• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
@marlen02 jo no ja si ten formular niekde zozeniem pred porodom nech potom nemusim pri kontrakciach este vyplnat dokumenty :slight_smile:
je to super ked sa do toho tak pustili a bavi ich to a hlavne to zvladaju. a potom byvat vo vlastnorucne postavenom baracku kde vies ze ti to remeselnici neodflakli je parada. Zahradu date dokopy buduci rok, ved to pocka, ty sa hlavne setri nech to neprezenies s aktivitou a potom z toho nemas problemy. Tak gratulujem k malej :grinning: uz dokupujes nieco nove ruzove? :slight_smile:
8. zář 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlen02 atojky tak to jsme na tom uplne stejne ,taky se me blbe řídí a už se mi i blbe hejbe,naštěstí snad nohy mě moc nenatýkají,ale ...pokud se ti nezvyšuje i tlak tak bych byla v klidu,je to uplně normální pokud nemáš extrémní otoky...už to máme hold za pár:o)) mě doktor v pátek říkal at ještě 4 týdny aspon at vydržím:o)) a ten konec je nejhorší...taky mě pořád bolí břicho ,pohyby mám hrozně bolestivý cítím maliýho uplně všude dole i nahoře zároven má docela sílu,a někdy mam pocit jako by mne mel vypadnout když třeba vstanu nebo sedim na bobku když obouvam malou...ale prej je jeste vysoko tak to snad tentokrát vydržím i dýl než 37+0 :o))protože tak 4 týdny před porodem se mi zhoršovalo uplbně všechno a i citila jsem to že se něco děje...a ted to je trošku lepší:o)to budeš mít jen nejakej batůžek maličkej?Ja pojedu jako když se tam stehuju nadobro mam pekne velkou tašku:o)takovou cestovni...
no za tři týdny jsem přibrala 5 kg:o/ a od začátku mám nahoře 7.5kg... ale tech 5kg vyděsilo i mne,je fakt že me to břicho šilene vyskočilo ale...nevim jestli tak roste malej nebo jen ja kynu:o/ tak se snažim opět omezovat sladký,protože mam hrozný chutě a snažím se na noc moc necpat a jíst nejdýl dve hodiny před spaním a snažím se zas mnohem víc dlabat zeleninu a ovoce,hold týden u rodičů a pak svatba a člověk si řekne dam si nic se nestane ale pravda je jiná:o( opravdu se az za sebe stydím... :frowning2:
to je blbý,že to neřeší mě taky vzdycky odbyl že výtoky jsou normální a ted už je beru ty čípky podruhý za poslední 2a půl měsíce :frowning2:
taky už jsem dostala papíry,tak si to zítra nebo pozítří vyřídím...taky jsem se hrozne těšila kdyz jsem u pavlínky byl na neschopence a přechazela jsme na mateřskou že budu mít svobodu aspon trochu:o)ale oni opravdu na těhotný kontroly nechodeji!Ale ja jsme se bala a prijit o penize kdyby náhodou.. to opravdu sme si dovolit nemohli :wink: tak jsem stejne byla furt doma:o)
9. zář 2013 v 10:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie mne dr dal oboje na materskou i na jmena asi zalezi na dr:a stěr z cipku n atoho streptokoka mi delat taky bude pristi a posledni kontrolu 25.9 pak uz budu jezdit do nemocnice na pasy a tak me budou delat poradny :wink: tak doufam ze se toho dockam u Pavlinky jsem to nezazila:o) kdyz se rozhodla vyklubat :slight_smile:
9. zář 2013 v 10:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlen02 to je hezky,ze to bude holcicka,hlavne at je zdarvoucka a to je nejdulezitejsi,aspon nemusis kupovat modry vecicky,urcite po male neco mas holcicihou tak aspon usetrite korunky a muzes je pouzit jinde.
je to hrozny jak ty deti hrozne ze vseho rychle vyrostou,ja uz se snazin shanet na Pavlinku zimni veci,protoze nechci aby me nekdy zmrzla kdyby nahodou byla kruta zima bez podzimu:o)a většina bund,kombinez a oteplovaku ji uz je z lonska mala i kdyz kupuju vetsi aby se mohla pod to pekne oblect :wink:
9. zář 2013 v 10:41  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli ja som priberala posledny mesiac tiez kilo za tyzden namiesto 0,5 co je norma... takze uz mam 14 celkovo. samozrejme som sezrala lazenske oplatky :grinning: ale na dvakrat, takze aspon to ;) ked mna to vzdy vecer chyti, to je hrozne, a ked neni poruke ovocie tak si dam zele bonbonky alebo cokoladu :( a ked mam ovocie tak si ho dam a furt mi zaludok hlasi ze je prazdny tak mam chut stale a musim sa ovladat aby som chvilku pockala kym zacne travit aby som nezozrala na co pridem :grinning:
mna tiez este caka posledna kontrola u mojho dr za dva tyzdne a potom uz v porodnici, tak som zvedava ako to tam bude fungovat a co tam budu za ludia. a 7.10. tam mame predporodny kurz, tak snad dovtedy vydrzime :grinning: a ked nie tak aspon usetrim liter a pol na nejake pekne veci pre Rufika ;)
drzim palce nech sa aj ty dockas kontrol v porodnici, ale ked je zatial maly vysoko tak snad to zvladnete v pohode vsetko do terminu.
9. zář 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie
@cmuchacekoli tak růžové věci nedokupuju, spíš jak beru něco pro malou a paní má taky něco pro mimi tak to vezmu, nakupuju pro malou na bazarech, nové jenom takové ty blbosti jako tepláky a pyžama, ale bundy a zimní oblečení spíš na bazaru, jsou to poměrně velké položky taková kombinézka a tak.... dneska jsem byla na logopedii s malou a doktorka mi řekla že to vypadá na vadu řeči a že budu muset na neuro, je fakt že bude mít šest v listopadu a to mluvení není pořád stopro...ale zase si říkám že hloupá není...které pětileté dítě umí státní vlajky a koupila jsem podložku na stůl s mapou světa a vlajkama a ta hned reklamovala že tam není evropská unie, tak jsem ji to vysvětlovala :slight_smile:
od včera mě bolí břicho, záda, nohy, holky ten konec je nejhorší, na jednu stranu bych už to chtěla mít za sebou ale na druhou stranu si říkám at tam mimi ještě vydrží a pěkně zraje :slight_smile:
do porodnice mi stačí batoh...všechno tam dostanu a domů pro mimi mi přiveze manžel až pojedem, stejně nevím jak bude takže podle toho se pak zařídíme...koupila jsem malé novou matraci, nějakou kokosovou, měla jsem předtím obyč molitan ale ten se mi už nelíbil páč to nejde vyprat tak jsem chtěla novou...
cmuchacekoli...máš fajn že máš malého vysoko, mě doktor řekl že malá je poměrně nízko, že ani nejde vidět na ultrazvuku hlavička jak nízko, je fakt že jak sebou začne šít tak ji cítím až až :slight_smile:
holky taky vás bolí spodek? mě bolí přímo tam...už několik dní, hlavně když vstávám ze země nebo když mám nohy hodně od sebe....
jdu si lehnout...pak pojedu pro malou do školky...mějte se pěkně :slight_smile:
9. zář 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlen02 ježiš at ti tam jeste měsic aspon prdelka zustane :frowning2: třeba se jeste vyhoupne trochu vejs,me malej v 39tt tlacil na spodek silene ze jsem myslela ze mam silnej zanet mocaku a on mel hlavicku vrazenou v mocovem mechyri,a ted se vyhoup nahoru:o)
doktor mi to tvrdil podle srdecnich oze nejlip je slysel nad pupikem a rikal ze vetsina maminek uz ho ma slyset pod ze je malej jeste vysoko ze to vypaa dobre ze tentokrat to snad driv nebude:o)
ale jinak naprosto vim jak se citis taky se me to stavalo takovydle bolesti kdyz byl hoddne dole narvanej,drzim pesti at se mala taky jeste soupne vejs,hlavne odpocivej !jak jen to jde
my mame smulu od stredy je mala doma ze byla hodne nastydla a uz byla dobra a dneska zas vypada jak nazacatku:o( tak nevim co mam s tim delat,uz jsme psala do skolky ze v utery prijde... :unamused:
9. zář 2013 v 15:01  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlen02 ja mam tiez vacsinu veci z bazarov, zimne kombinezy iba pouzite. tieto mrnata to aj tak nestihnu znicit ked to maju na sebe 3-4 mesiace, takze pohoda. zatial vsetko co mam doma je uplne v poriadku az na jeden svetrik, ked som teraz pri prani zistila, ze je pokazeny zips. ten ani neviem kde som brala, ci sme nahodou nedostali od kamarata v balicku zadarmo.
drzim palce nech logopedia/psycholog nieco najdu a vyriesia, casto su inteligentne deti s problemom reci.
mna nic neboli okrem praveho bedroveho klbu, jak stale spavam na lavej strane a asi je v nejakom divnom uhle. tak som dnes spala na chrbte a v pohode, aj ked som sa potom v noci par krat pretocila na bok a zas na chrbat. vcera ani dnes rano som necvicila, asi to bude tym. budem musiet vecer dobehnut :slight_smile: inac zatial drzime, cipek v pohode. nejaky obklad ti nepomoze? ak to mas nejak napuchnute alebo priliz prekrvene tak to moze boliet z toho.
hlavne sa setri nech sa mala nevyberie von predcasne.
9. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie koukam ze s tema chutema jsme na tom stejne,nekdy me prijde ze malej vylozene ceka az neco snim:o))pak hend sebou mele jak nenajedenej:o)ja doufam ze se toho dockam aspon jednou:o)jinak uz se nemuzu dockat az ho budu mit u sebe ale ma cas a ten porod ... to se vuuubec netesim....ale stoji to za to :grinning:
9. zář 2013 v 15:13  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli no ale ty mas +7kg a ja +14 :grinning: takze si to este mozes dovolit cpat sa po veceroch sladkym :slight_smile:
mne dnes maly poskakuje po mocaku jak divy, myslim, ze sa vcera pri plavani alebo v noci otocil zadickami na moju pravu stranu a to nema rad tak sa snazi zas dostat na lavu a nejde mu to. ani si nemam kde lahnut aby som mu to ulahcila.
mna chytila v piatok hrozna depka z porodu jak sa to blizi tak zacinam mat strach. samozrejme viem ze to zvladnem pretoze to zvladnu vsetky, ale aj tak sa toho trochu desim. a jak som hormonalna tak sme sa o tom iba bavili s manzelom a som sa mu tam rozplakala. tak on hned ze ako mi potom moze pomahat tak mu hovorim ze vobec netusim, ze nam to snad vysvetlia na kurze :slight_smile: tak sa na to nejak snazim nemysliet, citam si yogove dychove cvicenia a nejake pozicie a chystam oblecenicko ked uz bude s nami doma.
9. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky kupuju na bazarech a obcas kdyz je neco nekde za peknou cenu koupim nove,ale mam vyhodu ze babicky i tety dost davaji tak aspon neco tim usetrime...kolikrat ty veci vypadaji jako nove a nejsem z tech matek co pak na dite rvou ze to stalo nekolik stovek at si nehraje,to radsi at si pohraje a nemusi mit ynackovy novy veci... :wink:
ja mam cipek mekkej uz mesic...ale nijak se to nemeni tak jsme rada:o) nejhorsui ze se tio muze zmenit zminuty na minutu...
9. zář 2013 v 15:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie ja sice uz jeden porod mam za sebou ale i tak se bojim...mivam z toho i nocni mury:o((
taky mivam takove dny kdy jsem z toho ubrecena,a manzel mi nadava at se nestresuju ze to zvladnem...
ja bych si nedokazala predstavit ani porod bez nej:o(sice mi nijak nemuze pomoct od bolesti nebo tak ale pomuze mi tim ze je semnou a citila jsem se klidna tim ze na to nejsem sama:o)myslim ze byl z toho porodu ve finale vystrasenej vic nez ja,ja jsem mela strasny strachy a jak to prislo spadlo to zemne a uzivala jsme sito az na tuo posledni fazi na to tlaceni to uz se mi nelibilo ale bylo to moc rychly tak sem byla rada...
preju ti aby jsi ten kurz stihla kazda dobra zkusenost se ti muze hodit,ale je pravda ze zalezi na lidech u poorodu a td...a jestli neni nejak komplikace...
9. zář 2013 v 15:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli no ja sa vacsinu casu tesim (no dobre, nemam z toho az taku hruzu), ale potom na mna padne nejaka blba nalada a k tomu sa pridaju hormony a uz to tak dobre nezvladam. toto myslim bolo jak som tu citala, ze niekto pisal ako cakal v porodnici na vysetrenie a prebehla tlupa doktorov a uz iba poculi hrozny krik rodiacej maminy. tak mi z toho nebolo uplne najlepsie :slight_smile: a hlavne neviem na co sa mam pripravit, jedny hovoria ze to bola najvacsia hruza v ich zivote, dalsie ze sa to celkom dalo, dalsie ze by kludne sli hned rodit znovu... mne bolest nijak extremne nevadi, ale zas neviem ake to vlastne cele bude :slight_smile:
9. zář 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie no zatím to ještě jde a přípravy už mám za sebou ale budou asi maličký jak maj ještě dost mista :grinning: jako naše dvojčata ze skoly to byly casi :slight_smile:
9. zář 2013 v 16:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tehulemamule tak to ti este dorastu, ved este mesiac snad date :slight_smile: mas nejake odhady z ultrazvukov ako su velke?
9. zář 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie kazdej snasi bolest jinak...ja mam od 9let mesicky a od zacatku hrozne silny a bolestivy takze pro me to za o takovou bolest horsi neprislo...ale nekdo miva i krizovy bolesti k tomu a nema treba ani bolestivy mesicky tak mu to da co proto...ale kazdopadne zvladly to ostatni tak to taky zvladnem:o)
ja se jen bojim abych to poznala vcas..prvni porod byl rychlej a kontrakce jsem necitila vubec az v poseldnich chvilich kdyz uz tlacis miminko...to je ta poseldni faze takze nevim,proto mam z toho takovej strach asi :unamused:
nevite nekdo co se muze na ucpanej nos v tehu uz tyden mam rymu a je mi hur a hur...:o(
a nevim co si muzu vzit aby to malymu neublyzilo... :frowning2:
9. zář 2013 v 17:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehulemamule drzim pesticky az jeste aspon par tydnu holcicky vydrzeji a jsou co nejvetsi,neumim si to predstavit ze by se me tam chruly dve prdelky malicky :slight_smile: jeden mi bohate staci a myslym ze me nekde protrhne bricho :grinning:
9. zář 2013 v 17:36  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli no ved uvidime, nejak to pojde :slight_smile: dufam teda, ze nebude moc velky a nebudu ma chciet rovno poslat na cisara, hrozne zle sa mi hoja vsetky rany takze by mi ostala hnusna jazva a bohvie, ci by sa maternica vobec spravne zrastla.

na ucpany nos slana voda alebo slany roztok v spreji (sterimar a pod..) je uplne bezpecny a uvolnuje nos a ukludnuje sliznicu.
9. zář 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
děkuju,dneska jsme si ho koupila je to od sterimaru Mar plu 5% se jmenuje:o)
jinak dneska jsem byla na urologii pro vysledky vsechno v poradku,tak kontrola z pul roku:o)) a malej je tam vrazenej jeste vic nez predtim proto me ten podbrisek tak boli:o) jediny co mi pomuze je prej porod:o)
tak jsem si hned vzpomeala ze tu
marlen02 taky psal ze citi malou az uplne dole narvanou.o)tak to asi mame stejne:o)
10. zář 2013 v 11:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli tak to je super sprava ze mas vysledky v poriadku. Maly to musi este chvilku vydrzat nech poriadne dozrie. Mu musis vysvetli ze teraz je hnusne pocasie, ze sa mu donho este nechce, nech si pocka este ten mesiac :slight_smile: Takze sa setrit a odpocivat co to ide. Mozem sa dnes na yoge opytat ci na to niesu nejake cviky co by to dieta zas posunulo vyssie. Konecne mi totizto obnovili kurzy co mam kusok od prace, takze dnes vecer idem, a buduci tyzden stihnem aj vo stvrtok doobeda :slight_smile: Posledne dni som rano nejak hrozne lina takze som od soboty necvicila, v nedelu som bola iba plavat a vcera prechadzka na asi 30 minut, potom som hrozne potrebovala curat takze som sa uz ponahlala domov. Milacik sa totizto rozhodol, ze si tiez bude pretahovat nozicky.
10. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vespolek...tak dneska jsem byla vypsat papíry na mateřskou a ukončit nemocenskou, zítra to sjedu odevzdat do práce, jen kdyby to nebylo všude tak daleko...normálně mě cesta autem baví a ted už ne :unamused:
dneska mě příšerně bolí hlava takže vás jenom pozdravím a půjdu nefungovat dále....
mějte se pěkně a držte se :wink:
10. zář 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlen02 ahojky, no to si sikovna. a ako daleko to mas do prace?
mna tiez boli hlava, asi z toho pocasia. som bola cvicit a myslela som, ze mi praskne. teraz to uz je lepsie, dala som si veceru a rakytnikovy sirup a asi pojdem za chvilku chrnet.
pekne oddychuj a nestresuj sa, snad to zajtra bude lepsie :slight_smile:
10. zář 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie ahoj...tak co hlava? mě dneska už povolila, jsem ráda že aspoň v těhu mám klid od migrén, nechci brát léky....
dneska vstal po noční můj mužíček a všechno s emnou objel, takže se mě vyhlo řízení...jsem fakt ráda, bylo toho na vyřizování fakt hromada...takže to mám za sebou a zítra se budu věnovat úklidu a vaření, páč jsem aktivní vždycky dopoledne a odpoledne už jen jsem ráda že jsem ráda :slight_smile:
holky taky mi maj vaše bříška škytavku? moje malá má pravidelně jednou denně, někdy i vícekrát, je mi jí fakt líto ale zároven se směju že se zas moc napila plodovky....je po tatínkovi, ten taky pije snad za celou naši rodinu, teda nealko samozřejmě :wink:
včera jsem narvala jen to základní co jsem měla nachystané do batohu a bylo to tak tak...ještě mi chybí purelan a papuče bude to vše....
jdu nachystat večeři pa pa :slight_smile:
11. zář 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie jo a do práce to mám přesně 18 km ...kousek městem a pak pole a louky a město :slight_smile:
11. zář 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlen02 jo ja v pohode, asi som vcera malo pila alebo co, je to fakt asi prvy krat co ma v tehu bolela hlava, inac vobec, co ma teda celkom prekvapilo. Tebe to pomohlo na migreny? To mas celkom stastie, iac to migreny zevraj zhorsuje.
Mne maly skital stale posledne dva tyzdne ale tento tyzden nic, tak neviem. Zevraj to mala byt priprava pluc, tak si asi mysli, ze uz su hotove :slight_smile: Teraz ma uz iba okopava a boxuje :slight_smile:
Si dobra, ja som si este ani nevyprala kojacie podprdy :D kufor teda uz mam pripraveny v spajzi ale zatial je stale prazdny. Drogeriu a lekarnicku mam v krabici velda neho takze to potom iba prehadzem. A kupila som si v DMku drtene lanove semienko, hroznovy cukor a zele bombony sebou do spitalu. Lanove semienko som zacala jest s jogurtom a musim povedat, ze je celkom dobre. Este som si tam nasypala sezam a zrni. Odhodlavam sa vyskusat aj ten vyluhovany sliz ale nejak na to este uplne nemam zaludok. Hlavne sa to ma vypit rano a to sa bojim, ze asi nezvladnem. Sice mi nikdy zle nebolo, ale toto je moc :slight_smile:
18km to sa este da, aj ked ja som tiez posledne 2 tyzdne nesoferovala a aj predtym mi uz celkom vadil pupik. Tak hlavne ze mas napomocneho manzela.
My sme uz po veceri, ostiepok a kozi syr a vyborny zrnkaty chleba, teraz malinovka (samozrejme z malinoveho sirupu z nejakeho trhu) a domaci jabkovy kolac od tchyne Este ma tu laka studentska pecat, uvidim ako dlho vydrzim odolavat :slight_smile:
Prosteradla mam druhy krat oprane, rano sa mi zdalo ze z nich ostala v lavore este trosicku namodrala voda, ale snad to uz bude v pohode. To mam za to, ze kupujem farebne :| Ale kupila som aj pre nas velke modre akurat od inej znacky a je v pohode...
11. zář 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie ahojky tak jak se daří? dneska zase opět migréna :frowning2: nejdřív pověstné lechtání mozku a pak se to rozjelo, no ted už je to lepší, ale už mě to neba....jsem ráda že aspon v těhu mám klid, jestli to není tím že se blíží termín porodu, jinak nevím...
dneska mě malá začla kopat přímo uprostřed nahoře, vždycky na pravo jakoby a dneska jakoby se posunula a fakt to bolí, až jsem v jednu chvíli myslela že to neustojím :frowning2:
tak se opatrujte maminy a písněte jak se cítíte.... :wink:
12. zář 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlen02 ahoj, tu v pohode. mna maly nijak noc nekope, skorej sa stale iba vrti a natahuje. na poriadne kopanie uz nema miesto :slight_smile: a boxuje rucickami. inac vsetko v pohode, zacala som s lenovym semienkom tak myslim ze uz zabera aspon na zacpu :slight_smile: davam ho do jogurtu a je fakt dobre, drtene z dm takze uz nemusim doma mixovat.
no a zajtra posledny den v praci, budu mi chybat kolegovia a kolektiv :( tak za nimi obcas zaskocim aspon na obed, mam to 4 stanice metrom. aj tak sa mi nebude chciet varit :D

zrovna som objednala prebalovaciu komodu a postielku a este musim nejake posledne blbosti na seba. som si vobec nevsimla ze komoda ma dodaciu dobu 4-6 tyzdnov, tak snad to stihne :slight_smile: postielka iba cca 2 tak nanajvys budem prebalovat na pracke alebo na posteli prvy tyzden.
este si idem po kojenecku vahu z bazaru a nejake zimne overaly aj velkosti 62 nech mame pre istotu.
dnes dorazili dalsie balicky bazaroveho oblecka, zacinam byt fakt maniak :slight_smile:

no drzim ti palecky s migrenou, nemas nic co by ti na to pomohlo? ja som migrenu nikdy nezazila nastastie, iba obcas bolesti hlavy, ale viem si predstavit ako ti je chudatko. snad ta rychlo prejde a nebude sa vracat...

v poslednom case zas zvladam cvicit po ranu,co som moc rada ked citam vsetky tie staznosti na bolave kycle a celonocne nespanie od bolesti na fore.
12. zář 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, já jsem skončila v práci včera a je to takové smutné...sice se strašně těším na miminko, ale do té doby mi ta práce bude chybět. Tak aspoň vynahradím psovi ty roky, kdy býval celé dny sám doma, a budem chodit na delší procházky :slight_smile:
13. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlen02 ahojky,taky mi přijde že malej miv a každy den aspon jednou škytavku,ale nevim jestli to je ono:o)jak se to projevuje u tebe,mne prijde jak kdyz tam sebou cuka ac vaka mi tam:o)
16. zář 2013 ve 23:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni,koukam že taky mate už ke konci pořad s něčim problemy :slight_smile: ja naštěstí na bolest hlavy netrpim ale zas mne hrozne paliva žaha a chytly mne dutiny a mam na ně penicilin od patku a dokonce se me i po nem vycistil vytok už neni zeleny ale byva už čiry:o)
jinak dneska se mi udelalo nejak divne,pak jsem mela hrozny chute na sladky,a pak zacli hrozny bolesti v podbrisku jako kdyz mam dostat velmi silny mesickya chvilema to vystrelovalo do zad,nemohla jsme ani poradne chodit trvalo to asi hodinu a pul tak jsmem se natahla a přešlo to,tak nevim co to bylo jestli jsme byla nejaka pretazena nebo poslici,ale už jsem se bala že budem muset jet do nemocnice...ale malej se pohybuje normalne tak je snad všechno ok..
ted jsem mela hooodne moc stresu,tak si myslim jestli to taky neprispelo k tomu.
jinak mne se tam už taky jenom sune ale kolikrat to faaakt dost boli jak natahuje nozicky a prijde mi ze hlavicku strka viic dolu,kolikrat mne prijde ze me vypadne a picha mne uplne i ze spoda,stava se vam to taky nektery?sice jsme tehotna podruhy ale u Pavlinky jsem todle nezažila,je fakt ze bricho mne tvrdlo taky pri nejake cinnosti nebo jen pri chuzy ale nebylo to tak bolestivy a casty...
od tety malej dostal uplně užasnou soupravičku na cestu z porodnice tak to musim ještě vyprat a vyžehlit a přidat do tašky :slight_smile: ale ještě skusim počkat az toho bude o trošku vic:o)
a jestě k temdle věcičkam mam polodupačky bez napisu fakt to vypada uplne užasně hlavně jak je to maličkatý,uplně k sežrání :slight_smile: :slight_smile: :wink:
16. zář 2013 ve 23:34  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek