Termín porodu říjen 2012

Hledám, ale nenalézám... najde se někdo s TP říjen 2012?
Pokud už tu taková diskuze je, omlouvám se, fakt jsem nenašla.
twininky
4. únor 2012
@ckei jakto tentokráT? 🙂 každopádně gratuluji k // .-) A kolik je Ti, jestli to není tajné?
ckei
4. únor 2012
@twininky byla jsem těhotná už minulé léto, ale bohužel na začátku září došlo k potratu....takže první těhotenství nedopadlo.....ale to se tak stává 🙂 Takže jdu do druhého 😃
twininky
4. únor 2012
@ckei to je mi líto =-) , a to už si byla v kolikátém týdnu??
ckei
4. únor 2012
@twininky No, naštěstí jen v 6. takže žádná tragédie....
twininky
4. únor 2012
@ckei 😞 žádná tragédie jo??? panebože pro mě by to byla 😞 ...no hlavně že se Ti to povedlo nyní znovu a docela brzy , takže tfuj, tfuj, tfuj, áť to tentokrát dopadne dobře 😉
ckei
4. únor 2012
@twininky nene, já jsem se na to takto nedívala.....prostě jsem to brala jako holý fakt....Povedlo se to celkem brzy, tak uvidíme, jestli úspěšně 🙂
Tobě držím moc moc moc pěsti na 6.2. 🙂 A jinak, založila jsem i soukromou diskuzi, kdybys do ní chtěla jít...
twininky
4. únor 2012
@ckei to je co soukr. diskuze? 😉
ckei
4. únor 2012
Jak je přehled fór, tak jsou tam i "soukromé skupiny" a je tam v posledním sloupci dole založeno téma TP Říjen 2012.....můžu Tě tam přidat a nikdo jiný nemůže diskuzi číst..jen lidé, kterým dám přístup 🙂
eficenka
4. únor 2012
@ckei ahoj holky... dnes jsem našla na testíku // nejen ducha, ale přímo dálnice 🙂 Dle poslední MS mmi termín porodu vychází na 14.10. 2012 🙂 můžu se k Vám přidat?
twininky
4. únor 2012
@ckei a ty nebudeš tady, holky právě včera psaly že to tady zamknou, tak to bysme se dublovali....čekáme ještě až se jich pár připojí a pak se zamknou.... 😉
twininky
4. únor 2012
@eficenka GRATULUJUUUUUU !!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 A vítám Tě tady.... 🙂
ckei
4. únor 2012
@twininky jo tak to jsem si nepřečetla, že to chtějí zamknout.....🙂 Tak kdyžtak budu na obou 🙂

@eficenka to je super!!! Gratuluji...
twininky
4. únor 2012
koukám že v říjnu budou praskat porodnice ve švech 😃
ckei
4. únor 2012
@twininky no to budou 😃 mně vychází TP 10.10. 😃
twininky
4. únor 2012
@ckei tak to už si tady třetí, já a lili1986 máme taky termín na 10.10. 🙂
ckei
4. únor 2012
@twininky to je hezký.....ale stejně to asi na nás moc záležet nebude a už vůbec né na kalkulačce s výpočtem 😃
twininky
4. únor 2012
@ckei já mám po IVF.... tak doufám ve dvojčátka 🙂
twininky
4. únor 2012
@ckei já mám po IVF.... tak doufám ve dvojčátka 🙂 takže asi termín taky nedodržim 🙂
eficenka
4. únor 2012
přidávám svoji : 13DPO a čárky stejně silné, doufám že to nebudou dvojčátka !
ckei
4. únor 2012
@twininky ty bys ráda dvojčátka?

@eficenka to já naštěstí ještě stejně silné nemám....dvojčátka by pro mě byla prakticky nereálná, tak budu ráda za to jedno 😃
twininky
4. únor 2012
@eficenka @ckei 😃 😃 no jasně, přeju si je od malička 😃 a nejlépe holčičky, růůůůžový mašličky jupííí 😃 😃
twininky
4. únor 2012
@eficenka ale čárečka je pěkně silná, klidně by mohli být dvě 😃 😃
eficenka
4. únor 2012
@twininky tak uvidíme... k Mudr se chystám tak za dva týdny - aby bylo vidět i srdíčko/ka 😃
twininky
4. únor 2012
@eficenka no dyť by to bylo pěkný ne?? dva špuntíčky najednou... 😉 já taky zatím nevím, můžu jen doufat..... x-)
eficenka
4. únor 2012
@twininky tak pěkný jo, ale zase radši 3 děti tak po dvou letech než naráz 😃 Ale kdyby se povedlo, tak milovat je budu stejně!!! a mám skvělýho manžela kterej bude rád pomáhat!
ckei
4. únor 2012
@twininky
@eficenka
a vy už, holky, děti máte?

Já je tedy nikdy nechtěla a ani teď nechci. Ani bych je zřejmě neměla šanci donosit, tak bych byla v docela nemilé situaci.....tak jen to ne 🙂

@twininky takže držím pěsti na dvojčátka 😉 😃
eficenka
4. únor 2012
@ckei nee, je mi 23 let a bude to první miminko... V záři byla svatba a teĎ se to povedlo! snad 🙂 100% jisté to bude až po potvrzení na gyn.
ckei
4. únor 2012
@eficenka tak moc držím pěsti!! Určitě to výjde...takže vdaná prakticky pár měsíců...to je hezký 🙂
twininky
4. únor 2012
@ckei =-) =-) ty nechceš?? a nemáš šanci je donosit? pročpak?
já děti nemám, doufám, že se to povede 🙂 a děkuju... 🙂
twininky
4. únor 2012
@eficenka přesně tak..taky čekám k Dr. na potvrzení....tak doufám.... 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli