• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
Ahoj, dneska jsem objevila na digitalnim tehu testu jednoznacne +, tak pokud to tak opravdu je, cekame koncem rijna miminko... pridejte se, at popovidame a vse nalezite probereme. :slight_smile:
11. únor 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ahoj, ja jsem nasla dve carecky vcera rano (TP taky nekdy konec rijna). Chtela jsem se zeptat, jestli se ti u obou tehotenstvi uhnizdovalo vajicko. Mne u prvniho jo a tedka ne. Nevim, jestli je to normalni. Nemuze jit o mimodelozni tehotenstvi? Jinak me nic neboli.
11. únor 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaya No tak uhnizdeni musi probehnout v kazdem pripade. Jak jsi prisla na to, ze by se embryjko neuhnizdovalo?
11. únor 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Já našla na testu // 2.2.2013. Poslední ms byla 31.12.2012. Dnes návštěva u dr. a jsme 5+2tt :slight_smile: TP 12.10.2013 :slight_smile: Příští pondělí kontrola a vysledky krve a snad pujde víc vidět fazolek :slight_smile: Jsem po dvou samovolných potratech, hysteroskoipii, ted' jsme byli na genetice a v březnu nás čekala imunologie v Praze, tak to tak vypadá, že se tomu vyhneme :slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andreajkab Tak to moc gratuluju, to je parada. Ja s doktorem jeste pockam, aby bylo pokud mozno rovnou videt srdicko, takze kdyz bude vse ok, tak budu volat na objednani pristi pondeli. :slight_smile: // jsem nasla dnes a TP vychazi kolem 25. rijna.
11. únor 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cabalkova Děkuji a taky gratuluji :slight_smile: No nám srdíčko ještě vidět nešlo,tak jsme zvědavá,jetsli to bude ten příští týden lepší :p Taky jsme chtěla počkat ,co nejdéle,ale jelikož mám náročné zaměstnání,tak jsem šla raději dříve.Pan doktor mi nasadil utrogestan,tak snad bude vše v pořádku :slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, ráda bych se přidala:slight_smile: já se chystám poprvé na kontrolu ve čtvrtek 14.2., pokud bude vše v pořádku, měla bych být teď na začátku 7týdnu a termín porodu začátkem řína:slight_smile:. Kdyby se mi nezpozdila MS a nevycházeli mi testy pozitivní, tak bych ani neřekla že jsem těhu:slight_smile: Co vy máte nějaké příznaky?:slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Jasne, myslim tim takove to spineni pri uhnizdovani. Cekala jsem, ze to bude mit stejny prubeh jako pri prvnim tehotenstvi (to jsem asi 2 dny spinila)... Snad to neni to mimodelozni. Radsi si zajdu k doktorce trosku driv. Jenom aby mi potvrdila, ze gestacni vacek je, kde ma byt.
Jinak vsem preju bezproblemove a klidne tehotenstvi.
11. únor 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frity Ahojky :slight_smile: No já jsme na tom stejně :slight_smile: Vůbec jsme s tím nepočítala,v březnu jsme měli jet do Prahy právě proto,aby nám udělali vyšetřní a zjistila kde je chyba,jelikož jsme se o miminko snažili od roku 2010,takže jsme s tím absolutně nepočítala,takže díky zpožděné ms jsme se po 2 dnech testovala a bylo to jasné :slight_smile: Jinak příznaky mam malinké teda,malinko mě pobolívají prsa,ale jinak nic. Žádna nevolnost,takže uvidíme asnad to vydrží do konce takhle :slight_smile: A jak je to u tebe? A jinak samozřejmě gratuluji :slight_smile:
11. únor 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky sem jdu nakouknout :slight_smile: moc všem gratuluju! // jsem objevila dneska ráno, od té doby přemýšlím, jak to vtipně večer sdělit manželovi. PM jsem měla 24.12., asi jsem už takovej 7. či 8. týden, sama nevím, před prvním těhotenstvím jsem cyklus mívala hodně dlouhej a tahle menstruace byla jediná (jupí) a příležitostí otěhotnět bylo víc... k Dr. se neženu. Blbě mi je, první příznak byl asi před dvěma týdny, když se mi neuvěřitelně obrátil žaludek při otevření ledničky... a od tý doby jsem celá na vodě. V prvním to bylo stejný a trvalo to aspoň 15 týdnů :frowning2: všem přeju ať se jim tohle vyhne :slight_smile: Tralala, mám radost...
11. únor 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Potřebovala bych radu ohledně nemocenské,tak jestli někdo ví prosím o radu :slight_smile:
V lednu 2012 jsem nastoupila do zaměstnání kde jsem dostala smlouvu na poloviční uvazek na dobu určitou a to na 1 rok do ledna 2013.Od ledna 2013 mi byl doplněn dodatek ke smlouvě o změně ze zkráceného úvazku na plný úvazek. Já tento měsíc zjistila, že jsem těhotná a po lekařské konzultaci mi lékař doporučil jit ihned na nemocenskou, jelikož jsem po dvou samovolných potratech v ranném těhotenství. A tak by mě zajímalo, jak mi nemocenskou vypočítají, zda z polovičního uvazku, nebo již z plného. Předem děkuji za odpovědi a rady!
11. únor 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaya Spineni pri uhnizdovani muze byt, ale taky vubec byt nemusi, ja ho uprvniho nemela a ted taky nic... mam jeste dva dny do terminu ms, tak jsem zvedava, jestli se nebude neco dit tehdy... jo a u prvniho me hodne bolelo bricho jako na ms a ted nic, tak jsem taky nervozni, jestli je vse ok a kdy to prijde... ale je fakt, ze uz nejsem tak silene vyklepana jako u prvniho. stejne se mi tomu nechce porad verit, na normalnich testech mam jen ducha, ukazal mi to digital, tak si rikam, jestli treba nejak nemohl kecat... nemate s tim nekdo zkusenost? U prvniho jsem ho mela taky a byl jasne pozitivni, ale ted nevim, nevim, jestli tomu verit... az na vcerejsi bolest zaludku nemam zadne priznaky...
11. únor 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreajkab Já taky samozřejmě gratuluji:slight_smile: Určitě se vám moc ulevilo:slight_smile: Teď ještě aby bylo vše v pořádku:slight_smile: No my jsme se začali snažit hnedka po svatbě, takže se nám povedlo relativně brzo, na "pátý" pokus:slight_smile: Jsem z toho zatím taková vyhukaná, je to naše první:slight_smile: A vaše?
11. únor 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Já jsem si taky plánovala, jak to nějak vtipně nebo tématicky sdělím manželovi, místo toho jsem k němu přiběhla a rozstřesenýma rukama mu mávala před nosem počůraným papírkem:grinning: Ale i tak měl velkou radost:slight_smile:
11. únor 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@frity No ja taky cucim jak tele a porad tomu neverim... a my uz jeden kousek mame, ale jsem z toho vyjukana uplne stejne, jako bychom ho nemeli. :slight_smile:
11. únor 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova Ono se říká, že každé těhu je jiné:slight_smile:
11. únor 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja se ted divala na stranky Clearblue a spousta holek tam mela faesne pozitivni test, takze zatim rozhodne nejasam a moc tomu neverim...
11. únor 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova To jo, taky se zatim k tomu nějak nechci upina a moc lidi to nevi, uvidime jak dopadnou kontroly. Clovek musi verit:slight_smile:
11. únor 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova No, snad mas pravdu. Myslela jsem, ze kdyz zena to spineni ma jednou, tak ho ma pri uhnizdovani vzdycky... Kez by bylo vsechno ok :slight_smile: K doktorce jsem objednana az na konec mesice, pac je stejne mimo. A myslim, ze do 14 dnu by se ukazalo, kdyby to bylo mimodelozni...
Jinak jsem z toho taky dost prekvapena, ale jsem fakt stastna. Na prvni dite jsme cekali rok. :slight_smile:
Uz pokukuju po oblecka, co bude potrebovat pozdne podzimni dite. Na nakupovani se tesim :slight_smile:))) Tak tedka jenom tuk tuk, at je vse ok.
11. únor 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky se přidávám a gratuluji těhulkám :slight_smile: Já jsem 6+1 a k Dr. jdu v pátek. Snad už bude vidět srdíčko a bude všechno v pořádku. Jinak k těm příznakům, po ránu mám žaludek na vodě a bolí mě prsa. Naštěstí nezvracím, ale teď mě postihla šílená viróza. Snad to nějak neovlivní :frowning2:
11. únor 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaya Jak se rika, kazde tehu je jine... takze si myslim, ze muzes byt v klidu. Mimodelozni se projevuje urputnymi bolestmi na strane bricha, tak pokud nic takoveho nepocitujes, tak bud v klidu!
11. únor 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kucavikova Urcite bude vse ok, neboj nic... ja testla dneska proto, ze me vcera hrozne rozbolel zaludek, jako u prvniho, tak jsem si rekla, ze to zkusim...ale chybi mi jeste dva dny do ocekavane ms, tak to jeste muze splachnout mrcha. :slight_smile:
11. únor 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frity je tak to zavídím,že už jste svoji.my máme právě naplanovanou svatbu letos na květen,ale ted' váham zda to neodložit,když přišlo těhu . Vůbec jsme nečekala,že se nám to bez pomoci podaří a tak jsme spolíhala,že to tak pěkně výjde po svatbě.Ale co se dá dělat ,každopádně jsme moc ráda,že to vyšlo :slight_smile: Jinak je to naše první taky :slight_smile:
11. únor 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucavikova
@frity
@ofelieee
@andreajkab
@cabalkova
Ahoj holky, snad jsem na zadnou nezapomnela. Odkdy mate nevolnosti? Ja jsem teprve 4+0 a minule mi byvalo hodne blbe. Tak se chci jenom zeptat, kdy to tak zacne :slight_smile:
11. únor 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaya Tak ja jsem teoreticky teprve ve 4tt a blbe mi zatim neni, jen vcera vecer jsem mela krece v zaludku, jako tehdy s Tondikem... ja jsem neblinkala ani predtim, jen jsem mela porad zaludek jak na vode... ale kazde tehotentstvi muze byt jine, takze to vubec neznamena, ze by ti muselo byt spatne i tentokrat...
11. únor 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak já se přidávám
oficiálně o těhotenství vím týden, ale osobně už tak tři týdny - jely mi hormony jako blázen :slight_smile:
taky jsem se chystala na nějaké spešl sdělení manželoi (na valentýna) - no vyklopil mu to syn při čtení pohádky - manýžel vylezl z pokojíčku a prý: ma budeme mít nějaké miminko :grinning: ...no tak každopádně forma sdělení originální byla :grinning:
11. únor 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova: jj - já měla obě těhotenství, že jsem ho prakticky mohla pozorovat jen na změněn obvodu pasu a prsou :grinning: .... ale tentokrát jsem už měla hlavu v míse nesčetněkrát ...asi si to vybírám i za ty předchozí :grinning:
11. únor 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaya Ja bych měla byt na začátku 7 týdnu, zatím se cítím dobře... Už teď se ale případných ranních nevolností děsím, hlavně v práci při obsluze klientů si to nedovedu představit:slight_smile:)
11. únor 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frity: třeba nepříjdou ...a nebo příjdou úpně v jinou denní dobu :wink: ..mi je nejhůř mezi 7 a 9 večer (což je fakt boží konstalace na koupání a ukládání :grinning:)
11. únor 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, také si přidám:slight_smile: v pátek jdu k doktorovi,tak uvidim, co řekne:slight_smile: TP mám začatek října...a doma už mám jednu malou devítiměsíční holčičku:slight_smile:
12. únor 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já u prvního neměla žádné nevolnosti...není to pravidlem, žemusí být špatně:slight_smile:) tak třeba vám bude taky jen dobře:slight_smile:) je pravda, že v práci je to mazec - být příjemná na lidi a přitom myslet, jak se dostat, co nejrychleji na záchod :grinning:
12. únor 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 23
Tvůj příspěvek