• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
@cmuchacekoli ja vobec netusim aky som mala obvod brucha predtym, to by som musela zmerat nejake kalhoty, ale na brucho som aj tak nikdy ziadne nenosila.
urcite potom poreferujem o vysledku kontroly, ked sme pred 2 tyzdnami mali 2100 tak teraz uz budeme urcite na 2500 :slight_smile: Ty sa urcite tiez pochval.
Ja mam poslednu kontrolu u dr, potom za dva tyzdne v porodnici (od 37.tt), to sa tesim ako tam budem pokazde 3 hodiny cakat, maju tam hrozny bordel a narazovky. Minuly tyzden bol zevraj nejaky naval rodiciek. Ale tak to nejak prezijem a stale dufam, ze bude vsetko v poho a rodit budem v termine takze nebudem musiet ist do toho spitalu ale do Pribrami kde bude pohodicka :slight_smile:
19. zář 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cmuchacekoli Děkujeme moc, máme vážně štěstí, asi to z nás malej cítí, tu lásku, takže opravdu kdyby mi nerostlo bříško nevím vůbec, že jsem těhotná :slight_smile: Děkujeme, jojo, ukázal se nám už ve 13tt, takže bylo jasno hned, že je to chlapák :grinning: Ano, je to 1. miminko a už je to dlouhé, taťka mu domlouvá každý den, že už ho tu chceme na světě mít ;)
a ty čekáš holčičku nebo kluka?
20. zář 2013 v 08:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie :grinning: Mám to úplně stejně, 1. těhu kalhoty už neobléknu, ale naštěstí mám ještě jedny manžestráky těhu a ty jsou mi i trošku volnější.
Řeším stejný problémek, na šaty je zima, mikči mi nejsou a na poslední skoro 2 týdny si těhu kupovat nechci, takže si musím vystačit s těmi taťkovými :wink: Ale už také s váhou stagnujeme, tak jsem ráda, navíc mám 90% v bříšku, tak jsem ráda.Vodu nezadržuji, kotníky jsou stále stejné, tak teď už jen porodit toho mrňouska a jsme v cíli :slight_smile: A ty bydlíš v Čechách?
20. zář 2013 v 08:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmaarrket ted cekame chlapečka chceme Tomáška a máme už dvouletou holčičku Pavlínku :wink:
nám to řekli na ultrazvuku na urologii nejak kolem 20tt a pak mi to jen pokaždý potvrdili že to je kluk:o)
taky mne to první těhotenství hrozně neutikalo,manžel si taky s Pavlinkou povidal každý večer ale ted už to tak často není při druhém nemáme čas skoro na nic a hrozně málo na sebe...ale nadruhou stranu myslím že to všechno za to stojí obětovat,počkej až poprvý toho maličkýho človíčka uvidíš a ucítíš v náručí to je uplně nezapomenutelný :wink: :slight_smile:
to v tu chvíli zapomeneš i na ten porod kterym si zrovna prošla :wink: :slight_smile:
20. zář 2013 v 16:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmaarrket ja som poslednych par dni absolvovala v teplakoch, no a co :slight_smile: su cierne tak to asi ani tak moc nevidno, a je mi to fuk. hlavne, ze to prtousa netlaci a tym padom mi nerobi naschvaly kopania, tvrdnutia a bolenia. No som zvedava ked porodim na akej ostanem vahe, ak by to bolo do +8 tak budem moc rada, to sa da zhodit celkom rychlo. Mame za barakom les, takze ak nebude nejak moc hnusne tak sa mi snad podari 1-2x denne ist na hodinku von aj v zime aspon na prechadzku.
Jj zijem v prahe, prestahovala som sa za priatelom, teraz teda uz manzelom po skole, uz to je 6 rokov :slight_smile: Minuly rok sme sa konecne stahovali do vlastneho bytu no a relativne rychlo sa nam podaril aj prtous. Predtym sme to stale odkladali ze az po svatbe a po hentom a tamtom, nakoniec som uz na svatbe bola v 4. mesiaci :slight_smile: Nejak som necakala ze sa nam to podari tak rychlo a svatbu sme chceli az zaciatkom leta, ze bude pekne pocasie. Mali sme ju teda 1.6. ked boli tie 3 tyzdne zimy a prsania a povodni, takze vyhra na plnej ciare :grinning:
21. zář 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takz jsemmna to myslela kolik toho na me yustane mne po pavlince yustalz 2,5kg jen takye to bylo to fajn ale stejne jsem bzla extremne tlusta a pak po malz jsem yhubla 40 kg protoye jsme po porodu odstupem casu mela zdravotni problemy...ona jde zmenit trochu zivotni styl a starost o dite a jde to dolu samo :slight_smile: :slight_smile: :wink:
ja takz nejvic nosim takovy teplakovy tehotensky kalhoty co jsem si koupila v lidlu jsou moc pohodlny a nikde nic nesktrti :slight_smile:
tak to jste teda meli smuliu na pocasi,my jsme s ebrali 2.10.2010 a bylo nadherne slunecno jako v lete :slight_smile: ani zima nebyla takze jsme to vychytali skvele,ale rikase ze kdyz prsi,prsi stesti :wink: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2013 v 08:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli 40kilo nooo tak to teda klobuk dolu to zvladnut tak rychlo. Si sikovna :slight_smile: ja dufam ze funguje to kojenie ako likvidator tuku, nabrala som iba na zadku a stehnach. Mozno to bude aj nejaky ten sval na udrzanie brusiska ale tie stehna bude problem zhodit. No budem musiet asi aj cvicit doma na ne nieco :slight_smile:
Lidlove teplaky mam tiez, to ma uplne nahodou upozornila kamaratka z nemecka ze tak maju tehu veci, ja som to u nas v katalogu vobec nevidela. A este jedny z hm tie vyzeraju slusne. Dokonca som kupila aj puncochace, v mothercare, ale tie nemam moc rada jak su hrube a obtiahnute tak sa mi blbo obliekaju...
Dazd na svatbe by mi nevadil, ale tych 11 stupnov nebolo moc prijemne :slight_smile: mali sme to v Telci na vysocine takze tam bolo oproti napr. Bratislave este o 6 stupnov menej. Ja samozrejme letne saty, ved cerven, druzicka korzetove minisaty.... proste zazitok :slight_smile: ale aspon ze liat zacalo ked sme sa vratili na obed, dovtedy bolo celkom sucho, dokonca aj slnko asi na hodinu.
22. zář 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie Zatím jsem se pořádně nezastavila :slight_smile: Už nějakou dobu rekonstruujeme byt a teď finišujeme, aby se to všechno stihlo než se malá narodí...
S tou prací - on manžel stejně nechtěl, abych tam byla déle - prý ať jsem ty poslední týdny v klidu a bez stresu, že doktoři ví, proč je ta mateřská nastavená takhle :slight_smile: Asi má pravdu, měly bychom si před porodem víc odpočinout..
23. zář 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allinka_k no tak pre teba je to potom idealne ked mas co robit, ale ked ma clovek byvanie aj vsetko hotove a ma sa teraz 4-8 tyzdnov nudit a "relaxovat", tak sa z toho skorej zblbne a bude vystresly nez keby mohol robit nieco normalne do tej miery ako si sam urci ze v pohode zvlada :slight_smile: no a ty aj tak nerelaxujes :grinning:
mna teda skosila ryma vcera, takze dnes aj tak lezim, snad to do zajtra prejde, kurirujem sa nejakym cibulovym vyluhom podla doporuceni co som tu nasla :slight_smile: zajtra uz snad budem schopna robit aj nieco ine ako lezat v posteli.
ste sa niekedy teraz stahovali ci iba rekonstrukcia uz zabydleneho?
A meno uz mate vybrane?
23. zář 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie když jsem ještě myslela, že bude všechno hotové včas a budu taky jen tak doma relaxovat, tak jsem si vymyslela, že se naučím plést...s tím jsem sice trošku začala, ale není to pro samouka žádná sranda :slight_smile: A taky že konečně půjdu na nějakou výstavu a tak, na to jsem nikdy neměla pořádně čas..a že budu chodit na dlouhé procházky se psem, tak snad příští týden. Ono to vypadá, že je hodně času, ale když jde člověk co týden k doktorovi, cvičit, na předporodní kurz a tak, tak je týden celkem rychle pryč i bez toho uklízení kvůli rekonstrukci. Už rok a čtvrt vlastními silami rekonstruujeme náš byt, koupili jsme ho v původním (25 let) stavu po staré paní, takže to bylo potřeba komplet předělat.
Koukám, jsme na tom podobně, my jsme byli doma nemocní oba, já naštěstí jen krk a rýma, manžel to měl i s horečkama...taky jsem včera ležela, dneska už je to lepší...tak ať je ti taky líp.
Jj, čekáme Evelínku, a co vy?
23. zář 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@allinka_k ti je moc pekny jmeno,sestrenka ho daky dale dcerce :slight_smile: cekas prvni miminko?

koukam ze jsme nejak vsichni z toho pocasi nachylnejsi k ryme,ja jsme ji mela 14dni a opravdu mi pomohl az ten penicilin na dutiny,pomohlo mi to i na vytok uz skoro uplne vymyzel a kdyz uz tak byl ciry:o) zitra mne ceka posledni prohlidky druha u zubarky a odpoledne posleni poradna,doufam ze bude vsechno ok tak 3dny mne hrozne boli bricho,spis podbrisek a jde mi to do zad a kycli :frowning2: ale malej je akcni porad dost tak si myslim ze se to jen vsechno pripravuje,jsem zvedava jestli ozvy uslysi dr uz niz,protoze hlavicku ma porad hooodne vrazenou v mocovym mechyri ale bricho mam furt vysoko...ale cetla jsem ze po prvnim porodu bricho uz neklesa pri dalsich tehu dopredu...

obdivuju vsechny co stihaji v tomdle stadiu tehu jeste dodelavat bydleni,ja pomalu nestiham nachystat uplnej poradek,a vsechno pripravit co ma manzel udelat az budu v porodnici a kde co najde pro dceru do skolky...
jee pleteni to jsme kdysy umela ale ja nejsem trpeliva a nebavilo mne to ze to vubec nepribyva,tak to jsi moc sikovna,ja na pleteni zaprahuju mamku :wink:
taky mi to hrozne utika,porad nejakej dr,rano dat malou do skolky,pak prevaz s manzelem,uvari,umyt nadobi,zatopit a pro dcerku do skolky po pul 3,a pak jsme doma o pul4 a do 8 nez jde spat se venju maly a to uz pak moc nic neudelam... :slight_smile:
24. zář 2013 ve 23:29  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsme dnes byla v poradne,a vypada to tak že musim odpočivat nic netahat,už mam zkracenej čipek a otevřena na špičku prstu,tak aspon ted tech 14 dni se mam šetřit,jinak prej mam pocitat že 2-3týdny a malej bude venku,dýl to prej určitě nebude... :frowning2: :wink: tak mam z toho nervy a zaroven se moooooooc těšim,hlavně aby to vydrželo jeste tech par dni....

a jak jste dopadly vy?už taky něco noveho víte?
:wink:
25. zář 2013 v 18:23  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cmuchacekoli ahojky ja už taky vím něco nového a většina zpráv je dobra.uz vím ze moje holcicky jsou zatím v pořádku a termín je přesně na narozeniny me kamarádky to je ale náhoda co? :grinning:
25. zář 2013 v 19:14  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tehulemamule tak to je moc dobra zprava,mas velke stesti ze s dvojcatkama to krasne dotahnes az do konce :slight_smile: :wink: tak to je pekny aspon nikdy na naozeniny kamaradky nezapomenes a kdy to bude?:o)to budes mit cisare ne? :wink:
25. zář 2013 ve 20:01  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak se máme?
@cmuchacekoli nic si z toho nedělej, já mám taky hlavičku hoooodně nízko, čípek krátkej ale to ještě nic neznamená, při malé jsem byla otevřená, čípek žádnej už od 28.tt. a narodila se 37.tt. takže buď v klidu, nic těžkýho netahej a sexík taky ne :wink:
jinak my už pomalu co se týká papírování domečku finišujem tak se už nemůžu dočkat až to bude hotový a ten úřední šiml bude za námi a já budu moct jít v klidu porodit :slight_smile: bříško mám obří, přibrala jsem další dvě kila ale všechno do břicha a trochu oteklý nohy tak snad to zůstane v porodnici, zdálo se mi že se nám narodil chlapeček tak jsem to říkala manžovi a ten že by to bylo fajn ale pokud ne že jdem do třetího....fakt nevím kdo to třetí bude za mě těhulit páč já jsem ráda že už to mám skoro za sebou, v autě jsem jak tank, fakt nechápu jak silní lidé můžou řídit auto, se ani neotočím nic :unamused:
tak se mějte krásně...já pádím s malou do školky a pak ještě budu chystat nějaké formuláře atd....
26. zář 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cmuchacekoli měla bych porodit 28. Října tak doufám ze to bude v poho a jak se mate???:slight_smile:
26. zář 2013 v 15:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky jak se mate co noveho?Ja se mam cimdal hur :unamused: uz tyden mi neni vubec dobre,mam bolesti a hodne mi tvrdne bricho,ale vubec nemam cas na klidnejsi rezim takze jsem od rana do vecera na nohach,pak usnu s malou a zbudim se v 11na prasek na tlak a pak nemuzu usnout a zas koukam treba do 3-4na tv,taky se vam to stava?
:frowning2:
modlim se aby jsme do toho 8.10 aspon vydrzeli :frowning2:
30. zář 2013 v 10:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cmuchacekoli jj taky se mi to stává! já mám termín 6.10,v poslední době mi taky\ hodně tvrdne bříško a mám chvilkové poslíčky je to už hrůza at už je po všem a držím malého v ruce :slight_smile: kde rodíš?
30. zář 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cmuchacekoli ahoj, musíme vydržet mamčo :slight_smile: jsem na tom úplně stejně, břicho tvrdne, do toho bolesti a já většinou nespím kolem třetí ranní, probudím se na záchod a už nezaberu až tak kolem páté zase. Taky se tak těšíš na prcka? Já strašně moc, už se fakt těším až ji poprvé uvidím, jsem hrozně zvědavá jak bude vypadat, jestli bude jako její segra nebo bude spíš po mě, ta starší je totiž celý tatínek :slight_smile: .
Opatrujte se maminky a vydržet! :wink:
30. zář 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marlen02 sem rada že nejsem sama co nespi a neni ji furt dobre:o) ne že bych ti to přala,to ne ale vis jak to myslym:o)
taky se hrooozně těšim a jsem zvedava jakej malej bude jak bude velkej a jestli bude takovej nazrzlej jako byla Pavlinka kdyz se narodila,mala je tak yvic na tatinka kdyz se narodila byla celá on:o)

@buffo tak to uz mas uplne za par :wink: taky se těším až ho budu držet miláčka malýho,já budu rodit ve Svitavech mam to nejblíž,chrudim a Pardubice mam daleko i olomouc:o) a kde ty?

držim všem mooooc palečky at mate co nej lepši a nej pohodovější porody a hlavně at nejsou žádný komplikace a mimiškové jsou v pořádku!!!!!!!!! :wink:
1. říj 2013 v 01:23  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky tak jak bojujete? já byla včera u lékaře a furt to samý hlavička je hooodně nízko až jsem koukala jak tam může být napasovaná a čípek se zkracuje, příští týden se rozhodne co dál, pokud neporodím tak půjdu na vyvolání což fakt nechci, už jsem to jednou zažila...sice to bylo ukončení těhu ale stačilo mi.... a jak vy se držíte? dlouho tu nebyla mamča s Rudolfkem :slight_smile:
2. říj 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky taky si rikam Ze tu dlooouho nebyla,snad je vsechno ok u ni a neporodila uz... :wink: :unamused:

@marlen02 jakto,proc na vYvolani to mas nejakej problem?nebo malicka je velika? :frowning2:
TEDA TO TI NEZAVIDM,jsme na tom stejne mam pocit kazdy den ze mi malej vyskoci uz ven,bolesti mam uz prez tyden,tvrdne mi porad bricho cim dal vic nekdy me prijde ze ho mam ztvrdly snad furt,malej me klepe vevnitr na kycli je to pekne neprijemny a hlavne me pred tydnem chytli krzovy bolesti co me vystrelujou do kycle a nohy a pak do bricha,nasla jsme na netu ze to jsou poslickove....v pondeli mam poradnu tak uvidime ale dr mi rikal ze me prohlizet uz nebude a ze udela jen tlak,vahu moc,ozvy a obena me na krivku do nemocnice konecne...nevim proc ale mam pocit ze uz 2v1 dlouho nebudem...dneska mne chyzla brutalni manie uklizeni vygruntovala jsme co se dalo :wink: aby tady bylo uplne cistoucko a mam pocit ze telo mi rika ze uz to prichazi...chvilema funim jak tank nemuzu se poradne ani nadechnout :unamused:
musime jeste do utery aspon vydrzet aby ty nase prdelky byli donoseny :wink: :wink: :wink:
2. říj 2013 ve 22:15  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie ahojky jsi jeste cela?ze si tu dlouho nebyla :wink:
2. říj 2013 ve 22:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli @marlen02 Ahojte, som som, ale nejak to tu nestiham :D Vcera som este stihla ist k ocnej, takze som potom 3 hodiny vyzerala jak sfetla jak som mala zrenicky uplne rozsirene, a na tom slnku teda nic prijemne. Nastastie som potom sla plavat, takze bolo jedno, ze nic nevidim :slight_smile: A dnes ma caka yoga a snad uz konecne posledna navsteva lekarne pre zasoby, si vzdy spomeniem, ze som este nieco chcela ked som na ceste domov. No a popri tom sa snazim pracovat ako to este ide nech mame nejake peniazky do zasoby :slight_smile:
A co vy, ako bojujete? @marlen02 drzim palce nech sa ti to nejak zlepsi alebo sa mala rozhodne ist von sama :slight_smile: Ale ze by vyvolavali uz teraz ked mas skoro mesiac pred sebou? Nejake komplikacie?
Upratovacia mania chytila aj mna v pondelok, vcera som si dokonca konecne zbalila do porodnice, aj ked samozrejme nie vsetko, ale este periem posledne nakupy na maleho, mam to este tak na 3 pracky a koncim. Potom uz iba nachystat jeho pidi vecicky, posledne kraviny dobalit a sme tiez ready. Aj ked samozrejme dufam, ze vydrzi co najdlhsie k terminu, nech sa len pekne zagulati :slight_smile:
3. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlen02 jj taky se strašně těším na malého at už ho držím a pusinkuju :slight_smile: ale,taky mám i docela strach z porodu ale,to je asi normální :wink: dneska jsem byla na poradně a malému se nějak rej moc nechce uvidíme do neděle to mám termín :slight_smile: měj se hezky papa držím palečky at vše probíhá v pořádku
3. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@buffo
@cmuchacekoli
Holky ako sa prejavuju ti poslicci? Tvrdnuce brucho mam tiez, ale vobec neviem co okrem toho mam este ocakavat a sledovat :slight_smile: Nejak nedokazem najst normalny popis co by som mala citit. Predporodny kurz mame az od pondelka takze vobec netusim co vlastne este je normalne a co uz nie. Kazdy tu stresuje ako uz rodi, tak som si pre istotu zbalila, ale nejak ani neviem podla coho sa orientovat :grinning:
3. říj 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie ja myslim ze se u kazdy projevujou jinak :wink: nekdo to vnima jako mesickove bolesti s tvrdnutim bricha,nekdo to ma horsi treba je jako krece,ja to mam s tim vystrelovanim do kycle,nohy a zad a bricha :unamused:
jinak by poslickove meli byt neco jako falesny kontrakce,poznas to ze si das teplejsi sprchu,u poslicku to pomuze a u kontrakci se to muze jeste i zhorsit/rozjet jeste vic :slight_smile:
ja jsem u Pavlinky todle vubec nemela takze si pripadam jako prvorodicka mam zas neco noveho...a uz to mam tak minimlane 10 dni a je do kazdy den horsi a horsi,a dneska mne jeste bylo celkove slabo,na omdleni,velka unava a hroooozne mne bolela hlava...
to jsi stastna ze se citis jeste uplne fit :wink:

@buffo ja seti ani nedivim sice mam jeden porod za sebou,ale mam strach hrozne velkej,mnohem vetsi nez na poprvi,a to jsem mela uplen uzasnej porod,malo bolestivej a na prvorodicku i hrozne rychlej :wink:
nekdy mn eto chytne tak se koukam na porody na youtube a to jsem z toho jeste vic vydesena,manyel men furt kvulitomu nadava ze se zbytecne nervuju a stresuju ale nemuzu si pomoct :frowning2: jak to vy snasite nemate nektera nejakej tip jak se tolik nebat :frowning2:
3. říj 2013 ve 20:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli No tak to som zvedava teda ako to poznam ked je to u kazdeho ine :D A kontrakcie? Normalne sa zacne stahovat brucho?
Ja sa obavam, ze na mna maly chysta nejaky podraz, vcera a dnes stale iba chrni a iba obcas sa zavlni alebo zacne na chvilku kopat, tak mi to pride, ze zbiera sily. A ja som tiez plna energie posledne 2 dni... No uvidime v pondelok na kontrole ci sa nieco deje, ja som zatial nepostrehla nic, ani hlenovu zatku. Snad sa ma potvorka nechysta nejak necakane prekvapit :slight_smile:
Ty to uz mas tak dlho? Uff no tak to asi za chvilku pojdes rodit, co? :slight_smile: A co doktori, neplanuju indukciu alebo nieco podobne prijemne? Ja som prave myslela, ze uz si v pohode ked ti presli tie vecne zapaly a komplikacie. Ale tak snad to este chvilku vydrzis, nie? :slight_smile:
Z coho mas strach? Z bolesti alebo proste z porodu ako takeho? Ja sa snazim sice si o tom citat, ale radsej nejake clanky ako co pisu baby na blogoch. Vediet o jednotlivych fazach co sa deje, ake pozicie alebo pohyby su prospesne, no a este dufam, ze nam nieco pomocne povedia na kurze v pondelok. Inac je asi zbytocne sa stresovat, bud to poznas hned ze to je ono, alebo pojdes do porodnice a oni ta zas poslu domov ze sa este nic nedeje. Ja teda chcem ist do tej Pribrami co je relativne daleko, tak dufam, ze rozpoznam kontrakcie oproti poslickom alebo nejakym inym bolestiam, pripadne im tam najprv zavolam, nechcem sa tam trepat zbytocne. A porod uz nejak dame, ty ked mas jeden za sebou tak uz vies ako na to, nie? :slight_smile: Ci ako si rodila prvy krat?
Ale samozrejme schyzu v noci mam obcas tiez ci mi uz nepraskla voda ked sa zobudim cela spotena (manzelovi je furt zima tak musim zatvarat na noc okno a mne je potom hrozne teplo), ale zas pevne verim, ze ked k tomu naozaj dojde tak o tom budem jasne vediet :grinning:
3. říj 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ked uz som taka hyperaktivna tak som upratala bordel v izbe, ideme tam presuvat obsah spajze, dnes maju dojst nabytkari a vylozit kniznicu do obyvaku a police do spajze, zajtra montuju, tak budeme konecne mat vsetko. Jo a este som zvladla urobit strudl (dobre, aj s upratovanim asi 20 minut prace :grinning: ) a jeden som uz zozrala na obed, na druhy sa chystam a treti ostane manzelovi :slight_smile:
Maly je tiez dnes aktivny, takze ziadnu habaduru asi neplanuje. Minuly vikend az do utorka som ho dopovala makovym kolacom, je mozne, ze mu to vydrzalo az do vcera...
4. říj 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,tak jsme dneska skoncila v nemocnici,nastesti mne pustili domu,ale je to o fous,malej se nam uz zacina drat ven...kdyby to vypadalo ze se narodi dneska do pulnoci tak by nas museli okamzite prevyst do brna nebo hradce,protoze nejsou vybaveny,ale po pulnoci uz by se mohl narodit ve svitavech...
mela jsem bolesti,je mi dva dny slabo,na omdleni,boli mne hrozne hlava,a tz krizove bolesti...tak maji podezreni ze muzu mit zas preklemsii...tlak byl v poradku a vsechna vysetreni taky,jen jsem uz otevrena na dva prsty mekej cipek a zkracenej... :frowning2: UZ byl taky v poradku,vodu tam jeste ma,prutoky jsou taky ok a ma 2773g :slight_smile: bobisek muj malickatej...poprvy jsem slysela ze berou tehotenstvi podle UZ prvniho tak mi to vychazi dnnes 35+6,jak to mate vz berou vam to taky podle UZ? a proto bych musela byt ihned prevezena...tak se modlim at jeste tech 5 hodin vydrzme v celku,mam klidovy rezim a od pondeli pokud neporodim chodim to rizikove poradny mam ve sprave napsano vysoce rizikove tehotenstvi :frowning2: tak jsem z toho uplne vydesena
4. říj 2013 v 18:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek