• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
@yavvie mnam taky bych si dala ale ted asi do porodu pect uz nebudu.... :frowning2:
dneska byla pani treti miminko sla rodit a nez me za pul hodiny rekly vyseldky tak ho stihla porodit a to ji yacali bolesti v poledne a ve dve ji manzel dovezl a o pul 3 mela to za sebou hrooooooozne jsme ji zavidela :frowning2:
4. říj 2013 v 18:52  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@cmuchacekoli ahojky, mamčo drž se a nestresuj, mimi je hotové a pokud bude chtít jít ven tak se nic nestane :slight_smile: mě to taky počítaj podle ultrazvuku páč jsem měla nepravidelný menzes...
jinak já mám už druhý den poslíčky, je to nepravidelný, vystřeluje to dozad a místy ta bolest je fakt cítit, v úterý se doktor rozhodne kdy mě pošle na vyvolání ale já pevně doufám že půjde dřív a nebudu muset tu "proceduru" podstoupit
držte se maminky :slight_smile:
4. říj 2013 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@cmuchacekoli jejda devce no tak hlavne lez a odpocivaj nech to pekne vydrzite. Ja teraz lezim tiez, likvidovali sme spajzu a obyvak aby mohli zajtra montovat a nejak som to prehnala, zacal ma silene boliet chrbat krize alebo co to je ta spodna cast, tak tiez dufam, ze sa nezacneme rozpadavat :slight_smile:
Mne termin pocitaju stale podla jedneho datumu od zaciatku, podla poslednej menstruacie, ale vzdy na utz hovorili ze to sedi. Tak hodne zdravicka na dnesnu noc a drzte sa!
4. říj 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@marlen02 a co ty ze ides na vyvolanie? Uz sa otvaras? Ja si stale hovorim ze tie 3 tyzdne este musim dat, no uvidime :slight_smile: tak sa drzte vsetky a dobru noc a este ziadne rodenie! :slight_smile:
4. říj 2013 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak jsem skoncila v nemocnici,vysla mi uz i hlenova zatka ale nevypada to ze bych mela do parhodin rodit nebudu ale tak do par hodin nebudu tak adi do nedele si me tu nechaji:o(
4. říj 2013 ve 22:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@cmuchacekoli ahoj to je mi líto, ale někdy je to lepší, aspon si vás tam pohlídaj a tatka to určitě s malou doma zvládne :wink: držím palečky a písni jak jsi na tom ju

@yavvie já musím dřív kvůli té cukrovce, nesmí se přenášet, ještě lepší když půjde trochu dřív, dělám všechno možný abych se mě to vyhlo ale nic nepomáhá :frowning2:
5. říj 2013 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky říjnovky,dlouho jsem tu nebyla,ale když jsem koukala kousek dozadu,tak zatím ještě nikdo neporodil,nebo je nějaká změna?Já mám termín za devět dní,ale myslím si,že už mě to čeká příští týden,no určitě mě asi pošlou aspoň na pozorování.
cmuchacekoli - tak jak jste na tom,ještě jsi celá?Koukala jsem zpět na jeden tvůj příspěvek,jak si dávala fotečky na prcka a zajímalo by mě,kde jsi to koupila,je to krásný,hlavně ty nápisy,to je boží,taky bych nějaký chtěla pořídit,děkuji.
Tak se tu mějte a držte se,maminy :wink:
5. říj 2013 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@twity Uz toho je vonku celkom dost :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/skupina/1727/ iba dnes sa pridali 4 co porodili cez tyzden.

@cmuchacekoli tak co, ako sa drzite? snad je vsetko v poriadku a zajtra ta zas pustia.

@marlen02 jo tak, ale zas uz su to iba 3 tyzdne pred terminom takze by ste boli v pohode, takze ked sa budu rozhodovat buduci tyzden tak uz to budu iba dva a ty si to vlastne cele krasne zvladla :slight_smile:

My mame hotovy nabytok, teraz sme ho poumyvali, umyli dlazku v celom byte kedze to tu brusili a dosekavali na mieru a vsade bol prach, ale spokojnost. Tak som hned nanosila Ruficie veci do spajze na nove police, este sa mi jedna pracka perie, fusaky cakaju na opranie, jedna varka oblecka este pojde a sme komplet :slight_smile: Zazracne som v nerozbalenych veciach este objavila dve megakrabice pampersov, takze mame fakt zasobu na pol roka.
5. říj 2013 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@yavvie ahojky no radši bych aby to přišlo samo než vyvolávat...už jsem to jednou zažila, sice ve 21. týdnu kvůli přerušení ale možná proto se tomu bráním, připomíná mi to ten smutnej zážitek, jenže malé se nechce, už nevím co vyzkoušet aby šla sama ....
zajímalo by mě jestli už není po druhé maminka @cmuchacekoli ???? myslím na tebe :slight_smile:
6. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@marlen02 tak to chapem :( , ale tentokrat to bude s dobrym koncom :slight_smile: hlavne, ze ste to obe preckali az do zdarneho konca, a ci to uz dotiahnete do finale sami alebo pomocou doktorov uz taky rozdiel neurobi. hlavne je, aby ste boli obe v poriadku a doktori sa o vas postarali.
no som zvedava co @cmuchacekoli jak nam dnes dopadla :slight_smile: ale snad ju este pustia domov na tych par dni.
6. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak neděle je skoro za náma...já už se tak těšííííím na malou, ach jo, přesně vím co znamená termín že žena je "v očekávání" :slight_smile:
6. říj 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
krasne rano devcatka,tak nas vcera nakonec pustili ,musela jsem slibit ze budu odpocivat tak odpocivam :wink: sice se uz malej muze v klidu narodit ale cim dyl tam bude tim lip prej :slight_smile:
dneska jdu k dr a bude mne obednavat do rizikove poradny,tak jsem zvedava jestli nejakou stihnem,kdzy opravdu odpocivam je mi fajn ale jinak kdyz chodim tak to uz hooodne cejtim ze se otviram a td,v patek jsem byla uz na dva prsty a zatka uz nam taky vysla takze jsme v ocekavani :wink: prej to muye byt kaydzm dnem,vahu mame peknou takze jsem rada,v patek mel 2773g takze je to super a dene pribiraji tak kolem 30 g prej,ale jsme rada ze jsem to tam okoukla,jsou tam ty miily sestricky jako kdysi a ty protivny vyhazeli a ty misto nich jsou vsechny moooc prijemny a mily a maji tam i vic dr same zeny a taky byli fajn,tak ten strach co jsme mela ze mne trochu opadnul....
7. říj 2013 v 08:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marlen02 to ja bych rasi klidne jeste dva tydny pockala ale u nas je to zas jinak malej uz chce,mam hodne citlivou delohu a svima pohybama mi vyvolal v ten patek nabeh na porod... a stacilo nam byt od rana na nohouch,po dokteorch a kramech :wink: a predtim dva dnz doma uklidit upne vsechno plus jit s holkou pesky a pro ni taky :wink:
doufam ze s eti malicka umoudri a prijde sama,vyvolavany porody jsou prej horsi... drzim pesticky a dej vedet,vedet jak pokracujes,v nemocnici jsem na vas myslela jestli nejste na tom nektera stejne...
7. říj 2013 v 08:27  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@cmuchacekoli ahojky a já si už myslela že chováš malýho v náručí :slight_smile: tak hlavně že jste oba v pořádku, hlavně odpočívej, já taky šla na nákupy a už jsem nedošla, kousek od auta mi praskla voda a to jsem stihla jen zajít na poštu předtím, to bylo u malé :slight_smile:
zítra máme náročný den....jedu k lékaři a tam se rozhodne a pak nás čeká kolaudační schůzka na pozemku tak držte palce a když se přidají aji miminka v bříškách budu ráda :wink:
7. říj 2013 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marlen02
@cmuchacekoli
Ahojky, no tak som rada ze je vsetko v poriadku aspon relativne, hlavne sa obe drzte nech to dopadne ako ma. Ja cakam v porodnici na prvu kontrolu, objednana som bola pred 2 hodinami. A to mam ist este na krv pak a od 4 porodny kurz. Sa doma iba otocim na obed asi :-/ nechapem naco potom objednavaju ked nemaju sancu ten pocet zien zvladnut v spravnom case. A asi sa za chvilku pocuram :grinning:
Tak vam zelam pekny den, @marlen02 nech si to mala rozmysli a vylezie a @cmuchacekoli zas naopak :grinning:
7. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@yavvie tak teď jsem se pobavila jak jsi přála mě ať už začnu rodit a zase naopak :grinning:
a co ty? doufám že jsi to vydržela a nepočůrala se :wink: já dopoledne taky měla běhání, s malou u logopedky a na nákup a pak zase zpátky do školky...teď jsem doma, pojedla jsem, zahrajem si člověče nezlob se a půjdu uklízet ať tu máme pořádek na ten zítřek :wink:
7. říj 2013 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@marlen02 no prosim ta, zobrali ma po 3 hodinach... doktorka bola uplne znicena, hovorila, ze taky naval snad este nemali, ze uz vysetrila 30 maminiek (a to tam boli traja doktori) a este ju caka asi dalsich 20. Takze fakt desne stastie. No ale inac sme v pohode, nieco o otvoreni na jeden prst ale ze sa rodit nechystam, dokonca aj na bazen mozem ist, takze to je asi normalne. Bola celkom rada, ze nemam ziadne komplikacie, ze inac vsetky co tam dnes boli mali nejaky problem co s nimi musela riesit, tak mna mala za 5 minut hotovu a na ceste prec :slight_smile: Este odber kvoli pripadnej anestezii a na tento tyzden s doktormi utrum. V stredu idem na cudzinecku policiu nahlasit zmenu mena a adresy, aj tam som objednana tak snad nebudem cakat :slight_smile:)
Pekne upratovanie, ja som pustila robota vysavac, dala si obed, a za chvilku zas vyrazam na ten nas predporodny kurz, snad to bude aspon zaujimave a poucne.
A kedy mas teda to vyvolavanie, ci este nevies? Dokedy si to musi mala rozmysliet :slight_smile:
7. říj 2013 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@yavvie jejda no nechtěla bych být gynekoložkou, tolik žen vyšetřit během chvilky :slight_smile:
tak to je super, že jste v pořádku a není žádný problém, malému se u maminky určitě líbí tak proč by spěchal :wink:
já se vše dozvím zítra, tajně doufám že to stihnem dřív než na vyvolávačku, 10.10. je pěkný datum a pak ještě 13.10., to je můj manžel taky by to měli společný, ale víš jak líbit se mi může :slight_smile:
ten vysavač mám na seznamu věcí co bych si chtěla pořídit, sice mám nový vysavač ale ted by se fakt hodil, zkusím napsat ježíškovi :wink:
no nic hra zahrána, malá zase vyhrála a já jdu poklidit :slight_smile:
7. říj 2013 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marlen02 Tak daj informaciu ako si dnes dopadla :slight_smile: Drzim ti palecky, maly tiez az tak intenzivne, ze polku noci preskakal :slight_smile: Manzel ma zas tento tyzden pohotovost, tak vstaval o polnoci ze niekde nieco havarovalo, a do 3 rano riesil dodanie nahradneho dielu, ktory teda dodaju az teraz rano, takze parada. No ale aspon nemusel nikam v noci jazdit a potom uz mohol spat aspon chvilku. Ja som sa uz prepla do materskeho modu spanku a zobudim sa na uplne kazdy hluk, takze aj ked spime separe tak som bola tiez hned hore :(
Inac na kurze vcera celkom fajn, porodna asistentka najviac nadavala na internet, ze si tam kazdy vsetko nastuduje a polovicka toho neni pravda :slight_smile: Napr. s epiduralom zevraj niesu vedlajsie ucinky a ani sa nepredlzuje doba porodu ako vsade pisu. No ale neviem ci verit jej alebo vyskumom zo zahranicia co su zverejnene. To, ze doktor na poradni ma informovat o pripadnom krvacani po vysetreni som vcera rano nepocula ani omylom :slight_smile: Skorej som mala problem z nej vypacit ako na tom vlastne sme a ci sa nieco chysta.
Ak budes kupovat toho robota tak urcite s dialkovym ovladanim, virtualnou stenou a zober si k nemu 2-3 nahradne "metlicky" ktorymi si tu spinu nahrna. Nam prezila asi rok a pol kym sa uplne zodrala takze sme museli menit. A drahsie modely maju tie metlicky na oboch stranach, takze lepsie cistia. My mame taky obyc, bez ovladaca (ale reaguje na TV ovladac :grinning:) a s jednou metlickou, chceli sme ten lepsi, ale kupovala to tchyne a ked bola v obchode tak ten lepsi nemali tak vzala tento no :( skoda. Ale hlavne mi chyba ta virtual stena, ktorou sa da ohradit chodba alebo cast pokoje kam nema liezt a tudiz tam mozes nechat veci na zemi (kable, hracky). Dobry je na kuchynu a obyvak kde na zemi nic neni, tam si moze drandit ako chce.
8. říj 2013 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yavvie ahojky já jen tak rychle....u lékaře furt to samý, za týden kontrola a pak mě pošle do špitálu, takže musím jít dřív :slight_smile:
domeček se pánovi líbil a 25.10. si máme přijít pro číslo popisné :slight_smile:
jdem to oslavit...večer písnu papa
8. říj 2013 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@yavvie jejda jsem se tááák najedla, jak jinak to oslavit než dobrým jídlem :slight_smile:
s tím vysavačem dík za rady, vždycky jsem ho chtěla ale ted v domečku se bude hodit ještě víc, takže zkusím toho ježíška :wink: jinak dneska jsem si koupila nový mop, měla jsem ten twist od leifheit ale vydržel mi asi půl roku a rozpadl se takže jsem si koupila ten klasický ždímací, původní mi vydržel sedum let než doslova uhnil takže doufám že poslouží zase, jen by mohli být ty náhrady levnější ....
jinak je fakt že na netu se člověk dozví spoustu věcí...já se snažím si všechno ověřovat, pokud narazím na nějakou informaci tak hledám dokud nenajdu stejné názory od více zdrojů, ten epidurál je dobrá věc, měla jsem ho předtím, jen mi ho dali dost pozdě ale to je jiná a to že se mi trefili do páteře až na po páté je taky jiná ale jinak dobrý, teda co můžu posoudit těch pět minut co fungoval :slight_smile:
jdu se natáhnout a pak musím vykutit něco abych šla rodit :wink:
8. říj 2013 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marlen02 ahojky neboj ono to prijde samo,ja bych podle zkusenosti co maji maminky kolem mne epidural nechtela,vsechny do jedne meli velke bolesti zad po nem...i moje segra ho mela a rikal zlatej druhej porod bez nej sice oba porody mela tezky a dlouhy ale bylo to bez nej lepsi ...
ale vis jak kazdej reaguje an boelst jinak a i tak ji snasi
jinak ja mam v nemocnici 11.10. v 11hodin rizikovou poradnu ak uvidime jestli s etam dostanu,v pondeli mi dr tvrdil ze je to zbytecny mne tam obednavat ze porodim do patku,dnes je streda a furt nic:o),teda zatim:o)
bylo by to fajn az zitra aby mel male pekny datum narozeni 10.10 :slight_smile:
9. říj 2013 v 11:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@marlen02 jste sikovny zejste to tak krasne stihli pro malou pripravit,ur cite s eji tam bude dobre vyrustat,a konecne budes mit min starosti amuzes se lip tesit naporod,drzim pesticky aby se mala rozhodla vyjit sama
9. říj 2013 v 11:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@cmuchacekoli ahojky...na ten zítřek jsem taky myslela a pak se mi líbí ještě 13.10. páč manžel je 13.1. :slight_smile: no líbit se mi může že jo :wink:
už jsem to tak nějak vzdala, když se malé nechce tak se nechce, jen si myslím že to pro ni pak bude horší zátěž když mi to budou vyvolávat a pro mě taky :frowning2:
v noci nespím, mám divoké sny o naší malé, nevím asi hormony že se bojím o menší tak se mi zdá o starší, budím se ubulená a musím se na ni jít rychle kouknout, tak snad to přejde....
odpočívej mamčo a co naše @yavvie ? :slight_smile:
9. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cmuchacekoli
@marlen02
Ahojte, konecne doma, dnes som si bola po vysledky streptokoka, na obed s byvalymi kolegami (firmu pred pol rokom predali a vacsina z nich uz nasrane odisla) a nakoniec na cudzineckej policii hlasit nove meno a adresu. Tam som nastastie bola objednana tak som bola za 20 minut na ceste prec, manzel ma hodil domov kedze to bolo kusocek od jeho prace a on zrovna siel do novej prace podpisovat zmluvu (komplikovane) :slight_smile: Tak som sa teraz nacpala ovocnym koktejlom s mini bebeckami a idem pracovat, nejak kolegovia reklamovali ze nieco nefunguje uplne ako ma, tak to musim pozriet. Jak je hnusne vonku tak ma to ani na prechadzku nelaka, aspon ze vcera bolo krajsie ked som bola vonku.
No a inac malemu sa v brusku paci, okopavat maminu je hrozna sranda, a dloubat pestickami citlive miesta este vacsia. Vcera som ho musela okriknut jak ma tam zacal dloubat bohvie kam ale uz to fakt bolelo. Tak potom prestal :slight_smile:
No zavidim vam ze to uz mate tak nahnute s porodom, tiez by som uz chcela mat mrnousa pri sebe. Teraz uz kludne moze, zajtra uz iba yoga, kadernicka a pedikura a pak uz mam volno na rodenie :slight_smile:
Tak vam obom drzim palce nech mate pekny datum :slight_smile:
@marlen02 nestresuj sa tym tak moc, vsetko bude v poriadku. Ked mala nechce sama tak tomu stejne nepomozes ked budes vystresla, proste to ber tak ze pre nu robia to najlepsie a pre teba tiez. A mozno si to este rozmysli. Nemyslim, ze by indukcia bola pre mimco nejak narocnejsia, sice to neni uplne prirodzene ze by si samo povedalo ze chce von, ale hormony su potom uz rovnake a mala je uz tiez hotova. Bude to v pohode a ty budes mat mrnousku konecne doma :slight_smile:
@cmuchacekoli a co ty uz citis nejake predzvesti ze by maly uz siel von? ved uz tu planujes dva tyzdne ako to bude kazdym dnom a stale drzis :slight_smile:
9. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marlen02 uvidime jestli nam nejake pekne datum vyjde,hlavne kdyz vsechno dobre dopadne,to si myslim ze jsi ve stresu a zda se ti o starsi princezne,ja nastesti ted docela pekne spim :wink: ale je pravda ze to je tim ze mala kazdej vecer vleze k nam a mam ji u sebe jinak jsem taky treba 5 za noc chodila na i koukat,snaz se bejt v klidu neboj vsechno dobre dopadne!!!hlavne aby miminka i my jsme byly uplne v poradku a prijdeto az bude met :wink:
10. říj 2013 v 08:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@yavvie no my porad nic,uz skoro tri tydny mam silny poslicky a furt nic,ted kazdy den mne boly podbrisek jak pri mesickach a jinak nic vic...nejak se mu v nemocnici prestalo chtit jit ven a uz se tolik nesnazi ale taky to muze byt tim ze fakt prevazne lezim a mam o nej strach aby jsme mu nejak neublizila kdyz budu zas akcni...a hodne pracovat...
jinak dr mi tvrdil ze do patku to urcite prijde a furt nic uz mam 6dni hlenovou zatku pryc a furt nic a to mi tvrdili ze do tydne se vetsinou porodi jen PA mi rikala ze to vzdycky tak neni ze se i stane ze do 14 dni... zitra jedu do te nemocnice na prvni poradnu tak uvidime jestli bude vse oK,manzel uz zacina byt taky z toho vystreslej vola mi snad 15 za den uz chodi od vcera do prace tak jsem rada ze to aspon takle pekne vychazi:o)ze si malyho aspon pochova :wink:

@yavvie a @marlen02 aby jsem neporodila az po vas :o)))
10. říj 2013 v 08:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@twity ahojky tak jak to vypadá,jeste se miminku nechce ven?
tu soupravicku malej dostal od tety obednavala to na strance http://www.oblecenihonzik.cz/cs/
neco tam maji za priznive ceny a neco zas mooc drahe...ja osobne by jsme si to nemohla dovolit koupit celou soupravicku i s napisama...
10. říj 2013 v 08:14  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@yavvie
@cmuchacekoli
ahojky tak jak je vám? co poslíčci, jak se cítíte? já měla celou noc migrénu a ted to nní o nic lepší, tak se to snažím nějak přečkat, celé těhu jsem měla klid a ted mě to nějak dostalo, aji mlezivo se mi začíná dělat a cítím takové ty jehličky v prsou jako když se nalívaj, takže už se tělo pomalu připravuje, malé vypadl zub nahoře tak vypadá hrozně směšně ale je spokojená páč ji navštívila zoubková víla...
taky se těšíte na mrňousky? já hrozně moc, pořád si prohlížím věcičky a taky ty plíny a tak celkově už jsem netrpělivá, při malé jsem se modlila abych ji vůbec donosila takže je to pro mě takové jiné :slight_smile:
opatrujte se a písněte jak se cítite :slight_smile: pa
10. říj 2013 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marlen02 tak to muze byt dobre znameni ze se ti blizi porod,mne taky bolela minuly tyden dva dny hrozne hlava a rikali ze to je taky priznak bliziciho se porodu....me spis picha po bokach bricha a ve spodlu a jsde mi to ze tźad do kyclea krize takze hruza jinak bolesti nijak nemam jak porad odpocivam,dneska jsem vysavala uklizela a varila,kdyz manzel neni doma tak toho musi vyuzit:o) jinak mne nadava ze mam mit klidovy rezim:o)
ja se taky hrozne moooc tesim na toho mnaseho drobecka,,jsem zvedava kdy se rozhodne jit ven,kdyz si sedam tak ho citim mezi kyclema jak mi tam vadi...nekdy mam strach abych ho tam nezmackla :frowning2:
10. říj 2013 v 16:17  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek