem musela do darovaných vajíček...mohla jsem si ušetřit kila a nervy....to bude shazování ]-(
lili1986
3. únor 2012
@twininky Pokud máš normálniho chlapa ktery nevyznáva kult 50kg modelek 😎 jako ten můj, tak bud hezky v klidku a pak to shodíš sama Já mam 63kg tak chci vidět jak ten můj vedle sebe přežije když naberu 15kg😃 Bud me rády ,že nás to čeká když bude teplo to stačí natáhnout sukni nebo tunika a jde se 😃 Sice asi budeme přes léto sedět v ledničce ,ale dá se to vytrpět 😃 Po porodu doporučuji Zumbu jen jak jsem viděla naši lektorku na prvni hodině jak skáče už jsem měla o 5kg mín a to jsem ještě ani nezačala to hrůzou co mě čeká 😃
marinkat
3. únor 2012
Ahojky Holčičky 🙂 zjistila jsem to 31. ledna 🙂 a doktor mi to potvrdil že jsem ultrazvukem ,jen jěště pujdu na další duležité vyšetření na srdíčko zda je v pořádku.. Všem moc gratuluji Marí 🙂
twininky
3. únor 2012
@lili1986 no občas mi říká, viď že po porodu trochu zhubneš... 🙂 ...no nedivím se mu ručička mi šplhá k 80tce, takže to bude mazec, já dycky 63-65kilová holka a teď vypadám jak prasnice chovná 😃 jasně, ono to půjde, já vim že když budu chtít tajo, ale teď sem to neřešila, v prví řadě jsem chtěla být zdravá a mít mimi, tohle bude až druhá fáze 😉
lili1986
3. únor 2012
@marinkat Ahoj moc gratuluji🙂 Já to raději nechávam k doktorce až bude srdíčko abych zase nebyla zklamaná 😃 Ale test i , že jsem to nedostala tomu nasvědčuje. Tak přeji až miminku bije srdíčko jako zvon 😃
twininky
3. únor 2012
@marinkat gratuluji...kdypak půjdeš na srdíčko??
lili1986
3. únor 2012
@twininky Před otěhotněním se doporučuje nehubnout a být v klidečku ,tak na to ani nemysli🙂 Pokud budeš mít dvojčátka,tak myslím budeš v takovém frmolu ,že budeš do jara fotit pro Maxim 😃 a přitel se bude bát aby sis nenašla někoho jiného 😃
twininky
3. únor 2012
@lili1986 😃 😃 😃 no jestli to vyjde, nedovedu si představit ten šrumec, a to ještě studuju dálkově VŠ, měla bych příští rok končit, no čeká mě asi pěkná budoucnost :-N 😎
jo tak schválně kdo příští rok dřív zhubne jo?? 😃 ne mě je to fuk, jen ať jsme všichni zdrávi... 😉
lili1986
3. únor 2012
@twininky Dobře pak založíme nové téma😃 Kdo dřív zhubne. Jenže pokud budeš mít dvojčátka,tak to bude nefér nebo budeš mít domaci posilovnu doma 😃 To by byl tělocvik jeden bude pokakaný druhý bude chtít papat a ty budeš lítat 24h v kuse 😎 Mé dítě bude snad po mě bude chtít jen jíst a spát a ja přiberu dalšich 20kg 😃 jak se budu nudit 😃 Jinak tě obdivuji za tu VŠ ale určitě to zmákneš když ti budou doma pomáhat. 😉
twininky
3. únor 2012
@lili1986 nudit jo??? no to si povíme na konci roku nebo ten další... 😃 😃 našla jsem článeček....budeme mít děti -Váhy...copak jsi za znamení?? já blíženec, tak jsem ráda, to bychom si měli s váhami rozumnět 😉
lili1986
3. únor 2012
@twininky Čteš mi myšlenky už jsem taky přemýšlela se podívat na znamení 😃 Nějak na to věřím a jak čtu ,tak naše děti budou chytré ,krásne a umělecky nadané 😃 I čínsky horoskop budou mít naše děti dobrý budou DRACI 😃 http://www.zverokruh.cz/cinsky-horoskop/Drak.aspx
lili1986
3. únor 2012
@twininky Já jsem ve znamení panny😃 tak snad mě bude mít mé dítě taky trošku rádo 😃 Taky jsem měla být váha ,ale narodila jsem se v 8měsíci 🙂 Tak mi ta chytrost a nadáni o fous uniklo 😃 No na konci roku budu sedět už měsíc v jednych teplákach a ve dřezu mít hromadu nádobi 😃a pod očima vaky ve tvaru pomerančů😃
twininky
3. únor 2012
@lili1986 😃 😃 😃 no a taky by měli být prý děti narozené ve 2012 rozhodné....tak jenom super....
To je jasný že tě budou mít rády, ještě jsem neviděla dděti , které by neměli rády svou mamču, puberta se nepočítá.... 😃 😃
lili1986
3. únor 2012
@twininky V pubertě budeme trapné matky které se do všeho musí míchat 😃 už se těším 😃 No co pořád lepší než mít dceru v 15 těhotnou nebo syna na drogách. Myslím ,že když to budou ty chytré váhy ,tak si budou jen klepat na čelo proč to děláme ,že oni maji už svuj rozum 😃
twininky
3. únor 2012
😃 no tak vidíš....puberta přejde a pak zas budou naši mazánkové... 😃 já bych chtěla holčičky ale hrozně moc....bojim se ale že tam budou kluci, u manžela rodině jsou skoro samí klucí... ]-(
twininky
3. únor 2012
@lili1986 teda jako nebojim, ale radši kluky než nic 😉 ty už jsi v pátem týdnu?? já mám dnes 4+2tt...to už bereš jako 5tt?
lili1986
3. únor 2012
@twininky U nás v rodině jsou samé holky asi už 50let 😃 Tak snad mi to přítel nezkazí 😃 Ja bych chtěla taky holčičku abych ji mohla oblíkat do šatiček atd 😃 Kupovat barbinky 😃 Jinak asi kluci to maji lehčí a oně se tak nemusíme bát ,tak nevím nechám to na přírodě. Hlavně chci přírodo v říjnu rodit tak mi to laskavě nepokaž i kdyby to mělo trvat 48h 😃 Jsem si do profilu zadala toho 10.10 co mi vyšlo na kalkulačce a hned mi to nahodilo 5 týden i když mi to ukázalo taky jako tobě když jsme oplodněny stejně 😃 Tak nevím nějak to zaokrouhluje špatně 😃
twininky
3. únor 2012
@lili1986 😞 😞 no to ti budu závidět jestli já budu mít kluka a ty holčičku 🙂 jo já jsem si to pak uvědomila....já se to ještě bojím zadávat, abych to nezakřikla, já to tam dám, až mě to potvrdí Dr.
Já chci taky culíčky a mašličky 😉 😉
petronuska
3. únor 2012
Ahojyk holky, jse prisla z prace a teda musim rict, že jste pekne ukecane! 😎 To pak nebudu casem vubec stihat vas cist, když nas tu jeste hodne pribyde 😃
lili1986
3. únor 2012
@twininky No potrat je zlý ale je to osud. Pokud mužu poradit ,tak do 12 týdne se fakt přehnaně opatruj. Jde i o opatrnost při sexu lechce se muže pohmoždit čípek a to přivolá potrat to se mi stalo minule. Jinak mám ještě níž dělohu ,tak to chce fakt klid a žáden stres🙂 Já jsem se ještě u toho hádala s přítelem kvuli jedne cuchtě s kterou se pořád fotil v práci a cpal si ty fotky na fcb😃 a když se naštvu stojí to za to 😃 Já jsem si to už zadala schválně až ví ,že už na něho myslím 😃 Když nebude holčička ted bude příště🙂
zoditkaautor
3. únor 2012
Téda, tak nejdřív jsem se bála, že nás bude málo a nakonec to dopadne tak, že nebudu stíhat dočítat 😎 😃 !

@lili1986
@twininky Holky nebojte, při mimču jde váha hrozně rychle dolů, já u prvního přibrala 18kg, 3 měsíce po porodu jsem byla na původní váze a půl roku po porodu jsem byla o další 4kg lehčí!!! A to jsem pro to fakt neudělala vůbec nic, žádné cvičení, na to jsem moc líná :-p :-N ...
Šmarjá a co máte proti klučinům 😎 ?! Já si naopak chlapečka vždycky hrozně moc přála, už od děcka 😃... se mi to splnilo hned dvojnásobně 🙂. Kluci jsou super, já se naopak vždycky trošku bála holčičky :-N... a s klukama si náhodou užívám i módění, to byste měly vidět skříně našich kluků :-p 😃 😃 😃 ! I tady jsem si kolikrát říkala, že mít holku, tak asi chodí v klučičím, mám pocit, že v obchodech je to v holčičím samá růžovka a kytičky... nic normálního :-N...
Ale ono je to nakonec úplně jedno, rozhodnuto stejně už je 😎 😃 a ať už má nebo nemá pindíka, stejně si vás to maličké omotá kolem prstu 🙂 .
lili1986
3. únor 2012
@petronuska Ahoj 🙂 trošku zaplnujeme stránky než nás tu přibude 😃 Neboj až budeme probírat kolik přibírame ,tak to já se tu ze studu neukážu dlouho 😃 Věřím ,že tak za 14 dní nás tu bude hodně 😃