• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2012

(Zamčená)
23. března 2012 
Ahoj holky jsem nevěděla ,že to těhotenství je ,tak dobré na dietu jsem týden těhotná a mám 2kg dole :grinning: to bude asi tím ,že jím docela dost ,ale přešla jsem na zdravé věci ,tak má asi mé tělo stoho šok :grinning: a ja taky jak místo brambůrek hážu do košíku v obchodě zeleninu ,kterou jsem nikdy nejedla :grinning:
5. únor 2012 v 07:20  • Odpověz
@lili1986 ahojky! to je dobře že si přešla na jinou stravu! Můj manžel měl vysoký tlak a lehkou nadváhu - vyměnily jsme pouze suroviny , přidali ovoce a zeleniny a za 7 měsíců má dole 12 kg a vůbec nehladoví a má pestřejší stravu než dřív! jen tak dál!!!
5. únor 2012 v 07:29  • Odpověz
@vla1
@lili1986
@petronuska
@twininky
@ckei
dobré ránko holky... Jen mě napadlo, jestli si neuděláme takovou tabulku ať víme jak na tom která je :wink:
5. únor 2012 v 07:31  • Odpověz
Eva........1.mimi.............1UZ a kontrola 17.2. .........................TP 14.10.2012
5. únor 2012 v 07:33  • Odpověz
Dobre ranko,holky:slight_smile:
5. únor 2012 v 08:35  • Odpověz
Taky všem přeji krásné ráno.... :wink:
5. únor 2012 v 09:00  • Odpověz
autor
Ahoj kočky,
teda vy toho nakecáte, kdo vám má stačit :fearful: :grinning: ?!
Koukám se tu přidaly nové budoucí mamiky, tak gratuluju, vítám vás tu a přeju pohodové těhotenství :slight_smile: !!!
Mě dneska vzbudili kluci už v 5.30, chachaři jedni :angry: :grinning: , jsem hotovson, mě se chce tak strašně spáááááááááát!!!
5. únor 2012 v 09:33  • Odpověz
@eficenka Ahoj:slight_smile: prostě svědomí mi nedá a musím jíst zdravě:slight_smile: kvuli mimi . Jsem si dala na snidani dva párky a už mám stoho špatne svědomí:slight_smile:
5. únor 2012 v 09:34  • Odpověz
Tak má tabulka:D
Zuzana..........1.mimi.................1UZ a kontrola až dostanu odvahu :grinning: ...................TP 10.10.2012

@ckei Dobré ráno:slight_smile:

@twininky Dobré ráno:slight_smile:

@zoditka Ahoj:slight_smile: tak vidím ,že jsme na tom stejně jen mě budí psi :grinning: ještě si budu toho štěstí do října užívat nebo psi se skoro vyvenčí a nakrmí sami:D Je nemusím přebalovat ani kojit:slight_smile:
5. únor 2012 v 09:38  • Odpověz
autor
@lili1986 Mno kojení je to nejmenší, nakojíš v polospánku, ale donutit se vstanout, pak donutit staršího ať se převlíkne z pyžama, přebalit a převlíct mladíšho, pak sebe, nachystat ovocnou šťávu v odšťavňovači a snídani... to je v 5.30 fakt nad moje síly :sweat_smile: ... my normálně vstáváme kolem osmé, nevím co dneska blbnuli. Když oni jsou jak dvojčata, věšinou jak se vzbudí jeden, hned otevře oči i druhej a hned začnou dělat blbinky a je po spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Jedinou útěchou mi je, že staršák je taky ospalej, tak snad v 11 zalehnem všichni :sunglasses: .
5. únor 2012 v 09:49  • Odpověz
@zoditka :grinning: Tak těch úkolu na 5.30h je vážně moc. Byla bych ráda,že trefím na záchod:slight_smile: To chce zkusit je něčim podplatit :grinning: Kdo bude spát tak dostane kinder vajíčko:D Ja vím lechce se to píše ale huř provozuje:slight_smile: už se nemůžu dočkat to bude u mě:D
5. únor 2012 v 09:53  • Odpověz
autor
@lili1986 Staršího bych možná i něčím podplatit dokázala :grinning: , ale mladšího ani omylem. Jak se vzbudí a sleze z postele, to je konec, to mi už nepomůže nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Jak říkám, normálně vstáváme kolem osmé, ale sem tam se stane, že se vzbudí takhle brzo a je mejdan :grinning: . Jsem zvyklá spát docela málo, nevadí mi to, ale teď jak jsem těhu, se ze mě stává šípková růženka, spala bych furt :sunglasses: .
5. únor 2012 v 09:58  • Odpověz
Ahojky, holky, klidně nějakou tabulku vytvořím, stačilo by mi do IP třeba vaše přezdívka, kdy jste objevily //, kdy máte plánovanou kontrolu a třeba jestli už doma nějakého prcka máte :wink: A já bych to dala dohromady a pak to sem zkopírovala ;)
5. únor 2012 v 10:11  • Odpověz
@zoditka To já právě asi týden řeším jiný problém:D Dýl jak 5h nemužu spát a už mě to ničí:D To asi ty hormony:slight_smile: Asi budu dne ve 2h ráno prát a věšet záclony já nevím:slight_smile: a pak jsem jen zlá a nevrlá na všechny kolem:D
5. únor 2012 v 10:18  • Odpověz
Ahojky,
Vlasta.........2 mimi.........1UZ ještě nevím, chci aby už bylo srdíčko..........TO 8.10.2012
5. únor 2012 v 10:34  • Odpověz
@ckei výborný nápad, čekala jsem kdo s tím přijde :wink: :wink:
5. únor 2012 v 10:58  • Odpověz
@twininky tak teď jen, aby se mi ty info sešly v IP :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:58  • Odpověz

Eva.................1.mimi.................1UZ a kontrola 17.2. .............................................TP 14.10.2012
Zuzana..........1.mimi.................1UZ a kontrola až dostanu odvahu ...................TP 10.10.2012
Vlasta............2 mimi................1UZ ještě nevím, chci aby už bylo srdíčko..........TO 8.10.2012
5. únor 2012 v 11:00  • Odpověz
@ckei Mám to o pár řádku výše:D
5. únor 2012 v 11:01  • Odpověz
Kdy se holky objednávate na UZ. Ja chci až bude srdíčko ,tak nevím někde píši v 6týdnu jinde že až v 8 tak babo rad. Dřív tam chodit nechci.
5. únor 2012 v 11:04  • Odpověz
@lili1986 já jsem si volala k doktorce a řekla mi, že at přijdu nejdřív 5+5... Že by už mohlo být něco vidět, jsem trochu netrpělivá :wink: Ale jinak vím, že ostatní holky chodí i 6-9tt.
5. únor 2012 v 11:10  • Odpověz
@lili1986 no, já bych chtěla taky, ale myslím, že půjdu dřív, mám plánovanou gyn. operaci, takže si mě pozvou, jestli ji teda definitivně zrušíme nebo nikoli....takže tipuji, že půjdu tak v 5+6 nebo 6tt.....
5. únor 2012 v 11:11  • Odpověz
@eficenka Já taky hlavně je důležité aby to nebylo mimoděložní a taky aby se mu udělalo srdíčko:slight_smile: Minule jsem šla v 5 šel už normálně vidět na ultrazvuku ale srdíčko ještě nebylo,tak chci počkat.
@ckei Tak to ti vážně nezávidím snad ti ji úplně zruší když jsi těhotná. A snad to nijak neovlivní těhotenství:slight_smile:
5. únor 2012 v 11:19  • Odpověz
@ckei to ti jí asi odloží ne? To by ani nešlo v těhu :unamused:
Taky asi půjdu tak kolem 8tt, což je někdy koncem února, tak to nevím jestli to vydržím :confounded:
5. únor 2012 v 11:35  • Odpověz
@vla1 no, spíš zruší definitivně a pak by se vidělo až někdy časem, jak by to vypadalo......v těhu to určitě nejde.
5. únor 2012 v 11:36  • Odpověz
@lili1986 no, to se právě nevím, zda nedojde k ovlivnění..mají podezření, že to mohlo způsobit můj první potrat, tak uvidíme, jestli se nebude situace opakovat...snad ne.
5. únor 2012 v 11:36  • Odpověz
Prozatím bych to viděla takto, klidně mi posílejte do ip další údaje, ať to tady nekopírujeme 20x na stránku a já to tam dopřidám a večer ji zaktualizuji :slight_smile:

TWININKY:.............1.IVF 20.1. 2012,*** // objeveny 29.1.,*** krev 6.2.,*** UTZ ?,**************TP 10.10.2012
CKEI; Monika:.......................................... // objeveny 02.2.,*** krev ?,****** UTZ ?,**************TP 10.10.2012
LILI1986; Zuzana: ...................................................................................****** UTZ ?,**************TP 10.10.2012
VLA1; Vlasta: ............................................................................................****** UTZ ?,**************TP 8.10.2012
EFICENKA; Eva: .......................................................................................****** UTZ + KO 17.2.;****TP 14.10.2012
5. únor 2012 v 11:48  • Odpověz
Ahojky holky, tak me chlapi nechali vyspat. Sice v noci jse se vzbudila kolem 4 a nemohla usnout a pak ani nevim, kdy oni vstavali. Vzbudila jsem se v pul 10 a jeste si hodinku cetla v posteli. A tedka chlapi odjeli do obchodu :slight_smile: Je mi nejak soufl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Add tabulka. Teda prijde mi trosku zbytecne psat, kdy se objevily // a kdy se jde na utz, a jine procedury, ne? Dyt si to tady budem psat. Jako to jen muj nazor :confused: :wink: Jen mi to prijde neprehledny...
Ja bych do tabulky napsala jmeno, treba odkud jsme, kolik nam je, kolik mame deti + vek a TP. A pak se muže pridat treba pohlavi, až budem vedet a pripadna jmena deti, co budem chtit.

Treba u nas se chodi jen na max dva UTZ }když jsem cekala maleho, tak byl jen jeden). K Dr se jde až kolem toho 12tt, bo driv stejne nic delat nebudou.
5. únor 2012 ve 12:09  • Odpověz
@petronuska jj, taky bych tu tabulku zjednodušila :wink: A odkud vlastně přesně jsi? A jak ses tam dostala? :slight_smile:
5. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz
@petronuska
@vla1
holky, určitě ji můžete předělat, to byl jen návrh :wink:
5. únor 2012 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.