Termín porodu srpen 2012

20.11.2011 jsem našla malinkého ducha na testu...dnes už byl duch větší. termín porodu mi vychází na 1.8.2012 Zatím tu chvíli asi budu sama, ale doufám, že se brzy přidáte... 😉 😉 😉
kovalda
2. pro 2011
@dupik já mám rodičák na 2 roky, takže v pohodě 🙂 Prcek se narodí měsíc před Žanetky 2. narozeninama, takže bychom měli přijít max. o 1měsíc. Si teda myslím. No, poradím se se známou co a jak 🙂 Díky

@denca2000 Jo, jsem na tom podobně - od manžela dostanu k Vánocům voucher na thajskou masáž nohou, tak budu muset předat a pak jsem já manželovi kupovala voucher na masáž zad a vzala jsem i pro sebe, tak mám taky pasé. A to jsem si v únoru chtěla udělat ještě kurz masáží, tak to taky odložím 😃
antana123
2. pro 2011
Ahojky jsem srpnovka 2010 tak vám všem přeju pohodový těhu 😉
@kovalda srpen se ti zalíbil jo???? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
pajinka85autor
2. pro 2011
@kovalda
A mimi bylo plánované? Když máš plány na kurzy masáží?
pajinka85autor
2. pro 2011
@antana123
Ahoj Anetko, tak si se na nás přišla podívat? Ještě bys to mohla stihnout a přidat se k nám... 😉
denca2000
2. pro 2011
@kovalda No jo, prostě máme vše vzhůru nohama. Od kolegy z práce dostanu suchou pedikúru a ta snad vadit nebude, protože mi nožky masírovat nebude
antana123
2. pro 2011
@pajinka85 aaa ráda bych ale to nedám 😃
pajinka85autor
2. pro 2011
@antana123
uvidíme, třeba se Ježíšek slituje a to miminko ti do bříška nadělí 😉
antana123
2. pro 2011
@pajinka85 to nevím :-|
antana123
2. pro 2011
@pajinka85 šechny termíny jsou hezký 😃
pajinka85autor
2. pro 2011
@antana123 to jo no. Ale srpen je nejbližší... 😉
denca2000
2. pro 2011
@antana123 Určitě souhlasím, že každý termín je krásný a je jedno, jestli je to v srpnu nebo v únoru
kovalda
2. pro 2011
SRPNOVKY
Baibies...........6tt.......TP 1.8.2012 ......chci se objednat někde na 21.12. - to bych měla být 8t
Pajinka85.......6 tt.......TP 1.8.2012 ......19.12.-kontrola
Dupik...............5tt........TP 3.8.2012.......6.12.kontrola
denca2000 ... 5 tt ..... TP 6.8.2012 ..... 13.12. kontrola
dashyyy ........4tt........TP 11.8.2012.......20.12. kontrola
kovalda ........ 5 tt .....TP 7. 8. 2012 .... 14. 12. kontrola
dupik
2. pro 2011
@kovalda Nopokud si to pamatuji dobře, tak se ti sice má mimi naroditměsíc před koncem rodičáku, ale ještě 6 týdnů před tp jdeš na mateřskou,takže můžeš zbytečně přijít o 2,5 měsíce, což už je přes 25tis..to na ulici nenajdeš 🙂 však se poraď a pak dej vědět..
kovalda
2. pro 2011
@antana123 No, předtím jsem byla Zářijovka 🙂

@pajinka85 No to víš, člověk nemůže přestat žít a musí plánovat, co kdyby miminko nepřišlo 🙂 A kurzy masáží plánuju už několik let, tak to holt ještě o kousek odložím 😃
kovalda
2. pro 2011
@antana123 tak třeba se vám zadaří na září 🙂
kovalda
2. pro 2011
@dupik aha, no jasný, že pokud to jde, tak chci všechny peníze, co mi mají dát 🙂 Potřebujeme každou korunu 😃 Moc díky 🙂
dupik
2. pro 2011
@kovalda já to mám tak, že mi skončí rodičák, nastoupím do práce na 7 týdnů na nemocenskou a pak hurá mateřská...takže mi vyplaí vš, co mají, a i tak,když si to nechám převést na nový rodičák 2012 tak mi přijde o 1800 jposlední měsíc víc, a i i to se sakra hodí!!!!
dupik
2. pro 2011
zrovna jsem si udělal radost sadou váz...na tchibo mají výprodej, hm..jedna velká a tři malé...ach jo, jak já takovéhle věcičky miluji!!!!
aluskaasimon
2. pro 2011
Ahoj vsem, taky bych se rada pridala, jsem dneska 5tt presne, takze zacinam 6 tyden a zatim se citim moc dobre, az na obcasne bolesti podbrisku a bolest zubu. Je to moje prvni tehotenstvi, takze vubec nevim co cekat 🙂
dupik
2. pro 2011
@aluskaasimon Tak Tě s radostí vítáme, taky mám bolesti v podbřišku..holt "něco" se tam děje 🙂 a to je móóóc dobře.. tak zkopíruj tabulku a připiš se!!!!
aluskaasimon
2. pro 2011
SRPNOVKY
Baibies...........6tt.......TP 1.8.2012 ......chci se objednat někde na 21.12. - to bych měla být 8t
Pajinka85.......6 tt.......TP 1.8.2012 ......19.12.-kontrola
Dupik...............5tt........TP 3.8.2012.......6.12.kontrola
denca2000 ... 5 tt ..... TP 6.8.2012 ..... 13.12. kontrola
dashyyy ........4tt........TP 11.8.2012.......20.12. kontrola
kovalda ........ 5 tt .....TP 7. 8. 2012 .... 14. 12. kontrola
aluskaasimon.....5tt.....TP 3.8.2012 ....kontrola je ve hvezdach, aneb zivot v UK

@dupik dekuji! 🙂
dupik
2. pro 2011
@aluskaasimon jéé, ty žiješ v UK? tak tam to vše bude určitě probíhat úplně jinak..všechny kontroly, porod i mateřská..mám za to, že v čechách je, co se týká mateřské a rodičovské, nejlepší žití....jinde maximálně po půl roce zpět do práce...jen u nás (ikdyž za almužnu, ale i tak) můžeme být doma až 4 roky!!! to nikde není.. a já si na to zdaleka nestěžuji..s druhým prckem chci být doma 3 roky...
jak to budeš mít ty?
aluskaasimon
2. pro 2011
@dupik Ziju v UK a lekarska pece je tu snad nejhorsi v Evrope. DO prace se opravdu chodi po pul roce, ale vetsinou maminky chteji jeste driv. Zije se tu proste jinak, a diky bohu ze na druhou pulku tehu uz budu zpet v CR! Na gynekologa se tu moc nehraje, stery mi dela obvodni lekarka a jinak je nic nezajima. Ted pujdu k doktorce a ta mi da odkaz na midwife a ta by na me mela dohlizet, prvni scan az ve 12 tt. Takze si nejspis zaplatim privat - coz je asi 3000. Ach jo. Pokud krvacis, nic moc s tebou nedelaji, tady se tomu nechava volny prubeh. :-|
dupik
2. pro 2011
@aluskaasimon bože, to je přístup..jak 200let zpátky..a my si stěžujeme..já pořád říkám,že tak zlé to tady není, a jsem ráda za to, že tu žiju. Tady mě píchne a můžu jít na kontrolu, zakrvácím a vezmou mě do nemocnice a hlídají a starají se....
aluskaasimon
2. pro 2011
@dupik Jo jo, presne. Tady je to fakt jak ve stredoveku. Manzel mel kliste, ktere chytl v CR, tak jsem ho dokopala k dr, protoze mu to zarudlo. No a doktor mu tady rekl, ze zadne testy delat nebude, pac by z nich stejne nic nepoznal, ze nejsou spolehlive a tak mu nasadil antibiotika skoro na tri mesice. Me bylo na vyvrat! ]-(
kovalda
2. pro 2011
@aluskaasimon Ahoj, vítej 🙂
Mám známou, co taky žije v UK a ta za celé těhu šla snad 2x na UTZ a asi 5x k midwife nebo tak nějak, ... Ale třeba teď jela do ČR na měsíc a honem si zašla, aby to nahnala 😃. Ale vy se vracíte, tak super že k tomu porodu a na závěr už si to užiješ tady 😃
kovalda
2. pro 2011
Tak jsem to oznámila manželovi - na stole 2 mísy s ovocem a ořechy a mezitím taštička. Řekla jsem mu, že si dnes uděláme Mikuláše 🙂. No a v taštičce byly mašličkou svázané 2 pozitivní testy 😃
Byl moc rád, jsem nadšená 🙂
pajinka85autor
2. pro 2011
@aluskaasimon
Taky tě moc vítám mezi námi a jsem zvědavá na tvé postřehy z UK...
Slyšela jsem,že to tam stojí za starou bačkoru... jen se brzy vrať k nám. 😉 tady se o tebe budou lépe starat. 😉
A manžel pochází z UK a nebo je to také Čech?

@kovalda
Tak to bylo pěkné překvápko pro manžílka... 😉 Koukal , že jsi to déle nevydržela. Se vůbec nedivím. Já jsem mu to řekla po minutě co jsme to zjistila. 🙂

tak holky, u nás se to rozkřiklo...hlavně budpucí dědeček je z toho tak nadšenej...že to všude hlásí. Mě to jako nevadí, jen se bojím,aby se to "nezakřiklo" a nebylo něco špatně. Ale mám radost, že mají všichni radost. 😉
lucajdak
2. pro 2011
čauky holky můžu se taky k vám přidat?
Dnes pozitivní test, kontrola 16.12. a TP bych měla mít 9.8.2012, zatím si to do pasu dávat nebudu až po kontrole.
Mám smíšené pocity, ale miminko jsme si moc přáli.
aluskaasimon
2. pro 2011
@pajinka85 Moc dekuju za hezke privitani 🙂 Ja uz se taky strasne tesim do CR, kdyby bylo na me jedu hned. 🙂 Manzel je anglican.

Začni psát odpověď...

Odešli