• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
Ahoj všem, ráda bych se také přidala, zítra jsem 7+0, k doktorce mě objednali až za týden. Termín mám 16.10.13 :slight_smile:
19. únor 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paja424 Pokud jde o NT+ screening, tak je to kombinace odberu krve a velkeho utz, na nekterych pracovistich probiha obe v jeden den, na jinych se chodi napred na krev a jiny den pak na ten utz, to by ti mel rict tvuj lekar nebo pracoviste, kam na ten screening jdes. Tak to uz mas za chvilinku... dela se az od 11tt, vychazi ti to tak?
20. únor 2013 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanocni_stromecek No vypadá to, že jsme obě na stejno, tak si aspoň můžeme sdělovat dojmy :slight_smile: Jsem zvědavá jak dopadneš! :slight_smile: Já pak půjdu až týden po Tobě, tak aspoň budu vědět co mě čeká (PS při mojí kontrole z 14.2. srdíčko vidět už bylo).

@akinorevavokzer Gratuluju! :slight_smile: A čekáme na zprávičky jak jsi dopadla u doktora :slight_smile:

@paja424 Taktéž gratulace! :slight_smile: Koukám, že všichni dostávají průkazku nějak brzy, mně jí doktorka dá až v 10tt. Screening nevím jak probíhá, já když byla před 5ti lety těhule, tak se dělali až triplletesty v 17tt, teď se dělá někdy ve 12tt screening, kde se dají vývojové vady zjistit dřív. Prý se chodí na genetiku. Nevím odkud jsi, u nás v Ústí n.L. to dělají v nemocnici na genetickém odd. nebo v soukromé klinice, ale tam se za to platí.
20. únor 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mohu se take ještě připojit? Já našla své // 7.2. a tyden na to jsem byla u doktorky potvrdila mi mimi v 5tt a příští týden jdu na srdíčko. Je to mé první a dlouho vysněné těhu.Čekala jsem na něj 3 roky a byla jsem na šesti IUI a jednou nepovedenem IVF a měsíc nato otěhotním přirozeně. termínek mi vychází na 14.10.
20. únor 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zelinda Tak to moc gratuluju, to je skvela zprava. Taky jsme byli na nekolik IUI a dvou IVF, nez se nam prvni kloucek povedl prirozene. A ted taky pekne samo domo, az si rikam, proc jsme na ta IVF chodili. :slight_smile:
20. únor 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak dnešní kontrolu mám za sebou. Podle poslední MS jsem 7+4 a podle UTZ jsem 7+3. Poprvé jsem viděla srdíčko, bilo jak o závod. Až jsem se tam doktorovi štěstím rozbrečela :slight_smile: 6.3 jdu na další kontrolu a 15.3. mě čeká screening. Já jsem tak šťastná :slight_smile: opravdu je to ten nejkrásnější pocit vidět krásnou fazolku a blikající srdíčko :slight_smile:
20. únor 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevim,jestli budu patrit sem k vam,nebo uz do listopadu,kazdopadne dnes,jelikoz mi bylo podezrele,ze nemam zadne bezne ms priznaky,jsem testla a byly tam....zatim moc nevim,jestli se radovat nebo ne,nejak mi to nedochazi,ale snad bude vse v poradku a my to zvladnem;)
20. únor 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se také přidala, dnes bych měla být 5+3, k doktoru jdu za týden.
20. únor 2013 v 18:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní kontrola u Dr. proběhla - vše je v pořádku :slight_smile: mám už dokonce i fotečku :slight_smile: Takže teď jsem podle ultr. 7+4, termín porodu okolo 6.10.2013. Příští kontrola bude až 27.3., to bude i screening a těhu průzkazka :slight_smile: Ale jak to mám teď 5 týdnů vydržet???? :unamused:
20. únor 2013 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akinorevavokzer ahoj, tak to jsme na tom stejně :slight_smile: souhlasím, že je to krásný pocit vidět jak to všechno krásně pracuje a roste :slight_smile: Já jsem měla na mále....před doktorem jsem se udržela, ale když jsem vešla k sestře, tak jsem se taky málem rozbrečela :slight_smile: Já jsem se tak těšila na ultrazvuk a když jsem si lehla na lůžko a Dr. mě začal vyšetřovat, tak mě sprdnul, že jsem se před vyšetřením nevyčůrala, že takhle nic nebude vidět....tak jsem ho umluvila, zase se oblíkla a letěla se do čekárny vyčůrat :grinning: :grinning:
20. únor 2013 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikacerv Tak to je paráda. Teď alespoň pro příště víš, že si dojít prostě musíš :D Já už se tak těším na další ultrazvuk :slight_smile: ale jsem taková nějaká přecitlivělá, tak se bojim že jim tam budu bulet každou návštěvu :D :D
21. únor 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akinorevavokzer jj, příště si už určitě zajdu :slight_smile: Taky se nemůžu dočkat příští návštěvy, ale ty jsi na tom líp, jdeš už 06.03., já bohužel až 27.03. :confounded: aale, nějak to vydržet musím :slight_smile:
21. únor 2013 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carpatia ahoj, držím palce aby to vyšlo a vše bylo o.k. :slight_smile:
21. únor 2013 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikacerv Diky. Dneska jsem se byla objednat a mam prijit 1.3., tak jsem zvedava, jestli uz neco bude videt:slight_smile:. Dneska jsem byla na krev kvuli stitne zlaze a malem jsem se rozbrecela v te cekarne,kdyz jsem tam slysela nejake ditko vristkat strachy z injekce...to nam to teda brzo zacina:slight_smile:)
21. únor 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Ahojky, jo jo jdu na krev v 10. týdnu a pak za 14 dní na screening...jdu do fakultní nemocnice v Ostravě. :wink:
21. únor 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuxik Ahojky, mě taky dá doktorka průkazku až v 10 týdnu..a ve 12. jdu na ten screening..
21. únor 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen tak mimochodem, muzu taky poprosit o vstup do soukrome diskuse? Diky
21. únor 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny nové těhulky :slight_smile: Měla jsem noťas v servisu, jsem bez něj jak bez rukou :grinning:

@nikacerv vydrž! Já jdu na KO taky docela pozdě, až 14.3. a to budu 10tt a budou mi dělat jakési "papaodběry" a pak ten srceening ve 12tt

Holky dneska mě začalo píchat v podbřišku, nechci být jak hysterka a hned letět k doktorovi, mám to hrotit? :-/
22. únor 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tuxik Mne s Tondou bolel podbrisek furt, deloha se proste roztahovala. Pokud nekrvacis, byla bych v klidu.
22. únor 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuxik přesně to jsem s Felixem měla taky, někdy v tom třetím měsíci...takové ostré píchání,jakoby vaječníky...ony se tam asi napínají ty vazy...
22. únor 2013 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuxik já měla bolesti hodně velký na začátku...dokonce jsem se bála jestli to není třeba slepák, protože mě to hlavně bolelo na pravé straně...ale teď dobrý, musím to zaklepat!! Ale měla jsem taky strach. Ale jak píšou holky, pokud nekrvácíš, tak si nedělej zase takové starosti :slight_smile:
22. únor 2013 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuxik My jsme asi propojené :grinning: dneska si tak ráno snídám a najednou hrozné píchání okolo pupíku, fakt děs, trvalo to asi 5 minut, pak to přešlo a zas vše ok...na netu jsem našla, že se tak roztahují svaly, atd., takže to neřeším, ale na chvíli mě to fakt paralyzovalo....nejspíš se to bude časem zas opakovat...
22. únor 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carpatia Ahojky, při první kontrole u Dr. mi brali krev, ale v děloze ještě nic vidět nebylo. Výsledek z krve byl pozitivní a za týden jsem šla na kontrolu. Byl tam vidět jen bílý flíček :slight_smile: a teď už mám i foto :slight_smile:
22. únor 2013 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikacerv Nedelam si prilis nadeje,ze by tam uz neco bylo videt, ale vzhledem k tomu, ze mam nefunkcni stitnou zlazu, problemy se srdcem a vysoky homocystein, nechci nic ponechat nahode. Spise ale doufam, ze uz neco bude videt kolem cca 10tt, 6.4. maminka slavi 50. narozeniny a radi bychom ji dali tohle "prekvapko"... :grinning:
22. únor 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahok holky spinite nektera? ja uz asi tyden jen trochu a hnede, ale na klidu mi to nepridava. Kontrolu mam ted v utery tak ddoufam, ze je vse ok. Vsem drzim palce!
22. únor 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@papalinka Já za celou dobu špinila jen asi čtvrt dne...pokud to není krvácení, ale opravdu jen špinění a žádné jiné komplikace nemáš, tak se bát nemusíš...:slight_smile: jen pokud by to trvalo nějak dýl, asi bych se obrátila na gynekologa
22. únor 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanocni_stromecek diky, spinim tak dvakrat za den, na utz by ted uz melo byt videt srdicko. Minule byl videt zarodek asi 2 mm.
22. únor 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carpatia tak ti budu držet palečky, aby ti to dopadlo dobře a maminka měla skvělý dárek k narozeninám !! My jsme to řekli rodičům včera, mamba brečela radostí, byl to krásný pocit....a taťka hned že se musí podívat na půdu, že je tam po mě postýlka a kolébka atd...tak jsem ho trošku usměrnila, že to radši necháme až za sebou budu mít tak ten třetí měsíc :slight_smile: Ale je to krásný pocit když se s takovou zprávou můžeš podělit se svou rodinou :slight_smile:
23. únor 2013 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to teda moc nezije,koukam....Chci se vas devcata zeptat, jake mate nebo jste mely cca v 5tt priznaky. Je mi trochu podezrele, ze mi vlastne vubec nic neni. Jen me fakt trosicku pobolivaji prsa a obcas me pichne v podbrisku, ale to by si mohl clovek klidne namlouvat. Nejak tomu tehotenstvi stale nemuzu uverit a porad si rikam, ze to je urcite nejaka mylka :grinning: A jeste se chci zeptat, jestli jsou tady nejake budouci maminky z Prahy, pro pripadne sdelovani postrehu, rad, nakupnich akci a podobne :wink:
24. únor 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@carpatia Pojd do soukrome diskuse, tady fakt nikdo neni. Napis @gagulka, at te prida. Ja jsem taky total bez priznaku, tak teda dost panikarim, jestli je vse ok... Taky si rikam, ze tomu tehu moc neverim. Kdy jdes na kontrolu?
24. únor 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek