Termín porodu říjen 2012

Hledám, ale nenalézám... najde se někdo s TP říjen 2012?
Pokud už tu taková diskuze je, omlouvám se, fakt jsem nenašla.
marketa97
18. únor 2012
@lucinka1991 já jsem na tom stejně jako simimo takže taky napsat ckei? abych mohla k vám? 🙂
lucinka1991
18. únor 2012
@marketa97 Jojo taky 🙂
marketa97
18. únor 2012
@lucinka1991 díky už jsem tam 🙂 byla to rychlovka
lucinka1991
18. únor 2012
Nemáš zač 🙂
marinkat
19. únor 2012
já to vubec nechápu , co mám napsat ? Ráda se k Vám opět přidám maminky budoucí .-)
janinacel
19. únor 2012
Ahoj holky, doufám, že se k Vám mohu přidat. Já mám také dálnice. K mudr jdu teprve 6.3., tak doufám, že vše bude ok. Jinak všem nastávajícím maminkám moc gratuluji 😉
marketa97
19. únor 2012
@janinacel jsme v soukromé diskusi, napiš její zakladatelce ckei aby tě přidala k nám, já jí taky takhle včera žádala 🙂 a gratuluji 🙂
janinacel
19. únor 2012
@zoditka ahojky!Prosím o pridání do soukromé diskuze. Děkuji
marketa97
19. únor 2012
@janinacel ne ne musíš napsat přímo uživatelce ckei ta je zakladatelkou té soukromé diskuse 🙂 napiš jí interní poštu
janinacel
19. únor 2012
@marketa97 moc děkuji za info 🙂
zoditkaautor
19. únor 2012
@janinacel @marinkat Ahojky, musíte napsat IP @ckei písnu, ať vás tam přidá... tu soukromou zakládala ona...
😉 . Nebo jí mám napsat?
marketa97
19. únor 2012
@janinacel nemáš za co 🙂
janinacel
19. únor 2012
@zoditka já jsem jí teď napsala, tak snad jí to dorazí. Moc tady ještě neumím komunikovat 🙂
zoditkaautor
19. únor 2012
@janinacel Já jsem jí teď taky napsala, ať tady nakoukne, že tu jste 2, co byste se rády přidaly 😉... tak budu se těšit 🙂 !!!
marinkat
20. únor 2012
@janinacel Mužeš mi s tím pomoci , co to je to IP. moc se tu špatně orientuje 😃 Dostat se do dizkuze?Děkuji Marí
janinacel
20. únor 2012
@marinkat ahojky! IP je ta obálka nahoře, na tu klikneš, tam napíšeš ckea a poprosíš jí o zařazení do diskuze. Snad jsem ti alespoň trošku pomohla 🙂
twininky
21. únor 2012
@marinkat ahojky,,,jestli chceš do diskuse tak mi písni já to zařídím 😉
marinkat
22. únor 2012
Ahojky , určitě budu moc ráda , co vše potřebuješ abych se tam dostala 🙂 Díky moc 🙂
twininky
22. únor 2012
@marinkat nemusíš nic....zatím...napsala jsem jí...aby tě přidala....tak hned jak budeš mít klíček u sebe ve foru, tak budeš moc přijít :-x 😉
trpytkaa
27. únor 2012
🙂
trpytkaa
27. únor 2012
Můžu se přidat? Čekáme také na říjen 🙂
twininky
27. únor 2012
@trpytkaa napiš ckei do IP aby tě přidala k nám do říjnovek...my sem už nechodíme 😉
marinkat
28. únor 2012
Ahojky Holky , tak také čekám říjnátko , začátkem 2-8 Řijna . 🙂
trpytkaa
28. únor 2012
@twininky a jak se dostunu na IP? ckei
twininky
28. únor 2012
@trpytkaa jak máš úplně nahoře vedle svýho nicku tu obálku, tak na ní klikni a napiš novou zprávu....
v kolonce komu zadej ckei a do předmětu napiš třeba přidání uživatelky. to odešleš a ckei tě přidá k nám 😉
kajikaji
2. bře 2012
Ahoj Holky, to je příjemné vidět tolik nastávajících. Pokud všechno dobře dopadne tak máme termín 9.10. 2012. Je to naše první mimi. Mohu se přidat k Vám? Rady od maminek se vždy hodí. 🙂 Mějte se pěkně 🙂
zoditkaautor
2. bře 2012
@marinkat
@kajikaji

Ahojky,
přesunuly jsme se do zamčené diskuze tady http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupi...
Pokud byste se chtěly přidat, musíte kontaktovat @ckei , nejlépe do IP.
A gratuluji!!! 🙂
lucylama
5. bře 2012
Ahoj holky,přidávám se k vám a ráda si budu s vámi povídat..jsem v 10.týdnu,dneska rovných.. 🙂 Termín mám na 1.10.,dostala jsem dneska i průkazku,tkž jsem oficiálně mezi těhulema.. 🙂 Je to pro mě nový,čekáme prvního špuntíka.. 🙂

jinak @lili1986 : já betu GS Mamavit,kyselina listová už v nich přímo je a i spousta dalších pořebných vitamínů.Neni to teda zrovna levný,je tam 30 tablet a stálo mě to 430 Kč,ale je to dobrý,jak se nám mění chutě,tk tohle nijak nesmrdí..ani příliš nevoní..a netrpím snad ani po tom nevolnostma,tkž doporučuju.. 😉
twininky
5. bře 2012
@ lucylama přesunuly jsme se do zamčené diskuze tady http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupi...
Pokud byste se chtěly přidat, musíte kontaktovat @ckei , nejlépe do IP. 😉
lucylama
5. bře 2012
Už jsem psala o přidání,snad jsem napsala správně a budu tam přidaná.. 🙂