• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
@twininky taky teď nějak špiním :unamused: večer to byly do´konce červená barva (sice málo ale byla) a ráno zase to hnědavé :unamused: Takže asi nebudu čekat a ve čtvrtek mažu k Mudře :frowning2: Jo a taky gratuluji k jedničce :wink:
11. únor 2012 v 11:54  • Odpověz
@vla1 - ano, přestala jsem dělat instruktorku úplně. Protože já nedokážu instruktorovat jen napůl, ráda se vrtím a když už, tak to musí být na 100%. A zrovna zumba není v těhotenství vůbec vhodná. Navíc je mi 34 a bude to první miminko, tak je to pro mne jednoznačná priorita. :wink:

@twininky - držím palce, snad je to jen, jak se miminko usazuje.
11. únor 2012 v 11:56  • Odpověz
@vla1 - to je snad jen taky to zahnízďovací špinění.
11. únor 2012 v 11:57  • Odpověz
@vla1
@zuzasa no tak snad bude dobře...jestli to je tím že se děloha roztahuje a je třeba překrvená...já nevim, nebo tím že zavádím ultrogestan dolem, malinko jsem špinila po UTZ..tak nevím, budu doufat, že snad bude vše ok...
taky jdu ve čtvrtek na KO...a tohle jí taky řeknu... :confused:
11. únor 2012 ve 12:01  • Odpověz
@zuzasa ale já jsem už v 5+2tt, tak nevím jestli je to zahniždovací.... :confused:
11. únor 2012 ve 12:02  • Odpověz
@zuzasa Ahoj pro ty které chtějí v těhotenství sexovat. Vzpomentě si vždy na mě. Normálni sex v 6 týdnu.DIAGNOZA POHMOŽDĚNÝ ČÍPEK POTRAT!
11. únor 2012 ve 12:05  • Odpověz
TO VÁM TADY NAPÍŠU VŠEM PRO VÝSTRAHU A JEŠTĚ PŘIDÁM LÉKAŘSKOU ZPRÁVU :grinning: TAK AŽ SE VÁM BUDOU ZAHŘÍVAT LEJTKA TAK SI VZPOMENTE NA MĚ A NERISKUJTE!!! POHMOŽDĚNY ČÍPEK NÁSLEDOVAL SAMOVOLNÝ POTRAT.
11. únor 2012 ve 12:07  • Odpověz
@vla1 Dnes mám nějakou buzerujíci náladu promin ale pokud bude krev kup si v lékarně Ascorutin je volně prodejny a v nemocnici ti nic jiného nedaji a řeknou že máš šanci 50:50 jsou milí :grinning: Fakt bud raději v klidu a lež pokud to jde.
11. únor 2012 ve 12:11  • Odpověz
@twininky Neboj se a odpočívej špinění je prý v tomto týdnu normálni:slight_smile: potřebuje více místa tak tam skáče:D
11. únor 2012 ve 12:14  • Odpověz
@lili1986 děkujiaspoň za útěchu, i tak se hodně bojím, ale budu dnes opravdu odpočívat....pro jistotu....snad mě to dnes přejde.... :confused:
11. únor 2012 ve 12:25  • Odpověz
@twininky
@twininky Prý je v 5 a 6 týdnu špinění normálni má gynekoložka mi řekla až se nepolekám jen to nesmí být červené čerstvá krev. Jsem řekla příteli ,že mi je nějak slabo a hned jsem dostala krabici rafaela:D JÁ BUDU ASI SIMULOVAT POŘÁD :grinning:
11. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz
@lili1986 ty si kanec :grinning: takhle simulovat... :grinning: ....tak děkuji za uklidnění... :slight_smile:
11. únor 2012 ve 12:36  • Odpověz
@twininky CHLAPI SE TAKY MUSÍ SNAŽIT NE JEN ČEKAT AŽ SE TO NARODÍ :grinning: MY JSME SI TO SAMI NEUDĚLALAY:slight_smile:
11. únor 2012 ve 12:38  • Odpověz
@lili1986 no mě to udělala doktorka :slight_smile:
11. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz
@twininky :grinning: Mě to pak taky došlo :grinning: no jo někteří musí být nějak extra oplodnění :grinning: :grinning:
11. únor 2012 ve 13:00  • Odpověz
@lili1986 no jo no já musím mít dycky něco EXTRA :grinning: :grinning:
hOLKY nepřidáme se do té soukr. diskuse...oni už tam chodí a tady by se to zamklo?????
11. únor 2012 ve 13:05  • Odpověz
Myslim, ze prejit do druhe diskuze, by bylo rozumne....
11. únor 2012 ve 13:47  • Odpověz
OK tak taky klidně přejdu :wink:
11. únor 2012 ve 14:17  • Odpověz
Tak mne tam taky přijejte, prosím. Dám si i fotku, potom :grinning:
11. únor 2012 v 16:31  • Odpověz
autor
Ahojky,
@apodemus na to nespoléhej, že když je každé těhu jiné, bude i pohlaví jiné... já měla každé těhu úúúplně odlišné :wink: . Na pohlaví nezáleží :wink:

@zuzasa Moc gratuluju k těhu i ke srdíčku!!! To je krásný, že se vám to povedlo ještě před návštěvou CARu :slight_smile:.

@katt59 Moc gratuluju k srdíčku!!! (a závidím věk, já zatoužila po prvním dítěti ve svých 23... ach jo, no asi to tak mělo být :wink:. Na druhou stranu díky bohu, že to je tak jak to je :slight_smile:)

@eficenka A tobě gratuluju k bublince :slight_smile: !

@lili1986 Já jsem to tu už myslím psala, u prvního dítěte přibrala 18kg, ale 3 měsíce po porodu jsem už byla na původní váze, půl roku po porodu jsem vážila o další 4kg míň :slight_smile: . A nehla jsem pro to ani prstem, necvičila jsem, žádné diety... ono to při kojení ani nešlo, to jsem měla žravou snad ještě víc než v těhu :grinning: .

@lucinka1991 Luci ohledně toho screeningu - ono je tu všude jiné, já třeba byla 2x u nás v CARu a protože to měli v rámci nějakého programu, nebo studie nebo co, tak jsem neplatila vůbec nic.

@twininky Jůů, gratulace k 1 :slight_smile: !!! K tomu špinění - moc na tebe myslím, ať to nic není a ať je vše v pohodě, já špinila u obou dětí, tak snad tě to trošinku uklidní :wink:. @vla1 to platí i pro tebe :wink: .
A @lili1986 sice píše, že nejčastější to je v 5. a 6.tt, ale já u obou dětí špinila později, v 8. a 9.tt

@lili1986 @twininky K tomu, že co dáváme dětem jíst, ovlivňuje imunitu - ano, souhlasím, ale jsem přesvědčená, že se to týká hlavně už narozených, když se zavádí příkrmy. Jako jasně, že by se mělo jíst v těhu zdravě, ale nic se nemá přehánět :grinning: . Mmch u prvního dítěte jsem byla 1. trimestr jen na sladkém, nic jiného jsem nebyla schopná pozřít, takže sladké rohlíky, koblihy, vánočky... ze všeho ostatního mi bylo zle. No a u druhého cvrčka jsem v 1. trimestru nebyla schopná pozřít vůbec nic, jedla jsem vyloženě z donucení, trpěla jsem hrozným nechutenství a zhubla jsem 2kg. Jsem zvědavá, jak to bude tentokrát :grinning: . Zatím mám furt žravou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Jé, tak vy jste přešly jinam? A kam teda a jak se tam dostanu???
11. únor 2012 v 19:08  • Odpověz
@zoditka vyčerpávající odpovědi :grinning: , je založena soukr. diskuse a má ji ckei tak jí písni ona tě tam dá :wink:
11. únor 2012 v 19:34  • Odpověz
holky pojďte do tý soukromý.... :wink:
11. únor 2012 ve 20:40  • Odpověz
Já bych šla, ale jaaaaaaaaaak :grinning:
11. únor 2012 ve 21:15  • Odpověz
@vla1 napiš ckei do IP a ona tě přidá... :wink:
11. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz
@twininky zrovinka jsem to udělala :grinning:
11. únor 2012 ve 21:18  • Odpověz
@vla1 tak fajn... :wink:
11. únor 2012 ve 21:19  • Odpověz
@vla1 a jak to u tebe vypadá se špiněním?? já když ležím tak je to lepší... :astonished: ale stejně mě to velmi znepokojuje :frowning2:
11. únor 2012 ve 21:19  • Odpověz
@twininky no mám pořád takový hnědavý výtok, ale neležím, musím fungovat :unamused: No snad to do čtvrtka nebude ještě horší :frowning2:
11. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz
@vla1 nestraš, snad néé....já pořád taky takový hnědavý...nemůže to být třeba tím že se roztahuje děloha??? :confused:
11. únor 2012 ve 21:30  • Odpověz
@twininky už jsem v soukromý diskusi :wink:
11. únor 2012 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.