• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
@markytanka Opravdu, tak to je super...
Já čekám kluka a co ty? Už máš vyšetření za sebou? My jdeme na třetí pokus na 4D ultrazvuk a jestli se nepovede, tak to už kašlu a běžná kontrola mě čeká 13.6. a to mi chce dát doktorka už žádanku na cukrovku :slight_smile:
31. kvě 2013 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Martaa - Ono je to asi jedno, hlavně, ať vše proběhne tak, jak má :slight_smile: Máš úžasnou holčičku :slight_smile: TO koupání v tom kyblíku je boží, to jsem u nikoho neviděla :wink: :wink:
1. čer 2013 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@paja424 - nejspíš to bude holka :slight_smile: všechna nejdůležitější vyšetření za sebou mám, teď v červnu mě čeká ten test na cukrovku, jsem objednaná na 18.6., a pak jsem se objednala na 4D ultrazvuk do Gennetu na 21.6. :slight_smile:
1. čer 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás asi taky holka:slight_smile: já to nechtěla vědět,ale na pátečním UTZ si nešlo nevšimnout :grinning: jinak vše vypadá dobře a 28.6.jdu na další KO a na cukrtest
1. čer 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@markytanka děkuji:slight_smile:) kyblík byl fakt bezva, ještě že jsem si ho schovala:slight_smile:) jinak ono to vypadá,že v něm sedí a tak si hodně lidí myslí,že to není dobré na páteř,ale to malé mimčo tam je v takovém klubíčku a voda ho vlastně nadlehčuje takže dobrý, vlastně tam je v takový podobný poloze jako v bříšku :slight_smile:
1. čer 2013 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@martaa a už máš vybraný jméno? my pořád váháme :slight_smile: jj, mimčo taky vypadá, že si v tom kyblíku pěkně hoví, a že je spokojený :slight_smile:
2. čer 2013 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jméno kluka bychom měli Alfréd a holčičku nevíme asi Alžběta nebo Anna,já jsem pro Alžbětu a Kája taky no uvidíme :slight_smile:
2. čer 2013 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, máte už vybraný nebo dokoce objednaný kočárek? Asi bych chtěla Hartan, ale dodací termíny jsou 8-12týdnů, což už je skoro na objednání. TP mám 21.10. Se vším pořád vyčkávám, ale jestli se na něho tak dlouho čeká...
Díky za vaše rady:slight_smile:
2. čer 2013 v 19:18  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my máte termín 10.10., ale na genetu nám to teď oddálil pan doktor na 14.10. tak uvidíme, kdy se bude malému chtít na svět :sweat_smile:
4. čer 2013 v 17:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@tofudo Ahoj máme už koupený DorJan Prestige a je úžasný, uvidíme, jak v praxi, každopádně vyzkoušeli jsme jich asi 20 než jsme si vybrali tento :slight_smile:
4. čer 2013 v 17:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmaarrket Tak to jste rychlíci, když už máte i koupný:slight_smile: My jdeme příští týden na Utz, tak pak ho už půjdeme objednat. Dívala jsem se, DorJan je pěkný. Včera jsem si dělala podrobný seznam co je třeba všechno nakoupit, pořád si říkám je čas, ale pak mě popadne nervozita, že vlatně nic nemáme a čas docela letí.
5. čer 2013 v 11:20  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj, já už mám tedy skoro komplet oblečení, pořád něco objednávám na Aukru atd :slight_smile: NEpotřebuju nový oblečky.. pak takový věci, jako teploměr, vanička, lehátko, kosmetika, plíny, tu už taky mám, chybí mi snad přebalovák a kočár :slight_smile:
Včera jsme byli v Pettu v LBC se podívat na nějaký kočáry a líbil se nám Tako Mohican, tak uvidíme, mají ho teď v akci.. :grinning:
11. čer 2013 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde je v Liberci nějaký pěkný dětský hřiště?
11. čer 2013 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@markytanka Nebyla ses podívat na Broumovský v bazaaru kočárků? Měli tam pěkný kočárky, jako nový až jsem si říkala, že s tím snad ty ženský ani nejezdily venku:slight_smile:)
11. čer 2013 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@markytanka: Tak to toho už máš hodně pořízeno. Já mám zatím jen pár hadříků a hraček. Taky jsem kupovala jednu neutrální sadu na Aukru a něco na mimibazaru. Teď už vím, že můžu nakupovat v růžové :slight_smile: Kočárek jsme teda už taky objednali, dodací termín 14 týdnů. Už teda začnu taky doplňovat výbavičku :slight_smile:
13. čer 2013 v 11:23  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Martaa - Byla, ale zrovna v pondělí mě teda žádnej nezaujal.. :( Byla jsem docela zklamaná, tak právě si pořídíme asi nový :wink: :wink:

Tofudo - jaký máš kočár?
13. čer 2013 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
markytanka - Hartan Topline X, má krásná velká kolečka, pevná
18. čer 2013 v 11:34  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já se teda taky přidávám s termínem porodu v říjnu 2013. Je tu někdo ze Vsetína?
21. čer 2013 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmaarrket Ahojky, chci se tě zeptat na ten kočárek DorJan Prestige. Taky o něm uvažuju, ale slyšela jsem, že je nějak složitý na skládání, že se musí použít nějaké nářadí na skládání kočárku a taky že je těžký. Už jste ten kočárek nějak testovali, zkoušeli jste s ním manipulovat?
21. čer 2013 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, žádné nářadí potřeba není, přítel ho složil raz dva :wink: ani skládání do kufru není žádná věda, těžký? Má 15kg, což dle našich zjištění má téměř každý kočárek.Zkoušeli jsme ho doma skládat a rozkládat, měnit korbičky, otáčet je a myslím, že jsme vybrali skvěle.Navíc jsme s tím samým kočárkem potkali paní v Pelhřimově a byla naprosto nadšená, což nás ještě víc utvrdilo ve správné volbě, chválila si hlavně kolečka v zimě, že nejsou ty přední tak malé.Brzda, že jse ztuha povolit, ale to je zas lepší, než kdyžby nešel zabrzdit :slight_smile:
26. čer 2013 v 10:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinika Ahoj, žádné nářadí potřeba není, přítel ho složil raz dva emoticon ani skládání do kufru není žádná věda, těžký? Má 15kg, což dle našich zjištění má téměř každý kočárek.Zkoušeli jsme ho doma skládat a rozkládat, měnit korbičky, otáčet je a myslím, že jsme vybrali skvěle.Navíc jsme s tím samým kočárkem potkali paní v Pelhřimově a byla naprosto nadšená, což nás ještě víc utvrdilo ve správné volbě, chválila si hlavně kolečka v zimě, že nejsou ty přední tak malé.Brzda, že jse ztuha povolit, ale to je zas lepší, než kdyžby nešel zabrzdit emoticon
26. čer 2013 v 11:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@markytanka můžu se zeptat kam do gennetu, v Praze na Letnou? :slight_smile:
26. čer 2013 v 15:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak já mám doma nový kočár Tako Warrior Sailor a jsem nadšená-... tedy zatím :slight_smile: Uvidíme, jak to bude za provozu :slight_smile: vypadá takto: http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-warrior/warrior-sailor/kocarky-warrior-sailor-c3-536.html
27. čer 2013 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmaarrket Ahoj, v Praze nevím, jsem z Liberce :slight_smile: ale Pražský je tady: http://www.gennet.cz/klinika-praha-letna.html
27. čer 2013 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
A chlubím se fotkou ze 4D, po nějaký době se nám ji podařilo vzbudit, aby se přetočila :slight_smile:
27. čer 2013 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@markytanka jůůů krásná :slight_smile:
Ohledně toho gennetu, díky, my že jsme také byli, proto jsem se ptala :wink:
27. čer 2013 v 11:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak holky - co už máte nakoupené? jak vše probíhá?
27. čer 2013 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@asineda ahojky,ja mam obleceni po nasi holcicce,ale vzhledem k tomu ze ted cekame chlapecka tak par modrych kousku koupim,kupovala jsme prevazne neutralni obleceni zezacatku ,tak toho moc kupovat nemusime,jinak nejake potreby na koupani,sehnali jsme ubrousky na zadecek levne tak delame zasoby,jinak musim zacit uz vsechno chystat,dokud se jeste citim skvele>o] ted pri druhym tehotenstvi plasim vic nez u prvni :slight_smile: musim uz zajit do lekarny a obednat vsechny poporodni veci,kalhotky,vlozky a tak..minule to trvalo snad tri tydny a vyhledem k tomu ze mala byla o tri tydny driv a prenaset prej urcite nebudu tak ty necely 4 mesice utecou raz dva a co ty uz jsi taky zacala neco kupovat a chystat?
27. čer 2013 ve 22:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@markytanka jee to je krasna malicka prdelka moc krasna fotecka :grinning:
27. čer 2013 ve 22:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Čau ženy, díky... přijde mi jako mimozemšťanka, ale čím víc se na fotky dívám, tím víc jí miluju ... :sunglasses: A to jsem nikdy nechápala, co ostatní na těchto fotkách mají :grinning:

Jinak nakoupené snad už všechno mám... jsem to přeprala a teď mám obrovskou hromadu na žehlení.. vůbec se mi do toho nechce ... mi přijde, že na to nemám dost velkou skříň :sweat_smile:

Cmuchacekoli - já tyhle věci objednala na webu: http://www.mamitati.cz/potreby-pro-maminky/porod/
:dizzy_face:
28. čer 2013 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek