• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu říjen 2013

27. července 2014 
Ahoj,mohu se také ještě přidat do soukromé diskuse? Čekáme druhátko, TP 22. 10. Díky.
5. dub 2013 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky pridavam se k Vam.Jsem ve 14 tydnu a termin mame na 1 rijna.Cekame uz druhe moc se tesime
7. dub 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mate nekdo zkusenosti z porodnici v Breclave?
7. dub 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mužu se taky přidat?termín mám 20.10. a už se nemužu dočkat,až prijde na svet naše druhé mimi...
10. dub 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidávám, my máme termín 13.10. a už se těšíme na ty naše 2 broučky :slight_smile:
10. dub 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja se taky přidávám.Mám termín 12.10.Jeden dotaz,nebudete nekdo rodit na Kladně nebo ve Slaném?
11. dub 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám také přidala. Termín máme zatím na polovinu říjnu, je to naše první a vymodlené, tak se v tom novém stavu ráda zorientuju s váma.. :slight_smile: Díky, Verča
12. dub 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, koukám říjen bude pěkně plný :slight_smile: mám termín 5.10., kdybych se mohla přidat, ocením to, jsem ze všeho pěkně vykulená. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moc děkuji
16. dub 2013 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych taky do soukrome diskuse? Díky :slight_smile:
22. dub 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny ve zdejší diskuzi, mám termín 16.10. ráda bych sem k vám občas nakoukla :slight_smile:
25. dub 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj budoucí maminky, hlásím se,termín 25.10. :slight_smile:
25. dub 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, máte někdo zkušenost s užíváním ATB Klacid v těhotenství?
26. dub 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa Osobně ne, ale výrobce udává: Bezpečnost užívání klarithromycinu během těhotenství dosud nebyla stanovena.
Na základě dostupných výsledků, získaných ze studií na myších, potkanech, králících a opicích nelze možnost nežádoucích účinků na embryofetální vývoj vyloučit . Z tohoto důvodu je třeba před jeho užitím v těhotenství pečlivě zvážit přínosy a možná rizika.
držím palce, ať se rychle uzdravíš
28. dub 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám termín 25.10. - u Apolináře...
30. dub 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,můžu se k vám přidat mám termín 14.10 :slight_smile:
1. kvě 2013 v 19:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushka díky no nejsem milovník farmaceutického průmyslu,ale zánět ledviny není sranda takže atb beru, nejnižší možnou dávku a už je mi lépe zítra jdu na kontrolu a taky na tripltest a na utz tak snad bude vše OK :wink:
2. kvě 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám se:slight_smile: TP mám 1.10., je tu někdo z Liberce? :sunglasses:
7. kvě 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, přidávám se, mám termín na konci října u Apolináře, jak se holky cítíte nebo jste se cítili?...jsem dnes 15+1 tt a jako cítím se poměrně netěhotně, občas pobolívají prsa a bříško snad už taky malinko leze, ale malinko :wink: mám obavy, aby bylo na kontrole vše ok...minule bylo vše na 1* :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markytanka Ahoj, nejsem přímo z Lb ale z poza kopce, kousek od Frýdlantu :slight_smile:
22. kvě 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@casia Ahoj, jdu na kontrolu a UTZ příští pátek,už se začínám kulatit :wink: Mrňous se vrtí, zvláště k večeru a v noci tak snad bude v pořádku :slight_smile:
22. kvě 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, a kdy máš termín? :slight_smile: :grinning:
24. kvě 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa - no, já už cítím pohyby asi dva týdny, ale poslední tak tři dny pořád... aktivka to je :sunglasses:
24. kvě 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markytanka Ahoj termín mám 16.10. ale dle mých propočtů by měl být o týden dříve tak uvidíme:slight_smile:
24. kvě 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se přidat do soukromé diskuze, termín mám 1.10 :slight_smile:
25. kvě 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, máme stejný termín :slight_smile:

Marti, a rodit budeš v Liberci?
27. kvě 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markytanka doufám, že v Jablonci, v případě, že by bylo plno zkusíme dojezd do Ml.Boleslavi nebo Jilemnice, do Liberce nechci!
29. kvě 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se jinak máte? co kontroly?vše OK? a co budete mít holky?kluky?překvapení? :slight_smile:
29. kvě 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martaa - no já to asi na ten Liberec nechám.. slyšela jsem taky hodně zvěstí, ale podle mě je to o lidech, buď budu mít štěstí, nebo nebudu, ale tatínek se o to doufám postará, kdyby byl někdo hustej... já tam byla na zamlklém potratu min. rok v září a všichni (doktoři i sestry) byli milionoví... prý o své pověsti vědí a chtějí (spíš musí) to napravit, takže jsem se rozhodla, že jim dám šanci :wink: a navíc, kdyby se objevily komplikace, tak jsou na to v Liberci připravení, z JBC by to přeci jen trošku trvalo..

Jinak zatím vše v pohodě, doktor mi řekl, že s největší pravděpodobností čekám holčičku, tak doufám, že to tak je.. už jsem začala něco nakupovat :dizzy_face: a co ty?
29. kvě 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markytanka já byla v jbc za podobných okolností jako ty v lb takže mám zase dobrou zkušenost tam:slight_smile:...ale kdoví jak a kde to nakonec bude:slight_smile: hlavně aby to bylo bez komplikací:slight_smile: zatím nevím pohlaví a ještě do pátku rozmyslím zda-li to chci vědět raději bych překvapení, věcí mám hromadu jak univerzálních tak vyloženě holčičích. takže nakupovat nebudu nic ale přehrabovat se v zásobách a třídit co opravdu potřebuji a co je navíc pošlu do světa:slight_smile::slight_smile:
29. kvě 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt že přístrojové vybavení atd.mají v liberci lepší,ale víc mi vyhovují menší nemocnice-spíš psychika :wink:
29. kvě 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek