• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
@yavvie tak to mate vlozek na ten pobyt v nemocnici akora,ja jsem mela jenom 2x20 Samu a 16 obycejnych a bylo to malo,tak ted taky budu kupovat vetsi zasobu:o))to prave ze celkem dobry s tim cestovanim a to chci porad jeste ridit...manzel me furt nadava at se setrim...ale na ty dlouhy trasi si uz netroufnu...
8. srp 2013 ve 14:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markytanka tak to asi zalezi na dr me rikal ze to bere v 28tt ale ze ma dovolenou ze mam prijit az 12.8 v 29tt ze se o ten tyden nic nedeje...vubec si nevzpominam jestli se kolem toho 30tt bere jeste ster z cipku nebo uz ne,co nas jeste ceka za vysetreni?
8. srp 2013 ve 14:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak zacinam byt z toho vseho uz vystresovana,silene hroznemoc se na toho malyho broucka tesim ale to co nas jeste ceka to nechi ani videt:o( i nocni mury uz z toho mivam..:o( taky se vam to stava? :frowning2:
8. srp 2013 ve 14:10  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie ne, jen doktor zapomněl napsat termín dle UZ, tak to udělal až dnes :grinning:
Jinak já jsem doma už od února, takže s nicneděláním mám rozsáhlé zkušenosti :angry: :grinning: :grinning:
8. srp 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli já vůbec nevím, vždycky když přijdu na poradnu, tak jsem zvědavá, co přijde :slight_smile: jediné, co se opakuje je měření tlaku a kontrola moči :grinning: jo, a pak kontrola čípku...
8. srp 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ono asi važne hodně záleží na dr kdy to dělá ty odběry a ruzny testy hlavně když to dopadne dobře :grinning: jinak dneska pojedu do kauflandu maji od vcerejska pampersky sleep a play 3-6 kg vychazi 2.42kč :o)tak kdyby jste meli nekdo taky zajem si muzete skocit akce je od vcera do uterka:o)ja jsme s nima spokojena prijdou mi mnohem lepsi nez ty bili po nich Pavlinka byla hrozne opruzena a rychle ji to proteklo :unamused:
9. srp 2013 v 08:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli ahojky zrovna jsem se vrátila z nákupu a taky mám zásoby plínek z kauflandu :slight_smile: taky jsem byla v dmku, tak jsem si tam koupila kalhotky a vložky a prsní vložky, při malé jsem to neměla tak jsem zvědavá :wink:
9. srp 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja sa musim objednat na ultrazvuk v 30tt a nejak tak furt zabudam zavolat :( Inac som zacala prat, zatial druha varka, ide to nejak pomaly :slight_smile: v lovele a dm avivazi a celkom v pohode, aj to prijemne vonia ale ziadne brutus zapachy ako ostatne avivaze. Takze skladam po stole kominky podla velkosti. No a teda som moc rada, ze dnes uz nebolo take teplo, ale to sme asi vsetky :slight_smile: esteze uz je vikend a buduci tyzden mame dovolenku na chate.
9. srp 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jee ja vam tak zavidim ja nejak do ty porodnice furt nestiham chystat,u nas v kauflandu me akorat nastvali...meli jen 3.5,6velikosti jinak 2a4 ktery jsem potrebovala nemeli...proste dneska to zas byl blbej den:o(nekolik hodin stravenych na urologii ,sla jsem si pro vysledky a na ultrazvuk ledvin a močového měchýře,UZ naštěstí dobrý ale v moči je střední zánět a vzhledem k tomu že jsme ted ve středu dobrala teprv ty klion D-100 na kvasinkovou infekci tak me dr zadny leky zatim nedal a za měsic opět kontrola a da mi kdyžtak antibiotika.o(( tak mam hroznej strach aby to malymu nejak neškodilo ten zanět a pak ty leky...:o(nevite některa jestli to ohrožuje miminko?ja se snad do pondělka zblaznim než pujdu do poradny...normalne seme chtelo z toho pořadne brečet:o( jinak v ponděli jdu na ty krve musim to oznamit gynekologovi a tak doufam ze nebudu mit nakej zanet i v krvi..:o(to u meho dr pujdu nejdriv na UZ az tak z a3tydny...ten ma svoje divne terminy:o))proc ja nemuzu mit nic bez potizi:o(jinak to bylo fajn kdyz uz nebyl takovej hic ale i tak v aute bylo dost teplo...
9. srp 2013 ve 22:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie tak si krasne odpočinte at jste oba v pořadku:o)) nas čeka dovolena další týden,ale jedem k našim už se hrozně moooc těšim.o)tu avivaz vam nekdo doporučil?ja mam zkušenosti jen s lovelou praškem a avivaží batole a taky mužu doporučit :grinning: to nejmensi pradylko je nejhorsi vubec ty hromady neubivaji jeste ze ten zaklad uz mam přichystanej nejdřiv jsme připravila velikosti 56-68na prvni tak tři měsice uvidime jak malej bude velikej:o) třeba bude taky drobeček a bude to mit dyl:o)jak u vas na tom UZ řika vam dr i vahu miminka?u nas to nedela ani celkovou velikost jen ruzny casti telicka vidim na jaky tyden odpovidaji...
9. srp 2013 ve 22:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli ahojky, vůbec se nestresuj, já brala při malé hromady léků a je zdravá jako řípa...dokonce jsem si na jednom léku přečetla příbalový leták (vyžádala jsem si jej u sestry v nemocnici) a pak jsem se rozbrečela co všechno tam bylo napsané...mě lékař řekl že ty léky jsou mnohem lepší a neublíží tak jako neléčené komplikace, takže se nestresuj a buď v klidu, držím palce :wink:
10. srp 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
uff to bola noc... vcera ma zacalo boliet brucho na pravej strane od trisla az po bok a obcas mi vystrelilo do stehna. dufam, ze to bolo iba natahovanie nejakych vazov pod maternicou. o 6 rano sme uz boli s manzelom obleceni pripraveni vyrazit na pohotovost ci to nahodou nieje nieco vaznejsie a zrazu to prestalo :slight_smile: Tak som teraz za hrozneho hypochondra :slight_smile: kedze som manzelovi vecer pisala ze do planovanej hospody nejdem, ze ma boli brucho, a on sa vratil z kamaratovej svatby keby ma mal odviezt do spitalu rovno. Takze posuvame aj odjazd na chatu na vecer/rano keby sa mi to nahodou este vratilo.
Nemate niektora skusenosti s podobnymi bolestami?

@cmuchacekoli mozeme si tykat? tu na fore to je zvykom :slight_smile: Avivaz z DM (take biele balenie s miminkom, ultra sensitive bez parfemov, za cca 50) mi doporucila kamaratka z nemecka, a musim povedat, ze to pradlo je prijemne. Tu avivaz samotnu moc necitit, pekne to voni ked vytiahnem z pracky ale vysusene je take normalne, asi by som povedala ze bez vyraznejsej vone. Periem na 50, nejaky program na 2.5 hodiny s extra machanim. Ani zehlit to nebudem, neni treba. Maximalne keby potom maly mal nejaky problem alebo super citlivu pokozku.
Teda drzim palce s tymi zanetmi, snad to bude v pohode a doliecis sa.

Velkost miminka mi doktor nehovori, vzdy je ten ultrazvuk iba tak rychlo aby skontroloval dolezite funkcie a hotovo. Ja som tomu rada, podla novych vyskumov sa nema moc pouzivat, zvysuje riziko autizmu. Na velkom ultrazvuku v spitali v 30tt potom uz budu hovorit vsetko, tam robia zas kompletnu kontrolu ci spravne rastie a vsetko je ako ma byt.
11. srp 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie ahojky jak jsi na tom? v tříslech mě bolí poměrně často a taky podbřišek a kolem pupíku, ale každý to má jiné, napiš jak jsi na tom :slight_smile:
já dneska makala na domečku a trochu jsem to přehnala tak ted ležím a ani se nehnu...pěkný večer :slight_smile:
11. srp 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, můžu se k vám přidat?
11. srp 2013 ve 21:50  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Není tady nějaká maminka z okolí Jičína?
11. srp 2013 ve 21:54  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlen02 kež by doufam že bude všechno vporadku,dneska jsme byla v poradne,vsechno vypada v poradku malej je velkej tak jak ma,obednal jsm se na UZ tak jdem 27.8 :o)jinak z moce v poradne mi rikala sestra ze tam zadnej zanet ted neukazal podle papirku...ale porad stridave mam vytoky nekdy bezbarvy,nekdy zlutozeleny:o( tak nevim bojim se aby neco nezanedbali... :confounded: :frowning2:
12. srp 2013 v 11:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie určitě si muzem tykat,jeje takovydle trapeni mas a vystrelovalo ti to i trochu do zad?To by klidne mohli byt i močove cesty...pokud se ti to bude opakovat radsi bych zajela k dr,muzeou to byt jen vyzy ale taky to muze byt slepe strevo a to neni sranda a v tehotenstvi je to castym problemem jsme četla..

Jinak tak někdy mě to vystřeluje do nohy přez kyčli taky ale pravě když mam ty vytoky tak nevim čim to je:o(
12. srp 2013 ve 12:02  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli já na ty záněty taky trpím ale doktor mi řekl že by to poznal tak nevím, každý den tam něco mám, hlavně po ránu...koupila jsem si fungicidin mast, může se dávat i malým dětem, občas máznu a je to lepší bych řekla, musíme vydržet...jinak mě prcek už přestal v noci kopat takže se už pár dní vyspím, asi už vnímá den a noc, za to přez den kope pořád :slight_smile:
12. srp 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a doporučili ti to v lekarně?asi se tam taky po něčem zeptam,prijde mi že když v noci nemam kalhotky a mam tam vic vzduchu tak takovy vytoky nemam...jinak malej taky kope porad uz tam ma min mista tak tam furt se sune a bricho jenom skace:o) jinak včera jsme mela poradnu a vsechno bylo v poradku malej bil velkej už na 30tt :slight_smile: :slight_smile: tak jsme zvedava na finalni velikost mam z toho docela strach jsem mala mam 156 :wink: cm a bojim se ze bude mit dost a bude obrik :grinning:
:grinning:
13. srp 2013 v 15:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rhina určitě
:wink:
13. srp 2013 v 15:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli teda to máš parádní že chodíš do poradny tak často :slight_smile: já chodím co tři týdny...sice se tak často nestresuju ale nemůžu se na prcka vždycky vynadívat :slight_smile:
tu fungicidin mast jsem používala vždycky v těhu a ptala jsem se na to opět doktora tak mu to neva, koukni na složení není tam nic špatnýho...
a má být po kom obřík? už máte vybrané jméno?
13. srp 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlen02 ja nemam často poradnu normalne ji mivam po 4týdnech,ted jsem ji mela po5 týdnech a další ted mám po 3týdnech aby se mi to srovnalo protože dr mel dovolenou:o)
a na UZ jezdím do Svitav k jinému dr.co dělá UZ a tam jdu 27.8. tak se těším:o))jen je mě líto že na poslední UZ nejspíš manžel nepujde protože nebude mít čas,byl dva týdny nemocnej a ted pořád ještě je týden a půl ve skluzu a příští týden chce dovču a pojedem k našim:o) a pak 30.8.zas dovolenou na svatbu nevlastni segry.takže se musí obětovat:o)
malej nemá být po kom velkej,ja sem malá a manžel má jen 175cm
Jména máme Valerie pro holčičku kdyby náhodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kluka furt nevíme ale nejspíš bude Tomášek nebo pak Filípek :grinning: ale spíš Tomíka to pavlínka krásně říká a líbí se náám víc,jinak na další poradně už prej dostanu ty papíry na jméno a na mateřskou,jen nicneříkal o stěru tak nevim jestli mi ho bude dělat...
13. srp 2013 ve 21:34  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda máte to taky hodně náročné ještě :slight_smile: nevím proč jsem si myslela že máš často poradnu, možná proto že máš zvlášt ten ultrazvuk...mě to dělá najednou...
já dneska opět a zase vygruntovala celý domeček, ještě že je tak malý...i tak mi to dalo zabrat :frowning2:
máš fajn že víš co to bude, já pořád nevím jak prcka oslovovat, už jsem si byla jistá že to bude holčička a zase nejistota...no asi to bude u porodu překvápko :slight_smile:
jinak tu poradnu máme stejně taky mám tuším 27. jen vím že je to úterý :slight_smile: papíry na mateřskou se už budou dávat? já už ani nevím kdy jsme to měla při malé, byla jsem v tu dobu v nemocnici tak tam mi dali jenom podepsat papíry a o víc jsem se nestarala... tak páček a klidný večer :slight_smile:
14. srp 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlen02 poradnu budu mít až 6.9 a UZ mam 27:o)) ale ja pořad chodim jeste na urologii atam mi taky dělaji UZ tak treba proto sis myslela ze ji mam casto:o)
jo dr mi říkal že příšte uděláme papíry na mateřskou a na jména mi dá,pořád doufám že tu krev budu mít dobrou..ja zas doufamze mi dr rikaji to správně aby jsmpak u porodu nemeli šok:o))a nebyla to holčička:o))
hlavně když bude zdravej brouček malej
jj mame to naročný ,pořád v jednom kole,ještě máme velko zahradu takže prace je bud doma nebo venku pořad dokola a už tak rychla ted nejsem abych toho stíhala jako dřív
dneskajsem s malou usal a spali jsme skoro tri hodiny:o) kdy se mi to stane si odpocinout:o) i ve dne taky přeju krásnej večer a odpočívej práce neuteče:o))
14. srp 2013 ve 20:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cmuchacekoli dobré ráno.....teda takhle si dáchnout přez den...tiše závidím :slight_smile:

já včera zase dělala pořádky, prala věci z bytu a tak dále....no už se nemůžu dočkat až se přestěhujem , po ránu už je fakt zima a chata je dřevěná takže po ránu pěkně mrznem s malou :frowning2:

mám pro prcka objednaný lehátko od jedný paní a taky hrací deku, při malé jsem to měla půjčené a moc jsme využili tak jsem si sehnala starší, jen vyperu a bude jako nové :slight_smile:
ještě musím pohledat látkové plínky, budou někde na půdě sbalené a dovezené z bytu, používáš k doktorce látkové nebo takové ty kupné jednorázové, nevím jak se to přesně jmenuje, při malé jsem měla látkové nové, ale chtěla bych vyzkoušet ty druhé :wink:

jejda kručí mi v břiše, třeba se nasnídat...přeji pěkný den :slight_smile:
16. srp 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlen02 krásný den:o) tomě se to taky poštěstí málo kdy si odpočinout i ve dne :grinning: ale nekdy usnu nechtene:o)

ja jsem do poradny vzdycky používala látkovou mam tři s obrázkama tak je budu taky používat dál,byla jsme s nima spokojená.to ti nezávidím všechno prát z bytu,me stačí že pořád peru naše oblečení a potahy v obýváku,protože malá je čunátko ,stací jeden jogurt a je to všude :grinning: to si ve školce s ní užijou:o)

Lehátko i deku jsme měli taky a vytáhnu ji pak z krabice,manžel mi to všechno co jsem si na půdě vybrala snesl už dolů tak to vyperu pak než to budem používat at je to čistoučký,i lehátko vybrační jsem i koupovala přez net použité od nejakejch paní a opravdu jsme to dost oboje využili ja se už tááák těším až bude malej s námi:slight_smile: už aby to nejhorší (porod)byl za námi :grinning:

a kdy jedete na tu chatu?koukala jsem že noce maji být furt chladné kolem tech 11stupnů,my od úterý jedem k našim tak se už taky těším myslim že to do porodu a minimálně šestinedělí bude naposledy tak si to musím užit:o)chci se setkat s většinu příbuzných co tam mám a kamarádky tak si myslím že tech 6dní bude i tak málo

ježiš a jak dlouho jsi vzhůru?ja jak se nenasnídám není mě dobře takže se musím nadlábnout hned jak se obleču a pak jsem prej i milá říká manžel:o))

taky se vám nekomu stává že uplne pokaždým jídle se miminko zbudí a řádí vám tam v říšku jak o závod?mám strach aby mě vyživovala dobře placenta ale dr říká že je všechno ok tak nevím,nebo jestli malej bude taky žrout.o))
16. srp 2013 v 15:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cmuchacekoli no mě nejvíc kope prcek když jím něco co co mi chutná, třeba když se cpu pizzou tak tam dělá snad salta :grinning: já myslím že cítí naše pocity a když my jsme spokojené že baštíme tak je taky spokojený :wink:

¨jinak na chatě bydlíme už od května, pustili jsme byt abychom ušetřili na nájmu a doděláváme domeček, no doufám že ještě max dva týdny a bude vybavený dle mých představ a stěhuju se, nemůžu se dočkat, dneska jsem tam vysávala ještě po elektrikářích, přijeli ještě něco dodělat, v chatě už mě to uklízení neba :frowning2:

taky jsem byla na půdě, našla jsem ty plínky ale chybí mi ještě osušky jak se to dává na hlavičku a pak plínky s obrázky co jsem měla na parádu....no musím tam zítra ráno zase vlézt, td už tam nejdu je tam hrozný vedro jak sluníčko peče na střechu...

taky jsem nad tím vibračním uvažovala, ale nakonec jsem sehnala za pár korun obyčejné houpací tak budu ráda aspoň za to, nesmím to s utrácením moc přehánět...do toho ještě nakupuju věci do domečku....

dneska jsi taky usla nechtěně? :slight_smile: já bych aji taky ráda, ale malá jde do školky až od září takže musím vydržet a pak si vždycky dopoledne chvilku dáchnu :wink:

taky tě tak bolí záda jako mě? mě hrozně bolí kříže a taky občas kyčle, že nemůžu ani chodit, si připadám už jako stará babka :slight_smile:

no nic jdu ven, ještě si chci přesadit kytky ať jsou do nového v novém :slight_smile:
16. srp 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning:
@marlen02 to me prijde ze kope porad,vedne v noci,jen kdyz mam hodne narocnej den a vubec neodpocivam furt,beham a pracuju tak ho cejtim jen kdyz si sednu k jidlu:o)

taky se už najednu stranu těšim až malá pujde do školky,ale nadruhou,asi to budu snášet hůř než ona:o)furt jsme spolu a ted to bude strasnej nezvik,ale prvni polovina zari mi utece protoze mam furt samyn litacky po doktroech a taky se musim zajit zeptat na tu socialku jak to budu mit s materskou atd..

noo nekdy me záda bolí dost,a uplne me to vystreluje do kycli a nohou ale to je jak se uvolnuje panev na porod,jinak včera mě bylo strašne,hrozny bolesti v podbřišku,a v zádech ale myslím si ze to mam od močových cest,přemýšlím že si zajdu na urologii dřív aby me daly ty ATB,protože to byla bolest řezavá,pálivá píchavá a furt se mi chce na wc:o(jenomže máme jet v úterý konečne k našim a myslim že naposledy ve 3 tak se mě nechce zas riskovat aby mě nedejbože poslali ležet do nemocnice.. :frowning2:

tak tech posledních pár dní uteče a už budete v novém,vy jste si to schválne nedali říct pohlaví?
18. srp 2013 v 10:13  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no jak jsme byli na echu srdíčka tak pan doktor viděl dupku a říkal že ty nožičky jsou moc u sebe, že kdyby tam byl pytlík tak je má víc od sebe...takže nejistota, můj pan doktor ještě před tím mluvil o holčicce a teď ve 28. týdnu mi řekl spíše chlapeček, takže opět nejistota, už jsme bříšku říkali Viktorko a malé jsme říkali že bude mít sestřičku, navíc jsem byla v klidu....bude dědit věci po malé, páč aji termín narození bude stejný......., no takže jsem nakoupila hromadu neutrálu aspoň ten základ k doktorce tak do jara :slight_smile: na doma neřeším, bude v růžovým když to bude kluk, manžel si přál jako druhé kluka ale pak se už začal těšit na holčičku, takže jsme zmatení, já už jsem v klidu výbavu mám ať to bude cokoli, tak je mi to jedno, hlavně ať jej donosím v pořádku a je zdravé :wink:

dneska se mi zdá že je větší horko takže pořád funím a sedám si, no dneska toho tolik neudělám co jsem chtěla ale nedá se :unamused: , včera jsem se za celý den nezastavila, už malá byla naštvaná že si s ní nehraju, ale znáš to...ještě to dodělat a tam to.....

školku určitě zvládnete obě dvě v pořádku, odpočineš si od ní a pak ti bude odpoledne vyprávět jak se měla a bude plná zážitků a ty budeš šťastná že ona je spokojená :slight_smile: moje malá to nesla zle, páč jsem najednou šla do práce a ona hned do školky, takže moc změn najednou, ale zvykla si, letos jde poslední rok a pak už škola, jsem ráda že jde o rok později, myslím že bychom to finančně neutáhli....mimi, zařizování domečku a ještě škola malé....

tak já jdu zase pokračovat, hezký den :slight_smile:
18. srp 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak to budes mit jako prekvapeni ale jeste te ceka UZ kolem 32tt ne?hlavne kdzy bude mimi zdravy,
enou
dneska jsem musela jet na urologii myslelal jsme si ze mam zanet mocaku a nakonec dr prisel na to ze to je tim jak malej dolyha hlavickou na mocovy mechyr uplne mi to ukayoval an obrayovce je tam do toho mocaku vrazenou hlavicku az tam dela dulek,a to mam od soboty hrozny bolesti,horsi nez silny mesicky nebo lehci porodni ... :wink:

hlavne ze vim ze ten zanet uz nemam ze malyho nic neohrozuje :wink:

ja jsme funela taky včera,asi byl nejakej blbej tlak nebo co,mame veliko zahradu a chvilema i trochu vic do kopecka jindy mi to nedla nic a vcera po par krocich upne jsem funela jako tank.. :slight_smile:

to teda ve škole to pak bude ještě vetsi palka nez kdyz jdme poprvy do skolky,hlavne driv aspon neco ty deti dostaly,ale ted musis jim koupit uple vsechno sama a jeste si vymejsleji...

zitra konecne odjizdime k nasim uz se nemuzu dockat :wink: :grinning: mam zbaleno rano jeste dobalim jidlo co by se nam tady zatim zkazilo,jeste ze mame kombika jinak by jsme se tam do auta snad nevesli a to az budem 4 tak to budem mit zas maly auto:o)) :grinning:

udelam maly svacinku,akorad se mi vzbudila po 3hodinach spanku:o)tak zatim papa a pekne odpoledne a at u vas nejsou ty hrozny bourky jak hlaseji,u nas zatim ani kapka nespadla ale v cechach se maji pekne jim tam prsi :grinning:
19. srp 2013 v 16:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek