• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
5. pro 2011 v 10:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon hlavně se vůbec nerozčiluj.. najdi si nějakou činnost abys nad tím nepřemýšlela a člověk to musí brát tak že co se stane stát se mělo ... a tyhle strachy má asi každá z nás taky nad tím přemýšlím abych na sebe byla co nejopatrnější.. neboj nic všechno bude v pořádku :wink:
5. pro 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy
tak to je dobře, že tě finance netrápí....
my jsme teď dostavěli domeček a ještě nás čeká terén kolem domu, takže pořád máme peníze do čeho vrážet... :unamused:

@denca2000
já jedno lvíče už doma mám a druhé jsem nechtěla. :grinning: A bude další... Ale jsou to silné osobnosti, vůdčí typy...takže jako Kubíka nepřesvědčím, aby udělal to co chci já, to on přesvědčí mě, abych udělal já tak to chce on :grinning: :grinning: :grinning: asi tak....
5. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Tak pokud ctu spravne ty jsi uz 6tt + takze sance potratu rapidne klesla. :slight_smile: Urcite se zadari!
5. pro 2011 v 10:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita ono se to nedá brát jen podle toho do jakýho znamení se narodíš... povahu ovlivňuje milion dalších faktorů a to dary od rodičů... já jsem sice panna ale v mém horoskopu převažuje blíženec takže jsem spíš blíženec než panna :wink:
5. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dupik Hmm, tak to jste měli úžasné - nás vyšla svatba asi na 140 tisíc a dostali jsme pouze 25 tisíc a z toho jsme hned vše poplatili, takže nezbylo nic. Od našich jsem nic nedostala, protože jsem se vdávala podruhé a navíc mamce loni těsně před Vánoci řekli, že má rakovinu prsu, v lednu šla na operaci a letos v červnu ukončila teprve léčbu, takže šla s parukou, což jí moc netěšilo, ale vypadala úžasně.
5. pro 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Dekuju :slight_smile: Ja se snazim, chodim na prochazky si vycistit hlavu. Ale presne jak rikas, jsou to takove ty strachy, ktere asi proziva kazda tehotna :frowning2:
5. pro 2011 v 10:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 to u nás veliká rekonstrukce teprve začne ale pořád mám v záloze vlastní byt, který je v pronájmu, takže kdyby bylo nejhůř jednoduše ho prodám stejně z něj mám nula nula prd akorát starosti... takže vlastně díky babičce jsem krásně zabezpečená bohatá nevěsta :grinning:
5. pro 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aluskaasimon tak nějaké koníčky ruční prace, vaření, cokoli=)
5. pro 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aluskaasimon
6tt+ budu od středy, ted jsem 5+5 tt...ale ještě nemám vyhráno a taky nevím jestli je mimi v pořádku, jestli se vyvíjí. Nevím, proč zrovna dneska mě to tak nějak přepadlo. :unamused:Asi proto, že jsme u jedné četla ¨, že v 10tt ji řekli, že přestalo tlouct srdíčko a musela na revizi...
jinak jsme byla přesvědčená, že to zvládneme, že v srpnu budeme opravdu už 4... pryč pryč špatné myšlenky..
5. pro 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 souhlásím...sama jsem Lev :sweat_smile:
5. pro 2011 v 10:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon Holky, hlavu vzhůru - nesmíte na nic takového myslet. Není pravda, že u prvorodiček se udrží každé druhé embryo - to je opravdu hloupost. Chce to klid, žádné nervy, psychika je opravdu mrcha. Já se uklidnila třeba u balení dárků přes víkend. Pusť si uklidňující hudbu a mysli na něco hezkého.
5. pro 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 holky vše bude ok...uvidíte,,,,pak založíme diskuze malí "Lvičata 2012" :slight_smile:
5. pro 2011 v 10:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita tak to jsem na to lvíče fakt zvědavá :slight_smile:
5. pro 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy
tak to se máš. :wink: Já nic nedostala a ani nikdy nedostanu...ale hlavně že máme teď kde bydlet.Ale já bych byla chudá nevěsta...
5. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy to je taky pravda....v jakém ascendentu...a taky jak toho prcka člověk vychová
5. pro 2011 v 10:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, lvi nejsou tak strašní :grinning: já sama jsem lev, i ségra, bratranec a teta jsou lvi :slight_smile: a bratranek je takové naše zlatíčko, přítulný, hodný, sice trošku hyperaktivní, ale je hned s každým kamarád :slight_smile: je to znamení jako každé jiné :slight_smile:
5. pro 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denca2000 tak to jste měli velkou svatbu...nás bylo jen cca 35
5. pro 2011 v 10:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000
já akorát nechápu, jak může lev a rak být tak rozdílné povahy, když jsou vlastně vedle sebe... já jsem rak a jsem pravý opak mého syna. Nechci být středem pozornosti, dost se podřizuji a hlavně nějaké podnikání a takové věci mi nehrozí... A Honza je taky rak a jsme si dost podobní a nejhorší raččí povaha je ŽÁRLIVOST. a tu máme teda oba pěkně vyvinutou..já se snažím ji potlačovat, ale ne vždy to jde.
5. pro 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 mi je sympatické nejvíce právě ten LEV ,ale i taky blíženec a rak
5. pro 2011 v 10:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a když se mimi má narodit ve znamení Lva a pak se narodí o několik dní dříve a narodí se v Raku, tak bude mít rysy kterého znamení?Asi by měl být rak,že jo...když se to bere podle narození, ale že by se ta povaha tak změnila???
5. pro 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenicita mě je nejsympatičtější lev, ale miminko naše bude v dubnu takže býk :grinning: a toho neznám žádného tak se trochu děsím :slight_smile:
5. pro 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 děda je býk...a je tak chytrý, vše umí, zná....ale paličák :slight_smile:
5. pro 2011 v 11:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 Ahoj, pokud se ti mimčo narodí v raku, bude rak...ale hodně záleží i na ascendentu...ten se dá zjistit podle hodiny a minuty narození..
5. pro 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon jsou to takové ty strachy,kterých se už nikdy nezbavíš..nejdříve zda mimino správně roste, pak zda jsou správné výsledky triplle testů, pak zda bude porod vpořádku pak zda bude po narození zdravé,pak zda se správně vyvýjí pak zda nespoadne a neublíží si,pak zda se vrátí ze školy...to je na celý život...vítej mezi matkami...
5. pro 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenicita no nazdar :grinning:
5. pro 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikissek28
Moji rodiče jsou býci, mají dobré povahy, rozdali by se pro nás,ale když se na sebe naštvou (hlavně na sebe) tak jim to vydrží dlouho být naštvaní a nemluvit spolu a ani jeden nepřizná, že chyba byla na jeho straně...
5. pro 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 záleží na čase a místu narození.. záleží v jakých znameních s jakým obsazením jsou narozeni rodiče a co bylo dáno do vínku prckovi.. je to složitější než se může zdát=)
5. pro 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashyyy
ufff.... takže se necháme překvapit. :slight_smile:
5. pro 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 no znamení bude, také, v jaké znamení se narodí... dám ti přiklad....já jsem znamení Lva ....ale ascendent mám panna, takže jsem podle ní hodně pracovitá....ale ze LVA mám dominantnost :slight_smile: ..hnus....a já s tím nic neudělám.....ikdyž manžel mě zmírnil...
5. pro 2011 v 11:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek