• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
@cmuchacekoli jé tak to jsme na tom stejně, mě bolí celej spodek jak tam tou hlavičkou tlačí, říkám si že ji bude pěkně šišatou jak je tam skřípnutá :slight_smile: taky mě to napadlo s tou hlavou že to může být tím, je fakt že migrény mě zlobily hlavně okolo mých dnů a byla jsem citlivá na hluk atd., takže si říkám že mě čeká horm změna...no uvidíme, dneska by to nešlo, manžel jde za chvíli do práce a já si nedokážu představit že bych měla malou budit v noci a někam s ní jet, no uvidíme, hlavně at ta hlava povolí, ted už je to lepší ale v jednu chvíli jsem cítila jak mi hoří...
co říká budoucí vlká ségra na brášku\? ta moje pořád přebaluje panenku prej aby to dobře uměla :wink:
10. říj 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
@cmuchacekoli mimču se zatím ještě nechce,zítra jdu na kontrolu,tak uvidíme,jak dopadnu.Ale už aby to bylo,tohle těhu je hodně náročné,už sotva lezu,spát nemůžu a těším se na prcka,i když si to tak trochu ještě nějak nepřipouštím a neuvědomuji,že tu s námi bude o jednoho človíčka víc,bude to šok,ale krásnej :grinning:
Tak dám vědět,jak jsem dopadla,tak se ostatní držte,papa.
10. říj 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity držíme palečky :slight_smile:
10. říj 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský kde jste kdo? neříkejte že už rodíte a já ještě ne :frowning2:
11. říj 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky čau,tak dnešní kontrola dopadla všelijak.Na ozvách se nechtělo ukázat,tak mě natáčeli na dvakrát.A u doktora jsme se nasmáli,řekl mi,že mám velký břicho,jak na dvojčata,tak mě dělal dlouho ultrazvuk,jestli tam někde není schovaný ještě jedno,což by teda byla síla,ale snad je tam jen jedno.Takový šoky těsně před porodem :confused: No a kdyby mě to nechytlo přes víkend,tak v pondělí nastupuji do nemocnice na pozorování,tak jsem zvědavá,kdy se mimču bude chtít na svět.A japak jste na tom ostatní,maminy?
11. říj 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlen02 neee, zatial si iba uzivame vikend :slight_smile: Ty stale nic? Drzim palce nech sa to rozbehne samo, nech to este stihnete :slight_smile:
13. říj 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie nic....aspoň jsme se dneska hezky prošli, sice mě teď všechno bolí ale není nad pohled na krásně barevný les :slight_smile:
13. říj 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlen02 U nas v lese bolo tiez krasne, akurat ked sme sli do bahnoveho kopca tak som sa smikla. Nastastie som teda padla na kolena a ruky, no ale aj tak. Maly je ale dufam v pohode, hybe sa, tak predsa len je tam chraneny voci otrasom :slight_smile: Rano som si este bola zaplavat, takze dnes celkom aktivny den, no a rano na monitor a kontrolu.
Tak drzim palce nech je u vas vsetko v pohode :slight_smile:
13. říj 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twity ha druhe mimco objavene tyzden pred porodom by svedcilo o urovni zdravotnictva :D mne akurat mama cely cas hovorila ze urcite budu dvojcata jak som mala velke brucho uz od zaciatku, ale teraz je uz myslim normalne velke ako kazde ine. Ja mam monitory rano, dufam, ze maly bude spolupracovat, a pak kontrola. Akurat neposielaju na utz ( aspon naposledy nie) takze ani netusim velkost. Ale tak uvidime zajtra, mozno si ten ultrazvuk vyziadam pre klud duse kvoli mojej dnesnej sikovnosti, ci sa nahodou nezacala odlucovat placenta alebo daco, vobec netusim ci taky maly pad moze nieco sposobit, asi nie. Toto sa stava po burackach a tam je to predsa len nieco ine.
Jak to, ze nastupujes do spitalu,ved este neprenasas...
A teda pozeram, ze @cmuchacekoli este stale drzi :grinning: ta nas vsetky nakoniec prekona
13. říj 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie taky si rikam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: otevrena jsme uz na 6cm:o) takze si umis predstavit ten pocit kdyz sedim na wc...mam strach ze porodim nekde cestou do nemocnice az to na mne prijde...segra mi rikala ze deti rodila na 8 cm otevren..
malemu se od toho minuleho patku prestlo chtit,uz nemam ani poslicky nic jen ty sileny krece v kycli co mne vystrelujou do krize,podbrisku a nohou...jinak se citim moooc fajn a spavam i celou noc,jen se vycuram a hned spim... :wink:
v patek mam dalsi pasy tak jsem zvedava aby si mne tam nenechali,ted mi rikala dr ze do 40tt porodim urcite ze si mysly do tydne ale ja jsem ji to povidala ze uz mi to rikaji podruhy tyden a otevrela jsem se jen o prst jinak nic vic:o))
miminka pribiraji tak 30g denne takze si myslym ze uz mame prez 3kg urcite ze zas tak malickej ten nas Tomášek nebude :wink: :slight_smile: :grinning:
14. říj 2013 v 07:42  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak se cítíte? já pořád to samý....
@cmuchacekoli takhle otevřená jsem byla postupně od 28.tt při malé, byla jsem hospitalizovaná, pak mě pustili domů, hned mi praskla voda páč jsem nevydržela ležet a byl to super rychlý porod, takže aspon přezkočíš ty problémy při otvírání a budeš to mít rychle za sebou :wink:
dneska je nějak škaredě, nic se mi nechce, jsem se nasnídala a ted si lehnu a budu odpočívat, zítra fičím na kontrolu, tak jsem zvědavá kdy mě pošle do špitálu....
tak papa a opatrujte se :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli na 6cm? a s tym sa este da fungovat? Som myslela, ze pri takom otvoreni uz ani tie blany nevydrzia a prasknu :slight_smile: no ale je to parada, kazdy den naviac je dolezity :slight_smile: 3kg uz snad mali mimca davno, nie? Ja teda vobec neviem kolko mame realne, od 32tt som nebola na utz kde by sa pokusali ho merat, ale statistika ma na 38tt napisane 3288g :slight_smile: No ale ved uvidis, samozrejme zalezi aki ste velki s manzelom. Hlavne ze je Tomik uspesne donoseny a ty budes mat rychly porod.
@marlen02 a kedy si rodila malu? No drzim palce na kontrole, snad si to Viki pred urcenym terminom rozmysli a vylezie sama :slight_smile: A teraz sa este neotvaras?
U vas je hnusne? my mame krasne slniecko, pol dna som si ho uzila v spitali cez okno cakanim na monitor a kontrolu :slight_smile: Zajtra zas monitor kvoli tomu mojmu vcerajsiemu valaniu sa po zemi, ci sa nahodou nieco neukaze, ale dnes vyzeralo byt vsetko v pohode tak som rada. Na monitore bol maly dokonca ochotny sa asi 3x pohnut, bola hrozna fronta takze nas brali na 15 minut, na konci pokus ho zobudit, no samozrejme sa zacal vrtiet v momente ako nas odpojili :grinning: A inac vsetko v cajku, vecer druha cast porodneho kurzu, tak sa uz tesim, mame na to uplne suprovu PA.
14. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie ahojky tak hlavně že jste v pořádku, věřím že to člověka vyděsí ale jste oba silní a ten pád nic nezpůsobil :slight_smile: mě dělá ultrazvuk pokaždé, ale jen kontroluje srdíčko a hlavičku jestli ještě pořád naléhá a nic víc...prej jsem otevřená na prst, uvidím zítra...
malá se mi narodila v 37.tt, z nemocnice mě pustili v 36.tt a za týden jsem tam byla zas :slight_smile: praskla voda a jelo se...otevřená už jsem byla takže to bylo dost rychlý, ani mi nestihli dát kapačku na streptokoka jako prevenci páč výsledky nebyly...
jinak já už jsem smířená že půjdu na vyvolání a už to neřeším....poslední dobou malá sebou hodně šije v noci, má škytavku a tak, tak snad jí to nezůstane aji jak bude venku :slight_smile: všichni už se na ni těšíme, aji Markétka se pořád ptá kdy už si pro ni pojedu :slight_smile: užij si kurz papa
14. říj 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny, jak užíváte poslední dny? :slight_smile: já jsem nyní 38. týden,tak už se to taky pomalu a jistě blíží :slight_smile: Je tu někdo z Českých Budějovic?Užívejte poslední dny(týdny) s bříškem. :slight_smile:
14. říj 2013 v 15:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem z Českých Budějovic jen mám termín 1.11 tak sem nepatřím ale myslím že porodíme dřív tuhle diskuzi stále sleduji :slight_smile:
14. říj 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ditakl máš pěkný datum..... vydrž :wink:
14. říj 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ditakl : tak to máš pěkný datum :slight_smile: takže už poslední přípravy a relax co? :slight_smile:
14. říj 2013 v 18:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Datum je pěkný ale já chci o týden dřív 25.10. manžel je učitel na hudebce tak odpoledne není doma a mám doma prvňáčka takže by se mi to hodilo na ty prázdniny aby to bylo bez problémů, ale vzhledem k tomu že mám vyšší tlak a beru na to prášky mě ani nenechají moc dlouho. První porod jsem měla kvůli TK vyvolávaný ale to jsem nebrala léky. Uvidím co mi řekne doktor na kontrolu jdu zase ted ve středu :slight_smile:
14. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už mám vše připravené, minulý týden jsem i zbalila tašku, tak už jen čekám a nemůžu se dočkat :grinning:
14. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcakl kde budeš rodit? Já se tentokrát rozhodla pro Č. Krumlov ve Čtvrtek jsem tam byla sepsat před příjem, jsou tam fakt strašně milý.
14. říj 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ditakl: já v ČB mám to za barákem... :slight_smile: uvidíme, je to moje první mimčo...tašku už mám taky zabalenou a už si říkám, že bych to měla docela ráda za sebou :slight_smile: už se s manželem těšíme. Taky mě čeká kontrola ve středu. ve 32 týdnu byl KP tak doufám, že už se ve 38 umoudřil a půjde všechno v klidu :slight_smile:
já mám první termín 21.10 tak uvidíme. Jo o Krumlovu jsem slyšela, že je to takový domácký a rodinný :slight_smile: Tak držím pěsti, aby ti to všechno klaplo :slight_smile:
14. říj 2013 ve 20:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlen02 Tak dnes monitor dobry, dostala som miesto na lezanie, takze sa maly celu dobu mlel, nema moc rad ked lezim na chrbte, nejak si nedokaze najst polohu :slight_smile: Takze ukazkove miminko :grinning: Tak som rada ze je vsetko v pohode.
Na piatok tehu fotenie, takze to dovtedy vydrzime a budem mat aj fotecky, uz som sa bala ze ich nestihnem. Dokonca na buduci tyzden ma este volaju do sklipka, no ale to este uvidime, manzel z toho neni nejak nadseny ze by som este mala niekam ist :slight_smile: Nanajvys ho zoberiem sebou a bude somnou na vinei :slight_smile:
No dnes ma este caka cvicenie co som rano nestihla a asi poumyvam dlazku, zas to uz je tyzden od posledneho upratovania... A dokonca lezie slniecko tak mozno aj do lesa este pojdem, ale tentokrat sa uz budem drzat iba na asfaltkach :slight_smile:
Co pekneho u vas, ako sa dari malej? Stale sa jej nechce? A co ty, v poriadku ziadne dalsie komplikacie co by ti sprijemnovali zivot?
15. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie ahojky tak super že jste v pořádku....doufám že se pak hodíš fotečky :wink:
já nastupuju zítra do špitálu tak jsem zvědavá jak dlouho tam budu ležet než se mnou začnou něco dělat :slight_smile: doktor říkal že bych měla ještě dnes, že mám dost vysokej tlak, že to vidí na preeklampsii, tak uvidím, držte nám palce :slight_smile:
15. říj 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlen02 a jeje, no tak to drzim palce nech to mas vsetko v poriadku a mala sa uz narodi, tesim sa teda pak na fotecky mimiska :slight_smile: hlavne ze ste to zvladli takto dlho, ste sikulky obe. A v domecku ste stihli vsetko pripravit?
15. říj 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yavvie jo v domečku už bydlíme :slight_smile: postýlku nemám nachystanou, nechci aby se na prášilo...to zvládnu až se vrátím....začínám mít trochu strach, snad to bude rychlý :slight_smile: fotečky pak nějaké dodám tak papa
15. říj 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marlen02 no tak to bolo teda uplne idealne ked ste stihli vsetko pred prichodom mimiska :slight_smile: u nas je tiez postielka este zabalena, posklada manzel ked budeme v spitalil. Matrac asi rozbalim a necham vetrat uz teraz nech sa nadycha... Tak si to "uzi" v spitale a nech to mate rychlo za sebou :slight_smile:
15. říj 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky tak jak se citite a jak u dr?doufam ze mate vse ok a preju aby to uz brzy prislo a bylo to rychy a malo bolestivy
zachvili pojdeu do svitav do poradny mam z toho nervy,porad s emalymu nechce ven a minulej tedjem mne psal ze jsem otevrena na 6cm a hlavicka silne doleha:o)
poslicky nemam skoro vubec jen vcera jsem malinko mela ale jinak za tech 14 dni co jsme malem porodil se to uplne zastavilo jen sem se otevrela,kdyz bude vse ok a pustejinas normalne domu tak dam info jak pokracujem
jinak vsechno uz mam nachystany,postylky dodela manzel az se malej narodi,mam vsechno vyprany i kocarky pekne zabaleny v pytlych at se na to neprasi,mamka mi z prace prinesla pytle jak do toh obaleji sedaci mice a kresla atd takze se to moooc hodi :wink:
jinak jsem cimdal vic nervozni,pripadam si furt napjata a ve stresu,ale myslym ze to je timjak se furt kazdej vyptava a pise a vola kazedjh den nejlepe dvakrat...a halavne mne znepokojuje to jak jsem otevrena a ze se furt nic dal nedeje aby pak az to prislo neporodila jsme nekde na ceste... :wink:
18. říj 2013 v 08:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marlen02 a jak ty ?drzim pesti at je vse v poradku a jde to hladce!!!
18. říj 2013 v 08:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmuchacekoli no tak ako, pustili ta este ci si ta tamuz rovno nechali? Drzim palce a myslim na vas aj @marlen02 nech vam vsetko dobre dopadne.
U nas stale nic, vcera som mala take divne pocity ze sa nieco deje, vecer som upratovala veci v skrini, potom ma zacali boliet krize, ale hodinova vana to vyriesila. Este aj maly sebou nejak hrozne vrtel. Ale to teraz ma furt vecer, aj teraz stale postuchuje. Tak uvidime kedy si to rozmysli :slight_smile:
Inac tie poslicky su ako kontrakcie, tj. stahuje sa deloha, alebo iba rozne bolesti v bruchu? Pretoze mne zatial iba tvrdne uz celkom pravidelne a casto ale nic co by som nazvala bolestivym som nemala.
18. říj 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yavvie ahojky nee pustili nas:o) jsme rarita otevrena na 6cm bez poslicku :wink: :wink: :wink:
jen tlak se mi zvysuje takze dalsi kontrola je ve stredu v 13:00 pokud neporodime :grinning:
jinak dneska mne tak silene boleji zada a opet mne vychazi zatka tak nevim...doktorka mi rikal ze s emam uvolnit ze jsem cela napjata a ve stresu jako v kreci ze to tim taky urcite zdrzuje poraod,ale ze jeste mam dost casu ze to neni nutnost porodit co nejdriv:o)
18. říj 2013 ve 22:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek