• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
@hupcza no tak aspon se to manžel dozvěděl opravdu originálním způsobem:slight_smile:) No zrovna kdyz to clovek nejmin potřebuje, že? mě by to večer ani tak nevadilo, přes den v praci by to bylo horší:grinning: Ale tak to si clověk nevybere:slight_smile: tak snad to nebude tak hrozne:slight_smile:
12. únor 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka Jej tak to je budete mít brzo po sobě:slight_smile: Gratuluju a držím palečky ať kontrola dobře dopadne:slight_smile:
12. únor 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreajkab Tak záleží na tom jestli už jste podnikli nějaké přípravy na svatbu, zaplatili nějaké zálohy dodavatelům a tak. A hlavne taky jak na tom budes po zdravotní stránce. Nemá cenu zas zbytečně riskovat. Svatba není to nejdůležitější:slight_smile:
12. únor 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frity Ahojky,tak zatím mám koupené šaty,objednané koláče,restauraci,takže toho ještě není tolik,musíme to zvážit to každopádně.Zatím mi je fajn,ale bůhví,jak to bude za 3 měsíce :slight_smile:
12. únor 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaya ahojky,tak já abych pravdu řekla nevolnosti žádne nepociťuji,jediné co tak pozoruju,tak to,že jsme celkem podrážděná chvilkama :grinning: :sunglasses:
12. únor 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreajkab když se budeš cítit dobře, tak bych do svatby klidně šla:slight_smile:) alespon budete mit vsichni stejne jmeno a nemusis na matriku o potvrzeni otcovstvi....a nevesty s briskem jsou pekny:slight_smile:
12. únor 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ja bych svatbu asi taky neodkladala, to budes ve druhem trimestru, bude ti dobre, budes zarit... a usetris si spoustu behani po papirech pred porodem plus si myslim, ze vdavat se s malym ditetem je skoro za trest, behas kolem prcka a nemas sanci si to uzit... dokud jste dva v jednom, tak to zas neni takovy omezeni. :slight_smile:
12. únor 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@frity: jo v tomhle ohledu je na děti spoleh :grinning:

jinak pro ty, které mají nevolnosti jsem objevila něco, co mi zabere spolehlivě - do nosného oleje (např. jojoba, ale může být cokoli, slunečnicový a nebo klidně i kuchyňský olivoý) nakapat trošku éterického oleje zázvor a grep a tím se máznout na zápěstí

@andreajkab: moje ségra se taky vdávala těhu s bříškem v 5.m .... a myslím, že si to neužila o nic míň než "normálně"
12. únor 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gagulka no právě ,taky si myslím,že si ušetřím hodně lítaní potom,když už budu vdaná :slight_smile: jen mám strach,že nevlezu do šatu,které už mám koupené :grinning: určitě to půjde nějak nastavit av pátem měsíci snad nebudu mít moc velké bříško ještě :slight_smile:
12. únor 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Asi tak neumím si představit mít svatbu s mimisem za dupou :grinning: a hlavně komu bych ho večer dala na hlídaní,když tam chci mít babičky,tetičky a všechny?.Abych si to aspon kapku užila?. No myslím ,že více je pro s bříškem než po s miminkem věčně na rukách :slight_smile:
12. únor 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andreajkab Jakou mas normalne velikost satu? Ja mela saty na snerovani a mam je doma... :slight_smile: Mohla bych zapujcit a snerovanim upravis sirku. Jsou kremove, z Kanady, spodni vrstva matny saten, vrchni vysivany tyl, s malou vleckou, vsem se moc libily. :slight_smile:
12. únor 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova Děkuji za nabídku :slight_smile: Krásné jsou šatičky,take mám s velčkou ,která se dá potom přichitit :slight_smile: Já mám velokost 38. Šaty jsou korzetové se šněrováním,takže snad půjdou upravit.Když jsme je kupovala,tak paní srandovala,že je upravíme až přijdu na zkoušku a já jí říkam,ale co by se upravovalo a ona na to,no nikdy nevíte třeba do té doby otěhotníte :grinning: a šup a je to tady,takže se tam zajdu asi poptat a domluvit,co by se dalo dělta v případě,že bych do nic nevešla.
12. únor 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@andreajkab Jsou krasne a jestli jsu na snerovani, tak to je v pohode, to byva vetsinou pres cely kriz, tedy oblast pasu, tak to se jednoduse upravi. :slight_smile:
12. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Děkuji,taky pevně věřím,že půjdou upravit :slight_smile: protože už tak jsme vybírala dlouho a vybírat znova teda to už se mi moc nechce :grinning:
12. únor 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreajkab krásné šatičky!! myslím, že kdyžtak nebude proble ti je trochu upravit...vetšina salonu to v pohode dela:slight_smile: kamaradce je takhle predelavaly 3x - hrozne zhubla :slight_smile:
12. únor 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka Děkuji,myslím,že si poradili už z mnoha upravami a tak snad nebude ani problém u mně :sunglasses: a za další si myslím,že v tom 5 měsíci by nemuselo být bříško ještě moc velké,ikdyž kdo ví,jak budu nabírat ....
12. únor 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
https://www.facebook.com/#!/groups/335508273215299/ - zkuste kuknout, dovozové zboží, bezkonkurenční ceny :slight_smile:
12. únor 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaya ty nevolnosti mám už asi 14 dní. Mám žaludek jak na vodě po ránu. Je to jak kdybych prohýřila noc a trošku to přehnala s alkoholem :slight_smile: Ale najím se a ono to přejde. Kdežto po alkoholu to moc nešlo :slight_smile: Snad časem nedojde i na zvracení. Holky otázečka, nezvětšilo se vám břicho? Mně příjde, že mi dost narostlo, i když poslední dva roky nepatřím k hubeňourům, tak mi příjde, že to na mě už musí být vidět. Nebo jestli jsem si to jen vsugerovala a ta pneumatika už byla tak velká :grinning:
12. únor 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Všem, tak já se také přidávám k Vám :slight_smile: Termín mi vychází na 15.10.2013, ale u doktora jsem ještě nebyla, půjdu asi za týden - dva týdny, aby už bylo i srdíčko vidět. :wink: Doma už mám dva raubíře, takže bude veselo....
12. únor 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kucavikova me se manžel včera zeptal, jestli nečekáme dvojčata :grinning: že mám nějakýho velkýho milana :grinning: a narovinu - proč nesvádět špíček na břichu na těhu břicho ? :slight_smile:)
12. únor 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky tak nevim, jestli k vam budu vubec patrit, carka zatim nesili a myslim, ze by uz mela, tak kdo vi, jestli z toho neco bude. Mam z toho smiseny pocity, rada bych vedela, jak na tom jsem, ale nezbyva, nez cekat.
13. únor 2013 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreajkab @cabalkova @gagulka Mě šaty v salonu po posledni zkoušce zase zuzili a neni nad to když na to přijdete dopoledne před obřadem, že nejdou pořádně stáhnout přes boky:grinning: Ale nastesti jak byly nařasené tak to nešlo vidět:slight_smile:)

@gagulka To jsme na tom stejně, mě se taky manžel smál jestli tam nejsou dvojčata:grinning:
13. únor 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Já myslím, že nejdůležitější je, že jsou čárky dvě:slight_smile: Taky jsem měla dlouho ty čarky slabši. Kdy máš další kontrolu?
13. únor 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@frity Ja jsem se na kontrolu jste neobjednavala, chci pockat az po vikendu, jestli carky zesili a pak bych se kdyztak objednala. Na srdicko by to bylo az nekdy koncem mesice, tak mam casu dost. :slight_smile:
13. únor 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@frity No já jdu na zkoušku 15.5. a 25.5. máme svatbu.tak za těch 10 dní snad moc nepriberu :grinning:
13. únor 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Presně,jak píše frity,hlavní je ,ze jsou tam dvě //. Jestli je to začátek,tak můzou být preci slabé a postupem času sílí.Drzím palečky,at' je vše v porádku :wink:
13. únor 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreajkab ja myslim ze ne, saty se daji vzdycky povolit podle potřeby. Já jsem byla na té zkoušce den před svatbou, tak myslim že paní spíš špatně měřila:grinning:
13. únor 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gagulka už se na to těším až budu říkat, to není špek, ale čekáme mimi :slight_smile: ale ještě chvíli bych to chtěla tajit, hlavně před šéfem a rodiče to taky neví. Chci jim to říct, až v pátek, jestli bude vše v pořádku. Taky mi příjde, že snad čekám dvojčata :grinning: Nechci se vidět za pár měsíců :slight_smile:
13. únor 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kucavikova Tak ja bych chtela tentokrat vydrzet az do NT screeningu, ale nevim, nevim, jestli se mi to povede... vcera jsem mela nutkani to mame rict, pripadam si jako hrdinka, ze jsem to udrzela. :slight_smile:
13. únor 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, všem Vám moc gratuluju! :slight_smile: Já našla dvě II 28. 1, poslední MS byla 3.1. Na gyn.jsem objednaná na 18.1., tak snad bude vše v pořádku :slight_smile:
13. únor 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek