• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
No ja si na pritele stežovat nemužu. Sice mi trvalo konecne nekoho takoveho potkat, ale stoji to za to, i když jse trosku dal od domova. A on je zlaty uplne ve vsem. Taky nadseny tedka z dalsich // a hned uvedl, že to bude dalsi rok bez sexu :o) S prvni jse fakt na to nemela chut vubec a po porodu taky ne. Ale neslysela jse doma kriveho slova.
No ale treba se to tedka obrati a tu chut budu mit velikou :grinning:
3. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz
Taky když jsem bydlela v Praze, chodila jse do Podoli :o) Mela jsem tam gyndare a pak jsem tam byla na konizaci, ale to už je dlouho.
Twininky, taky jsem to slysela o kockach :wink:
3. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz
@petronuska budiž Ti přáno :slight_smile: , tak nezbývá než závidět :wink:
no vidíš...když jsou teda kočka doma a nikam nejdou a jsou čisté tak je to asi vpoho, ale stačí aby se potkali s jinou a přenáší nemoci a nebezpečné jsou jejich výkaly, může dojít až k potratu.:frowning2:
3. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz
@twininky diky, ale zavidet se nemusi, ne? Snad vasi chlapi taky jsou ti nej.... :wink:
3. únor 2012 ve 20:43  • Odpověz
@petronuska no nej jsou na začátku, apk je to horší, ale to teĎ neřešim, hlavně a´t chodí do práce, nepije nekouří a chodí domů, pak to je dobrý....muj je sportovec a nekouří a nepije...domů chodí takže jsem v klidu, ale čekala bych větší nadšení z těhulkování...no ale on nikdy nic tolik neprožívá, tak mě to trochu mrzí, tak proto... ale zase vím, že je starostlivej, je ze 6ti dětí, tak je vycvičenej, pomáhal adoma rodičům, takže je připravenej na otcovství :grinning: :grinning:
3. únor 2012 ve 20:47  • Odpověz
@twininky Taky dobry :wink: Ten muj prestal kourit pred rokem, ma sice zvykacky, ale lepsi, než cigara a hlavne to stoji min. Tady jsou nehorazne ceny za cigara. Jinak on i doma teda pomaha se vsim, mame to tak nejak 50 na 50. Plus o vikendech e nechava spat do 10ti, nekdy dyl a sam vstava s malym kolem 6 - 7hod :slight_smile: za to jsem mu hoooodne vdecna.
No a nadseni? On je asi nadseny vic, jak u prvniho, co byl pro me sok (neplanovane) a tak i tedka. Ale ja proste nejak moc premyslim co bude a jak a kde a takove ty kravinky... :sweat_smile: Ale samo se taky tesim...Hlavne na ten druhej trimest, kdy je cloveku nejlip, ma brisko, ale tak v norme a ma plno sily :grinning:
3. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz
@petronuska jéééééé, už aby to bylo,,,ten 1.trimestr je plnej nervůůů, a lhaní v práci :frowning2:
hlavně že ten chlap pomáhá...to jo, to jsem taky ráda....já ale prožívám všechno hrozně moc, jsem introvert, tak asi proto.... :slight_smile: ale jsem ráda že jsem těhotná já a né chlap....je to krááásnej pocit mít v sobě život :wink:
3. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz
3. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz
autor
Šmarjá vy jedete, nestíhám :grinning: !!!

@twininky Já jdu k dr. asi 13.2., dýl už to nevydržím :sweat_smile: . Já jsem totiž děsnej plašan, bojím se úplně naprosto všeho, aktuálně se bojím, jestli je prtě tam kde má být... tedy v děloze.
@petronuska To bydlíš docela kousek :wink:

HOLKY NA NĚCO SE ZEPTÁM. Do IP mi přišel dotaz, jestli budem tuhle diskuzi zamykat. Já se přiznám, že na MK jsem docela nováček a teprve se tu orientuju, ale tohle mi přijde jako dobrý nápad. Co vy na to???
3. únor 2012 ve 21:13  • Odpověz
@zoditka a co přesně to zamykání znamená??
3. únor 2012 ve 21:15  • Odpověz
@zoditka s tím báním jsme na tom absolutně stejně, já jdu na krev 6.2. ale na UTZ ještě vůbec nevím... a ty si myslíš že už si v jakým stupni těhulkování??
3. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz
@zoditka jj, ber to zamykani. Aspon nas tu nebude nikdo jinej cist a holky, co se budou chtit pridat, tak ti napisou IP, at je pridas :wink:
3. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz
@zoditka No a odkud ses ty teda?
3. únor 2012 ve 21:18  • Odpověz
@petronuska takže když sem někdo bude chtít, tak musí napsat do IP toho kdo to založil?? a jak to nebude nikdo číst??
3. únor 2012 ve 21:18  • Odpověz
@twininky jj, napise se tomu, do to založil. A ten dotycny mu pak da pristup.
Jinak tohle je verejna diskuze, takže si tohle muže cist kdokoli, kdo je na MK. A do zamcene skupiny budou moci nahližet jen ti, co jsou prihlaseni v te skupine.
3. únor 2012 ve 21:21  • Odpověz
@twininky a teda admini do ni taky mužou nahližet... ale s tim se musi pocitat
3. únor 2012 ve 21:22  • Odpověz
@petronuska no jo ale to už se sem pak moc holek třeba nepřihlásí, já si nejdřív taky čtu co tam řeší a pak se přidám....já nevim...no nechám to na vás, každopádně ještě mám dvě holky v Embyotransferu, ketrý čekají jak to dopadne..a pak se k nám taky připojí :wink:
3. únor 2012 ve 21:23  • Odpověz
@twininky sak v pohode, tohle se muže uzamknout kdykoli. Tak treba to mužeme nechat tak nekolik tydnu, at se tu nasbirame a pak se rozhodneme. Ono totiž i fotky v uzamcene skupince nikdo krome nas ocumovat nebude a pod...
3. únor 2012 ve 21:27  • Odpověz
@petronuska jasný, to zní rozumně... :slight_smile:
3. únor 2012 ve 21:29  • Odpověz
Teeeeeeda holky, jste to dneska rozjely :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já sem taky od Strakonic :wink:
3. únor 2012 ve 21:48  • Odpověz
Strašně se ve vás ztrácím, dejte si prosím jiné obrázky nebo svoje fotečky :frowning2:
3. únor 2012 ve 21:49  • Odpověz
jj, Taky se pridavam, abyste si tady daly aspon nejakou fotecku, at vime, s kym mame tu cest :wink:
3. únor 2012 ve 21:52  • Odpověz
@vla1 @petronuska, ne že bych se za sebe styděla, ale holky já mám problém, mám darovaná vajíčka, a chci kvůli tomu zůstat v asnonymitě, ne kvůli sobě ale kvůli dětičkám, nechci aby mě tady znání poznali a pak vše vyslepičily všude, nedejbože někdy mým dětem...nevim, jestli to chápete...ale zatím to tak cítím, ale rozhodně to není nic proti vám, je to kvůli nepřejícím známým v okolí...a na netu se pohybuje jich hodně... :cry:
3. únor 2012 ve 21:59  • Odpověz
@twininky od toho je prave i ta zamknuta skupinka, kdy te proste nikdo neuvidi.
Ale nemusis si dat svou fotku, dej treba nejakej obrazek :wink: Pokud ne, tak taky v poho, zlobit se nebudem, že? :wink: :grinning:
3. únor 2012 ve 22:02  • Odpověz
@petronuska obrázek mi to nebere, já už zkoušela ale admin mě to smazal...jenže i kdybych byla v zamčené tak fotka v profilu se zobrazuje i v jiných diskusích....kdybych měla IVF ze svými vajíčky tak bych to neřešila, ale tohle ví jen moje máma a manžel, nikdo jinej už to vědět nebude, je zbytečné aby se to děti dozvěděli, stejně budou mít jen jednu mámu - mě :slight_smile: zatím jsem rozhodnutá, že to nikdo vědět nebude ani babičky ani tchyně ani muj táta...jen já moje máma a manžel...holky ale i tak jsem šťastná že mám ty miminečka... :wink:
3. únor 2012 ve 22:07  • Odpověz
@twininky tak to je jasny, rozumim :wink: Hlavni je, že se vam to povedlo, at už jakoukoli cestou a že deti budou stastne s vama a vy s nima :dizzy_face:
3. únor 2012 ve 22:12  • Odpověz
@petronuska no holky ale ta rána když se dozvíte že nemůžete mít děti byla strašná, půl roku sem to rozdýchávala, i teď ještě občas mi je líto že nikdy mi nebude mimi podobné ani nic po mě mít nebude..ale už sem to vstřebala, nikdy jsem nečekala že zrovna já budu jedna z těch co nemůže mít své dítě.... :frowning2:
Jsem neskonale šťastná za to že ženy darují vajíčka, že mi nějaká žena dala pocit být těhu, je to nepopsatelný vděk a zážitek, ani mě nezkoušeli stimulovat, ve 28letech FSH 58, takže přechod ženy v 55 letech..budu už pořád muset brát hormony kvůli osteoporóze, padáním vlasů, rakovině apod. věcí spojených s přechodem....mno prostě není se čím chlubit
Ale teď hlavně ať klapnou ty dětičky, chci zažít to že mi řeknou jednou dětičky slovo MAMI a pak třeba i BABI...moc po tom toužím... :slight_smile:
3. únor 2012 ve 22:26  • Odpověz
@petronuska ale jestli se vše povede, klidně vám pak pošlu foto do IP i s miminkama...ale jen vám :wink:
3. únor 2012 ve 22:27  • Odpověz
@twininky teda musi to byt pekne težke takhle :frowning2: a je mi lito, že to tak je.... Ale to, že ty deticky nebudou uplne tvoje, jak pises, tak stejne je budes nosit pod srdickem ty a to je taky hrooooozne moc!!!! :slight_smile:
Nektere ženske vubec nemužou ani to a pak jsou neskutecne stastne, když jim vyjde aspon adopce.
Takže držim moc moc moc pesti, at vam to vyjde a miminka krasne prospivaj a rostou v brisku!!!

Jinak moje nej kamoska darovala vajicka asi 2 nebo 3 roky po sobe. Akorat tedka už se snaži s pritelem o miminko pres rok a porad nic :unamused: Ale tak snad se jim to podari taky
3. únor 2012 ve 22:31  • Odpověz
@twininky urcite, to už budes muset :grinning:
3. únor 2012 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.