• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... :wink: :wink: :wink:
21. lis 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pajinka85 moc gratuluju a preju pohodove tehotenstvi a zdrave miminko na konci :dizzy_face: snad se k tobe brzo nekdo prida :slight_smile:
22. lis 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi se přidávám...včera jsem našla // a dr. to jen potvrdil...termín ještě nevím protože podle poslední ms se to nedá určit...
23. lis 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji vám pěkné těhotenství, my jsme ho objevili před rokem a prckovi už budou 4 m, hrozně to letí :slight_smile:
23. lis 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kropinda
tak to gratuluji. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já jsme je našla v neděli a zatím to potvrzené nemám..ale na testech čárka sílí. Akorát se mi dneska rozjel zánět močového měchýře, tak doufám, že to ustojíme...
Koukám taky první syn, akorát já ho mám teda už většího...se sourozencem by měli být o 5 let. :wink:
Jak dlouho jste se snažili? Nám se to podařilo v 5.cyklu...

@mkr
@majatob Děkujeme :slight_smile:
23. lis 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že nám se to podařilo záhadným způsobem...poslední ms byla v září od té doby nic..a když jsem přišla min.týden k doktorovi že by jsme chtěli druhé mimi tak mi napsal utrogestan na vyvolání ms a pak další postupy jak přijit k druhému mimi.no a místo MS jsem včera objevila //
Tak že proto ani nevím kdy přesně mám termín ani kolikátý sem přesně týden,jen mi včera Dr. řekl že je to tak 3-4 tt
Jo jo máme skoro ročního klučíka za týden nám je rok..ale chtěla jsem děti tak to krátce od sebe..aby se kámošili...
23. lis 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kropinda
Tak to máš záhadu. :grinning: :grinning: Ale s krásným koncem :wink:
Já chtěla taky děti dřív po sobě, ale situace nepřála...a tak je budu mít po 5 letech. :wink:
A moc bych si přála holčičku. :slight_smile:
Snad se sem brzy přidá víc těhulek...

máš nějaké těhu příznaky? Já ani ne, jen mám citlivý prsa.
23. lis 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, myslíte že budou už vidět na testu //, když bych měla být asi tak 3 tt? Nebo mám počkat na plánovanou MS, která by měla být 3.12...??
24. lis 2011 v 16:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Žádné příznaky nemá...jen asi sem moc přecitlivělá...pořád brečím..ale to jsem u prvního byla taky,neboj za chvíli se to tu zaplní..:slight_smile:)) Jo taky bych holčičku...Já jsem chtěla tak to děti od sebe aby byli víc kámoši..jen po dnešním rozhovoru s moji nemilující a nepřející švagrovou jsem tak mimo že jsem už přemýšlela o potratu..:frowning2:(( manžel mě málem i zabil... ale to bude OK....

@maturantka já jsem asi 3 tt můžeš to zkusit udělat..malej duch by se tam mohl ukázat....
24. lis 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maturantka
já měla na testu prvního miniducha 11 dní po ovulaci-to znamení 25 den cyklu.
Jak víš, že jsi těhotná, když jsi ještě nedělala test? byla jsi na krevních testech?
24. lis 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kropinda
No, takové ošklivé myšlenky. :( tak to je asi super švagrová, když tě takto rozhodila....
Prď na ní...to je pouhá zááááávist.
24. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím maminy :o)
Ještě nevím, zda se k vám přidám. Test jsem si nedělala, ale dnes mám osmým dnem zpoždění. U nás by to teda bylo neplánované, dokonce přes prezervativ. Mám už dva prcky s tím, že je to konečná, ale člověk míní a příroda mění.... Jsem napnutá, jak to dopadne. Testování plánuji na začátek příštího týdne.
Jinak všem potvrzeným těhulkám moc gratuluji :slight_smile:
24. lis 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mikulenka
tak přeji ať to dopadne, tak jak si přeješ... :wink: :wink:
24. lis 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 díky, ale ani teď nějak sama nevím co si přeju :slight_smile: miminko mi se mi teď mění v batolátko, tak bych klidně ňuňala další, ale po té praktické stránce to bude všechno trochu složitější (ať už vezmu třeba auto pro tři dětské sedačky, kočárek asi pak sourozenecký, a další a další...)
A víš co řekl manžel? To teda nevím s kým, já měl gumu :angry:
24. lis 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mikulenka
Hodný manžel... :confounded:
Ale pokud guma nepraskala, tak je malá pravděpodobnost početí...
No uvidíš :slight_smile:
25. lis 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, držte palečky a možná se taky přidám :grinning: tenhle cyklus bude delší kvůli opožděné ovulaci, tak výsledek bude za 14 dní :confounded: :grinning: Ovulace byla potvrzená ultrazvukem i teplotou, tak snad se tatík trefil :grinning:
25. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@smudlinka10
Držím palce, ať se zadaří.... já měla pozitivní test už 11 dní po ovulaci, tak třeba budeš vědět dřív. :wink:
25. lis 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 Ahojky jistě to ještě nevím...Moc v to doufám, aby to vyšlo a TP bych měla zhruba ten co tam mám napsaný :wink:
25. lis 2011 v 19:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maturantka
aha, a to se snažíte první měsíc? a máš nějaké příznaky a nebo důvod proč si myslíš, že jsi těhotná? mě to třeba trvalo 5. měsíců než se povedlo...
25. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85Ano příznaky mám. Změny nálad , někdy ranní novolnosti,ale né každý den a je mi jinak cítit moč co jsem zpozorovala...
26. lis 2011 v 00:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala :slight_smile: Vypadá to slibně, i když se snažíme 1.měsíc, termín porodu by měl být 9.8., MS bych měla dostat (snad néé) 1.12., na testíku mám slabého ducha, tak snad už MS nepřijde. Z minulosti mám 2 špatné zkušenosti (2x mikropotrat), ale za prvé nechci děsit, za druhé věřím, že do třetice :wink: všeho dobrého... Vám všem moc blahopřeju a doufám, že se opravdu zařadím mezi těhulky.
26. lis 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nikol_bl
Tak tě tu vítám a držím pěsti :slight_smile:
26. lis 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc. Koukám, že ty už máš chlapečka :slight_smile:
26. lis 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikol_bl
Jo jo, už mám doma jedno zlatíčko a jsou mu 4 roky. :wink:
26. lis 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se k Vám taky přidám. Nemám to ještě potvrzené od gynekologa, ale 6 testů s 2// a pořád sílí. Podle internetových kalkulaček, termín porodu 3. 8.
26. lis 2011 v 17:04  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciero gratuluju!
Já bych případně šla k doktorovi až těsně před Vánocema. Dřív to ani nemá moc smysl ne? Asi by ještě nebylo nic vidět, chci aby už bylo srdíčko :slight_smile:
26. lis 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 tak to tiše závidím :wink: jsme stejně staré a ty už máš 4 letýho klučinu, mám co dohánět :wink:
26. lis 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky, také bych se k vám ráda přidala, ovulka byla 23.11. na výročí s přítelem, dali jsme tomu snaženíčku hodně, tak uvidíme .. Jsem dnes 3DPO, plánuji testovat tak 12DPO, tak mi držte prosím palečky ! :dizzy_face:
Hodně zdravíčka Vám všem ! :dizzy_face:
26. lis 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajiskazemlyna Držím palečky :slight_smile:
26. lis 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikol_bl Moc děkuji a potichoučku gratuluji !! :dizzy_face:
26. lis 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna tak pak dej vědět :wink:
26. lis 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 90
Tvůj příspěvek