• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
@cabalkova Tak to jsi dobrá :wink: Já bych to asi nevydržela. Manžel už to vykecal našim, pak to ví ještě moje ségra a dvě kamarádky, tak snad bude vše OK...
13. únor 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 No me v nadseni brzdi i to, ze mi ty carky prijdou nejake slabe a vubec me neboli bricho jako pri Tonikovi, tak vlastne ani nevim, jestli tomu verim, ze se to povedlo... myslim, ze vikend rozhodne, pak budu vedet vic. Mela bych byt dnes teprve cca 11 dpo, tak pridavam fotku, jestli tam neco uvidis. Kdybych to predtim nevidela na digitalnim Clearblue, tak bych tomu neverila uz vubec.
13. únor 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova já bych to taky chtěla vydržet co nejdéle, ale mamka mě neustále nutí jíst samý vitamíny, prášky a buhví co dalšího a pořád ať si dojdu na nějaký vyšetření. Jsem totiž min. do měsíce jednou nemocná. Jak se mám neustále vymlouvat, že to začnu brát a že si tam zajdu. Už mě to vážně nebaví :slight_smile: Tak jí to asi oznámím, aby mi dala pokoj, že teď nemůžu brát všechno :slight_smile: Šéfovi to sdělím až po prvním trimestru. To bude mít radost :grinning: Zrušil totiž kancelář a já pracuji z domu, jsem zvědavá, jak to teď vyřeší :slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova já tam tedy vidím druhou čárku na těch dvou spodních :wink:
13. únor 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kucavikova No jo, carka tam je, jsou to testy ze vcerejska a dneska, ale je dost silna na to, aby to bylo prosperujici tehotenstvi??
13. únor 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Já bych řekla, že tam máš "duchy" jak vyšitý:slight_smile: Já první test dělala 10DPO a silná čárka tam je až teď :wink: Ovulaci jsem měla cca 17.-20.1.
13. únor 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Tak jsem se pro jistotu šla juknout na své testy:slight_smile: První jsem dělala 29.1 a byl tam skoro neviditelnej duch. Další 30.1, taky neviditelnej duch. Pak další 6.2 a tam už byla čárka silnější a teprve teď (včera) stejná jako ta kontrolní :wink:
13. únor 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ cabalkova ráda bych ti poradila, ale musíš se zeptat asi těch zkušenějších :slight_smile: já měla na testu docela silné čárky, a to jsem testovala 2.den, co mi nepřišla MS. Je to teprve mé první těhotenství a po těch negativních věcech co jsem četla na netu, tak jsem si řekla dost, že se nebudu nervovat kvůli zamlklému těhu a potratu a všemu možnýmu, tak už raději nic nečtu :slight_smile: Jinak taky mě vyděsilo, testovala jsem každý den a prostě jeden den ta čárka byla dost slabá a já zjistila že to je test s menší citlivostí :slight_smile: A od tý doby už raději netestuji a nic nečtu a je mi daleko lépe :slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@michaelka83 Tak dekuju za uklidneni, budu doufat, ze to bude vsechno v poradku, nejak jsem si nepamatovala, jak jsem to mela u prvniho, akorat vim, ze jsem testovala poprve 14dpo a nejak jsem si zapamatovala, ze to uz byla slusna carka... tak jsem ted byla "prekvapena", jak je tenka, ale je fakt, ze do 14 dpo mi jeste par dni zbyva (pokud pocitam dobre, nejsem si datem ovu jista) a v tomhle obdobi stoupa hcg celkem rychle, tak to treba jeste dozene. :slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Opravdu se zbytečně nestresuj!:slight_smile: Kolikátý den jsi po ovu cca? Zkus počkat pár dní a udělat si další test s vyšší citlivostí (např. Mamatest) .
13. únor 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaelka83 Ja myslim, ze jsem dneska tak 11 dpo, zitra bych teprve mela dostat ms... takze se asi neni co divit, ze je caruska jeste slaba... ono se to rekne, nestresovat se, ze?
13. únor 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kucavikova Jé koukám, že jsme na tom dost podobně:slight_smile: Stejný věk a možná i stejná doba těhu:slight_smile: A taky první těhu:slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova nestresuj se!! hlavně, že tam čárka je:slight_smile: každej test může být trochu jiný a třeba jsi měla víc naředěnou moč:slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kucavikova já to taky zatím nikomu neřekla:slight_smile: ani rodiče to neví...nikdo...a chtěla bych to raději říct až po třetím měsíci - uvidim, jak se budu cítit - jestli nebudu potřebovat třeba víc pomoct s Lucinkou...a taky nevím, jestli to tu nečte švagrová a nepraskne to:slight_smile:)

co z toho udělat soukromou diskuzi?? :slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gagulka Ja jsem pro uzavreni diskuse, ale myslim, ze to nejde, ze bychom musely zalozit paralelni soukromou a tam prejit.
13. únor 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova já je vidím:slight_smile: jsou tam:slight_smile:) jen je ještě brzo, vydrž určitě budou sílit:slight_smile: já 10DPO měla bílý test a 14Dpo kolejnice jako blázen:slight_smile:)
13. únor 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova tak tam prejdem :slight_smile:)
13. únor 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gagulka Diky, tak snad to tak bude. Koncem tydne by mi s plenkami pro maleho mely prijet dalsi dva digitaly, tak jeden udelam jeste pred vikendem a dalsi po, a pokud budou dal pozitivni, tak se objednam k dr.
13. únor 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gagulka Zalozis ji?
13. únor 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova nikdy jsem to nedělala - ale můžu to zkusit:slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka musíš mě pak trochu navigovat. Sice už tu nějakou chvíli mám založený účet, ale jen jsem si pročítala diskuze a nikde nereagovala, tak jsem tak trochu hňup v tomhle :slight_smile:
@frity nevím, jak si to zjistila, asi na mém profilu zřejmě :slight_smile: říkám, musím se tu rozkoukat. tak to je super :slight_smile: Řekla jsem si, že už ten věk na to mám, dost jsem si užila, tak proč už ne mimi, ať ten život jde trochu taky jiným směrem a doufám, že krásnějším :slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pojdte diskutovat soukrome :slight_smile:)
13. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka koukám, že si byla rychlejší :grinning:
13. únor 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucavikova :grinning: soukromá diskuze je lepší - nikdo dalši to nemůže číst:slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka Nevím, jak to je s tou soukromou diskuzi, ale když kliknu na odkaz, tak mi to píše, že taková diskuze neegzistuje :unamused: . Můžeš nás tam nějak dodat? :wink:
13. únor 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajka2 napraveno!! omlouvám se, nějak jsem te prehledla :sweat_smile:
13. únor 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka Ahoj, mohla bych poprosit také o přidání do soukromé diskuze, ráda bych se k vám přidala. Děkuji :slight_smile:
13. únor 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka i já prosím o přidání :slight_smile:
13. únor 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k vám taky přidat? :slight_smile:
@gagulka
13. únor 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek