• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
Tak jsem tu zůstala sama :grinning: tak si zde dám pěknou písničku která mi vždy dodáva sílu:slight_smile: v těhu.
http://www.youtube.com/watch?v=rg8AyoqRiSc
12. únor 2012 v 09:19  • Odpověz
@lili1986 Nejsi sama, taky ještě čekám na přidání do soukromé skupiny :slight_smile: A děkuju za písničku :wink:
12. únor 2012 v 09:22  • Odpověz
@lucka_85 To jsem ráda aspon se můžu někomu pochlubit co jsem včera koupila v H&M :grinning: Vím ,že je brzy ale nemohla jsem odolat volalo to na ma ze stojanu kup si mě:slight_smile: To má mala žabka ve mě pro štěstí:slight_smile: našla jsem foto na mimibazaru .Máme žabičku :sunglasses:
12. únor 2012 v 10:07  • Odpověz
Na bodyčku je jsem malá žabka:D
12. únor 2012 v 10:08  • Odpověz
@lili1986 Tyhle oblečky jsou roztomilé, už jsem je obdivovala (nejvíc opičku :slight_smile:), mimču to bude slušet :slight_smile: Já po minulé zkušenosti vyhlásila stop nákupům min. do konce 3. měsíce.
A ty se nechceš přidat do soukromé skupiny?
12. únor 2012 v 10:12  • Odpověz
@lucka_85 Když jsem byla těhotná poprvé ,tak jsem ani nestihla nakupovat pak to zamrzí :pensive: ale to jsem mu koupila aby věděl ,že na něho myslím :sweat_smile: Mě je to celkem jedno jestli veřejná nebo soukromá :grinning: Spíš jde o to kdo to do toho října vydrží psát :grinning: Je to ještě dlouhá doba :sunglasses: Já bych koupila všechny tři ale byla už jen žabka :grinning:
12. únor 2012 v 10:15  • Odpověz
Já právě při prvním nakupovala a když jsem pak věcičky uklízela na dno skříně, bylo mi děsně... Třeba se mimču nelíbil výběr, tak teď raději počkám :grinning:
12. únor 2012 v 10:20  • Odpověz
@lucka_85
@lili1986 holky vy ste kusani, vy už nakupujete pro mimča.... :grinning:
12. únor 2012 v 10:35  • Odpověz
@twininky Já právě ne, z toho mě vyléčilo předchozí nepovedené těhu, víš..
12. únor 2012 v 10:39  • Odpověz
@lucka_85 Snad si to moje neřekne mamo ja jsem chtěla být opička a né žabička :grinning: Raději odejdu a počkám až koupiš opičku :grinning: Tak už jim to raději nebudeme ukazovat a raději počkáme :grinning: co když jsou fakt tak vybíravi :grinning: žabka už leží v igelitce ve skříni :grinning:
12. únor 2012 v 10:40  • Odpověz
@lili1986 Jak říkám, pokud vše vyjde, nakupování u mě propukne začátkem dubna, když to tak nějak počítám, do té doby ani ťuk. A ty se neboj, žabička se určo líbit bude :wink:
12. únor 2012 v 10:43  • Odpověz
@twininky Já jsem tomu minulému nic nekoupila ,tak se asi urazil ,tak jsem toto mimi chtěla podplatit :grinning: ale to zatím stačí co když se fakt urazí,že se mu to nebude líbit a odejde znovu :grinning: už bych fakt nikdy nechtěla držet vlastní embryjo v ruce jsem pak sebou šlehla na záchodě :confounded:
12. únor 2012 v 10:43  • Odpověz
@lucka_85 Asi taky vydržím:slight_smile: a pak ještě budou velké letní slevy tak mu něco koupím na další léto :grinning: to určitě uteče budou velikonoce a uběhne to a bude říjen:slight_smile:
12. únor 2012 v 10:44  • Odpověz
@lili1986 cožéééé....vlastní embryo v ruce... :fearful: :fearful: :fearful:
12. únor 2012 v 11:08  • Odpověz
@twininky Jsem tě nechtěla vyděsit nic takového se ti nestane o.k :slight_smile: Jen jsem potratila a měla jsem vložku ,tak jsem to vše prostě viděla protože stebe to embryo vyjde tak jsem ho vzala do ruky a sekla sebou.Když si uvědomíš co držíš no nějak jsem tu vložku sundat musela. Ale tya prosím na to nemyslí :slight_smile:
12. únor 2012 v 11:10  • Odpověz
@lili1986 TO JE NĚCO NESKUTEČNĚ HROZNÝÝÝHO..... LILI TO SE NEDÁ.....MĚ SE CHCE NORMÁLNĚ ZVRACET Z TOHO....
Hlavně ať už je vše ok, pojď do tý soukr....a tady to už zavřem....tohle nemůžu už číst... :frowning2:
co všechno ženská zažije, než má své dětičky.... :frowning2:
12. únor 2012 v 11:14  • Odpověz
@twininky Ženy pro své děti budou trpět už vždycky:slight_smile: ja nevím jak se tam dosta:D Dělám segedýn a sním ho dřív než se udělá :grinning: miluju syrové maso.
12. únor 2012 v 11:56  • Odpověz
@lili1986 napiš ckei do IP a ona tě tam přidá :wink: a neni nebezpečný jíst teď v tvém stavu syrové maso??
12. únor 2012 ve 12:05  • Odpověz
@twininky Jsem ho vytahla z mražáku tak snad né :grinning: Ják jsem tam stála a okusovala tu kost jak šílena vypadala jsem jak kanibal :grinning: Já to raději omezím ,ale nemužu si pomoct :grinning: Ja už se děsím té úterni kontroly :astonished: jdu napsat ckei.
12. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, můžu mezi Vás? Ckei, prosím, mohla bych do Vaší soukromé skupiny? Zítra začínám 6. týden svého prvního těhotenství :slight_smile: .
Hezký večer!
12. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz
@larina napiš jí do IP :slight_smile:
12. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz
@twininky Dík za radu, jdu na to! :slight_smile:
12. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz
Ahojky, tak já se k vám taky přidávám. Za dva dny jsu na ultrazvuk, tak se spíš bojim, že není vše ok, ale člověk má myslet pozitivně, ale to se řekne, když člověk všechno čte.....Čekám miminko poprvé... :wink:
14. únor 2012 v 18:02  • Odpověz
@tertery napiš ckei do IP aby tě přidala, my jsme v soukr diskuzi :wink:
14. únor 2012 v 18:10  • Odpověz
@twininky: Ahojky to nechápu?
14. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz
14. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz
@tertery no tady už si s tebou nikdo povídat nebude, protože všichni přešli do soukr. diskuse..proto jsem ti řekla ať napíšeš uživatelce CKEI do IP(interní pošta) a on a tě k nám přidá :wink:
14. únor 2012 ve 21:36  • Odpověz
Tak u mě vše v pořádku , srdíčko pěkně bije a mám fotečku pak přiložím:slight_smile: Všem držím palečky :slight_smile:
16. únor 2012 v 08:31  • Odpověz
Ahojky, jsem tu nová a právě dnes kolem 19h jsem objevila // Je to čerstvé a nádherné. Mohla bych se k vám přidat? Jinak je to plánované a moc chtěné :slight_smile: Budu moc ráda, když mě vezmete mezi sebe :zipper_mouth:
17. únor 2012 ve 22:13  • Odpověz
@simimo Napiš ckei IP aby te pridala do soukrome skupiny(diskuze) :slight_smile:
18. únor 2012 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.