• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
@cabalkova Diky, ja uz si prave jednou psala o pridani, ale bohuzel to asi nikdo nezaregistroval:slight_smile: Zkusim to tedy znova:slight_smile:. Ja jdu na prvni prohlidku 1.3., mela bych byt cca 5+2, takze dost brzy...snad uz neco bude videt...ale vzhledem k tomu, ze ja sama mam nejake vaznejsi zdravotni problemy, nerada bych,aby to ovlivnilo i miminko...proto radsi hned...
24. únor 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@carpatia tak to se tesis, vid? Uz ted v patek... a co zdravotniho te trapi, jestli to sem muzes napsat? Ja jdu az 5. brezna, schvalne jsem se objednala na pozdejsi termin, aby uz pripadne bylo i srdicko, a ted se toho nejak nemuzu dockat a paradne panikarim. Mela bych tou dobou byt 6+3tt, pokud tedy bude vse ok.
24. únor 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova No, tesim se...ne,ze ne..:slight_smile:Ale zaroven mam takove nejake neurcite obavy. Mam nefunkcni stitnou zlazu, vysoky homocystein v tele a srdecni arytmie spolu s tachikardiemi:(. Jsem fakt vyborny geneticky material, jak rika pritel:slight_smile:)
24. únor 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@carpatia Jo tak stitku mam blbou taky. Homocystein je co? A s tim srdickem, to te budou sledovat na kardiologii, ne?
24. únor 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carpatia Ahoj :slight_smile: jsem 6+5 tt a příznaky mi začaly až minulý týden, jinak mi kromě bolení podbříška nic nebylo. I jsem vyčetla ,že až na konci 5 tt vůbec začínají.
začali mě ráno pekelně bolet prsa, hlavně bradavky, že umírám když lezu do podprsenky a týden už umírám únavou, takže bu´d v klidu ono se něco objeví. Můžeme být rádi, že nám nic není :slight_smile: zítra jdu poprvé k doktorce a na první UTZ. Zjistila jsem těhotenství brzy a objednali mě až za 3 týdny, právě proto,že jsem neměla žádné problémy. Takže jsem všem záviděla,že už to mají potvrzené a já ne :slight_smile:
25. únor 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka Ahoj, můžu taky poprosit o přidání do soukromé diskuze? Ráda bych se k vám přidala. Díky :slight_smile:
25. únor 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka Ahojky, ráda bych se k vám taky přidala do soukromé diskuze.Můžu poprosit o přidání?? :slight_smile: Předem moc děkuju :slight_smile:
25. únor 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, přidávám se k vám... 11.2. jsme objevili // a dnes jsem byla na prvním vyšetření na gynekologii. Lékařka řekla, že je to zatím mladé těhotenství, 4 - 5 týden..takže ozvy zatím nikde.. Poslední měsíčky jsem si nezapsala, ale bylo to cca 4.1. No tak teď budu týden nervózní, než půjdu na další vyšetření..protože se mi zdá, že bych měla být už dál než 4 - 5.. Co si o tom myslite vy? Díky předem za názory:slight_smile:
25. únor 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rickym ahojky, tak jestli jsi měla poslední MS 4. ledna jak říkáš, tak jsi určitě už dál než v pátém týdnu. Ale stává se, že podle MS je to jinak než podle ultrazvuku :slight_smile: každopádně gratuluju :wink:
25. únor 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akinorevavokzer Já právě čekala, že jsem dál, ale zřejmě podle velikosti to lekářka odhadla takto:( Tak teď mám strach, jestli je vše v pořádku..uvidíme další pondělí... pak snad bude k čemu gratulovat:slight_smile:
25. únor 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rickym Důležité je teď myslet pozitivně :sunglasses: uvidíš, všechno bude v pořádku...Já jsem v 6+4 ještě neměla srdíčko, tak jsem se taky strašně bála. protože jsem tady četla hodně příspěvků, kdy holky už srdíčko měly v 7 týdnu. A nakonec tam bylo v 7+4. Miminko se vyvíjí strašlivě rychle ... Tím chci říct, nemá cenu se zbytečně předčasně nervovat :slight_smile:
25. únor 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rickym já jsem to takhle podobně měla když jsem byla těhotná s Kubou - poslední M jsem měla myslím 8.6. a když jsem šla někdy v prvním nebo druhým týdnu v srpnu k Dr, tak podle UTZ to bylo teprve 5 nebo 6 týden... rozdíl termínů podle PM a UTZ jsem měla skoro měsíc... narodil se někde uprostřed a jakej je to krásnej kluk :slight_smile: Věřím, že to máš podobně a všechno je OK... držím pěsti!
25. únor 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akinorevavokzer Díky za podporu:slight_smile: Doma mi to říkají taky, ale asi to potřebuji slyšet z víc stran:slight_smile: Miminko je neplánované, ale radost máme a už se na něj těšíme:slight_smile:
25. únor 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Děkuji, taky v to doufám:slight_smile: Musím ten týden nějak vydržet, snad rychle uteče a bude vše v pořádku:slight_smile:
25. únor 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka Ahoj, prosím, mohla by jsi mě taky přidat do soukromé diskuze?? Děkuji
26. únor 2013 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikacerv jsi přidaná :slight_smile:
26. únor 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra jdu na první ultrazvuk a už by mohlo být vidět srdíčko. Tak to vypadá na říjen :sunglasses:
26. únor 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka děkuji :slight_smile:
26. únor 2013 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už od včera mě bolí hlava, usínala jsem s bolestí hlavy a probudila jsem se a hlava mě zase bolela...jaké máte zkušenosti s paralenem?? v lékárně mi řekli, že se teď může už po celé těhotenství....????!!!!
26. únor 2013 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem poprvé poznala co je to ranní nevolnost :grinning: I když ne tak zcela...bylo mi hrozně zle, ale ze sebe jsem nic nedostala...tak to snad nebude každé ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2013 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se taky přidat?? Poslední menzes jsem měla 7.1. a když jsem včera byla u dr. tak mi říkal, že dle PMn jsem v 7 tt a dle UTZ jsem teprve v 5tt. Moc to nechápu. Zatím nebylo vidět srdíčko, tak jsem z toho taková vylekaná. Je to moje první těhu, tak nevím co a jak a nechápu teda ty týdny, jak to tedy počítají.
27. únor 2013 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj všem. Taky bych se k vám rada přidala. Teoreticky jsem dneska 6+0 a netrpělivě čekám na páteční prohlídku :slight_smile:
27. únor 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, také se přidávám - jsem v šestém týdnu, první miminko:slight_smile:.
27. únor 2013 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a moc ráda bych se přidala do soukromé diskuze. Prosím o přidání :slight_smile:
27. únor 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gagulka ještě jednou děkuji za přidání...trošku se v tom nevyznám...jak tedy najedu do soukromé diskuze??
27. únor 2013 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/rijen-2013-tesime-se/

soukromá diskuze - chcete-li někdo přidat, pište prosím zprávu, sem už moc nechodím...a všem těhulkám gratuluji :slight_smile:
27. únor 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj moc všem gratuluji, my jsme říjňátko 2012 :slight_smile: at se mimískům daří přeji pohodové těhu
28. únor 2013 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gagulka můžu poprosit o přidání:slight_smile:?
28. únor 2013 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebesovi Ahojky, jsem na tom úplně stejně, poslední MS 4.1., 11.2 jsem objevila // a 25.2 na kontrole lékařka říkala, že to vidí na 4-5 týden. Je nás víc takových, takže jsem se uklidnila a budu věřit, že při další kontrole povyroste a bude třeba vidět i ozvy srdíčka..:slight_smile: Tak hlavu vzhůru:slight_smile:
28. únor 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Pridavam se mezi vas, posledni MS 8/1, 8/2 jsem objevila 2 carky, TP 15/10/2013, bude to nase prvni :slight_smile: Muzu poprosit o pridani do soukrome diskuze?
3. bře 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek