• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
zoditka Ahoj:slight_smile: Podle mě teprve holky pomalu zjištují, že jsou těhotné :grinning: a za týden nás zde bude ohodně víc :sunglasses: Seznam by byl určitě super :slight_smile: Snad budu tentokrát těhotná déle než 14dní. Jinak se chystám k doktorce až koncem měsíce :sweat_smile: jsem trošku srab a nechci tam zase přijit stím ,že mám přijit za 14dní jestli bude srdíčko. Pěkne ho budu zatím futrovat a pak uvidíme snad všem nám to do bře dopadne :grinning: Obdivuji tě ,že máš už 4 děti a bdeš zvládat 3 najednou:slight_smile:) To moje bude chudák asi nejdříve trošku trpět než se vše naučím :grinning: Ten termín je hezký ale určitě si to příroda zase zařídi jinak :grinning:
3. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz
@lili1986 taky mi to vychází na 10.10.2012 :wink:
3. únor 2012 ve 14:20  • Odpověz
@twininky Jsem zvědavá ,která z nás to nakonec bude mít přesně :grinning:
3. únor 2012 v 15:52  • Odpověz
@lili1986 já se obávám, že jestli mi vyjdou dvojčátka :dizzy_face: , který bych si přála, tak toho 10.10. asi ani omylem :grinning: :grinning:
no a 17.1. mě oplodňovali vajíčka, proto to vím přesně na den :grinning:
3. únor 2012 v 16:02  • Odpověz
@twininky Jee dvojčátka bych ti moc přála :grinning: Budu držet pěsti až ti to vyjde:slight_smile: Dvojčátka je dvojitá radost i starost :grinning: bych to asi nedala :grinning: Mě 17.1 oplodnoval přítel stím ,že nám doktorka řekla počkat do března a on tvrdil, že naco používat kondom ,že první jsme zkoušely půl roku ,že to určitě napoprvé nebude a ted mu mávu testem před očima ,že měl nějak moc akčni spermie :grinning: Budu ti držet palce nebo i když jsem to nezažila uměle oplodnění není prý žádna legrace, tak plivu ti pro štěstí až to jsou krásna zdravá dvojčátka :sunglasses: :grinning:
3. únor 2012 v 16:55  • Odpověz
@lili1986 no souhlasím, že jsi měla veselejší oplodňění :grinning: :grinning: IVF samotné už je vpoho, ale všechno to kolem je na nervy....děkuji atobě také přeji ať ti vše vyjde a vůbec, určo tady budem klábosit o stejných věcech do toho října :grinning:
3. únor 2012 v 17:00  • Odpověz
@twininky Už se těším na to kdo nejvíce přibere :grinning: Myslím ,že pokud nebudeš mít dvojčatka budu rekordmanka já :grinning:
3. únor 2012 v 17:04  • Odpověz
@lili1986 to sotva..už teď mám nahoře 15kg od předloni... :grinning: brala jsem samý hormony a stejně k hov.u...naknec sem musela do darovaných vajíček...mohla jsem si ušetřit kila a nervy....to bude shazování :angry:
3. únor 2012 v 17:08  • Odpověz
@twininky Pokud máš normálniho chlapa ktery nevyznáva kult 50kg modelek :sunglasses: jako ten můj, tak bud hezky v klidku a pak to shodíš sama Já mam 63kg tak chci vidět jak ten můj vedle sebe přežije když naberu 15kg:grinning: Bud me rády ,že nás to čeká když bude teplo to stačí natáhnout sukni nebo tunika a jde se :grinning: Sice asi budeme přes léto sedět v ledničce ,ale dá se to vytrpět :grinning: Po porodu doporučuji Zumbu jen jak jsem viděla naši lektorku na prvni hodině jak skáče už jsem měla o 5kg mín a to jsem ještě ani nezačala to hrůzou co mě čeká :grinning:
3. únor 2012 v 17:26  • Odpověz
Ahojky Holčičky :slight_smile: zjistila jsem to 31. ledna :slight_smile: a doktor mi to potvrdil že jsem ultrazvukem ,jen jěště pujdu na další duležité vyšetření na srdíčko zda je v pořádku.. Všem moc gratuluji Marí :slight_smile:
3. únor 2012 v 17:28  • Odpověz
@lili1986 no občas mi říká, viď že po porodu trochu zhubneš... :slight_smile: ...no nedivím se mu ručička mi šplhá k 80tce, takže to bude mazec, já dycky 63-65kilová holka a teď vypadám jak prasnice chovná :grinning: jasně, ono to půjde, já vim že když budu chtít tajo, ale teď sem to neřešila, v prví řadě jsem chtěla být zdravá a mít mimi, tohle bude až druhá fáze :wink:
3. únor 2012 v 17:29  • Odpověz
@marinkat Ahoj moc gratuluji:slight_smile: Já to raději nechávam k doktorce až bude srdíčko abych zase nebyla zklamaná :grinning: Ale test i , že jsem to nedostala tomu nasvědčuje. Tak přeji až miminku bije srdíčko jako zvon :grinning:
3. únor 2012 v 17:30  • Odpověz
@marinkat gratuluji...kdypak půjdeš na srdíčko??
3. únor 2012 v 17:30  • Odpověz
@twininky Před otěhotněním se doporučuje nehubnout a být v klidečku ,tak na to ani nemysli:slight_smile: Pokud budeš mít dvojčátka,tak myslím budeš v takovém frmolu ,že budeš do jara fotit pro Maxim :grinning: a přitel se bude bát aby sis nenašla někoho jiného :grinning:
3. únor 2012 v 17:32  • Odpověz
@lili1986 :grinning: :grinning: :grinning: no jestli to vyjde, nedovedu si představit ten šrumec, a to ještě studuju dálkově VŠ, měla bych příští rok končit, no čeká mě asi pěkná budoucnost :sweat_smile: :sunglasses:
jo tak schválně kdo příští rok dřív zhubne jo?? :grinning: ne mě je to fuk, jen ať jsme všichni zdrávi... :wink:
3. únor 2012 v 17:35  • Odpověz
@twininky Dobře pak založíme nové téma:D Kdo dřív zhubne. Jenže pokud budeš mít dvojčátka,tak to bude nefér nebo budeš mít domaci posilovnu doma :grinning: To by byl tělocvik jeden bude pokakaný druhý bude chtít papat a ty budeš lítat 24h v kuse :sunglasses: Mé dítě bude snad po mě bude chtít jen jíst a spát a ja přiberu dalšich 20kg :grinning: jak se budu nudit :grinning: Jinak tě obdivuji za tu VŠ ale určitě to zmákneš když ti budou doma pomáhat. :wink:
3. únor 2012 v 17:57  • Odpověz
@lili1986 nudit jo??? no to si povíme na konci roku nebo ten další... :grinning: :grinning: našla jsem článeček....budeme mít děti -Váhy...copak jsi za znamení?? já blíženec, tak jsem ráda, to bychom si měli s váhami rozumnět :wink:
3. únor 2012 v 18:03  • Odpověz
@twininky Čteš mi myšlenky už jsem taky přemýšlela se podívat na znamení :grinning: Nějak na to věřím a jak čtu ,tak naše děti budou chytré ,krásne a umělecky nadané :grinning: I čínsky horoskop budou mít naše děti dobrý budou DRACI :grinning: http://www.zverokruh.cz/cinsky-horoskop/Drak.aspx
3. únor 2012 v 18:07  • Odpověz
@twininky Já jsem ve znamení panny:D tak snad mě bude mít mé dítě taky trošku rádo :grinning: Taky jsem měla být váha ,ale narodila jsem se v 8měsíci :slight_smile: Tak mi ta chytrost a nadáni o fous uniklo :grinning: No na konci roku budu sedět už měsíc v jednych teplákach a ve dřezu mít hromadu nádobi :grinning:a pod očima vaky ve tvaru pomerančů:D
3. únor 2012 v 18:11  • Odpověz
@lili1986 :grinning: :grinning: :grinning: no a taky by měli být prý děti narozené ve 2012 rozhodné....tak jenom super....
To je jasný že tě budou mít rády, ještě jsem neviděla dděti , které by neměli rády svou mamču, puberta se nepočítá.... :grinning: :grinning:
3. únor 2012 v 18:13  • Odpověz
@twininky V pubertě budeme trapné matky které se do všeho musí míchat :grinning: už se těším :grinning: No co pořád lepší než mít dceru v 15 těhotnou nebo syna na drogách. Myslím ,že když to budou ty chytré váhy ,tak si budou jen klepat na čelo proč to děláme ,že oni maji už svuj rozum :grinning:
3. únor 2012 v 18:15  • Odpověz
:grinning: no tak vidíš....puberta přejde a pak zas budou naši mazánkové... :grinning: já bych chtěla holčičky ale hrozně moc....bojim se ale že tam budou kluci, u manžela rodině jsou skoro samí klucí... :angry:
3. únor 2012 v 18:19  • Odpověz
@lili1986 teda jako nebojim, ale radši kluky než nic :wink: ty už jsi v pátem týdnu?? já mám dnes 4+2tt...to už bereš jako 5tt?
3. únor 2012 v 18:21  • Odpověz
@twininky U nás v rodině jsou samé holky asi už 50let :grinning: Tak snad mi to přítel nezkazí :grinning: Ja bych chtěla taky holčičku abych ji mohla oblíkat do šatiček atd :grinning: Kupovat barbinky :grinning: Jinak asi kluci to maji lehčí a oně se tak nemusíme bát ,tak nevím nechám to na přírodě. Hlavně chci přírodo v říjnu rodit tak mi to laskavě nepokaž i kdyby to mělo trvat 48h :grinning: Jsem si do profilu zadala toho 10.10 co mi vyšlo na kalkulačce a hned mi to nahodilo 5 týden i když mi to ukázalo taky jako tobě když jsme oplodněny stejně :grinning: Tak nevím nějak to zaokrouhluje špatně :grinning:
3. únor 2012 v 18:41  • Odpověz
@lili1986 :frowning2: :frowning2: no to ti budu závidět jestli já budu mít kluka a ty holčičku :slight_smile: jo já jsem si to pak uvědomila....já se to ještě bojím zadávat, abych to nezakřikla, já to tam dám, až mě to potvrdí Dr.
Já chci taky culíčky a mašličky :wink: :wink:
3. únor 2012 v 18:44  • Odpověz
Ahojyk holky, jse prisla z prace a teda musim rict, že jste pekne ukecane! :sunglasses: To pak nebudu casem vubec stihat vas cist, když nas tu jeste hodne pribyde :grinning:
3. únor 2012 v 19:17  • Odpověz
@twininky No potrat je zlý ale je to osud. Pokud mužu poradit ,tak do 12 týdne se fakt přehnaně opatruj. Jde i o opatrnost při sexu lechce se muže pohmoždit čípek a to přivolá potrat to se mi stalo minule. Jinak mám ještě níž dělohu ,tak to chce fakt klid a žáden stres:slight_smile: Já jsem se ještě u toho hádala s přítelem kvuli jedne cuchtě s kterou se pořád fotil v práci a cpal si ty fotky na fcb:D a když se naštvu stojí to za to :grinning: Já jsem si to už zadala schválně až ví ,že už na něho myslím :grinning: Když nebude holčička ted bude příště:slight_smile:
3. únor 2012 v 19:17  • Odpověz
autor
Téda, tak nejdřív jsem se bála, že nás bude málo a nakonec to dopadne tak, že nebudu stíhat dočítat :sunglasses: :grinning: !

@lili1986
@twininky Holky nebojte, při mimču jde váha hrozně rychle dolů, já u prvního přibrala 18kg, 3 měsíce po porodu jsem byla na původní váze a půl roku po porodu jsem byla o další 4kg lehčí!!! A to jsem pro to fakt neudělala vůbec nic, žádné cvičení, na to jsem moc líná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...
Šmarjá a co máte proti klučinům :sunglasses: ?! Já si naopak chlapečka vždycky hrozně moc přála, už od děcka :grinning:... se mi to splnilo hned dvojnásobně :slight_smile:. Kluci jsou super, já se naopak vždycky trošku bála holčičky :sweat_smile:... a s klukama si náhodou užívám i módění, to byste měly vidět skříně našich kluků :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ! I tady jsem si kolikrát říkala, že mít holku, tak asi chodí v klučičím, mám pocit, že v obchodech je to v holčičím samá růžovka a kytičky... nic normálního :sweat_smile:...
Ale ono je to nakonec úplně jedno, rozhodnuto stejně už je :sunglasses: :grinning: a ať už má nebo nemá pindíka, stejně si vás to maličké omotá kolem prstu :slight_smile: .
3. únor 2012 v 19:19  • Odpověz
@petronuska Ahoj :slight_smile: trošku zaplnujeme stránky než nás tu přibude :grinning: Neboj až budeme probírat kolik přibírame ,tak to já se tu ze studu neukážu dlouho :grinning: Věřím ,že tak za 14 dní nás tu bude hodně :grinning:
3. únor 2012 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.