• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
@zoditka Když člověk potká někoho ským si rozumí :grinning: tak se to píše samo:slight_smile: A taky aby to tu moc nestálo než se přidaji další maminky:slight_smile:) Já vím klučičích je hodně krásnych oblečků, ale ty šatičky se mi líbi:D Sice nejsem žádna fiflena ,která nosi růžovou,ale na miminku se mi líbi moc :grinning: Tak pokud budeš mít ted holčičku, tak se budeš trošku bát jako my prvorodičky :grinning: Já bych jednou chtěla takový mix aby si hezky hrály a hoky nebyly jako z cukru ,ale aby je kluci naučili prát :grinning: Stím cvičením ,taky myslím ,že si ani nevšimneme a na jaře bude vše pryč a ani nestihneme uždibovat na vánoce :grinning: a cukroví nám napečou babičky. Obdivuji tě, že budeš v pohodě zvládat tři děti ja tu pak budu prvni měsíce brečet co mám dělat s jedním :grinning: než si zvyknu:slight_smile:
3. únor 2012 v 19:32  • Odpověz
vla1: kaukalacka je super :wink:
Tak ja termin 12.10 - tak doufam ze tu s vama budu do konce. testy jsou kazdy den porad slabe a stejne :frowning2: . Ale u prvniho tehotenstvi to bylo hodne podobne.
Ja jsem si koupila listovku a vit. c ,zinek .
3. únor 2012 v 19:37  • Odpověz
@lili1986 sex..ani náhodou....to jsem zavrhla okamžitě, no tak nějak dávám pozor, ale né že bych ležela to ne prostě normálně chodim a vařim a nádobí atd....ale jsem doma v klidu na neschopence, takže doufám že dělám maximum, ...
:grinning: nééé teď budou holčičky a kluk až příště... :grinning: :grinning:
3. únor 2012 v 19:37  • Odpověz
@zoditka no už je rozhodnuto jo??? :slight_smile: :slight_smile: ve které fázi se začne vlastně vyvíjet kluk....nejrpve jsou všechna embrya holky a pak se z něj udělá kluk, já doufám že moje embryjka si vybrali pulinu :grinning: :grinning:
jo jasný kluk nebo holka, mojí lásku už mají 15 dní :wink: :wink:
3. únor 2012 v 19:40  • Odpověz
autor
@lili1986 A tak asi to přeháním, věřím že i na holčičku bych našla pěkné oblečení :slight_smile: . A vystihla jsi to přesně, jestli ten drobeček toho pindíka nemá, budu se fakt cítit jako prvorodička :grinning: ! A taky vím, že bych se o ni mnohem více bála... no uvidíme, nejpozději v říjnu to zjistíme :slight_smile: .
A neboooj, teď máš z toho takové všelijaké pocity, protože vlastně nevíš, do čeho jdeš, ale po porodu uvidíš sama, ono to jde pak všechno tak nějak samo, přirozeně... a je to všechno strašně krásný, u prvního obzvlášť :slight_smile: .
Cheche a kdo říká, že budu ty tři zvládat v pohodě :grinning: ? No snad jo... já mám pocit, že čím víc dětí, tím je to snažší... jako třeba teď si kluci spolu hrají a já jsem v klídku na PC :sunglasses: , o tom se mi s jedním dítětem mohlo jenom zdát :grinning: . I když si upřímně moc neumím představit, že ten náš 16-ti měsíční prďolka bude v říjnu velkej brácha :sweat_smile: ! On je pro mě furt takové miminko mazlinkavé... no mám co jsem chtěla :sunglasses: :grinning: .
3. únor 2012 v 19:44  • Odpověz
@eligar
Neboj určitě zesíli:slight_smile: nejdřív jsem se na něho dívala pod lupou abych viděla náznak čárky:D A 5 dní po spoždění byla až normálni:slight_smile: Tak budu držet palce. A jak píšeš ,že bys měla mít termin 12.10 tak já 10.10 a test byl silný včera. Tak si kup mama test ten je hodně citlivý a určitě za dva dny bude silný:slight_smile:
3. únor 2012 v 19:46  • Odpověz
autor
@twininky Rozhodnuto je přece ve chvíli oplodnění, né :wink: ? Když vajíčko oplodní x- spermie, je to holka, když y, je to kluk :sunglasses: . U IVF je to podle mě úplně 50 na 50, u přirozeného se říká, že klučičí spermie jsou rychlejší, ale vydrží kratší dobu, takže by měli vyjít, když se tulíte v den ovulace... když třeba 2 dny před ovulkou, je větší pravděpodobnost holčičky, protože holčičí jsou pomalejší, ale vytrvalejší, umí si na to vajíčko déle počkat, déle přežijí. Vzhledem k tomu, že jsem se tulili den před ovulkou, měla bych podle toho čekat zřejmě třetího prince :slight_smile: .
3. únor 2012 v 19:48  • Odpověz
@twininky To máš skvělé stím sexem :grinning: Já mam bohužel doma nymfomana a jak jsem mu řekla, že ho do sebe 9 měsícu nepustím málem to sním seklo :grinning: Tak ho musím každy den nějak zabavit a unavit aby mu to nechybělo :grinning: Jinak jsme měli sex i třikrát denně. Tak když chce mimi ,tak až to vydrží:D Jinak jsem taky doma jsem si pozastavila živnost až jsem ted v klidu jen mám 4 měsíčni štěně bulteriera,tak mám tělocvik pořád :grinning:
3. únor 2012 v 19:50  • Odpověz
autor
@lili1986 Jooo, tak s mým chlapem to taky málem seklo, když se dozvěděl, že už jsem těhu, tudíž stop sexování :grinning:
3. únor 2012 v 19:52  • Odpověz
@zoditka Tak jak to čtu ,tak to bude asi chlapeček :grinning: nebo opožděna holčička z minulého dne :grinning: Já mam taky sestru starší o rok a :grinning: tři měsíce a je pravda, že dětství bylo super když měl člověk někoho na hraní:slight_smile: a rodiče zase nemaji tolik fantazie jako děti. To ja budu mít taky mazlinka nebo mazlinku už se těším :grinning: Já se o holčičku taky budu ptát ještě v dnešní době. Když je všude plno bláznu,tak možna ve 30 ji pustim samou na nákup :grinning:
3. únor 2012 v 19:54  • Odpověz
@zoditka Ten můj má po třech dnech bez sexu už apsták :grinning: a to ještě bude jaro a hormony se budou všem bouřit :grinning: to bude. Jinak všude píši, že pry sex nevadí ,ale nevím je i větší riziko zánětu atd. Tak to rači vydržíme:slight_smile: Musíme těm našim chlapum najít jinou zábavu
3. únor 2012 v 19:58  • Odpověz
autor
@lili1986 Hele nemusí, klidně to ta holčička může být, ono to taky není na 100% :slight_smile: . Kdyby to bylo tak jednoduché, tak si to všichni naplánujem tak, ať máme pohlaví, které chceme, ale naštěstí to tak jednouduché není, i tohle je pouze teorie... sice je to logické, ale přírodu nikdo neoblafne :grinning: . Naštěstí :wink:
Jinak ten mladší bude mít 2 roky, až se mrně narodí, tak to snad už nebude takový masakr :sunglasses: . A starší bude mít 5, už teď je to pomocníček a na miminko se děsně těší, tak věřím, že to zvládnem v pohodě. Si věřím, co :angry: :grinning: :sunglasses: ?
3. únor 2012 v 19:58  • Odpověz
@lili1986 :astonished: :astonished: no tak to je síla.....no muj chlap by taky rád, ale řekla sem mu že to mám zakázaný :grinning: , pomůžu mu jinak, bude to muset vydržet, riskovat nebudu ani náhodou, já mám 9ti měsíční fenečku knírače, je to moje zlatíčko...tak společně budeme čekat na ty prťousy

@zoditka no co voni se nezblázní, mají ruce.... :grinning: :grinning:
3. únor 2012 v 19:59  • Odpověz
3. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz
@zoditka já vím, já se furt nějak utěšuju, že to budou holky, néééé já chci aspoň jedno zdravé miminko, které donosím do 9měsíce...je mi jedno co, nemám ještě ani jedno :cry:
3. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz
@zoditka zoditko kdy půjdeš na srdíčko??
3. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz
@zoditka Určitě to zvládnete:D Jak to čtu máš tam same odborníky,kteří ti rádi pomužou:a pokud to bude mala sestřička nedaji na ni dopustit bude mít velké břášky ochránce :grinning: Jinak no kdyby mu stačila jeho ruka já už mám na levé ruce sval jako kulturista :grinning: A v noci jsem ho dnes načapala jak si prohlíži můj zadek,že pry ho na něho vyšpuluji, že bych ho tam chtěla :grinning: ještě ,že má noční jinak bych se sním bala spát :grinning: až mi necha zadek na pokoji :grinning:
3. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz
3. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz
@twininky Určitě neriskuj nestoji to za to :grinning: Mu pak nebudou pod narkozou čistit dělohu ani nebude pak trpět bolesti. Ještě jak jsi byla na umělem oplodněni určitě se opatruj :grinning:a raději posiluj svaly na rukou jako já :grinning: Taky mi je to jedno hlavně aby už bylo zdravé a moje:slight_smile: Muj pokakanek:slight_smile: Tu fenečku ti závidim:D Moje fenka se ted rozhodla rozebrat futra ve dveřích a to v 4 měsícich ma strašnou sílu a je tvrdohlavá děs :grinning:
3. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz
@lili1986 tvý příspěvky mě fakt baví :wink: , skvělý uvolnění, při nervech, tím že je mám vymodlené, tak se strašně všeho bojím aby vše dopadlo, a ty mě fakt bavíš :grinning: :grinning:
naše fenečka je knírač malý černostříbřitý a věčně mi stojí v nohou nebo na mě leze a chce chovat a nebo u mě leží....je o takový zlatíčko, který miluju...možná ještě víc než toho svýho...ale psi a děti budu asi v životě nejvíc milovat...je na tom něco špatně?? :grinning: :grinning:
3. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz
Holky ja teda pri prvnim pribrala 28kg, to byl des. A dlouho se to shazovalo...i tedka mam porad asi o 5 kilo vic, než když jsem zacala s malym. Ale muj pritel me stejne každy den obdivuje a rika mi krasne veci, tak je to aspon v tomhle super :slight_smile: ale jinak jsem lina cvicit, ne jak za mlada...
dle kalkulacky mam tp 12.10. Tak jsem zvedava. A carku na testu a dosti silnou na to, že to bych to mela dostat až za tri dny :confused:
Nechcete napsat každa, odkud jste aspon? U tech obrazku, kde nema nikdo fotku nic nejde videt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2012 ve 20:23  • Odpověz
já zatím strakonice, jestli dostavíme letos, pak klatovy :wink:
no a tímto doufám, že v klatovech konečně otevřou novou nemocnici a tím pádem i porodnici...ta stará je hnus :frowning2:
3. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz
@twininky Taky by se daly řadit mezy ty ,které obsahuji nejvíce chyb :grinning: Sice jsem strávila ve škole 18let,ale nejsem moc na psaní a kdybych měla psat pravopisně ,tak mě to nebaví. Já vždy píšu své myšlenky a pak to tak dopadná :grinning: Já mam ještě čivavu je to taky muj miláček :grinning: ale jak na mě vleze 4 měsíčni 16kilové mimino,že chce zvednout ,tak už utíkam :grinning: ona si myslí ,že je miminko ,ale kdo ji má nosit:slight_smile: Já osobně mám někdy radši zvířata než lidi :grinning: A jak jedu domu kde mi cesta trva ve vlaku 4h ,tak si snima povídam a lidi se na mě dívaji jak na blázna :grinning: Přece se jich musím zeptat jestli chcou papat :grinning: Děti by měly vyrůstat se zvířaty aby nedopadly jako má sestřenice která jak vidí za oknem slepici běží se schovat. Myslím ,že snich vyrostou i lepší lidé ,kteří se nauči starat o druhé a nejsou takoví sobci:slight_smile:
3. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz
@lili1986 na o prď prostě piš jak piš, já teda češtinu miluju, ale tady jak píšu rychle mám v každým příspěvku taky nějakej překlep...
tak tak zvířata muší bejt...jsou to zlatíčka nevinná, narozdíl od lidí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2012 ve 20:30  • Odpověz
@petronuska To je pěkné ,že tě přítel hezky podporuje:slight_smile: a že ti říka pěkné věci. Oni musí pochopit ,že to neni jen tak porodit a nosit 9 měsícu mimi:slight_smile: Čarka určitě nelže ty testy jsou už tak dobré ,že to určitě vyjde. Jen se píše ,že před ms se muže ukázat,ale slaba čárečka.Já jsem ji zase měla silnou až po třech dnech:slight_smile:Jinak jsem z Prahy a planuji rodit u Apolináře.
3. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz
@twininky My tu sice nemocnice máme otevřené :grinning: :grinning: ale musíš se přihlásit 6 měsícu do předu a moji kamarádce se stalo , že právě malovaly ,tak musela rodit přesně jinak by asi rodila na parkovišti před nemocnici :grinning: Asi si koupím hromádku časopisu a budu tam už sedět od 1.10 aby mi někdo nezabral lůžko :grinning:
3. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz
@petronuska taky tiše závidím přítele :wink: , mýmu je to jedno, je rád a na mimčo se těší...ale dokud nebude hmatatelný a porozený tak to neprožívá... :angry: , no jo, hlavně že mi pak pomůže a to on zas jo... :wink:
3. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz
Je nekdo z Moravy? Ja pochazim od Vsetina :wink:
Twininky tak at se dobre stavi a vse jde jak ma at se pak nastehujete :o)

My meli jeste pred par mesici kocicku, rok a pul, ale nakonec sla jednou ven a už se nevratila :cry: ale zase na druhou stranu taky starosti ohledne chcani vsude a pak hlavne kvuli tomu, jak jsme jezdili pryc a museli se doprosovat, kdo nam ji aspon nakrmi...
Jinak malej taky roste se zviraty. Nasi maji psa labradora a pak jak chodi k pani na hlidani, tak ta ma doma taky dva psy, krecka a chodivaji ke konim. No a ve skolce, kam chodi, tak na zahrade aji i slepice, morcata, kocky a kralicky. Tak on zviratka miluje :dizzy_face: Jen te nasi kocce vždycky daval kapky, nevim proc :grinning:
3. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz
@lili1986 no tak to je mazec.....asi zkusím risknout ty klatovy, je to okresní město, tak se tam těch porodů denně tolik nevyskytuje, jako praha, ale jinak praha je super, byla jsem na zákroku v podolí a jezdím do CAR prague fertility centre...takže praha je jednička v tomhle....to tam holky máte dobrý...to pražandam závidim, my sme tady odkázaný na dvojkový zařízení... :angry:
3. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz
@petronuska , možná buď na jednu stranu ráda, protože kočky jsou pro těhule nebezpečné :sunglasses:
3. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.