• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
autor
Ahoj holky, jaký jste měli víkend?
Už jsem zase v práci-nechtělo se mi. Je mi dneska děsně blbě od žaludku. :frowning2:
5. pro 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 mi je dneska taky blbě odžaludky....a ve 14 jdu na gyndu....
jsem taky v práci..a taky se mi nic nechce :wink:
5. pro 2011 v 08:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf ted z Třince....
5. pro 2011 v 08:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenicita
Tak ať na gyndě všechno dobře dopadne... :wink: Podej pak info. :wink: Já jdu až za 14 dní...
5. pro 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj ženy=) tak koukám, že jsme na tom podobně.. trpím už od pátku nemůžu skoro nic sníst a je to fakt síla.. celý víkend jsem prospala a zbytek trávila na wc no už aby to přešlo :unamused: každopádně jedna radostná zpráva proběhla a to, že jsme naši radost oznámili přítelově rodině při příležitosti oslav Barunek a byla veliká radost takže teď už jen moji rodiče :grinning:
5. pro 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy
My jsme to také oznámili rodině, taky byla radost, akorát moje babička zase nezapomněla rýpat kvůli svatbě....
Že bychom se jako měli vzít atd....a jako kde na to asi máme vzít... To raději dítě svobodná, než vdaná a čekat, až na něho něco našetříme a nebo splatíme svatbu... Zkazila mě radost...
5. pro 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Ahoj holky, tak už jsem také v práci. Ráno jsem byla s dcerou na rovnátkách a pěkně tu v Praze leje. My to rodině zatím ještě neřekli, pořád čekám na toho 13.12., kdy jdu na kontrolu. Po minulé zkušenosti se bojím a nechci to zakřiknout. Také je mi divně od žaludku, ale jíst můžu vše. Babička je hold staromódní, z toho si nic nedělej. Je spousta párů, kteří svatbu nepotřebují :slight_smile:
5. pro 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já se to snažím udžet v tajnosti...pravda, ví to ted má nej kámoška a vy, že? :grinning: a navíc v červnu jak to všeci věděli, tak se to pak vyplavilo :unamused: ....takže už raději nic....
5. pro 2011 v 10:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenicita
@denca2000
my to také chtěli tajit, ale nějak to prostě vyplavalo...taky se bojím, abych to nezakřikla...
Ale já měla problémy s močákem, tak jsem to musela říct moji mamce, protože je zdravotní sestra a radila jsem se s ní co mohu v těhu, no pak nás jednou zaslechla sestřenice, že se o tom bavíme-je jí 12. No a pak jsem to řekla Verče (mladá přítelkyně táty mého přítele-to znamená jakoby nevlastní tchýně) a je to zároven kamarádka, no a pak už to tak nějak vyplouvalo, jelikož nikdo neudržel jazyk za zuby.
Hlavně, aby to bylo všechno v pořádku...
5. pro 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenicita
a ty jsi v červnu potratila v kolikátém týdnu? Bohužel se to právě stává... :unamused:
5. pro 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita No právě, já byla také v září na revizi, takže jsem si zamkla pusu na zámek a mlčím. Uvidím, co mi řekne doktorka a pak to třeba ke konci prosince povíme.
5. pro 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 u nás dotaz na svatbu padl taky a konečně se toto téma otevřelo i mezi námi v podstatě jsem přišla na to, že se přítel bojí, že bych se vdát nechtěla a tak jsem ho ujistila, že si ho velice velice ráda vezmu, ale až se to narodí nevyhodím přeci 100litrů za to, abych se dívala jak se všichni kolem až na mě opíjejí :grinning: tak jsem mu řekla, že si mě může zasnoubit :grinning: a ještě to budeme oznamovat mojí mámě a tátovi s nevlastní mámou takže nás téma svatba čeká ještě dvakrát určitě :grinning:
5. pro 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 já nic neudržím....ale ted se snažím
5. pro 2011 v 10:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 jsem to chtěla dát naším pod stromek...malý obrázek....ikdyž tam bude jen tečka..ale i tak....ikdyž je to furt brzo...ale rodiče, to pak musí slíbit, že to neřeknou
5. pro 2011 v 10:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Taky jsme to v srpnu všem řekli, i když já to říct musela, protože mi mamka na Moravě domlouvala doktorku. Tady v Praze mě doktorka nechtěla pustit na dovolenou, dokud nebude mít potvrzené nitroděložní, tak se nám dovča nakonec o pět dní zkrátila. Všichni se ptali, proč jsme ještě neodjeli :unamused: Já chodila na HCg, které rostlo, ale málo a na vnitřní ultrazvuk
5. pro 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Asi tak, také jim pak ukážu o svátcích obrázek z UTZ, ale zbytek rodiny se to dozví až začátkem února. I když po tom, co jsem četla o Radce Kocurové, tak budu mít strach asi pořád. V pátém měsíci přijít o dítě je hrozné.
5. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy To mi povídej, svatba není v dnešní době levná záležitost a když budou ti dva chtít, tak se můžou vzít kdykoliv. Rodiče chtějí, aby se dítě prostě narodilo do úplné rodiny, ale v dnešní době se na to moc nehraje.
5. pro 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlavně aby nám to holky už teď všem vyšlo a aby jsme v srpnu porodily krásný a zdravý děti... :wink: :wink:

@maturantka už tu dlouho nebyla, tak to asi dostala a mimi se nekoná :unamused:
5. pro 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 nám se to holky nestane....my budem mít zrdavé Lvíčata :wink: já jsme taky Lev a podle vypočtu by se mělo narodit stejně jako já 15.8. :sunglasses:
5. pro 2011 v 10:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
my se taky vezmeme v budoucnu, ale já bych chtěla malinkou svatbu a přítelova rodina by chtěla větší...no a tak nevím jaký pak bude kompromis...
5. pro 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kompromis? řešte svatbu podle vás...je to vaše svatba.však jeho rodiče už svoji svatbu měli, ne? my jsme si to naplánovali vše podle sebe a ostatní se to dozvěděli až z pozvánek 2 měsíce předem...a už do toho nikdo nemohl mluvit..
Jinak volala jsem na výsledky čtvrtečního odběru krve..máme 300 jednotek hcg..zítra druhý kontrolní odběr a ultrazvuk :slight_smile:
5. pro 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@denca2000 nás svatba vyšla na 120tis, ale 100 jsme dostali ve finančních darech..jiné dary jsme nechtěli...takže to vyšlo úžasně..
5. pro 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 Páji, tak jsem se u maturantky dočetla, že to včera dostala, ale že ji nebolí břicho, což je u ní divné. Třeba se tu ještě objeví - uvidíme.
5. pro 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dupik
No ono se to lehce řekne, jenže Honzova mamka pro nás udělá první poslední.pomohla nám zařídit dům, mě zaměstnala v práci aniž by mě teď nějak extra potřebovala a spoustu dalších věcí.Honza má rodiče rozvedený. Máma má ještě jednoho syna, ale táta má jen Honzu a tak by si přáli svatbu pořádnou, nebo teda alespoň na ni být... A já jsem chtěla svatbu jen s Honzou a se s svědky. protože jakmile budeme zvát rodinu, jako rodiče a sourozence a babičky tak nás stejně bude hodně...
Tak si ji to udělej.... :unamused: :unamused:
5. pro 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, potrebuju uklidnit. Prepadl me strach z potratu, pomoooc! Manzel se mi snazil pomoct, ale spis to zhorsil, rikal, ze nekde cetl, ze u prvorodicek se udrzi jen kazde druhe embryo.... Ach jo! :angry: Nevim proc si myslel, ze me to uklidni a ja pak nespim!
5. pro 2011 v 10:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita Jéé, tak já jsem do teď vůbec nevěděla, co to bude za znamení, tak děkuji za info. Vůbec nevím, co jsou Lvi za lidi - povaha a tak. Tak to by bylo super, kdyby se ti na narozky narodilo miminko lvíčátko :slight_smile:
5. pro 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 já bych taky byla ráda, kdyby to dopadlo před narozením, ale za těhle podmínek kdy je mi furt špatně bych si to neužila takže doufám, že než se stačí ptát na maminky příjmení, už bude stejný :grinning: finance asi nejsou úplně to, co mě trápilo naštěstí :slight_smile:
5. pro 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
Já tě dneska bohužel nedokážu uklidnit, protože já to dneska cítím taky..bojím se že to nevýjde.. :cry: :cry: :cry:
5. pro 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 ty vždy jsem myslala, že Lev je hrozná povaha....ale náhodou....jsme silní, přátelští....no smůla je že jsme dominanti :sweat_smile:
5. pro 2011 v 10:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Moje první svatba byla velká, cca 75 lidí, ale mákla jsem si, ještě den před svatbou jsem krájela salámy a sýry. Proto druhá svatba byla menší, jen rodina (15 lidí), ale zase nás vyšla dráž. Na přípravě jsem si mákla, byla i tombola a velká sranda.
5. pro 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek