• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
@vla1 V srpnu mu bude 26 :grinning: a už jdu ofotit občanku:D
9. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz
My ti věříme :grinning:
9. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz
Tak děvčata, nějak ste tady všechny usnuly..tak já jdu také..papa :slight_smile:
9. únor 2012 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky,
jsem tu první :sunglasses: A u nás opět sněží a sněží :unamused: To už stačilo, teď už bych brala sluníčko a 20 stupňů :grinning:
10. únor 2012 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky,
teda člověk tu pár dní není a pak nestíhá dočítat. Koukám že máme všechny podobné strachy a obavy, ale VŠE BUDE V POŘÁDKU. Děsné sny, nespavost a hlavně mi je dost blbě a jsem děsně nervozní a u prvního jsem tohle vůbec nepoznala, naprosto bezproblémové těhu. No jak vidět každé je opravdu jiné. Ale tak si říkám že by to třeba mohla být ta vytoužená holčička, když je to vše úplně obráceně než prve :slight_smile:
10. únor 2012 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky. Můžu se přidat? Jmenuju se Zuzka, je mi 34 let, jsem z Prahy. // jsem našla 29/2. Celou dobu vás tu šmíruju, ale řekla jsem si, že napíšu, až teprve budu mít po první kontrole. Dneska jsem byla a jsem 6+2 a máme i srdíčko. Rozbrečela jsem se tam doktorce štěstím. TP vychází na 3.10. JInak žádné děti nemám, toto je můj první pozitivní výsledek.
S bývalým manželem jsme se snažili 4 roky (měli jsme za sebou i IVF a několik KETů), nakonec jsme se rozvedli.
Se současným přítelem jsem zhruba rok. Vzhledem k věku jsme se rozhodli, že se objednáme do ISCARE a měla jsem tam jít dneska na první konzultaci. Místo toho byly // a kontrola u mé gynekoložky. Tak to jsem se rozpesala.
Všem nám moc přeju dobré výsledky, zdravá miminka i zdraví pro nás a tfuj, tfuj, tfuj, ať to všechno všem dobře dopadne.
10. únor 2012 v 09:41  • Odpověz
@zuzasa Ahojky, teda Zuzko moc krásnej příběh :dizzy_face: Moc Ti to přeju a taky GRATULUJI k srdíčku, normálě ti tu KO závidím :wink: Už taky chci vědět jak na tom jsme. A vítej mezi námi a samo, že piš a piš. :slight_smile:
@apodemus Jo je možné, že budete mít tu holčičku, ale tovíš, nikdy to neni na 100% i když průběh je jiný, ale moc bych ti jí přála :slight_smile:
10. únor 2012 v 09:55  • Odpověz
Zdravím, tak už jsem se odhodlala napsat a poprosit o vecpání se mezi Vás. 5.2 jsem objevila // hned na dvou testech, jelikož jsem se ale nějak nedokázala smířit s tím, že bych opravdu mohla být "v tom" a zkusila jsem testík ještě jeden (nesmát! :grinning:), ten vyšel negativně. Nakonec jsem se doslova vecpala na odběry, ze kterých mě rovnou ten den poslali na ultrazvuk, na kterém jsem viděla dokonce srdíčko. I přes to, že jsem pořád pevně doufala v to, že se testy opravdu spletly se mě na ultrazvuku zmocnila taková radost, že jde popsat jen těžce. Bála jsem se, ale reakce budoucího tatínka, silně jsem pochybovala, že by mohl mít 23 chlap vůbec pomyšlení na malé. Naštěstí byl opak pravdou, zezačátku na mě sice vyjevěna koukal, ale pak měl radost doslova ukázkovou. :grinning:
10. únor 2012 ve 12:06  • Odpověz
@katt59 Tak to ti taky moc gratuluji :wink:
10. únor 2012 ve 12:21  • Odpověz
@zuzasa a @katt59 Ahoj gratulace vám oběma.

@zuzasa To jsem ráda že je tu taky někdo v mém věku, je mi stejně jako tobě :wink:
10. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz
ahoj holky, tak včera byl první UZ :slight_smile: Tatínek ho hned zabavil a já nemám nic, máme v děloze 3,8 mm velikou bublinku a za týden máme jít na kontrolu, jestli už potluče srdíčko....
10. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz
@lili1986 na me v 25 taky chteli obcanku :grinning:
10. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz
@eficenka a v kolikátém si tt?
10. únor 2012 v 16:13  • Odpověz
@vla1 jsem v 5tt...
10. únor 2012 v 18:42  • Odpověz
Chci se zeptat těch které už měly děti. Kolik jste přibraly v těhotenství? Já chci nejvíce 12kg jde to vůbec :grinning:
10. únor 2012 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky mám takový dotaz.Jak je to s vyšetřením screening( nevim jak se to píše) :grinning: ?? Kdo platí a kdo ne a kolik? DÍKY
10. únor 2012 v 19:23  • Odpověz
@lili1986 kočko a není to jedno?? hlavně ať je to zdravé, jsi mlaďoučká to shodíš... :wink: :wink:
10. únor 2012 v 19:24  • Odpověz
@twininky jsem se nějak rozežrala:D Já vím jsem sobec ještě jsem nebyla ani na kontrole :grinning: budu mín jíst:slight_smile:
10. únor 2012 v 19:50  • Odpověz
@lili1986 no hlavně nedrž proboha dietu, pěkně mu dej...já měla dnes smažák a tatarku... :grinning: :grinning: mňáááámmm :wink:
10. únor 2012 v 19:53  • Odpověz
@twininky :grinning:ten bych si dala s hranolkama ,ale všude píši ,že máme jíst zdravě ,že tuk jim škodí:D MYSLÍM,ŽE TY DVA OPLATKY ALJAŠSKOU POMAZANKU S BILIMA ROHLIKAMA BY TAKY OŽELIL A TEN ŘÍZEK :grinning:Ještě, že má ty vitamíny v tabletkách do zeleniny se nemužu dokopat jen jím ovoce. Jsem četla,že od 6.týdne se zvětšuje břicho tak to bude určitě tím a né řízkem :grinning:A co škola dopadlo to v pohodě?určitě jo:slight_smile:
10. únor 2012 v 19:59  • Odpověz
@lili1986 mám za 1 :grinning: , to by byl dnes hřích tam nejet, dalo se nádherně opisovat, jednička zadarmo... :wink:
Já vim že se má jíst zdravě, zeleninu jsem ještě neviděla, a včera jsem měla ovoce na večer, když sem měla chuť na sladké...ale mimi si vytáhne co potřebuje né?? tak to všude píšou :astonished: :grinning: jo břicho mám taky nějaké větší, ale to bude taky tám že tam mam špek tak už vypadam jako ve 4tým :grinning:
10. únor 2012 ve 20:03  • Odpověz
@twininky Gratuluji ten smažák sis zasloužila:DJo mimi si vytáhne co potřebuje jen tam nesmí nic chybět. Nevím co si vytáhlo z dvou delis a čokoladového rohlíku s fantou :grinning: snad něco jo. Prý jak ho krmíme má i vliv na jeho imunitu a budouci alergie. Tak musíme jíst co nejzdravěji. Jen lechce se to říka a hůř dělá. Už jsem vynechala plísnové sýry,uzeniny a to bylo to nejvíce nezdravé ,tak snad to stačí:slight_smile: :grinning: :grinning:
10. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz
@lili1986 :astonished: a to už se to musí krmit odteď , já myslela že je ještě čas?? až bude větší??? :astonished:
já teda zas extra dobře nejím, už 14dní jím pořád vánočku s máslem a s marmeládou....ppořád dokola... :grinning: a ještě pundinky a ráno trpím hrozným nechutenstvím...a včera jsem taky sežrala půlku tý velikánský čokolády milky... :grinning:
Jo a ty plísňový to sem slyšela ty už taky nejim, uzeniny s tím bojuji, ty mě jedou...
a ta zelenina to je na dloho, naposled sem měla minulý týden lečo...a to je tak všechno z tý zeleniny... :angry:
10. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz
Holky jak je to s kosmetikou v těhu?? jen na přírodní bázi???
10. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz
@lili1986 hele ja u prvniho jedla tak jak mi dr. naridil, zadne prejidani a vse na vode a zeleninu, abych nepribrala tolik a mela jsem 19 kg nahore :grinning: Druhe mi dr. po tom co se stalo, rekl, ze to mam nechat osudu, takze zadna dieta a nic podobneho a mela jsem 19 kg, takze to neovlivnis :grinning:
10. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz
Tak já též váhový přírůstek skoro 20kg :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo to děsný, jsem byla jak velryba, ale chodila jsem do práce uplně do konce a strašně rychle to uteklo :slight_smile:
10. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz
@aninam
@vla1 Asi to holky žádna z nás neovlivní:slight_smile:) hlavně až je fakt to miminko zdravé. 9kg nahoře je schopna mít jen anorektička Victorie Backham :grinning: a vypadala strašně. :sunglasses:
11. únor 2012 v 08:31  • Odpověz
@apodemus - tady jsou samé mladice, tak jim tady v tom případě zvyšujeme věkový průměr :slight_smile:
@twininky - gratuluju k jedničce ze zkoušky. Vidíš, jak Ti to s mimísem krásně jde :grinning:. Já letos končím VOŠ, tak doufám, že těhudemence nebude moc silná :grinning:
@vla1 - já si teda jak velryba přijdu už teď. Dělala jsem instruktorku zumby, hned po zjištění // jsem toho nechala, tak chudák tělo má asi šok :slight_smile:). Ale hlavní je zdraví miminka. Ještěže je alespoň sluníčko a bude hezká procházka v zasněžené krajině.

Holky a co vaši chlapi a sex? Ten můj je tak vyjevenej, že prý se těší, že si až za rok se mnou užije :wink: Teď to taky nechci pokoušet, ale myslím, že ho během těhotenství k něčemu přemluvím :astonished:
11. únor 2012 v 10:45  • Odpověz
@zuzasa ¨ty jsi přestala cvičit uplně? Tak to se nedivim, že to tělo asi trošku protestuje :grinning:
Ad.sex, neboj on změní názor, žádnej chlap by to tak dlouho nemohl vydržet :sunglasses: :grinning:
11. únor 2012 v 11:39  • Odpověz
@zuzasa děkuji za gartulaci... :slight_smile: ale snad se mimísek nezalekl, dnes ráno jsem měla malinké špinění...tak mě hned samozřejmě bolelo břicho strachy... :frowning2:
sex jsem absolutně zavrhla..to mám hooodně velký strach...
11. únor 2012 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.