• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
@yavvie U nás jsou noci taky na mě, manžel se potřebuje vyspat do práce, to je jasný. Ale dneska jsem byla už tak vyčerpaná, že jsem mu ji musela předat. Ona je to taková tatínkova holčička, většinou jí dokáže přesvědčit, že vlastně jíst nechce a že chce spát, tentokrát to ale nešlo :slight_smile:
21. lis 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme dnes byli na 6týdenní prohlídce kyčlí,vše v pořádku,takže na další kontrolu ve 3měsících :slight_smile: Koukala jsem,že bacilové období už začalo.No u nás je to podobné,malá má chycený průdušky s chraplavým kašlem,manželovi bolí v krku,takže u nás dva marůdci a já s malým se zatím držíme,jsme zdravý,jsem zvědavá na jak dlouho :fearful:
21. lis 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allinka_k ja to uplne chapem, ja mu davam maleho vecer nech si to skvikanie tiez trochu uzije :slight_smile: V noci som chcela, aby ho mal iba raz ked som mala na mna fakt brutalnu horucku 39 ale yo tiiez vydrzal hodinu ze to nezvlada. Tak ho tu mam nanoseneho kazdu noc v posteli, dufam, ze si na to nezvykne.
Zrovna mame prve kolo krmenia, ale od 10 som relativne vyspana, tak uvidime ci sa dnes chrni alebo nie :grinning:
22. lis 2013 v 01:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. lis 2013 ve 14:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak jste všechny?To vám prckové dávají tak zabrat,že ani nepísnete? :confused: Malá už je zdravá,tak zítra po 14dnech půjde do školky,já s malým jsme se bacilům zatím ubránily,akorát bobíkovi začalo trochu téct a hnisat očíčko,tak jsem volala doktorovi a řekl nám,aby jsme dva dny kapaly ophthalmo-septonex a kdyby se to nezlepšilo,tak máme přijít,aby se na to podíval a napsal něco silnějšího,no tak uvidíme.V pátek jdu na gyndu na šestinedělní prohlídku,měla jsme jít už minulej týden,ale měla jsem trochu rýmu,tak jsem tam nechtěla lézt,aby nějaká těhule ještě něco nechytla :fearful: A jinak už se moc těšíme na Vánoce,cukroví jsme s malou napekli v sobotu,výzdobu taky máme,tak ještě pár dárečků dokoupit a může se slavit a hodovat.A taky se zítra těšíme na Mikuláše,tak snad bude Kačka chvilku hodná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2013 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonka.77 Cauky, no, nastesti se stale drzime a snazime se kojit. Mam sice porad hrozne malo mlika, ale tak to nejak latame a kdyz male nestaci, davam ji pres Calmu svoje odstrikane..Sice je to nekdy fakt o nervy, kdyz mi mala u toho prsa chyta hysteraky, ze ji to netece, nebo mi naopak usina, ale vydrzim, dokud to pro nas pro obe bude jeste unosne..
6. pro 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twity
@cmuchacekoli
@marlen02
No nejak nam to tu po porodoch vymrelo -:D Ale je pravda, ze s prckami to je trochu tazsie ako s bruchom :slight_smile:
Tak holky, hlavne pevne nervy na vianoce, nech to deti zvladaju a my sa z toho nezcvokneme! Uzite si sviatky a vsetko dobre do noveho roku.
22. pro 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
TAKE BYCH POPROSILA O POZDEJSI PRIJETI DO SKUPINY:slight_smile:))) :slight_smile:
3. bře 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky jsem rodila v říjnu 2013 :grinning: u Apolináře. Je tu nějaká z Modřan? :confused:
4. dub 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mi 4.10.2013 já byla v zaří ale bohužel mladej mi to natáhnul o 14 dní :slight_smile: kdyby někdo na pokec atd....ráda se přidám k vám...jsem z prahy 6
27. kvě 2014 ve 20:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se vam dari s prckama? :slight_smile:
Nechcete se nekdy sejit - Praha?
27. črc 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek