Termín porodu říjen 2012

Hledám, ale nenalézám... najde se někdo s TP říjen 2012?
Pokud už tu taková diskuze je, omlouvám se, fakt jsem nenašla.
ckei
4. únor 2012
@twininky no, tak to je "veselý"...ale v tomto počasí je člověk na zemi natotata....Tak hlavně opatrně....
twininky
4. únor 2012
@ckei já spadla na schodech jen jsem vyšla z bytu..na suchých schodech na chodbě.... 😃
ckei
4. únor 2012
@twininky aha 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
twininky
4. únor 2012
@ckei já sem zbrklouš, já teda padam často, mam nohy jak kopyta, já nevim...věřim tomu že kdybych šla někde za dámu s podpatky, vrátim se domů s vorvanýma botama a s podpatkama v ruce....
twininky
4. únor 2012
já mam všechny boty s max 4cm a širokým podpatkem kterej je slisovanej s podrážkou...jinak nevim....ale dřív jsem docela uměla chodit, nějak sem zpohodlněla asi víc šoupu nohy... 🙂
ckei
4. únor 2012
@twininky tak to já zase miluji jehlové podpatky a čím vyšší, tím lepší 😃 😃 😃 😃 😃 😃
twininky
4. únor 2012
@ckei no tak z těch bych měla minimálně 10x fakturu dolních končetin 😃
twininky
4. únor 2012
@ckei jako mě se to hrozně líbí...vypadá to moc hezky ale j sem na to debil...
lili1986
4. únor 2012
@twininky Ty jsi ušla dlouhou trat než jsi otěhotněla tak chapu tve obavy a my si jen lehly na zada a bylo to😃aby to nakonec nebyly třeba trojčatka😉 vim že vajiček se tam dava vice myslim že bych sebou sekla kdyby mi doktorka gratulovala k paterčatum😃
ckei
4. únor 2012
@twininky no, i já jsem si jednou strhala díky podpatku vazy v levém kotníku 😃 Ale co už....🙂 Ale znám mnoho ženských, které prostě podpatky mít nemůžou, protože jim v nich nejde chodit..... 😃
lili1986
4. únor 2012
@ckei jsem si po revizi řekla že rok žadne těhotenstvi a už jsem zas štastna že ma v sobe zase maleho přiživnika😃
ckei
4. únor 2012
@lili1986 no, já revizi neměla, měla jsem na ni jít právě tento měsíc a pak další snažení mělo být od července-srpna....no, to jaksi nevyšlo 😃
twininky
4. únor 2012
@lili1986 nu myslim že když bude jedno tak budu taky šťastná, ale zatím ještě doufám v ty dvě, dokud mi to nepotrvdí, budu si myslet že jsou tam... 🙂 ne to si nemyslim, že bych měla tři...to asi ne , ty jo to by bylo velké riziko....bála byc se pak redukce.. =-)
dyť řikam že jste měly oplodňování veselejší... 😉
twininky
4. únor 2012
@ckei a @lili1986 holky já jdu koukat na pohádku na NOVĚ...zatím se tu mějte 😉
ckei
4. únor 2012
@twininky krásné pokoukání, taky budu koukat, s noťasem na klíně 🙂
twininky
4. únor 2012
pohádka s tématem přímo pro nás 😃
ckei
4. únor 2012
@twininky jojo, taky na to koukám a říkala jsem si úplně to samé 😃
twininky
4. únor 2012
@ckei 😉
lucinka1991
4. únor 2012
@eficenka gratuluji 🙂
lucinka1991
4. únor 2012
@twininky mě též vychází TP na 10.10 🙂
twininky
4. únor 2012
@lucinka1991 🙂 gratuluju ti... 😉 ..tak to už sme 4.... holky asi tady dáme sázku která ten termín dodrží 😃 😃
lili1986
4. únor 2012
@twininky fakt pohadka přimo pro nas,ale dnes už mame uměle oplodněni misto pekla😃 diky bohu 😃 Myslim že by tu smlouvu podepsala každa😃
ckei
4. únor 2012
@lili1986 😃 😃 😃
lucinka1991
4. únor 2012
@twininky Jojo, taky jsem na to zvědavá 🙂
twininky
4. únor 2012
@lili1986 😉 no IVF místo pekla, a místo úpisu, podpisy o všemožných souhlasech a prachy 😃
ckei
4. únor 2012
@twininky 😃 😃
vla1
4. únor 2012
Tak já mám TP 8.10., ale jelikož sem při prvním těhu přenášela a potom mi stejně porod museli vyvolat, tak si myslím, že i tentokrát to toho 8.10.nebude 😃
petronuska
4. únor 2012
Ahojky holky, zdravi i dalsi novacky 🙂 Ja byla dnes cely den v praci, na nohou, a pekne me teda pichalo v brichu na prave strane. Kurna, snad to nic neznamena =-)
Ja mam termin dle kalkulacky 12.10. A taky jsem zvedava, jak to pujde. Nas maly mel termin 12.12. a vykoukl dva dny predtim :o)
petronuska
4. únor 2012
A co tak ctu, tak je vas tady docela hodne mladejch, co?
Ja teda prvni dite nechtela ani nahodou do 30ti a skoro se povedlo :o) aly se narodil, když mi bylo 29,5 😃 A jsem rada, že jsem tak pockala. Jsem si užila, dovyvadela se a musim rict, že pak jsem byla aspon ready se usadit.... 🙂
lili1986
5. únor 2012
@petronuska Já bych už chtěla mít do 30 děti dvě😃. Myslím, že jsem se už vybouřila dost 🙂 A už budu jen vzorem pro své děti,ale raději o pubertě jim vyprávět nebudu 😃 Myslím ,že ty termíny jsou fakt orientační a nakonec to dopadne fakt jinak🙂