• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
@twininky je to moc dobře, že to jde v dnešní době udělat takto, moc ti to přeju :slight_smile:
3. únor 2012 ve 22:34  • Odpověz
@petronuska určitě neboj, tobě je určitě pošlu :wink: a děkuji....už jsem to vstřebala a jsem opravdu šťasná že to jde, no o adopci jsem samo přemýšlela ale to je úplně to poslední řešení....
Jo a to sem si taky říkala, že ženy darují třeba ještě když choděj do školy a pak třeba je budou chtít a ono jim to nepůjde a nakonec budou muset přijmout oni darované od jiných....fůůůůůůů to by bylo strašný...
Já je mám od 27 leté dárky ně která už děti má....tak jsem ráda...občas na ní myslim, musí mít dobré srdíčko, dětičky budou po ní určitě zlatíčka :slight_smile: :slight_smile: a podobu neřešim, budou stejně nejkrásnější tak jako pro každou mámu :grinning:
3. únor 2012 ve 22:37  • Odpověz
@twininky A když jdes na ty vajicka, daji ti nejaky vyber, od koho asi tak chces? Jako že vis nejake info o te dotycne? A vajicka mas od pani, ale oplodnene jsou už tvym manželem, nebo ne?
3. únor 2012 ve 22:41  • Odpověz
@petronuska ne vše je anonymní, musela jsem podepsat papíry, že nikdy nesmím pátrat kdo to je, a nekontaktovat, jen mi řekli že má stejnou krevní skupinu, že je jí 27, a že má maturitu a že je zdravotní sestřička.. a prostě mi ji přidělili bez výběru, oni hlavně koukaj na to aby měla stejnou krev, protože já mám 0- a to je taky pak problém. Jj přesně tak, oni ji nastimulovali, pak ji odebrali vajíčka, a ten den tam musel jet na odběr manžel a odebrat spermíky, samozřejmě se nesmí potkat,a le to už CARy maj tak zařízeno, no a třetí den jsem jela na transfer, a taky mě museli sesynchronizovat cyklus s dárkyní, nasadili mi léky Estrofem 1-1-1 a Ultrogestan 2-2-2, to beru pořád až do 3. měsíce těhu...no je to to věda, jsou to machři, pak vybírali ty nejkvalitnější embryjka a zůstali mi ještě 2 v mrazáčku, atka se modlím ať to vyjde, chtěla bych ještě z těch zbylých pak jedno...., protože kdyby se nepovedlo, musela bych mít dárky ni zas jinou, a bylo by škoda kdybny dětičky byli každé od jiné paní ...ale šla bych do všeho :wink:
3. únor 2012 ve 22:49  • Odpověz
@vla1 děkuji moc...taky jsem ráda a divím se co všechno dnes je možné udělat :wink:
3. únor 2012 ve 22:51  • Odpověz
@petronuska Tak to budeme mit stejne datum :slight_smile:)

ja jsem pribrala pri prvnim 17 kg , ale po tydnu kojeni bylo vsechno pryc. Horsi je materska, pribrala jsem 8 kg ty jsem shodila ted :D a ted zacnu snad pribirat ale opatrne. :slight_smile:
4. únor 2012 v 07:04  • Odpověz
Ahoj holky
nevím jestli jsem v tom sama :grinning: ale už 4 dny trpím nespavostí. Jsem to měla i u prvního těhu před dvěma měsíci. Jdu v 21h spát a v 24h už se dívam do zdi a mám šíleny hlad :grinning: Cítim se jak nadopovana kofejnem a přitom jsem unavená a nemůžu spát :grinning: Pokud to bude trvat ještě 9 měsícu ,tak si asi najdu nějakou nočni práci :grinning:
4. únor 2012 v 07:46  • Odpověz
@twininky Já stebou úplně souhlasím, že to darcovství nechceš roztrubovat. Lidi umí být hodně zlí a dětem by to jen ublížilo. Chlapi jsou více ješitní ,tak je dobře , že vajíčko může oplodnit spermie tvého muže. My ženy jsme jiné jsme rády aspon za tuto šanci ,tak si na pocit ,že vajičko je cizí rychle zvykneme a jsme štastní ,že to existuje. Jinak dárkyně musí být určitě taky dobře vybírane. A musí to být určitě ženy, které jsou laskavé a hodné.Určitě by každá nechtěla žít stím ,že má dítě někde na konci republiky. Určitě by do toho nešla nějaka žena, ktera vyšla základku v 5 třídě má už 10 dětí a jeji muž krade po nocích kabely.A jejich hlavní jazyk je romština :grinning: Myslím ,že tvé vajíčko bude mít dobré geny :wink:
4. únor 2012 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky teda vy jste se rozjeli nestíhám to pročítat :slight_smile: jinak všem moc gratuluji
4. únor 2012 v 08:13  • Odpověz
@lili1986 Ahoj to jsme na to stejne jenze ja se nebudim po 3 hodinach ale kazdou hodinu a rano pak kdyz mam vstat tak jsem jak přejetá válcem :grinning: a nic se mi nechce
4. únor 2012 v 08:15  • Odpověz
@lucinka1991 Ahoj ,tak to jsem ráda ,že nejsem blázen :grinning: to budou asi ty hormony. Jinak pokud to bude pokračovat až do konce ,tak jim ten porod prospíme a ani nebudeme potřebovat žádne oblbováky :grinning: Ani přes den neusnu nevím snad se nám to zpraví :sunglasses:
4. únor 2012 v 09:03  • Odpověz
@lili1986 ty jsi ale vážně dobrá, :wink: jsi rozumná žena a zároveň i vtipná,přítel má doma poklad :wink: :wink:
já sem dnes ráno sjela ze schodů, padla jsem na prdel, tam mám teď hroznej strach o ty maličký, já sem takový nemehlo blbý :confounded: :confounded:
4. únor 2012 v 09:08  • Odpověz
@lili1986 já se chtě nechtě dívám do půlnci a do jedný na TV, abych v noci taky trochu spala...miulý týden, jsem pokaždý vstala ve 3 na WC a pak do 8 třeba nemohla usnout :slight_smile:
4. únor 2012 v 09:10  • Odpověz
@twininky Neboj, bude to určitě v pořádku :wink:
Holky udělal se mi opar a dost mě bolí ucho :unamused: Myslíte si, že si tam můžu něco kápnout? :frowning2:
4. únor 2012 v 09:39  • Odpověz
@vla1 ale co??? já sem hrozná, čím víc chci být opatrná, tak nad tím pořád přemejšlim a pak tohle...doufám že ano :slight_smile:
Chtělo by to něco na přírodní bázi...něco jako jsou ty kapky do nosu z mořské vody ty mohou i těhule....ale oni by ti v lékárně poradili.. :wink:
4. únor 2012 v 09:44  • Odpověz
@vla1 anebo cibuli nebo česnek?? Ty myslíš že máš lehký zánět??
4. únor 2012 v 09:44  • Odpověz
@twininky Přítel nemá doma poklad ,ale hysterku :grinning: hned jsem ho sjela jak se vrátil ráno z práce. Jakto ,že když jde do práce trvá mu cesta 45min a když jde ráno domů trvá mu 2h :grinning: tak jsem za ním třískla dveřmi až na mě nešahá :grinning: No musím být na něho zlá . Jak jsem četla ,že tvůj přítel je sportovec nepije atd. Tak to bych si přála ,taky to ten můj rád pije kouří a kdysy bral příležitostně drogy, tak ho musím mít pod palcem :grinning: Jinak mě pořád hladi a říka mi jak mě miluje no člověk si nevybere. Bych brala křížence mezi tvým a mojím :grinning: To chce klid jak mi říkal doktor nejčastěji jsou potraty kolem 6týdne to se fakt člověk nemůže ani hýbat. Jinak jsem včera honila psa po celem parku zmetka a taky se nic nestalo. Oni jsou ještě malinci určitě to zvládnou. Pokud se neobjeví do večera krev vše bude v pořádku a taky mi u apolináře říkaly ,že po úrazu začne děloha pomalu krvácet tak do těch 7h, a pak je to 50:50 mě to bohužel nevyšlo. Jinak jsem na jedne diskuzi ,taky četla ,že některé holky piji vodu s citronem je to podobné jako ty léky co se berou proti potratu ,taky se mi zdá ,že ho bereš Ascorutin. Ty léky jak mi říkaly v lékarně jsou vlastně jen vit C ,které zabranují krváceni a zastavují ho.Tak si preventivně dávam každe ráno sklenici vody s citroném :grinning: už stoho bláznim :grinning: Jinak celý den odpočívej a myslím ,že to bude dobré. Ktomě krváceni :frowning2: to snad nepříjde by se jim nic nemělo stát určitě se nepotloukly. :slight_smile: Kdybys viděla moje kozačky ,tak se určitě budeš dívit ,že ještě žiju :grinning: a to jsem vnich musela běhat :grinning: Jinak jsem se zkoušela dívat na tv a vydržela jsem to skoro do rána :grinning: tak nevím co by mi pomohlo :grinning:
4. únor 2012 v 09:47  • Odpověz
@vla1 Na opar zubní pastu jsem na jine diskuzi četla, že ostatni přípravky nedoporučují v těhu ,tak nevím:slight_smile: a do ucha kapičky Aurecon drops forte jsou to přírodní kapky . Jsou to přírodni byliné švýcarske kapky ,ale stratila jsem leták myslím ,že by neměly nijak uškodit. V listopadu mě začalo bolet ucho a v krku a pak jsem zjistila, že jsem těhotná a najednou to zmizelo samo :grinning: :grinning: Pry se u někoho v počátku projevují jako příznaky chřipka atd.
4. únor 2012 v 09:52  • Odpověz
@lili1986 tyve já se z tebe picnu, ty si éro.... :grinning: :grinning: , takže od teď 14dní bych si měla dát největšího majzla jo??? zavolám do práce ať mě nechají 14 dní v klidu, ať je klid....no já doufám, že to bude vpoho, okamžitě jsem na ně myslela, jestli se neotřásli.... :slight_smile: takže říkáš vodu s citronem jo?? Nee ascorutin neberu, navíc beru Aspirin protect 100 a prednison k těm hormonům...ale vodou s citronem nic nezkazím....i tak ji mám ráda ...
No chlapi si člově nevybere, když má to, tak pak zas nemá ono....no někomu se povede... :slight_smile:, ale co hlavně že bude mít maličký rád... :wink:
4. únor 2012 v 09:55  • Odpověz
twininky :Ano vodu s citronem jsem brala 6 tabletek deně toho ascorutinu a vím ,že někdo to bere prvni tři měsíce i když se píše,že by se to v těhu nemělo brát je to jen prý kyselina citronová, která zastavuje krváceni. A je to volně prodejny lék ,tak kdyby něco mám 3krabičky :grinning: Jinak některe holky piji vodu s citronem i během silné menstruace mírni to krvácení. Vietnamci vedle slevnili citrony ,tak vemu 10kg :grinning: Jdu te male bublině ve mě koupit vitamíny, ale pokud to zase vzdá než se narodí pošlu mu do nebíčka účet :grinning: A stejně tam mrzne děti se určitě budou držet raději v nás :grinning: kam by chodili.
4. únor 2012 v 10:03  • Odpověz
@twininky Jinak myslím ,že kdyby muj přítel mohl ,tak ho bude i kojit :grinning: vráti mi ho asi až udělá žluté kakánky po mlíčku to zase budu matka já :grinning:
4. únor 2012 v 10:05  • Odpověz
@lili1986 :grinning: :grinning: , tak já myslím, že ten muj, ty kakánky zvládne...jak říkam je ze 6ti dětí a o poslední dva sourozence už přebaloval, tak je hotovej připravenej
4. únor 2012 v 10:07  • Odpověz
@twininky Jinak pokud to chceš potuplovat něčím zdravým doporučuji čaj bio bylinný čaj pro těhotné od firmy apotheka .Pije se dvakrát deně a je to na posíleni organismu i pohlavních orgánu je tam kontryhel,který posiluje dělohu. Já doufám ,že se mi za tak krátkou dobu vytvořila sliznice jinak jsem nahraná.
4. únor 2012 v 10:32  • Odpověz
@lili1986 jakto nahran, proč bys neměla mít sliznici??? JJ koupla jsem si nějaký čaj pro těhule, ale od teekanné :wink:
4. únor 2012 v 10:38  • Odpověz
@lili1986 jo ale ten tvůj čaj bude lepší...zkusim si ho v pondělí koupit :wink: díky za tip
a koukej..to je dobrý co??
4. únor 2012 v 10:44  • Odpověz
@twininky :grinning: :grinning: :grinning: To je vtipné taková malá kostrička :grinning: trošku morbidní ale hezké:slight_smile: ale po potratu máš čekat 3 měsíce aby se ti vytvořila sliznice jinak se vajíčko neudrží a mě to vyšlo za měsíc :grinning: ale budu věřit bilinkám. Myslím že ty čaje jsou stejně dobré jen u toho mého je metrový popis jak ho vyráběji v krásne krajině v orlických horách a bestak ty bylinky trhaji u temelína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2012 v 10:52  • Odpověz
@lili1986 tfuj, tfuj, tfuj, tak ať ji máš pěknou vysokou :wink: snad bude dobře.... :wink:
No jo to sem někde našla na netu, to nejde se nepodělit :grinning:
4. únor 2012 v 10:55  • Odpověz
Ahoj, holky, můžu se přidat? Vypadá to, že i u mě by mohl být TP říjen 2012 aktuální :slight_smile:
4. únor 2012 v 17:31  • Odpověz
@ckei ahoj..jasně že jo, vítám Tě tady... :wink:
4. únor 2012 v 17:44  • Odpověz
@twininky díky moc....// jsem našla 2.2., tak uvidíme, jestli to tentokráte dopadne :slight_smile:
4. únor 2012 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.