• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@denca2000 no já poslední 2 roky jsem vděčná za vynález počítače a internetu, protože bez něj bych byla bez dárků anebo bych se musela tlačit mezi davem, ... takhle hezky z pohodlí domova objednám vše :slight_smile:.
Ještě mi teda chybí něco pro tchýni a chtěla bych ještě udělat fotoknihy prvního roku Žanetky pro mamku, tchýni i nás, tak snad ot ještě zvládnu.
A taky chci péct a zatím nic nemám :slight_smile:
3. pro 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je někdo z okolí Třince?
jinak holky, mě nervy pracujou..zítra jdu na gyndu,tak snad tamněco už uvidím...bříško mě pobolívá...tak snad MS nedojde....snad je to roztahovaní dělohou....dneska mám 31 DC.... a mívám i 37DC.... myslíte že jěště může přít? když mám třetí den stále // ?
4. pro 2011 v 07:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovalda Pár dárečků jsem také objednala přes net a je to opravdu velké ulehčení. Fotoknihu jsem chtěla také, byla nějaká akce na slevách, ale já ten program moc nepochopila, tak jsem to nechala být. Jinak pečení jsem letos vyřešila skvěle. Jsem až do 23.12. v práci a hned 26.12. odjíždíme na týden na hory, tak jsem si cukrovíčko objednala z aukra - ještě jsem si napsala, jaké druhy chci a budu mít cca 11 druhů cukroví - já to stejně moc nemusím a hlavně nechci přibrat.
4. pro 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Já si osobně myslím, že pokud máš // tak jsi těhotná, možná bych ale s kontrolou počkala. Já šla v srpnu také brzy a začalo terno - prý jestli to není mimoděložní a já byla jen v nervech, až to skončilo v září revizí. Hlavně se opatruj.
4. pro 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000, jaj, aha. jenže já brala utrogestan na upravu MS...stejně to nevdržím a půjdu tam zítra a když nic neuvidí, tak veme krev...chjo..nervy šílené
4. pro 2011 v 11:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 Pochazim z male vesnicky, ktera se jmenuje MIkuluvka, je to mezi Vsetinem a Valmezem, takze v uplnem srdci Valasska, no je to tam nadherne!!! :slight_smile: Odkud je maminka?
4. pro 2011 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Uritě tam nic neuvidí...ale ano, vezme krev a za pár dnů bude výsledek hodnoty hcg-ale stejně nebudeš vědět, zda narůstá nebo klesá..takže si Tě pozve zřejmě za týden na další odběr k porovnání....nech to ještě týden tak a pak už bude šance, že něco uvidí...do té dobz, když nepřijde ms, tak je zřejmě vše o.k., fakt se akorát budeš stresovat...
4. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita vždyť mi dělal ultrazvuk 35DC (5+0tt) a nic nebylo vidět a jsem pozvaná na úterý (40DC=5+5tt) a prý snad něco najdeme...
4. pro 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
@lenicita...tak myslím, že ještě nic neuvidí, ale vezme ti krev na HCG.

jakou máte neděli? U nás tady prší ach jo a to dneska máme mikulášskou..tak naštěstí se můžeme přesunout do hospůdky, ale venku by to bylo hezčí.
4. pro 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Mamka pochází z Uherského Hradiště a babička ze Žídkové. Nevím, zda to přesně patří do Valašska, ale je tam nádherně. Pocházím z Moravy a několikrát jem byla v Rožnově a na Bečvě na chatě, krásná příroda.
4. pro 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Ahojky, tak v Praze neprší, ale je tu hrozný vítr. Chtěla jsem jít ven na procházku, ale v tomto fičáku budeme raději doma. Co máte dnes k obídku? Manžel udělal králíka s omáčkou a domácí knedle - šikulka.
4. pro 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Včera jsem našla na testíku dvě pořádné // :slight_smile: . Poslední ms jsem měla 3.11. takže to odhaduji na 3-4 týden. Zítra zavolám doktorovi, ale obávám se, že mě vezme až po Novém roce. On tam má hrozný nátřesk. Nebo myslíte, že takhle těhule mají přednost?
4. pro 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@neu.sona
Vítám tě. :wink: :wink: A moc gratuluji každé nové // jsou štěstí :wink: :wink:
No záleží na každém doktorovi, ten můj třeba vidět až v 8 tt. Jiní, chtějí co nejdříve...Ale v 8 tt už určitě bude mimi vidět a budeme slyšet srdíčko-pokud bude vše v pořádku.
Zavolej si a uvidíš...nebo ho třeba popros, že bys chtěla mít před vánoci jistotu, třeba ti vyjde vstříc.. :wink:

@denca2000
Já jsem pekla stehna a k tomu byla bramborová kaše, ale já vůbec na nic nemám chut...
máš šikovného muže, že ti vaří....to bych taky brala, mě to totiž moc nebaví...
4. pro 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik aha...prý jak u koho, kámošce už viděla fazolče v 5týdenu....zátra vám tu pisnu co a jak
4. pro 2011 v 15:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona já měla poslední MS 4.11. :grinning: ale zítra jdu 100 na gyndu..kdyby tak..vezme krev a bude vědět víc...
4. pro 2011 v 16:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 děkuji, no uvidíme, co mi řekne zítra. ale je zase pravda, že, když by mě vzal ještě před Vánoci, měla bych větší jistotu :slight_smile:. my s manželem plánovali, že se začneme snažit až příští rok, ale zadařilo se dříve :slight_smile: .
@lenicita tak To Ti závidím. Když jsem byla poprvé těhotná, tak jsem měla gyndaře, ke kterému se chodilo bez objednání, ale ta čekací lhůta tam bylo mazec. Tady je zase objednací lhůta dlouhá, ale na druhou stranu jdu hned na řadu. Ten první předtím byl hrozný, nebyl vůbec pečlivý a celkově to bylo divné.
Teď mám opravdu super doktora, ale zase je tam daň, že má hodně pacientek.
4. pro 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak já musím zaklepat, že mi zatím žádné pachy nevadí a jíst můžu také vše. Jen mě občas pálí žáha
4. pro 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona jo tak ono to je na vesnici ,tak až tak hrozné to tady není.... jen aby nedošla ta MS.... :unamused:
4. pro 2011 v 17:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Tak já si myslím, že pokud máš už pořádné //, tak není obava ze strachu, že by dorazila MS. Akorát musí být vše v pořádku a ok. Což určitě bude :wink:.
4. pro 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona jsi moc hodná že mě tak hezky uklidnuješ...no // jde krásně vidět....zítra by mohla být už pěkně tmavá jak ta kontrolní / ...ale dneska jsem si všimla výtoku :unamused: a pár krát za den mě pobolí v bříšku
4. pro 2011 v 17:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita to netestuj každý den, buď v klidu, ona už nikam nezmizí :slight_smile:. výtoku? pokud je čistý bez špinění, tak je to ok. pravděpodobně ho budeš mít celé těhu. a nesmíš se tak pozorovat :grinning:. opravdu pokud máš dvě a má to tak být, tak nikam nezmizí ,-)
4. pro 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona no je to právě špinění.... :unamused:
4. pro 2011 v 17:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona ikdyž jsem tady ve foru četla, že je to normální na začátku těhu
4. pro 2011 v 17:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita aha, já jsem špinila před 14 dny asi týden. to jsem ještě nevěděla, že jsem těhu, tak jsem si myslela, že je to přezvěst MS. normální to je, ale asi by to nemělo být tak pořád.
4. pro 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita jj, může být, záleží na ovulaci, jak dlouho se už mimi vyvýjí. Já mám ovu o týden později než většina...21-22DC..takže u mě tak.
4. pro 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita se může miminko teprve zahnizďovat....to pak slabě špiníš..já tak špinila 30-32dc jemně a je vše o.k.
4. pro 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik já mám dnes 31DC.... ovu jsem měla 16DC.... jinak..MS nemám nikdy přesně na den,,,
4. pro 2011 v 18:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona no tehdy jsem taky jemně špinila,ale to byl spíše jen hlen...a to jsem taky jěště nevěděla....ale uklidnila mě jěště to čtení na foru, že je to vpoho.....
4. pro 2011 v 18:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
kopíruji tabulku, prosím, kdo tu není, omlouvám se....okopírujte a připiště se! Seřadila jsem nás podle TP a smazala týdny, pořád se to mění a už to nebylo aktuální...tak se nezlobte....
Baibies.......................TP 1.8.2012 .........chci se objednat někde na 21.12. - to bych měla být 8t
Pajinka85...................TP 1.8.2012 .........19.12.-kontrola
Dupik...........................TP 3.8.2012..........6.12.kontrola
aluskaasimon............TP 3.8.2012 ........kontrola je ve hvezdach, aneb zivot v UK
lucikf.............................TP 3.8.2012.........kontrola zatím nevím kdy
denca2000 ......... ..... .TP 6.8.2012 ..... ..13.12. kontrola
kovalda ........ .... .........TP 7. 8. 2012 .... ..14. 12. kontrola
Lucajda.........................TP 9.8.2012.........16.12.kontrola
dashyyy ........................TP 11.8.2012.......20.12. kontrola
4. pro 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita No já jsem z Českého Těšína. A ty?
4. pro 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek